English Russian
PALANGOS
MIESTO
SAVIVALDYBĖ
 
Biudžetinė įstaiga, Vytauto g. 112, LT-00153 Palanga, tel. (8 460) 48 705, (8 460) 41 406 
faks. (8 460) 40 217, (8 460)  40 216, el. p. administracija@palanga.lt, administracijos kodas 125196077
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
2019 m. kovo 22 d., penktadienis
SAVIVALDA
GYVENTOJUI
VERSLININKUI
SVEČIUI

RENGINIAI
Palangos moksleivių klubas kviečia į Atvirų durų dieną. Esate laukiami rugsėjo 11 d. nuo 16 val. iki 18 val.
2018-09-06

Palangos moksleivių klubas pasirengė aktyviam jaunųjų palangiškių lavinimui bei rugsėjo 11 d. nuo 16 val. iki 18 val. kviečia visus besidominčius į Atvirų durų dieną. Šiuo laiku apsilankę Palangos moksleivių klube turėsite galimybę susipažinti su visais siūlomų užsiėmimų vadovais, aptarti veiklas, pamatyti nuveiktus darbus, susitarti dėl užsiėmimų lankymo.


 

  2018-2019 mokslo metais Palangos moksleivių klubas kviečia į šiuos užsiėmimus: 

 • Folkloro ansamblis ,,Kikilis“ (1-12 kl.) Ansamblio vadovė - Diana Šeduikienė

 • Šachmatų būrelis (1-12 kl.) Vadovas – Saulius Rackevičius.

 • Muzikavimo studija (1-12 kl.) Vadovas – tikslinama.

 • Italų kalba kitaip (1-12 kl.) Vadovė - Jolanta Pociūtė.

 • Žaidimų studija (1-5 kl.) Studijos vadovė - Inesa Bundulienė.

 • Skaitmeninės fotografijos studija (1-12 kl.) Vadovė - Jurgita Brazauskienė.

 • Dailės studija „Spalvų sala“ (1-5 kl.). Vadovė - Živilė Malūkaitė.

 • Sportiniai ir pramoginiai šokiai (1-12 kl.) Vadovai –Daiva ir Paulius Henrikas Sangavičiai.

 • Savęs pažinimo ir saviraiškos studija (7-12 kl.). Vadovė - Inesa Bundulienė.

 • Programavimas C kalba su Arduino kompiuteriu (7-12 kl.). Vadovas - Vytenis Sinkevičius.

 • Rankdarbių dirbtuvės „Guzikas“ (1-12 kl.) Vadovė — Diana Rakauskienė.

 • Teatro studija (1-12 kl.) Vadovė Rimtautė Radzevičienė.

 • Robotikos studija (priešmokyklinė kl. - 2 kl.) Vadovė –  Rasa Tamošiūnė.

 • Jūrų skautai (1-12 kl.) Vadovė - Jurgita Paškevičienė.

 • Įdomioji laboratorija (1-12 kl.) Vadovė - Raimonda Aleksandravičienė.

 • Šokio studija „Way of move“ (4-12 kl.) Vadovė ­– Gabrielė Rudytė.

    

Folkloro ansamblis ,,Kikilis“ (1-12 kl.) Pirmieji užsiėmimai vyks trečiadieniais ir penktadieniais 13 val. Folkloro ansamblio tikslas suburti jaunimą, besidomintį savo krašto tradicijomis ir papročiais. Per dainavimą, muzikavimą, liaudies šokį, žaidimus perteikti etnokultūrines žinias. Vyksta įvairūs edukaciniai užsiėmimai, kraštotyrinės kelionės, stovyklos. Į ansamblio veiklą įtraukiama visa šeima. Ansamblio vadovė - Diana Šeduikienė, mokytoja metodininkė, aktyviai ugdo ir supažindina įvairaus amžiaus vaikus bei jų tėvelius su liaudies tradicijomis, įsuka į kalendorinių švenčių ratą.

Šachmatų būrelis (1-12 kl.) Pirmieji užsiėmimai pirmadieniais 16 val. ir trečiadieniais 15 val. Čia savo vietą gali rasti ir mėgstantys pasivaržyti, ir vertinantys grožį, o taip pat ir mėgstantys logiškai mąstyti, analizuoti, kaupti žinias. Vaikai mokysis mąstyti logiškai ir strategiškai, planuoti ir numatyti kelis žingsnius į priekį. Vadovas - Saulius Rackevičius - kandidatas į sporto meistrus, I - as Nepriklausomos Lietuvos jaunių čempionas, Palangos šachmatų čempionas.

Muzikavimo studija (1-12 kl.) Pirmieji užsiėmimai vyks penktadieniais 15 val. Muzikavimo studijoje jūsų laukia dainavimo, muzikavimo pagrindų mokymas bei jų gebėjimų tobulinimas, atliekant populiariąją muziką. Muzikuojama klavišiniais, mušamaisiais bei styginiais instrumentais (tame tarpe ir gitara). Darbas garso įrašų studijoje. Dalyvavimas klubo bei miesto meniniuose renginiuose.

Italų kalba kitaip (1-12 kl.) Pirmieji užsiėmimai vyks ketvirtadieniais 15 val. Čia siekiama sužadinti gilesnį pažinimą su neapsakomo grožio šalimi - Italija, jos melodinga kalba ir kultūra. Užsiėmimų metu bus mokoma elementariosios italų kalbos, plečiant ir turtinant naujos kalbos žodyną, mokantis posakių bei frazių. Italų kalbos mokinimas vyks nenuobodžiai, bet dinamiškai - per žaidimą ir kūrybinius procesus. Vadovė - Jolanta Pociūtė - septyneris metus Italijoje gyvenusi ir studijavusi mokytoja, kuri, tiesiogine prasme, myli viską, kas yra susiję su Italija.

Žaidimų studija (1-5 kl.) Pirmieji užsiėmimai vyks pirmadieniais 14 val. Studijoje žaidžiame įvairius stalo, lavinamuosius žaidimus, laviname vaizduotę, loginį mąstymą, ugdome kūrybiškumą, dėmesingumą, gebėjimą bendrauti, bendradarbiauti, dirbti komandoje. Studijos vadovė - Inesa Bundulienė organizuoja vaikų ir jaunimo stovyklas, mokymus orientuotus į asmeninius ir komandos pokyčius. Savanoriauja teikiant emocinę paramą tel. Jaunimo linijoje.

Skaitmeninės fotografijos studija (1-12 kl.) Pirmieji užsiėmimai vyks pirmadieniais 16 val. Fotografijos studijoje mokysimės fotografuoti, išmėginsime įvairius fotografijos žanrus, mokysimės fotografija išreikšti savo pasaulėžiūrą, parodyti aplinkos ar žmogaus grožį bei ypatumus. Fiksuosime įvairių renginių momentus. Neturintis fotoaparato, galės išnaudoti telefoną, nes didesnį dėmesį skirsime ne techinei, o meninei fotografijos pusei. Vadovė Jurgita Brazauskienė - Fotografė. Aktyvi „Fotografuojančių moterų klubo“ narė, organizuojanti fotosesijas, dalyvaujanti paskaitose, seminaruose, ruošia parodas, dalyvauja projektuose.

Dailės studija “Spalvų sala“ (1-5 kl.) Pirmieji užsiėmimai vyks š.m. antradienias ir ketvirtadieniais 16 val. Tai erdvė kur gimsta netikėti, spontaniški, fantastiški sumanymai. Čia piešdami, tapydami, lipdydami, ir žaisdami formomis bei linijomis, eksperimentuojant spalvomis bei dėmėmis visi kartu mes kursime savo svajonių pasaulį. Vadovė - Živilė Malūkaitė, dailės ir keramikos mokytoja, įgijusi daug geros patirties. 

Sportiniai ir pramoginiai šokiai (1-12 kl.) Pirmieji užsiėmimai vyks pirmadieniais, antradieniais 17 val., trečiadieniais 18 val. ir ketvirtadieniais 17:30 val. Mokomasi atlikti klasikinius sportinius šokius ,t.y lėtą valsą, tango, kvikstepą ir Lotynų Amerikos sportinius šokius – čia čia čia, rumbą, džaivą, taip pat vaikiškus disko šokius. Pradedantieji šokėjai jau po metų pradeda dalyvauti pradedančiųjų varžybose, mokykliniuose koncertuose, o pažengę šokėjai dalyvauja sportinių šokių reitingo varžybose, pirmenybėse, čempionatuose Lietuvoje ir užsienyje, taip pat dalyvauja koncertinėse programose Palangoje ir kituose miestuose. Vadovai - Daiva ir Paulius Henrikas Sangavičiai - didelę patirtį sportinių šokių veikloje turintys vadovai, varžybų organizatoriai, teisėjai.

Savęs pažinimo ir saviraiškos studija (7-12 kl.) Pirmieji užsiėmimai vyks pirmadieniais 16 val. Užsiėmimų metu bendraudami ir veikdami grupėse bei individualiai, per įvairias užduotis ir žaidimus moksleiviai ugdys pasitikėjimą savimi ir kitais. Lavins bendravimo, komandos formavimo, lyderystės įgūdžius organizuojant ir dalyvaujant renginiuose, savanoriškoje veikloje. Atpažins savo gebėjimus ir stipriąsias savybes mokantis veidoskaitos. Vadovė— Inesa Bundulienė organizuoja vaikų ir jaunimo stovyklas, mokymus orientuotus į asmeninius ir komandos pokyčius. Savanoriauja teikiant emocinę paramą tel. Jaunimo linijoje.

Programavimas C kalba su Arduino kompiuteriu (7-12 kl.) Pirmieji užsiėmimai vyks penktadieniais 15 val. Programa skirta norintiems įgyti programavimo C kalba pradinių žinių, tam panaudojant „Arduino“ mikrokompiuterius, elektroniką ir įvairius robotikos elementus. Programoje vaikai konstruos įvairias indikacijas su šviesos diodais ir pan. Tai puikus įvadas į robotiką. Vadovas—Vytenis Sinkevičius—KTU profesorius.

Rankdarbių dirbtuvės „Guzikas“ (1-12 kl.) Pirmieji užsiėmimai vyks ketvirtadieniais 15 val. Čia kartu bandysime įminti mezgimo, nėrimo, skiautinių siuvimo, vėlimo, audimo, floristikos paslaptis. Net nepajusi, kaip tavo darbščios rankos, ims kurti mažus ir didelius stebuklus. Gali kartu atsivesti ir savo draugus, mamą arba močiutę, vietos užteks visiems! Vadovė—etnoklubo Mėguva narė Diana Rakauskienė.

Teatro studija (1-12 kl.) Pirmieji užsiėmimai vyks ketvirtadieniais 16 val. Ateikite žaisti teatrą! Statysime savo spektaklius, rašysime savo dramaturgiją, gaminsime savo lėles kostiumus ir įvairiausius sceninius daikčiukus. Ateikite! Vadovė - Rimtautė Radzevičienė - aktyvi, kūrybinga, išradinga pedagogė, aktyviai įtraukianti vaikus į tarptautinius, respublikinius bei miesto projektus, konkursus, koncertus.

Robotikos studija (priešmokyklinė kl. - 2 kl.) Pirmieji užsiėmimai vyks penktadieniais 13 val. Čia naudodami LEGO Education WeDo 2.0 konstruktorių rinkinius ir kompiuterius kursime bei programuosime įvairiausius robotus, lavinsime smulkiąją motoriką ir erdvinį mąstymą, skatinsime kūrybiškumą, išradingumą. Vadovė - Rasa Tamošiūnė, Lego konstruktorius programuojanti jau 4 metus.

Jūrų Skautai (1-12 kl.) Pirmieji užsiėmimai vyks pirmadieniais 14 val. Kelionės, žygiai, stovyklos gamtoje, plaukiojimas laivais ir baidarėmis, išlikimo mokyklėlės, jūrinių mazgų rišimas ir tai dar ne viskas. Vienas iš mūsų šūkių – „Pramoga su tikslu!". Mes smagiai leidžiame laiką žaisdami, keliaudami, vakarodami prie laužų, bet tai nėra vien tuščios pramogos. Skautų organizacijoje kiekvienas randa bendraminčių, o stovyklose sutikti žmonės nejučia tampa geriausiais draugais. Esame didelė šeima, kuriai priklausyti yra labai gera. Vadovė - Jurgita Paškevičienė, jau 30 metų skautė, skautų vadovė ne tik Palangoje, bet ir Klaipėdoje, Kaune, Šakiuose. Organizacijoje skautų yra iš visos Lietuvos. Smagu kai visi gali susitikti stovyklose, bendrauti, dalintis išgyvenimais.

Įdomioji laboratorija (1-12 kl.) Pirmieji užsiėmimai vyks ketvirtadieniais 16 val. Įdomioji laboratorija kviečia vaikus pasinerti į nuostabų, kupiną atradimų, pažinimų pasaulį. Tyrinėdami aplinką, atlikdami laboratorinius bandymus ir eksperimentus (su vandeniu, maistinėmis medžiagomis, žeme, mikroskopais ir t. t.) vaikai susipažins su gamtos mokslais per praktiką, išmoks ilgiau išlaikyti dėmesį, lavins reakciją, stiprins kritinį mąstymą, kaups asmeninę patirtį, geriau suvoks juos supantį pasaulį. Vadovė - Raimonda Aleksandravičienė.

Šokio studija „Way of move“ (4-12 kl.) Pirmieji užsiėmimai vyks antradieniais ir ketvirtadieniais 16 val. Netradiciniai šiuolaikinio šokio užsiėmimai, kurių metu lavinama ne tik kūno plastika, judesiai, kuriamos šokio miniatiūros, bet didelis dėmesys kreipiamas ir asmenybės ugdymui, savirializacijai, įtraukiami jogos elementai, kvėpavimo pratimai. Vadovė – holistinės šokių mokyklos įkūrėja Gabrielė Rudytė.

Daugiau informacijos: Telefonais: 8-460-48416, 8-682-30504; Internete: www.moksleiviuklubas.lt

 
Atgal   Spausdinti  

 

 
Naujienų prenumerata
Dienos
Mėnesio
Mėnesio
Savaitės
Savivaldybės naujienos
Įrašykite savo el. pašto adresą
 
SVARBŪS DOKUMENTAI
Šioje skiltyje bus pateikiami svarbūs Palangos miesto savivaldybės administracijos dokumentai. Informacija ruošiama.
 

      
       
         
         
           
© PALANGOS miesto savivaldybė,
biudžetinė įstaiga.
Vytauto g. 112, LT-00153 Palanga, tel. (8 460) 48 705, (8 460) 41 406,  faks. (8 460) 40 217, (8 460)  40 216 el. p. administracija@palanga.lt, administracijos kodas 125196077
Iš viso apsilankė: 6713507
Šiandien apsilankė: 5627
Dabar naršo: 46
Sprendimas: IDAMAS