English Russian
PALANGOS
MIESTO
SAVIVALDYBĖ
 
Biudžetinė įstaiga, Vytauto g. 112, LT-00153 Palanga, tel. (8 460) 48 705, (8 460) 41 406 
faks. (8 460) 40 217, (8 460)  40 216, el. p. administracija@palanga.lt, administracijos kodas 125196077
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
2019 m. vasario 22 d., penktadienis
SAVIVALDA
GYVENTOJUI
VERSLININKUI
SVEČIUI

RENGINIAI
"Paplūdimio baikerių festivalio 2018" mugės taisyklės
2018-05-25

“Paplūdimio baikerių festivalio 2018”

MUGĖS TAISYKLĖS

 

Remdamiesi 2016-06-10 pasirašyta bendradarbiavimo sutartimi tarp Palangos miesto “Saulės” klubo ir Palangos miesto savivaldybės dėl „Paplūdimio baikerių festivalio“ organizavimo, jau trečius metus iš eilės rengiame „Paplūdimio baikerių festivalį 2018“.

“Paplūdimio baikerių festivalio 2018” organizatoriais yra Palangos miesto savivaldybės administracija ir Palangos miesto “Saulės” klubas.

Kviečiame tautodailininkus ir amatininkus, liaudies meistrus, kulinarinio paveldo pateikėjus, meno dirbinių kūrėjus dalyvauti “Paplūdimio baikerių festivalio 2018” mugėje, vyksiančioje 2018 m. birželio 7 - 10 dienomis Šventojoje.

 

BENDRA INFORMACIJA

 

 1. Registracija vykdoma iki š.m. gegužės 30 d. el.paštu: hdpalanga@gmail.com.

 2. Prekybininkų atranka vykdoma iki š.m. birželio 1 d. 18 val.

 3. Atrinkti prekybininkai paramos renginiui įmoką privalo sumokėti iki š.m. birželio 5 d. 12 val. ir atsiųsti mokėjimą patvirtinančio dokumento kopiją el.paštu: hdpalanga@gmail.com.

 4. Mugės dalyvio pažymėjimai išduodami nuo birželio 6 d.  

 5. Mugės darbo laikas – nuo birželio 7 d. 16 val. iki birželio 10 d. 15 val.

 6. Vieta – Šventoji, Prieplaukos gatvės aikštė ir Jūros gatvės pėsčiųjų alėja.

 7. Dalyviai – juridiniai ir fiziniai asmenys. Vienam dalyviui skiriama viena prekybinė vieta.

 8. Prekybos vietos užimamas plotas 3x2 m.

 9. Dalyvių vietų skaičius ribotas. 

   

  REGISTRACIJA

   

  Asmenys, norintys prekiauti ar teikti paslaugas renginio metu iki 2018 m. gegužės 30 d. 17 val. turi pateikti pilnai užpildytą ir pasirašytą nustatytos formos prašymą registracijai (forma pridedama)  kartu su pridedamais dokumentais ir nuotraukomis elektroniniu paštu: hdpalanga@gmail.com

  Registracijos prašyme būtina nurodyti:

 1. fizinio asmens vardą, pavardę ir gimimo datą / juridinio asmens kodą ir pavadinimą;

 2. adresą korespondencijai / juridinio asmens buveinės adresą;

 3. telefono numerį ir elektroninio pašto adresą;

 4. aptarnaujančios transporto priemonės markę ir valstybinį numerį;

 5. atstovaujamą tautodailės ar meno žanrą, maisto ar gėrimų gamintojo – pateikėjo pobūdį;

 6. trumpą dirbinių aprašymą;

 7. elektros poreikį, prekybinės palapinės dydį.   

  Prie prašymo pridedama:

 1. tautodailininko pažymėjimo ar serfikuoto tautinio paveldo meistro pažymėjimų kopijos;

 2. Juridinių asmenų registravimo pažymėjimo, individualios veiklos pažymėjimo ar verslo liudijimo kopijos;

 3. Parduodamų dirbinių ekspozicines 3 nuotraukas ( pageidautina viena iš jų - prekybinės vietos (prekybinės palapinės) kitose mugėse nuotrauka).

  Užpildytą ir pasirašytą prašymą kartu su priedais siųsti el.paštu: hdpalanga@gmail.com iki gegužės 30 dienos 17 val. 

   

  Svarbu

  Teisė registruotis ir dalyvauti mugėje nesuteikiama:

  1. asmenims iki 16 metų;

  2. asmenims, turintiems galiojančią administracinę nuobaudą už viešosios tvarkos, finansinės drausmės, komercinės ar ūkinės veiklos tvarkos, veterinarinių sanitarinių taisyklių, švaros ir tvarkymo taisyklių, atliekų tvarkymo taisyklių ir kitus su vykdoma veikla susijusius pažeidimus.

   

  ATRANKA IR ĮMOKOS MOKĖJIMAS

   

  Visi prekybininkai iki gegužės 30 dienos pateikę teisingai užpildytus prašymus registracijai ir visus reikalingus priedus dalyvauja atrankoje.

  Tik po atrankos pripažinti tinkamais šventės turiniui prekybininkai iki birželio 1 d. 18 val. bus informuoti telefonu arba elektroniniu paštu apie registracijos pabaigą ir jiems rezervuotą prekybinę vietą.

  Šie prekybininkai, norėdami dalyvauti mugėje, turi iki birželio 5 d. 12 val. susimokėti dalyvio paramos renginiui įmoką kartu su vietine rinkliava už leidimą prekiauti ar teikti paslaugas ir  el.paštu: hdpalanga@gmail.com atsiųsti mokėjimą patvirtinančio dokumento kopiją. Tokiu būdu prekybininkas užsigarantuoja sau prekybinę vietą. 

  Pagal Palangos miesto savivaldybės tarybos 2018 m. kovo 29 d. sprendimu Nr. T2-71 patvirtintų “Vietinės rinkliavos už leidimo prekiauti ar teikti paslaugas Palangos miesto savivaldybės tarybos nustatytose viešosiose vietose išdavimą nuostatų” 29 punktą Šventosios seniūnijoje vykstančių švenčių metu rinkliavos dydis yra 10 eurų miesto švenčių laikotarpiui.

  Taryba savo sprendimu taip pat suteikė teisę organizatoriui surinkti vietinę rinkliavą iš visų renginio metu vyksiančios mugės prekiaujančių prekybininkų, išduodama vieną bendrą leidimą prekiauti ar teikti paslaugas visiems prekybininkams dalyvausiantiems mugėje. Tuo pačiu įpareigodama organizatorių atsiskaityti su biudžeto vietinių rinkliavų skyriumi už kiekvieną mugėje dalyvavusį prekybininką vienu mokėjimu.

   

  Paramos renginiui įmoka kartu su vietine rinkliava mokama į vieno iš šventės organizatorių – Palangos miesto “Saulės” klubo sąskaitą:

  GAVĖJAS - Palangos miesto “Saulės” klubas, įmonės kodas 193103725.

  ATSISKAITOMOJI SĄSKAITA – LT15 7300 0101 4654 1954, AB Swed bankas, banko kodas 73000.

  „MOKĖJIMO PASKIRTIS“ arba „Įmokos pavadinimas“ eilutėje rašoma „Parama renginiui“.

  Įmokos dydis:

  Prekybininkams, norintiems prekiauti ar teikti paslaugas “Paplūdimio baikerių festivalio 2018” mugėje birželio 7-10 dienomis, už visą prekybos laiką, suteikiant 3x2 m. palapinės dydžio prekybos vietą, prašoma sumokėti vienkartinę - 80 Eur. dydžio paramos renginiui įmoką.      

  Prekybininkams, norintiems užimti didesnį prekybos plotą, nei standartinis 3x2 m. plotas, už papildomą plotą proporcingai didėja dalyvio įmoka.

  Dėl prekybinės vietos įrengimo ir naudojimosi didesnių kaštų, didesnė paramos renginiui dalis tenka prekybininkams naminiu alumi, mėsa, žuvimi, bei Food Truck mobilioms virtuvėms - 150 Eur. dydžio paramos renginiui įmoka.     

   

  Svarbu:

  Paramos renginiui įmoka mokama tik gavus patvirtinimą apie sėkmingą registraciją! Sumokėjus anksčiau nei patvirtinama registracija pinigai negrąžinami.

  Nesumokėjus įmokos, prekybinės vietos rezervacija naikinama ir į ją kviečiami kiti registraciją įvykdę, bet dėl prekybinių vietų trūkumo, prekybinės vietos negavę fiziniai ar juridiniai asmenys pagal turinio tinkamumą ir registro eiliškumą.

   

  DALYVIO PAŽYMĖJIMO IŠDAVIMAS

   

  Prekybininkams, iki birželio 5 d. 12 val. susimokėjusiems paramos renginiui įmoką ir vietinę rinkliavą, bus suteikta konkreti prekybinė vieta mugėje ir apie tai pranešta elektroniniu paštu ar telefono skambučiu.

  “Paplūdimio baikerių festivalio 2018” mugės dalyvio pažymėjimai bus išduodami nuo birželio 6 d.  Palangos miesto “Saulės” klubo patalpose Mokyklos g. 62, Šventojoje.

  Dalyvio pažymėjimai taip pat bus įteikiami prieš prasidedant mugei, atvykus į vietą birželio 7 d. nuo 14 val. iki 16 val. paskirtoje prekybinėje vietoje.

   

  Dalyvio pažymėjimas išduodamas tik gavus patvirtinimą apie sumokėtą nustatyto dydžio įmoką.

  Prekybines vietas skirsto mugės organizatoriai.

  Trūkstant prekybos ar paslaugų teikimo vietų, prekybinė vieta bus suteikiama atsižvelgiant į tai, kuris prašymas pateiktas anksčiau (pagal tinkamai užpildyto registracijos prašymo atsiuntimo laiką).

   

  PREKYBININKO ĮSIPAREIGOJIMAI

   

  Prekybininkas turi užtikrinti nepertraukiamą prekių ar paslaugų teikimą visos mugės metu t.y. nuo birželio 7 d. 16 val. iki birželio 10 d. 15 val.

  Mugės darbo laikas:

  Birželio 7 d. nuo 16 val. iki muzikinės programos pabaigos.

  (alkoholio prekyba leidžiama tik iki 20 val.)

  Birželio 8 d. nuo 10 val. iki muzikinės programos pabaigos.

  (alkoholio prekyba leidžiama tik iki 20 val.)

  Birželio 9 d. nuo 10 val. iki muzikinės programos pabaigos.

  (alkoholio prekyba leidžiama tik iki 20 val.)

  Birželio 10 d. nuo 10 val. iki 15 val.

  (alkoholio prekyba leidžiama tik iki 15 val.)

  Prekybininkas turi atvykti į prekybos vietą tiek anksčiau kiek jam reikia laiko tinkamai pasiruošti savo prekybos vietą. Prekybininkas privalo birželio 7 d. 16 val. jau būti pasiruošęs ir pradėti prekybą.

  Pageidautina prekiauti baltose palapinėse. Palapinė turi būti tvarkinga, švari, jos estetinis vaizdas neturi būti išsiskiriantis.

  Prekybinė vieta, prekių sandėliavimo vieta privalo būti tvarkingos. Renginio metu prekybininkai privalo palaikyti tvarką, susirinkti šiukšles aplink savo prekybos vietą.  

  Prekybininkas atsakingas už savo parduodamų prekių ar teikiamų paslaugų kokybę, užtikrina jų atitikimą LR įstatymuose numatytus reikalavimus. Draudžiama:

  1. Parduoti prekes, kurių mažmeninė prekyba viešosiose vietose uždrausta Lietuvos Respublikos įstatymais ir kitais teisės aktais;

  2. Prekiauti prekėmis ar teikti paslaugas, jeigu jos neatitinka Lietuvos Respublikos įstatymuose, techniniuose reglamentuose ir kituose teisės aktuose nustatytų saugos reikalavimų;

  3. Prekiauti ar teikti paslaugas kitose nei Leidime nurodytose vietose;

  4. Verstis kita, nei Leidime nurodyta veikla;

  5. Leidime nurodytą prekybos ar paslaugos teikimo vietą perleisti kitiems asmenims, išskyrus verslo liudijime įrašytiems asmenims.

   

  Prekybinėje mugės vietoje būtina turėti: mugės dalyvio pažymėjimą; asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą; darbuotojo darbo pažymėjimą; verslo liudijimą arba individualios veiklos pažymą.

  Apie iškilusias nenumatytas aplinkybes prekybininkas nedelsdamas informuoja mugės organizatorius.

  Prekybininkams, fiziniams ar juridiniams asmenims, užregistruotiems turint teisę prekiauti ar teikti paslaugas šventėje ir gavus prekybinę vietą, bet  neatvykus į šventę be pateisinamos priežasties ir neinformavus apie neatvykimą mugės organizatorių - ateityje mugėse pajūryje dalyvauti nebus leidžiama.

   

  Organizatoriai turi teisę tikslinti ar koreguoti taisykles.

   Mugės registracijos prašymas

 

Festivalio koordinatorė Aida Pociuvienė, tel.nr.: +370 610 03000;

Renginio koordinatorius Rytis Mazūras, tel.nr.: +370 638 35339.

Mūsų ieškokite Facebook paskyroje Beach Bike Fest. Palanga.

 
Atgal   Spausdinti  

 

 
Naujienų prenumerata
Dienos
Mėnesio
Mėnesio
Savaitės
Savivaldybės naujienos
Įrašykite savo el. pašto adresą
 
SVARBŪS DOKUMENTAI
Šioje skiltyje bus pateikiami svarbūs Palangos miesto savivaldybės administracijos dokumentai. Informacija ruošiama.
 

      
       
         
         
           
© PALANGOS miesto savivaldybė,
biudžetinė įstaiga.
Vytauto g. 112, LT-00153 Palanga, tel. (8 460) 48 705, (8 460) 41 406,  faks. (8 460) 40 217, (8 460)  40 216 el. p. administracija@palanga.lt, administracijos kodas 125196077
Iš viso apsilankė: 6551923
Šiandien apsilankė: 1556
Dabar naršo: 309
Sprendimas: IDAMAS