English Russian
PALANGOS
MIESTO
SAVIVALDYBĖ
 
Biudžetinė įstaiga, Vytauto g. 112, LT-00153 Palanga, tel. (8 460) 48 705, (8 460) 41 406 
faks. (8 460) 40 217, (8 460)  40 216, el. p. administracija@palanga.lt, administracijos kodas 125196077
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
2019 m. vasario 22 d., penktadienis
SAVIVALDA
GYVENTOJUI
VERSLININKUI
SVEČIUI

RENGINIAI
Palanga gerus darbus įvertins netirpstančia Gintarine snaige
2018-10-24

Palanga, kartu su visa Lietuva švenčianti Šimtmetį, pradeda naują tradiciją bei kviečia pastebėti ir specialiu apdovanojimu – „Gintarinės snaigės“ ženklu – įvertinti tuos kurorto gyventojus ar  čia dirbančius asmenis, kurie savo tyliais, tačiau prasmingais darbais keičia kitų žmonių gyvenimus bei padeda kurti gražesnę Palangą.


 

Pasak Palangos miesto mero Šarūno Vaitkaus, ne vienas iš mūsų kurorte esame sutikę kuklių, tačiau didžiulės pagarbos vertų žmonių, kurie negaili savo laiko ir jėgų tam, kad padėtų esantiems šalia, kurių poelgiai leidžia kitiems pasijusti geriau. „Būtent jiems pagerbti ir skirtas „Gintarinės snaigės“ apdovanojimas. Tad jeigu pažįstate tokį Palangoje gyvenantį ar dirbantį žmogų, žinote apie nepagarsintą, bet pagarbos vertą jo darbą, būtinai siūlykite jį pretendentu apdovanojimo ženklui „Gintarinė snaigė 2018“ gauti“, – sakė meras.

Pats pavadinimas „Gintarinė snaigė“ nėra naujas. Šio renginio pavadinimo krikštamotė, palangiškė Inga Jurkštienė dar prieš trylika metų pradėjo organizuoti ir įgyvendinti labdaros renginius Palangoje, kurių metų buvo renkama labdara ir suteikiama parama jos stokojantiems – seneliams, tėvų globos netekusiems vaikams ir pan. Kai šių metų renginio organizatoriai kreipėsi į „Gintarinės snaigės“ vardo krikštamotę Ingą dėl bendradarbiavimo, ji labai apsidžiaugė: „Tai yra puikus įrodymas, kad gintarinės snaigės ne tik netirpsta, bet ir išauga į dideles pusnis, ir gerumas ne tik sugrįžta, bet ir didėja, auga... Aš esu labai laiminga, kad idėja ir pavadinimas gyvuos toliau, bei (kad ir kaip keistai tai skambėtų) snaigė skleis gintarinę šilumą...“ 

Siūlyti kandidatus „Gintarinės snaigės“ ženklui gauti kviečiami ne tik palangiškiai ar šventojiškiai, bet ir visos šalies gyventojai. „Galbūt kažkas nuolat nuoširdžiai rūpinasi senyvu ar neįgaliu kaimynu, gal kas nors finansiškai ar kitaip padėjo nelaimės ištiktai šiemai, o gal kažkieno poelgis išgelbėjo žmogaus gyvybę? Priežasčių, dėl ko žmogus vertas būti apdovanotas „Gintarinės snaigės“ ženklu, gali būti daug ir įvairių, o visuomenė apie tokius žmones net nežino, nes geri darbai dažniausiai daromi tyliai. Todėl kviečiame visuomenę pagerbti nusipelniusius – pasidalinkite savo patirtimi, papasakokite Palangos kurorte sutiktų paprastų žmonių nepaprastas istorijas. Istorijas apie tuos, kurie savo tyliais, bet kilniais darbais, savo begaliniu pasiaukojimu keičia mūsų gyvenimus ar Palangos miestą“, – ragino Palangos miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėjas Robertas Trautmanas.

Siūlymą pretendentui apdovanoti galima pateikti Palangos miesto savivaldybės tinklapyje www.palanga.lt (bėganti eilutė puslapio viršuje) arba tiesiog apsilankius Palangos miesto savivaldybėje (Informacijoje). Siūlymus galima teikti iki lapkričio 18 d. imtinai.

Nominantus iš pasiūlytų kandidatų išrinks specialiai sudaryta kompetentinga komisija, puikiai pažįstanti Palangą ir palangiškius. Šių metų laimėtojai bus skelbiami ir apdovanojami ženklu „Gintarinė snaigė“ iškilmingo renginio, vyksiančio gruodžio 8 dieną Palangos koncertų salėje, metu.

 

 

 
Atgal   Spausdinti  

 

 
Naujienų prenumerata
Dienos
Mėnesio
Mėnesio
Savaitės
Savivaldybės naujienos
Įrašykite savo el. pašto adresą
 
SVARBŪS DOKUMENTAI
Šioje skiltyje bus pateikiami svarbūs Palangos miesto savivaldybės administracijos dokumentai. Informacija ruošiama.
 

      
       
         
         
           
© PALANGOS miesto savivaldybė,
biudžetinė įstaiga.
Vytauto g. 112, LT-00153 Palanga, tel. (8 460) 48 705, (8 460) 41 406,  faks. (8 460) 40 217, (8 460)  40 216 el. p. administracija@palanga.lt, administracijos kodas 125196077
Iš viso apsilankė: 6552042
Šiandien apsilankė: 1674
Dabar naršo: 33
Sprendimas: IDAMAS