English Russian
PALANGOS
MIESTO
SAVIVALDYBĖ
 
Biudžetinė įstaiga, Vytauto g. 112, LT-00153 Palanga, tel. (8 460) 48 705, (8 460) 41 406 
faks. (8 460) 40 217, (8 460)  40 216, el. p. administracija@palanga.lt, administracijos kodas 125196077
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
2019 m. vasario 22 d., penktadienis
SAVIVALDA
GYVENTOJUI
VERSLININKUI
SVEČIUI

RENGINIAI
Palanga pasitinka vasarą – savaitgalį kviečia į Kurorto šventę. Renginių programa
2018-05-22

Palanga sutinka vasarą – apie tai didžiausias šalies kurortas garsiai paskelbs jau šį penktadienį, gegužės 25-27 dienomis pakviesdamas į įspūdingą Kurorto šventę.

Tris dienas šurmuliuosianti šventė siūlys mėgautis išties turininga šventine programa, kad įdomios veiklos Palangoje atrastų įvairaus amžiaus ir pomėgių vietos gyventojai ir svečiai. Kurorto šventėje bus visko: ir geros muzikos, ir meno parodų, ir sporto, šurmuliuos kermošius, o šeštadienio vakarą dangų nušvies fejerverkas.


 

Šventėje laukiama per 5 tūkstančius dalyvių, o planuojamų renginių gausa taip pat įspūdinga – per tris šventinio savaitgalio dienas Palangoje įvyks daugiau nei šimtas renginių. Palangiškius ir miesto svečius džiugins sporto, kultūros renginiai, spektakliai, unikalios parodos, įvairūs koncertai – nuo folkloro iki populiariosios muzikos. Tad veiklos šį savaitgalį Palangoje neabejotinai ras ir mažas, ir didelis.

„Rengdami Kurorto šventės programą kėlėme sau tikslą suderinti kuo daugiau skirtingo žanro renginių, kad Kurorto šventė būtų įvairialypė. Norime kartu su palangiškiais pasidžiaugti, o taip pat – kurorto svečiams parodyti tai, ką mūsų krašte turime gražiausio. Todėl šventės metu bus apstu tiek populiariosios muzikos, tiek ir folkloro, sporto renginių, parodų. Pristatysime ir patyrusius scenos grandus, ir jaunuosius Palangos talentus, jau šiandien ryškiai spindinčius Lietuvos muzikos pasaulyje“, – sakė vienas ir šventės organizatorių, Kurorto šventę rengiančios UAB „Palangos renginiai“ kultūrinės veiklos vadybininkas Nerijus Stasiulis.

 Penktadienį, gegužės 25 d., be kitų renginių, Palangoje skambės liaudiška muzika – Palangos folkloro kolektyvas „Mėguva“, šiemet minintis trisdešimtmečio veiklos jubiliejų, pakvies į modernizuoto folkloro koncertą „Išgirsk šimtmečio jūrą“. Į Palangą ta proga atvyks liaudiškos muzikos ansambliai iš Kauno, Šilalės, Priekulės, Kretingos, Klaipėdos, savo programas pristatys ir Palangos kolektyvai. Su šiuo koncertu kurortas savo svečiams parodys, jog čia gerbiama ne tik populiarioji muzika, bet ir puoselėjamos tradicijos. Penktadienio vakaro kulminacija taps ekspresyvios folkloro muzikos grupės „Žalvarinis“ koncertas, publikos dėmesio lauksiantis Jūratės ir Kastyčio skvere. Šį kolektyvą vėliau pakeis šokėjai – nuo 21.30 val. iki 23 val. skvere numatoma ZUMBA šokių naktis.

Sveikatingumą, sveiką gyvenseną bei sportą pamėgusieji Kurorto šventėje taip pat nenuobodžiaus – kartu su Kurorto švente Palangoje vyks festivalis „Sportas visiems“. „Šis tradicinis festivalis yra simbolis aktyvios Palangos – kurorto, kuris yra itin patrauklus bei patogus aktyvaus laisvalaikio leidimo mėgėjams bei sportininkams profesionalams“, – sakė N. Stasiulis.

Festivalį „Sportas visiems“ drąsiai galima vadinti savotiškomis olimpinėmis žaidynėmis, skirtomis ne profesionaliems sportininkams, o mėgėjams. Šio festivalio organizatoriai visiems norintiems siūlys savo jėgas išmėginti įvairiose sportiškose rungtyse. O rinktis tikrai bus iš ko – iš viso „Sportas visiems“ surengs per septyniasdešimties sporto šakų varžybas. 

Be kitų atrakcijų, Kurorto šventėje dėmesys skiriamas ir populiariajai muzikai – šeštadienį  Palangoje vyks vaikų ir jaunimo šokių konkursas „Ant bangos“, kurio metu šokėjai varžysis įvairiausiuose šokių stiliuose ir žanruose – nuo populiariojo, šiuolaikinio šokio iki jaunimo pamėgtų gatvės šokių.

Šeštadienio vakare, 18 val., Jūratės ir Kastyčio skvere įrengtoje scenoje vyks iškilmingas Kurorto šventės atidarymas, kurį praturtins ne tik miesto vadovų ir svečių sveikinimo žodžiai, Mėlynosios vėliavos įteikimo ceremonija, bet ir Palangos miesto garbės piliečio, Palangos miesto partnerio Simrishamno (Švedija) gyventojo Larso Tomo Larsono dovana švenčiančiai Palangai – jo rūpesčiu šiemetinę Kurorto šventę praturtins Simrishamno orkestro 40-mečio jubiliejinis koncertas.

Kurorto šventėje pristatant populiariąją muziką, bus akcentuojama atlikėjų patirtis ir jaunystė – Jūratės ir Kastyčio skvere įrengtoje scenoje vienas kitą keis jaunieji Palangos talentai – moksleiviai, jaunimo grupės. Scenoje pasirodys „Lietuvos balso 2012“ metų dalyvė Elvina Milkauskaitė bei 2017-ųjų „Lietuvos balso“ finalininkė Paulina Skrabytė, o šiuos muzikinius pasirodymus vainikuos Lietuvos popmuzikos žvaigždė, mininti 45-ąjį savo sceninės veiklos sezoną – Edmundas Kučinskas.

Artėjant vidurnakčiui E. Kučinską scenoje pakeis kitos žvaigždės – vyks ypatingas „Lietuvos Balso VI-ojo sezono“ mokytojų šou, kurio metu bus atskleista didžiulė paslaptis – gegužės 26 dieną 23 val. pagrindinėje Kurorto šventės scenoje (Jūratės ir Kastyčio skvere), kartu su naujojo sezono senbuviais – Inga Jankauskaite, Leonu Somovu ir Donatu Montvydu – įvyks įspūdingas mokytojų pristatymo šou, kuriame bus atskleistas ir dar vienas muzikos pasaulio grandas, kuris pirmą kartą atsisės į projekto mokytojo kėdę. Gyvo garso Lietuvos muzikos grandų pasirodyme žinomiausi hitai skambės kitaip, akomponuojant gyvo garso grupei. Įspūdingą reginį palydės ir jo kulminacija taps efektingas fejerverkų šou nuo jūros tilto.

Kurorto šventės organizatoriai džiaugiasi, kad šventinių renginių programą savo originaliais sumanymais papildo būtent Palangos miesto gyventojai. Vienas iš jų – menininkas Vytautas Kusas, penktadienio vakarą pakviesiantis į vienintelės šalyje miniatiūrų galerijos atidarymą Vytauto gatvėje. Menininkas pristatys Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiui paminėti skirtą unikalią mini galeriją, kurioje bus eksponuojamos net 100 V. Kuso sukurtų miniatiūrų.

Aktyvūs bei originalių idėjų nestokojantys, pasak N. Stasiulio, yra ir vietos verslininkai. „Viena iš šiemetinės šventės naujovių – šokių mokyklos „CODA“ ir „Palangos vasaros parko“ sieks pagerinti „Super špagato“ rekordą. Šeštadienio vakare, 17 val., prie šio rekordo kūrimo prisijungti bus kviečiami visi, galintys ir norintys padaryti špagatą. Siekiamybė – nuo jūros tilto per J. Basanavičiaus gatvę nusitęsusi ne mažiau kaip 500 metrų ilgio špagatą darančiųjų eilė. Be abejonės, Kurorto šventėje bus apstu ir jau tradicija tapusių renginių, be kurių mūsų miesto gyventojai ir svečiai jau neįsivaizduoja Kurorto šventės: visą savaitgalį Palangoje šurmuliuos kermošius „Palangos Juzė“, šeštadienio rytą Palangos orkestras tradiciškai žadins miestą, o prieš vidurnaktį, 23 val., dangų ties jūros tiltu nušvies fejerverkas. Žmonės vertina per daugelį metų nusistovėjusias tradicijas ir nori žinoti, kad atvykę į Kurorto šventą ras ne tik naujovių, bet ir senų, laiko patikrintų atrakcijų“, – sakė N. Stasiulis.   


KURORTO ŠVENTĖ MYLIU PALANGĄ 2018

PROGRAMA

 

Laikas

Data

Vieta

 

PENKTADIENIS 05.25

 

10.00

Kermošius PALANGOS JUZĖ

Vytauto ir J. Basanavičiaus gatvės

15.00

PAGALVIŲ DIENA (Pilow picnic). Žemaitijos regiono bokso turnyras, pasakų giraitė vaikams

Gedimino g. 5

17.00

Menininko VYTAUTO KUSO darbų paroda MINIATIŪRŲ PASAULIS, skirta Lietuvos šimtmečiui

Meno mini galerija,

Vytauto g. 110

18.00

Vilniaus miesto teatro ATVIRAS RATAS spektaklis - biografinės improvizacijos LIETAUS ŽEMĖ

Kurhauzo salė, Grafų Tiškevičių al. 1

18.30

Modernizuoto folkloro koncertas IŠGIRSK ŠIMTMEČIŲ JŪRĄ, skirtas folkloro ansamblio MĖGUVA 30–mečiui Dalyvauja: folkroko grupė ,,Žalvarinis'' ir jaunimas iš Kauno, Šilalės, Priekulės, Klaipėdos, Kretingos ir Palangos

Jūratės ir Kastyčio skveras

19.30

Festivalio SPORTAS VISIEMS dalyvių eisena

Nuo Jūros tilto iki Palangos sporto arenos stadiono

19.45

Folkroko grupės ŽALVARINIS koncertas

Jūratės ir Kastyčio skveras

20.00

Festivalio SPORTAS VISIEMS atidarymo ceremonija

Palangos sporto arenos stadionas, Sporto g. 3

21.30–23.00

ZUMBA šokių naktis

Jūratės ir Kastyčio skveras

 

ŠEŠTADIENIS 05.26

 

8.00

LABAS RYTAS, PALANGA!

Palangos orkestras žadina miestą

Miesto gatvės

8.00

Festivalio SPORTAS VISIEMS

MANKŠTA

Jūratės ir Kastyčio skveras

9.00

Festivalio SPORTAS VISIEMS

LINIJINIŲ SOLO šokių festivalis

Paplūdimys prie jūros tilto

10.00

Tradicinis teniso turnyras MYLIU PALANGĄ IR TENISĄ

Vasaros teniso centras, Gedimino g. 7

10.00

Kermošius PALANGOS JUZĖ

Vytauto ir J. Basanavičiaus gatvės

10.30

Festivalio SPORTAS VISIEMS

Masinė INSANITY treniruotė

Jūratės ir Kastyčio skveras

11.00

Festivalio SPORTAS VISIEMS

500 metrų moterų BĖGIMAS pajūriu

Paplūdimys prie jūros tilto

12.00

Festivalio SPORTAS VISIEMS

Linijinių, rytietiškų ir sportinių šokių kolektyvų pasirodymai

Jūratės ir Kastyčio skveras

12.00

Festivalio SPORTAS VISIEMS

Šokių konkursas  DŽIAUGSMO GIMNASTIKA

Palangos sporto arena, Sporto g. 3

13.00

XI–asis šalies vaikų ir jaunimo šokių festivalis-konkursas

 ANT BANGOS

Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43

14.00

Festivalio SPORTAS VISIEMS

Lietuvos moterų sporto asociacijos kolektyvų pasirodymai

Jūratės ir Kastyčio skveras

15.00

Festivalio SPORTAS VISIEMS

Tarptautinis LINIJINIŲ SOLO šokių festivalis PALANGA 2018

Basanavičiaus gatvė nuo Jūratės ir Kastyčio skvero

16.30

Festivalio SPORTAS VISIEMS

Lietuvos asociacijos GIMNASTIKA VISIEMS kolektyvų pasirodymai

Jūratės ir Kastyčio skveras

18.00

Oficialus Palangos aktyviojo turistinio sezono ATIDARYMAS. Mėlynosios vėliavos įteikimas.

Jūratės ir Kastyčio skveras

18.00

Grupės THE VOICELESS (Klaipėda) koncertas

Palangos kurorto muziejus, Birutės al. 34A

18.30

SIMRISHAMNO ORKESTRO (ŠVEDIJOS KARALYSTĖ) 40-mečio koncertas

Jūratės ir Kastyčio skveras

19.30

Palangos jaunųjų talentų koncertas

Jūratės ir Kastyčio skveras

20.00

„Lietuvos balso 2012“ dalyvės ELVINOS MILKAUSKAITĖS koncertas

Jūratės ir Kastyčio skveras

20.00

Festivalio SPORTAS VISIEMS

Linijinių SOLO šokių vakaras

Palangos sporto arena, Sporto g. 3

20.30

„ Lietuvos balso 2017“ finalininkės PAULINOS SKRABYTĖS koncertas

Jūratės ir Kastyčio skveras

21.00

EDMUNDO KUČINSKO 45-mečio scenoje jubiliejinis koncertas

Jūratės ir Kastyčio skveras

23.00

„Lietuvos balso“ VI-ojo sezono MOKYTOJŲ ŠOU

Jūratės ir Kastyčio skveras

23.00

FEJERVERKAS

Jūros tiltas

 

SEKMADIENIS 05.27

 

8.00

Festivalio SPORTAS VISIEMS

MANKŠTA

Jūratės ir Kastyčio skveras

9.30

Festivalio SPORTAS VISIEMS

PALANGA DANCE OPEN 2018 šokių festivalis (solo, linijiniai)

Palangos sporto arena, Sporto g 3

10.00

Kermošius PALANGOS JUZĖ

Vytauto gatvė

10.00

Tradicinis teniso turnyras MYLIU PALANGĄ IR TENISĄ

Vasaros teniso centras, Gedimino g. 7

12.00

Festivalio SPORTAS VISIEMS

Lietuvos asociacijos GIMNASTIKA VISIEMS kolektyvų pasirodymai

Jūratės ir Kastyčio skveras

14.00

Literatūrinės muzikinės improvizacijos

TIESĄ ŽINOTI GERIAU TYLĖTI

Palangos kurorto muziejus, Birutės al. 34A

 


 

 
Atgal   Spausdinti  

 

 
Naujienų prenumerata
Dienos
Mėnesio
Mėnesio
Savaitės
Savivaldybės naujienos
Įrašykite savo el. pašto adresą
 
SVARBŪS DOKUMENTAI
Šioje skiltyje bus pateikiami svarbūs Palangos miesto savivaldybės administracijos dokumentai. Informacija ruošiama.
 

      
       
         
         
           
© PALANGOS miesto savivaldybė,
biudžetinė įstaiga.
Vytauto g. 112, LT-00153 Palanga, tel. (8 460) 48 705, (8 460) 41 406,  faks. (8 460) 40 217, (8 460)  40 216 el. p. administracija@palanga.lt, administracijos kodas 125196077
Iš viso apsilankė: 6551998
Šiandien apsilankė: 1630
Dabar naršo: 36
Sprendimas: IDAMAS