Biudžetinė įstaiga, Vytauto g. 112, LT-00153 Palanga, tel. (8 460) 48 705, (8 460) 41 406
faks. (8 460) 40 217, (8 460)  40 216, el. p. administracija@palanga.lt, administracijos kodas 125196077
SVEČIUI

RENGINIAI
"Palangos" krepšinio klubas savaitgalį sužaidė dvejas skirtingas rungtynes
2017-01-30
"Palangos" klubas savaitgalį sužaidė dvejas skirtingas rungtynes. Penktadienį Kaune vietos „KTU“ ekipa nutraukė „Palangos“ komandos penkių pergalių seriją, o šeštadienį po atkaklios kovos palangiškiai įveikė Mažeikių „Mažeikius“.

Rungtynių pabaigoje sveiką kailį išnešusi Kauno KTU (12-19) ekipa Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo pergalę prieš Palangos komandą. Vytauto Pliaugos auklėtiniai visas rungtynes diktavo tempą ir ketvirtajame kėlinyje buvo įgiję net 17 taškų persvarą, tačiau Palangos komanda kovojo iki galo ir rungtynių pabaigoje buvo priartėję per vieną taiklų metimą. Vis dėl to, rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė kauniečiai.  92:88 (23:18, 22:23, 29:18, 18:29).

Iniciatyva visas rungtynes priklausė namuose rungtyniavusiai ekipai. 60% (12/20) taiklumu tritaškius metę kauniečiai pirmavo nuo pat pirmos rungtynių minutės. Didesnę persvarą įgyti jiems pavyko trečiajame kėlinyje. Trečiąjį kėlinį Kauno Technologijos Universiteto krepšininkai laimėjo 11 taškų ir įgijo 15 taškų persvara.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje laikinosios sostinės ekipa buvo atitrūkusi 78:61, tačiau svečiai spurtavo 10:0 ir kėlinio viduryje prisivijo 75:81.

Pajūrio klubas neketino sustoti ir likus žaisti kiek mažiau nei 3 minutes atsilikinėjo tik 84:86. Visgi svarbiu metu KTU komandą į priekį timptelėjo tritaškį įmetęs Airidas Giedraitis (89:84).

Paskutinėmis mačo akimirkomis abu klubai keitėsi netaikliais metimais, o likus žaisti 12 sekundžių pergalę šeimininkams užtikrino taiklus Medo Kuprijanovo baudos metimas (90:86)

KTU: Airidas Giedraitis 16, Medas Kuprijanovas 14, Jaunius Davniukas ir Deividas Pogužinskas po 12.

"Palanga": Aurimas Urbonas 19, Mantvydas Stašelis 18, Antanas Montrimavičius ir Žygimantas Šimonis (8 atk. kam.) po 14.

Kitokios nuotaikos komandoje buvo po šeštadienio rungtynių. Po atkaklios kovos Povilo Šakinio auklėtiniai pirmą kartą šį sezoną įveikė Mažeikių ekipą. Sezono eigoje du kartus nusileidę Mažeikių krepšininkams šiandien 85:73 (23:17 13:26 24:19 25:11) įrodė savo pranašumą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai. Po 5 iš eilės pelnytų Antano Bertašiaus taškų rezultatas buvo 13:5. Visą pirmąjį ketvirtį aikštelės šeimininkai buvo pranašesni, o daugiausiai problemų jiems kėlė Mažeikių vidurio puolėjas – Rytis Biliartas, kuris dar pirmajame kėlinyje pelnė 8 taškus.

Antrasis kėlinys buvo visai kitoks. Iniciatyvą parėmė mažeikiškiai. Pajūrio krepšininkai strigo varžovų gynybos gniaužtuose. Svečių ekipos krepšininkai puolime jautėsi gerai ir sugebėjo kėlinį laimėti 13 taškų persvara ir prieš ilgąją pertrauką komandos išėjo į rūbinę rezultatai esant 36:43.

Antroji rungtynių pusė žadėjo intrigą iki pat rungtynių pabaigos. Nei viena ekipa nesiruošė sudėti ginklų ir kovėsi dėl kiekvieno kamuolio. Sėkmingai trečiąjį ketvirtį sužaidė legionierius – Raijon Kelly, kurio sėkmingi pasirodymai puolime leido Palangos krepšininkams išlyginti rezultatą.

Paskutinįjį ketvirtį palangiškiai atrodė šviežesni. Daugiau jėgų išsaugoję krepšininkai įrodė savo pranašumą ir sėkmingai užbaigę rungtynes šventė pergalę – 85:73.

"Palanga": Raijon Kelly 23 (8reb.) ,Aurimas Urbonas 20 ,Žygimantas Šimonis 12 (5rez.perd.).

"Mažeikiai": Rytis Biliartas 18, Kostas Jonuška 16, Justinas Olechnavičius 14.