English Russian
PALANGOS
MIESTO
SAVIVALDYBĖ
 
Biudžetinė įstaiga, Vytauto g. 112, LT-00153 Palanga, tel. (8 460) 48 705, (8 460) 41 406 
faks. (8 460) 40 217, (8 460)  40 216, el. p. administracija@palanga.lt, administracijos kodas 125196077
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
2019 m. kovo 22 d., penktadienis
SAVIVALDA
GYVENTOJUI
VERSLININKUI
SVEČIUI

RENGINIAI
Kviečiame mokyklas registruoti komandas ir dalyvauti projekte "Atrask ES Lietuvoje"
2018-04-09

Ar kada susimąstėte kaip ES parama ir investicijos pakeitė Jūsų miestelį? Jau nuo balandžio mėn. Lietuvos mokyklose vyks protų mūšiai „Atrask ES Lietuvoje“ skirti 7-11 klasių moksleiviams susipažinti, pasidomėti ir „pačiupinėti“ ES investicijų teikiamą naudą.

Iki balandžio 11 d. reikia užregistruoti tik mokyklą, o komandą bus galima surinkti iki pirmosios proto mūšių kovos.


 

Atrankų kovos apims 10 pagrindinių Lietuvos apskričių. Visą projekto vykdymo laikotarpį veiks internetinė viktorina, kuri bus rimta pagalba bei mokomoji priemonė besiruošiantiems gyvoms protų kovoms. Taip pat užsiregistravusioms mokykloms bus išsiųstas metodinės literatūros sąrašas.

Pagrindiniai projekto prizai – dronai, turintys filmavimo funkciją bus skirti visiems komandos nugalėtojos nariams, o ekskursijos mokykloms į ES finansuotus objektus, jų bus net 11 (tiek pramoginius, tiek verslo) leis artimiau susipažinti su ES paramos teikiama nauda, paskatins moksleivius ne tik domėtis investicijomis, bet ir ateityje pasirinkti paklausias profesijas, formuos moksleivių socialinį aktyvumą.

Į projektą siekiama įjungti apie 100 Lietuvos mokyklų, kurios varžysis ne tik proto mūšiuose gyvai, bet savo jėgas galės išmėginti ir internetinėje viktorinoje.Beje, internetinės viktorinos daugiausiai balų surinkusi mokykla (o balai bus skiriami ir už masiškumą) bus taip pat apdovanota ekskursija bei šios mokyklos komanda rungsis dėl pagrindinio prizo – dronų.

Projektas „Atrask ES Lietuvoje“ finansuojamas iš ES struktūrinių fondų lėšų, tad visos projekto veiklos  nemokamos.

Kaip pasiruošti protų kovoms? Registruokitės, ir mes Jums padėsime: nurodysime ir išsiųsime metodinę pagalbą ruošiantis protų kovoms. Kol prasidės protų kovos gyvai, pasipraktikuosite internetinėje viktorinoje, kuri startuos jau balandžio mėn. Net 10 mokyklų bus apdovanotos pažintinėmis ekskursijomis įpramoginius, verslo ir kt. objektus (su užkandžiais), o nugalėjusioskomandos nariai - dronais, turinčiais filmavimo funkciją.

REGISTRUOKITĖS iki balandžio 11 d.! Daugiau informacijos NUOSTATUOSE prisegtuke. Registruokite mokyklą ir pedagogą, atsakingą už komandos sudėtį ir mes su Jumis susisieksime. Iš vienos mokyklos gali dalyvauti ir keletas komandų.  Daugiau informacijos ir registracija į projektą vyksta elektroniniu paštu vadyba@pscentras.lt  arba telefonu +37060545119, +37061877378  Facebook: Atrask ES Lietuvoje goo.gl/71twHx.

Iki balandžio 11 d. reikia užregistruoti tik mokyklą, o komandą bus galima surinkti iki pirmosios proto mūšių kovos.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Projekto „Atrask ES Lietuvoje“ nuostatai

Projektas „Atrask ES Lietuvoje“ vykdomas pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonę Nr. 12.0.1-CPVA-K-204 „Komunikacija apie ES investicijas“. Projektą koordinuoja VšĮ „Problemų sprendimo centras“.

Konkurso nuostatai reglamentuoja Projekto tikslus, dalyvius, reikalavimus, organizavimo ir vertinimo tvarką.

  1. Projekto tikslas:

Projekto tikslas – skatinti moksleivius pasidomėti ES investicijų teikiamomis galimybėmis ir naudomis, mažinti didžiųjų ir mažesniųjų miestų moksleivių socialinę atskirtį, sudaryti galimybes Projekto dalyviams realizuoti žinias apie ES investicijas per praktinę veiklą.

  1. Projekto uždaviniai:

• Skatinti Lietuvos jaunimą domėtis ES investicijomis ir jų teikiama nauda;
• Didinti jaunuolių supratimą apie teigiamus pokyčius, kuriuos versle, kultūroje, aplinkosaugoje ir kitose srityse inicijuoja ES investicijos;
• Plėtoti moksleivių kūrybiškumą, novatorišką mąstyseną, padėti integruotis į Lietuvos ir ES visuomenę.

  1. Projekto dalyviai:

Projekto dalyviai – Lietuvos švietimo įstaigų  7–11 klasių moksleiviai. Atranka organizuojama regioniniu principu – atrankiniai turai rengiami 10 apskričių (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Alytaus, Panevėžio, Utenos, Marijampolės, Telšių, Tauragės). Konkurse dalyvaus daugiau nei 100 mokyklų, o kiekviename atrankiniame ture bus ne mažiau kaip 100 dalyvių. Įgyvendinus Projekto veiklas (renginius ir internetinę viktoriną) numatoma, kad bus pasiekta ne mažesnė kaip 10000 žmonių grupės tikslinė auditorija.

  1. Projekto objektas:

Projekto objektas – proto mūšiai ir kūrybinės užduotys – prisistatymai: laisvos formos grupinė idėja (nuotraukos, filmas, įrašas, piešinys, stendas, vaidinimas, paroda, daina, eilėraštis ir t.t.)
Kiekviena komanda turės paruošti prisistatymą tema „Atrask ES savo krašte“ ir pateikti per menines priemones. Dalyviai parengs savo kūrybinio darbo trumpą aprašymą, o renginių metu jį pristatys. Pristatymui skirtas laikas – iki 3 min.

  1. Projekto terminai ir eiga:

Projektas vyksta nuo 2018 m. kovo 1 dienos iki 2018 m. birželio 29 d. 
5.1. Registracija į Projektą. Registracija dalyvauti Projekte vyksta nuo 2018 m. kovo 1 d. iki 2018 m. balandžio 11 d.
5.2. Komandos. Komandų skaičius apskrityje iki 10. Dalyvių skaičius komandoje – 8 moksleiviai. Komandą suformuoja atsakingas pedagogas. Kiekviena komanda, norinti dalyvauti Projekte, iki š. m. kovo 31 d. pateikia sutikimą dalyvauti. Komandų kūrybinės užduotys – prisistatymai atsiunčiami likus 3 dienoms iki renginio apskrityje.
5.3. Renginiai proto mūšiai apskrityse. Renginiai vyksta balandžio 16 – gegužės 18 d. Renginio trukmė 1,5 val.

5.4. Finalinis renginys Proto mūšis  „Atrask ES Lietuvoje“. Į finalinį renginį bus pakviesta dalyvauti visų 10 apskričių komandos-laimėtojos ir internetinės viktorinos komanda-laimėtoja. Tai pačiai mokyklai laimėjus ir apskrityje, ir internetinėje viktorinoje, pagrindiniame finale suteikiamas šansas dalyvauti 2 šios mokyklos komandoms.
5.5. Internetinė viktorina vyks nuo balandžio 16 d. O rezultatai nugalėtojui išaiškinti bus skaičiuojami iki gegužės 18 d. – paskutinio renginio apskrityje.
5.6. Ekskursijos į ES finansuojamus pramoginius, verslo ir kt. objektus. Birželio 1-30 d.

  1. Apdovanojimai:

Visi Projekto dalyviai bus apdovanoti diplomais, regioninių atrankų ir internetinės viktorinos nugalėtojai – ekskursijomis (komanda laimėtoja laimės ekskursiją ne mažiau 36 dalyviams) į ES finansuojamus pramoginius, verslo ir kt. objektus. Pirmos vietos laimėtojų komanda be ekskursijos bus apdovanota dronais su filmavimo funkcija. Palaikančios komandų sirgaliai bus apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais.

  1. Baigiamosios nuostatos:

7.1 Projekto nuotraukos bus skelbiamos Projekto internetinėje svetainėje bei viešinami socialinio tinklo Facebook paskyroje.

7.2. Pateikdami darbus Projekto dalyviai visam autorių teisių apsaugos laikotarpiui neatlygintinai suteikia Projekto organizatoriams neišimtines teises atgaminti, išleisti, viešai skelbti, platinti Projektui pateiktus kūrinius, nuotraukas ar jų kopijas Lietuvoje ir užsienyje.

7.3.  Organizatoriai pasilieka teisę keisti terminus, prieš tai iš anksto informavus Projekto dalyvius.

7.4. Papildoma informacija apie Projektą teikiama mob. tel. +37061877378, el. paštu vadyba@pscentras.lt

7.5.  Visa informacija susijusi su Projektu skelbiama Projekto internetinėje svetainėje bei Facebook paskyroje.

7.6. Projekto organizatoriai Projekto eigoje gali įsteigti papildomus prizus ir patikslinti Nuostatus.

 

 

 
Atgal   Spausdinti  

 

 
Naujienų prenumerata
Dienos
Mėnesio
Mėnesio
Savaitės
Savivaldybės naujienos
Įrašykite savo el. pašto adresą
 
SVARBŪS DOKUMENTAI
Šioje skiltyje bus pateikiami svarbūs Palangos miesto savivaldybės administracijos dokumentai. Informacija ruošiama.
 

      
       
         
         
           
© PALANGOS miesto savivaldybė,
biudžetinė įstaiga.
Vytauto g. 112, LT-00153 Palanga, tel. (8 460) 48 705, (8 460) 41 406,  faks. (8 460) 40 217, (8 460)  40 216 el. p. administracija@palanga.lt, administracijos kodas 125196077
Iš viso apsilankė: 6713691
Šiandien apsilankė: 5811
Dabar naršo: 59
Sprendimas: IDAMAS