Biudžetinė įstaiga, Vytauto g. 112, LT-00153 Palanga, tel. (8 460) 48 705, (8 460) 41 406
faks. (8 460) 40 217, (8 460)  40 216, el. p. administracija@palanga.lt, administracijos kodas 125196077
GYVENTOJUI
VERSLININKUI
SVEČIUI

RENGINIAI
Antrojo Mezon-NKL pirmenybių rato kovas baigė "Palangos"‘ krepšininkai baigė pergale
2017-01-09

Pergale antrojo Mezon-NKL pirmenybių rato kovas baigė "Palangos"‘ krepšininkai, kurie namuose 76:71 (22:24, 20:22, 21:12, 13:13) nugalėjo "Telšių"‘ klubą. Rungtynes sėkmingiau pradėjo Palangos krepšininkai ir po Antano Bertašiaus tritaškio, praėjus kiek daugiau nei 3 minutėms nuo rungtynių pradžios, pajūrio ekipa buvo priekyje – 10:4.Telšių susikoncentravo ir kėlinį užbaigė sėkmingiau. Nuaidėjus kėlinio pabaigą skelbiančiai sirenai – 22:24 priekyje svečių komanda.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė. Komandos keitėsi taikliais metimais, ir nei vienai ekipai nepavyko įgyti solidesnės persvaros. Po Mantvydo Stašelio dvitaškio metimo kėlinio viduryje 36:33 pirmavo palangiškiai. Palangos ekipa puikiai kovojo prieš vienus iš čempionato lyderių ir nenusileido varžovams nei vienoje statistikos kategorijoje. Antano Montrimavičiaus taiklus metimas kėlinio pabaigoje sumažino šeimininkų atsilikimą iki 4 taškų – 42:46
Trečiajame kėlinyje vaizdas nesikeitė. Rungtynės vyko taškas į tašką. Po puikiai aikštelėje kovojusio Žygimanto Šimonio atkovoto kamuolio ir Aurimo Urbono penkių taškų iš eilės, Palangos krepšininkai išsiveržė į priekį – 47:46. Puikiai besigynę Palangos komandos krepšininkai privertė klysti savo varžovus. Tai leido valdyti rungtynių tempą ir po trečiojo kėlinio būti priekyje – 63:58.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo Igno Razučio tolimu metimu. Komandos keitėsi taikliais metimais ir klaidomis, tačiau nei vienai ekipai nepavyko išsiveržti į priekį. Likus kiek daugiau nei penkioms minutėms iki rungtynių pabaigos palangiškiai turėjo 1 taško persvarą – 68:67. Vis dėl to rungtynių pabaigą užtikrinčiau sužaidė Povilo Šakinio auklėtiniai. 76:71 pergale džiaugėsi namie rungtyniavę Palangos krepšininkai.

„Palanga“: Žygimantas Šimonis 20 (11 atkovotų kamuolių), Mantvydas Stašelis ir Antanas Bertašius po 14, Vitalijus Kozys 11.

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 20, Gintautas Kybartas 16, Ignas Razutis 15.