Biudžetinė įstaiga, Vytauto g. 112, LT-00153 Palanga, tel. (8 460) 48 705, (8 460) 41 406
faks. (8 460) 40 217, (8 460)  40 216, el. p. administracija@palanga.lt, administracijos kodas 125196077
SVEČIUI

RENGINIAI
"Palangos" krepšininkai pratęsė pergalių seriją - įveikė "Žalgiris-2" ekipą
2017-01-18

Palangos klubas pratęsė savo pergalių seriją iki 4. Rungtynėse Kaune  „Palanga“ rezultatu 66:79 (13:17, 20:20, 11:23, 22:19) šventė pergalę prieš „Žalgiris-2“ ekipą. Svečių ekipa vertėsi be vieno iš savo lyderių – Mantvydo Stašelio, kuris susirgo ir liko Palangoje. Rungtynes sėkmingiau pradėjo kauniečiai ir po Luko Ulecko dvitaškio buvo priekyje 9:7, tačiau kėlinio antrąją pusę sėkmingiau sužaidė krepšininkai iš Palangos ir po pirmojo kėlinio buvo priekyje 13:17.

Daugiausiai problemų „Palangos“ komandai kėlė „Žalgiris-2“ aukštaūgis – Laurynas Birutis, kuris karaliavo baudos aikštelėje rinkdamas taškus iš po krepšio arba baudų metimo linijos. Tačiau vaizdas antrąjame kėlinyje nesikeitė – Palangos ekipa visą laiką turėjo persvarą savo pusėje. Kėlinį taikliu tritaškiu užbaigė Aurimas Urbonas – 33:37 priekyje Palangiškiai.

Trečiojo kėlinio pradžia nieko gero šeimininkams nežadėjo. 4 taškus iš eilės pelnė Antanas Bertašius, dar 2 pridėjo Žygimantas Šimonis ir komandas jau skyrė 10 taškų – 35:45. Palanga ir toliau nemažino apsukų ir po taiklių Žygimanto Šimonio, Antano Montrimavičiaus ir Aurimo Urbono dvitaškių Palanga įgijo rekordinę 16 taškų persvara – 38:54. Iki kėlinio pabaigos rungtynės klojosi pagal svečių scenarijų ir po trečiojo kėlinio rezultatas rodė užtikrintą „Palangos“ pranašumą – 44:60.

Ketvirto kėlinio pradžioje taikliais metimais apsikeitė Gytis Masiulis ir Raijon‘as Kelly. Dar vieną tritaškį pridėjo Eimantas Maksvytis ir rungtynių pabaiga tapo tik formalumas. Kristupas Žemaitis paskutiniame ketvirtyje pataikė 3 tritaškius metimus, tačiau palangiškiai atsakė taikliais metimais ir rungtynės baigėsi dviženkliu skirtumu – 66:79.

„Palanga“: Aurimas Urbonas 19 (9atk. kam. 5rez. Perd. 4per. Kam. 8kld.), Žygimantas Šimonis 14 (6atk.kam), Antanas Bertašius 13 (8atk. kam.), Raijon Kelly ir Antanas Montrimavičius po 12

„Žalgiris-2“: Laurynas Birutis 20 (6atk. kam.), Kristupas Žemaitis 18, Gytis Masiulis 11.