English Russian
PALANGOS
MIESTO
SAVIVALDYBĖ
 
Biudžetinė įstaiga, Vytauto g. 112, LT-00153 Palanga, tel. (8 460) 48 705, (8 460) 41 406 
faks. (8 460) 40 217, (8 460)  40 216, el. p. administracija@palanga.lt, administracijos kodas 125196077
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
2018 m. vasario 20 d., antradienis
SAVIVALDA
GYVENTOJUI
VERSLININKUI
SVEČIUI

RENGINIAI
Savivaldybės kieme esantį pastatą prašoma perduoti miesto socialinėms reikmėms
2017-09-26

Miesto meras Šarūnas Vaitkus kreipėsi į susisiekimo ministrą Roką Masiulį prašydamas Palangos miesto savivaldybei perduoti valstybei priklausantį ir šiuo metu valstybės įmonės „Klaipėdos regiono keliai“ patikėjimo teise valdomą pastatą, esantį Savivaldybės kieme. Jei Vyriausybės sprendimas bus palankus, šiose patalpose neilgai trukus įsikurs Socialinių paslaugų centras.


 

Šiuo metu dalis Palangos miesto socialinių paslaugų centro paslaugų – pagalba į namus, socialinių įgūdžių ugdymo ir palaikymas, transporto paslaugų organizavimas ir teikimas, paslaugos socialinės priežiūros socialinės rizikos šeimoms, o svarbiausia – neįgaliųjų aprūpinimas techninės pagalbos priemonėmis – teikiamos neįgaliesiems nepritaikytame pastate Gintaro g. 33A. „Šiame pastate Socialinių paslaugų centras naudojasi patalpomis, esančiomis trečiame aukšte, todėl tai sukelia nepatogumų – jas sunku pasiekti neįgaliesiems ir vyresnio amžiaus žmonėms, kuriems turi būti išduotos techninės pagalbos priemonės. Kitų šiai veiklai vykdyti tinkamų patalpų Palangos miesto savivaldybė neturi, tačiau nuolat ieškojome galimybių Socialinių paslaugų centrą iš Gintaro gatvės iškelti į patogesnes, neįgaliesiems pritaikytas patalpas“, ­– kalbėjo Š. Vaitkus.

Galimybė perkelti Socialinių paslaugų centrą į patogesnę vietą atsirado sužinojus, jog „Klaipėdos regiono kelių“ patikėjimo teise valdomą Savivaldybės kieme esantį pastatą ketinama privatizuoti. „Šis pastatas yra vieno aukšto ir labai patogioje vietoje – šalia Palangos miesto savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos skyriaus. Todėl nedelsdamas kreipiausi į susisiekimo ministrą R. Masiulį ir paprašiau jį perduoti Palangos miesto savivaldybei, kad galėtume pritaikyti socialinėms reikmėms“, – teigė meras.

Š. Vaitkus atkreipė dėmesį, jog viena iš Palangos miesto strateginės plėtros sričių yra gyvenimo kokybės ir socialinio saugumo gerinimas, o šios srities tikslas „Efektyvi socialinių paslaugų sistema ir sveika visuomenė“ apima savivaldybės sveikatos priežiūros ir socialinių paslaugų teikimo įstaigų modernizavimą, socialinių paslaugų prieinamumo ir kokybės parametrų didinimą, sveikatinimo paslaugų plėtrą.

„Džiaugiuosi, kad sulaukėme labai greitos ministro R. Masiulio reakcijos ir gan aiškios pozicijos – buvome paprašyti argumentuotu raštu išdėstyti patalpų poreikį. Parengėme Savivaldybės tarybos sprendimo projektą dėl sutikimo priimti šį turtą naudoti savivaldybės reikmėms. Šį sprendimo projektą papildomu klausimu įtrauksime į ketvirtadienį vyksiančio posėdžio darbotvarkę. Galutinį sprendimą dėl Savivaldybės kieme esančio ir valstybei priklausančio pastato priims Vyriausybė“, – sakė Š. Vaitkus.

 
Atgal   Spausdinti  

 

 
Naujienų prenumerata
Dienos
Mėnesio
Mėnesio
Savaitės
Savivaldybės naujienos
Įrašykite savo el. pašto adresą
 
SVARBŪS DOKUMENTAI
Šioje skiltyje bus pateikiami svarbūs Palangos miesto savivaldybės administracijos dokumentai. Informacija ruošiama.
 

     
       
         
         
         
© PALANGOS miesto savivaldybė,
biudžetinė įstaiga.
Vytauto g. 112, LT-00153 Palanga, tel. (8 460) 48 705, (8 460) 41 406,  faks. (8 460) 40 217, (8 460)  40 216 el. p. administracija@palanga.lt, administracijos kodas 125196077
Iš viso apsilankė: 5012658
Šiandien apsilankė: 3042
Dabar naršo: 85
Sprendimas: IDAMAS