English Russian
PALANGOS
MIESTO
SAVIVALDYBĖ
 
Biudžetinė įstaiga, Vytauto g. 112, LT-00153 Palanga, tel. (8 460) 48 705, (8 460) 41 406 
faks. (8 460) 40 217, (8 460)  40 216, el. p. administracija@palanga.lt, administracijos kodas 125196077
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
2019 m. rugsėjo 15 d., sekmadienis
SAVIVALDA
GYVENTOJUI
VERSLININKUI
SVEČIUI

RENGINIAI
Palangos miesto mokyklos naujiems mokslo metams pasirengusios
2019-08-29

Palangos miesto mokyklos naujuosius metus pasitinka atsinaujinusios – ugdymo įstaigose ne tik pagal poreikį suremontuoti kabinetai, bet ir atlikta daugiau svarbių darbų, kad teigiamus pokyčius pajustų tiek pedagogai, tiek ir mokiniai.


 

„Baltijos“ pagrindinėje mokykloje vasarą atliktas aktų salės remontas: salėje bei scenoje pakeistas parketas, sudėtos naujos lubos bei apšvietimas, perdažytos sienos. Atnaujintos „Baltijoje“ ir kitos erdvės: klasės, informacinis centras, taip pat – biologijos mokslų laboratorija (čia sujungtos erdvės, įrengti dideli vitrininiai stiklai, jungiantys laboratoriją su koridoriumi, nupirkta laboratorinė įranga, taip pat pakeista grindų danga, elektros instaliacija). Pokyčių „Baltijos“ mokykloje yra daugiau – jau įrengtas išėjimas į vidinį kiemą (pirmame aukšte įrengtos 3 durys į lauką), o kitąmet planuojama rekonstruoti vidinį kiemą – jame įrengti lauko klasę, sceną, sukurti vaikų žaidimų erdvę.

Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje taip pat yra permainų: čia ne tik pagal poreikį suremontuotos klasės, koridoriai bei iš dalies atnaujintas pastato fasadas – jau baigiami ir lifto įrengimo darbai. Dar šį rudenį planuojama pradėti ir Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos stadiono kapitalinį remontą. Darbai vyks dviem etapais. Pirmuoju, kuris truks iki kitų metų birželio, bus demontuotos senosios bėgimo takų bei sporto aikštelių dangos ir įrengti nauji bėgimo takai, šuolio į tolį ir trišuolio sektorius, natūralios vejos futbolo aikštė, taip pat – krepšinio bei tinklinio aikštelės. Antruoju etapu bus įrengtos lauko treniruoklių aikštelės, taip pat – teniso bei badmintono aikštelės, teritorija bus apšviesta.

Palangos senojoje gimnazijoje pagal poreikį suremontuoti kabinetai bei atnaujinti baldai, iš pagrindų modernizuotas fizikos kabinetas – čia įrengtas laboratorinis stalas, sieninės spintos, taip pat įrengtas paruošiamasis kabinetas. Suremontuota ir kūno kultūros veiklos laiptinė, kūno kultūros mokytojų kabinetas.

Šventosios pagrindinėje mokykloje, besirengiant mokslo metams, atlikti einamieji remontai – pagal poreikį atnaujinti kabinetai, taip pat – treniruoklių salė bei šios salės jos įranga. Šiųmetė naujovė Šventosios pagrindinėje mokykloje – įrengta skaitykla.

Palangos pradinėje mokykloje pagal poreikį suremontuotos klasės, atnaujintos mokyklos grindys. Atnaujinta ir valgyklos erdvė, o rudenį planuojama sutvarkyti ir mokyklos kiemą.

Stasio Vainiūno meno mokykla auklėtinius rudenį taip pat pasitiks atsinaujinusi – įgyvendinant šios ugdymo įstaigos remonto darbų antrąjį etapą, vasarą baigtas fortepijono bei dviejų styginių instrumentų klasių remontas. Remonto metu buvo pakeistos klasių lubos bei įrengti modernūs šviestuvai, patalpų sienos uždengtos garso izoliacine medžiaga bei perdažytos, taip pat į garsą izoliuojančias duris pakeistos senosios visų kabinetų durys, kapitaliai suremontuotos grindys bei pakeista jų danga.

Palangos moksleivių klubas naujuosius mokslo metus taip pat pasitinka su naujove – nuo rugsėjo šį įstaiga savo veiklą tęs ir neformaliojo švietimo veiklas vykdys kitose patalpose – įsikurs Pradinėje mokykloje. Moksleivių klubui išsikėlus į Pradinės mokyklos patalpas, pastate, esančiame Vasario 16-osios g. 6, ir toliau veiks Švietimo pagalbos tarnyba.

 
Atgal   Spausdinti  

 

 
Naujienų prenumerata
Dienos
Mėnesio
Mėnesio
Savaitės
Savivaldybės naujienos
Įrašykite savo el. pašto adresą
 
SVARBŪS DOKUMENTAI
Šioje skiltyje bus pateikiami svarbūs Palangos miesto savivaldybės administracijos dokumentai. Informacija ruošiama.
 

      
       
         
         
           
© PALANGOS miesto savivaldybė,
biudžetinė įstaiga.
Vytauto g. 112, LT-00153 Palanga, tel. (8 460) 48 705, (8 460) 41 406,  faks. (8 460) 40 217, (8 460)  40 216 el. p. administracija@palanga.lt, administracijos kodas 125196077
Iš viso apsilankė: 7908035
Šiandien apsilankė: 5214
Dabar naršo: 83
Sprendimas: IDAMAS