English Russian
PALANGOS
MIESTO
SAVIVALDYBĖ
 
Biudžetinė įstaiga, Vytauto g. 112, LT-00153 Palanga, tel. (8 460) 48 705, (8 460) 41 406 
faks. (8 460) 40 217, (8 460)  40 216, el. p. administracija@palanga.lt, administracijos kodas 125196077
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
2019 m. rugpjūčio 22 d., ketvirtadienis
SAVIVALDA
GYVENTOJUI
VERSLININKUI
SVEČIUI

RENGINIAI
Archyvas
«2016201720182019
 
 
2018-12-28
Palanga Naujuosius sutikti kviečia prie jūros – žada dar neregėtus fejerverkus

Skaičiuoti paskutines besibaigiančių metų sekundes ošiant jūros bangoms bei grožėtis dangų ir jūrą nušviečiančiais įspūdingais fejerverkais – būtent taip daugelis įsivaizduoja Naujųjų metų sutiktuves. Tad nenuostabu, kad Palanga gruodžio pabaigoje sulaukia gausaus būrio svečių.


Plačiau »
 
2018-12-28
Komisija paskelbė Jaunimo erdvei skirto pastato Palangoje projekto idėjos pirkimo konkurso rezultatus
 
2018-12-21
Palangos miesto mero Šarūno Vaitkaus sveikinimas šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus palangiškius, šventojiškius bei kurorto svečius Savivaldybės tarybos ir administracijos vardu sveikina šv. Kalėdų bei Naujųjų metų proga.


Plačiau »
 
2018-12-21
Palangos Lyderių laiko komandos sveikinimas šv. Kalėdų proga
Palangos Lyderių laiko komanda siunčia šilčiausius linkėjimus šv. Kalėdų proga.
Plačiau »
 
2018-12-21
Projektas ,,Bendrauk ir bendradarbiauk II“

Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija ,,Palangos viltis“ bendradarbiaudama su Palangos miesto socialinių pasaugų centru ir Palangos LIONS moterų klubu, vykdo projektą ,,Bendrauk ir bendradarbiauk II“. Projekto metu asmenys su negalia, jų artimieji, socialinių problemų turinčios šeimos su vaikais, gali pabendrauti ir atskleisti savo kūrybiškumą meninės veiklos užsiėmimuose.


Plačiau »
 
2018-12-20
Kviečiama Šventosios išplėstinė seniūnaičių sueiga

Palangos miesto savivaldybėje įgyvendinant priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ yra kviečiama Šventosios išplėstinė seniūnaičių sueiga (toliau – Sueiga), kurioje projektų vykdytojai pristatys projektų įgyvendinimo rezultatus.


Plačiau »
 
2018-12-20
Kviečiama išplėstinė Palangos miesto seniūnaičių sueiga

Palangos miesto savivaldybėje įgyvendinant priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ yra kviečiama Palangos miesto teritorijos, kurios seniūnijos funkcijas atlieka savivaldybės administracija, išplėstinė seniūnaičių sueiga (toliau – Sueiga), kurioje projektų vykdytojai pristatys projektų įgyvendinimo rezultatus.


Plačiau »
 
2018-12-20
Palangos miesto bendruomenės "Palangos rūpestėlis" informacija apie projekto vykdymą
 Palangos miesto bendruomenės ,,Palangos rūpestėlis“ informacija apie Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo  2.3 priemonės ,,Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse projekto ,,Lietuvos tautinis paveldas - mūsų šaknys ir stiprybė“ vykdymą.
Plačiau »
 
2018-12-19
Už automobilių tepalo deginimą gresia nemenka bauda

Žiemą daugėja atvejų, kai automobilių transporto priežiūros ir remonto įmonės bei gyventojai patalpas šildo panaudota automobilių alyva, nors tą daryti griežtai draudžiama. Panaudotas tepalas yra stipriai užterštas įvairiais metalais ir kitomis cheminėmis medžiagomis, o už jo deginimą laukia nemažos baudos.


Plačiau »
 
2018-12-19
Palanga spindi kalėdinėmis spalvomis. Kalėdinių ir naujametinių renginių programa

Palangoje tvyro šv. Kalėdų laukimo nuotaikos – šventiškai pasidabinęs kurortas laukia svečių.

Kaip ir kasmet, kalėdiniu laikotarpiu Palangoje ženkliai išauga svečių skaičius – daugelis iš anksto susiplanuoja gražiausias metų šventes sutikti Palangoje, prie jūros. Atvykusiems į kurortą pasijusti čia lyg kalėdinėje pasakoje padeda ne tik gausus šventinių renginių pasirinkimas, bet ir miesto puošyba.


Plačiau »
 
2018-12-19
Gruodžio 21 d. vyks Jaunimo erdvei skirto pastato Palangoje projekto idėjos konkurso komisijos posėdis
 
2018-12-18
Kalėdų Senelis kviečia vaikus ir jų tėvelius į susitikimą prie šventinės eglės

Kalėdų Senelis kviečia vaikus ir jų tėvelius į susitikimą prie šventinės eglės. Jūsų laukia išskirtinė programa „Kas yra Kalėdų Senelis?“.

Paklauskite savo vaiko: „Kas tas Kalėdų Senelis?“ ir tikriausiai atsakymą gausite: „...kur dovanas neša“. Bet Kalėdų Senelis yra kur kas daugiau.


Plačiau »
 
2018-12-18
Gruodžio 19 d. Palangoje - krepšinis. "Palangos kuršiai" susitinka su "Telšiais". Įėjimas - nemokamas

Šį trečiadienį, gruodžio 19 d., 17.45 valandą į BC „Palangos kuršiai“ tvirtovę švęsti Kalėdų atvyksta solidų žaidimą NKL demonstruojantis krepšinio klubas „Telšiai“.


Plačiau »
 
2018-12-17
Gruodžio 27 d. viešojoje bibliotekoje - šventinis koncertas "Kalėdinė klasika"

Gruodžio 27 d., 18 val. Palangos viešoji biblioteka kviečia visus į šventinį koncertą „Kalėdinė klasika“.

Šventinėje programoje savo nuostabiu balsu džiugins Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistas Liudas Mikalauskas, jam akompanuos pianistė Audronė Juozauskaitė.


Plačiau »
 
2018-12-17
Lietuvai pagražinti draugijos metiniai apdovanojimai

Gruodžio 9 d., sekmadienį Poilsio ir reabilitacijos centro Pušynas konferencijų salėje įvyko Lietuvai pagražinti draugijos Palangos skyriaus susirinkimas ir gražiai tvarkomų Palangos ir Šventosios sodybų šeimininkų pagerbimo popietė.


Plačiau »
 
2018-12-14
Dar vienu žingsniu arčiau švaresnių Palangos paplūdimių

Antradienį Palangos miesto savivaldybės specialistai kartu su Klaipėdos universiteto, Aplinkos ministerijos, UAB „Palangos komunalinis ūkis“, Palangos turizmo informacijos centro, Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro bei Liepojos universiteto atstovais dalyvavo seminare, kurio tema „Palangos kranto zonos šiukšlių tvarkymo ypatumai ir iššūkiai“. Seminaro metu kalbėta apie paplūdimiams kylančias grėsmes dėl šiukšlinimo ir kaip būtų galima jas suvaldyti.


Plačiau »
 
2018-12-14
Prieššventiniai darbai įgauna pagreitį – į ką reikia atkreipti dėmesį

Šiuo, prieššventiniu laikotarpiu, darbų apimtys ir tempai auga, iki metų galo skubama užbaigti turimas užduotis. Intensyvėja veikla prekybos, aptarnavimo srityse, atsiranda  su šventiniu periodu susiję, specifinio pobūdžio laikini darbai: vyksta Kalėdinės mugės, prekiaujama eglutėmis, fejerverkais, kitais kalėdiniais bei naujamečiais atributais. Atsižvelgdama į šio laikotarpio ypatumus, Valstybinė darbo inspekcija (VDI) primena tiek darbuotojui, tiek darbdaviui aktualias teises bei pareigas.


Plačiau »
 
2018-12-13
Kviečiame teikti kūrinius Vaikų literatūros premijai gauti

 

Švietimo ir mokslo ministerija kviečia teikti vaikų literatūros kūrinius, kritikos darbus, vaikų literatūros ir skaitymo populiarinimo projektus Vaikų literatūros premijai gauti.


Plačiau »
 
2018-12-13
Prisikaupė senų žaislų – kur juos dėti?

Žaislų rinkos vertė pasaulyje pernai pasiekė 89 mlrd. JAV dolerių, nes kasmet didėjantį pardavimą skatina mažėjančios žaislų kainos. Belaukiant Kalėdų, žaislų paklausa dar labiau išauga. Kodėl būtina rūšiuoti nereikalingus žaislus?


Plačiau »
 
2018-12-12
Palangos oro uostas aptarnavo rekordinį 300 000-ąjį keleivį

2018-uosius Palangos oro uostas palydi ilgai lauktu rekordu – čia buvo aptarnautas 300 000-asis keleivis. Iki šiol pajūrio oro vartai tokio keleivių srauto dar nebuvo sulaukę. Metai sėkmingi buvo ir iš šio oro uosto skraidantiems vežėjams, kurie didino skrydžių skaičių. Kitąmet Vakarų Lietuva džiaugsis ir nauja tiesiogine oro jungtimi su Vokietijos miestu Dortmundu.  


Plačiau »
 
2018-12-12
„Kalėdinės muzikos valanda“ aplankys Tauragę, Klaipėdą ir Palangą

Užbaigdamas jubiliejinius, 65-uosius gyvavimo metus, „Palangos orkestras“ tradiciškai kviečia į dėkingumo, bendrystės ir tikros muzikos koncertus „Kalėdinės muzikos valanda“, kuriais šiemet nuskaidrins tris miestus – Palangą, Klaipėdą bei Tauragę.


Plačiau »
 
2018-12-12
Kurorto muziejuje - džiazuojanti Kalėdų nuojauta

Kurorto muziejus kviečia džiaugsmingai ir šviesiai laukti šventų Kalėdų. Gruodžio 14 d. 18 val. muziejuje vyks koncertas „Džiazuojanti Kalėdų nuojauta“.


Plačiau »
 
2018-12-12
Kviečiame susipažinti su Jaunimo erdvei skirto pastato Palangoje projekto idėjos konkurse gautais pasiūlymais
 
2018-12-11
Valstybinių miškų urėdijos miškininkai dovanodami eglės šakas primena apie atsakingumą miške

Gruodžio 20 d. nuo 12 val. visoje Lietuvoje vyks tradicinė iniciatyva „Parsinešk Kalėdas į savo namus“, kurios metu VĮ Valstybinių miškų urėdijos miškininkai  gyventojams dovanos eglės šakas. Taip miškus prižiūrintys specialistai ragina ugdyti atsakingumą – miškuose nekirsti jaunų eglučių, nelaužyti jų šakų bei skatina tausojantį ir ekologišką vartojimą.


Plačiau »
 
2018-12-10
Gruodžio 18 d. viešojoje bibliotekoje – nemokamas afrikietiškų būgnų užsiėmimas

Atsipalaiduokime kalėdinio šurmulio metu būgnelių garsų apsuptyje. Afrikietiškų būgnų užsiėmimas – ne tik gerų emocijų šaltinis. Tai – nauja bei nepakartojama patirtis ir turiniu, ir forma.


Plačiau »
 
2018-12-10
Gintarinės snaigės nusileido į Palangos geradarių rankas

Šeštadienį Palangos koncertų salėje snigo gerumu – į Šimtmečiui skirtą renginį susirinkę palangiškiai ir kurorto svečiai tapo pirmojo, tačiau, neabejojama, tradiciniu tapsiančio gerumo renginio dalyviais.


Plačiau »
 
2018-12-10
Šimtmečio metus Palanga vainikuoja Signatarų alėjos atidarymu

Šeštadienį Palangoje iškilmingai atidaryta Signatarų alėja. Nauja kultūrinė erdvė – kurorto Savivaldybės dovana palangiškiams valstybės Nepriklausomybės Šimtmečio proga, o kartu ir padėka keturiems 1918 m. Vasario 16-osios Akto signatarams, kurie mokėsi Palangos progimnazijoje.


Plačiau »
 
2018-12-06
Savivaldybėje surengtos evakuacijos pratybos

Gruodžio 5 d. 11.30 val. Savivaldybės administracijoje buvo surengtos evakuacijos pratybos, kurių tikslas – stiprinti civilinės saugos parengtį Savivaldybėje ir praktiškai atlikti visų darbuotojų evakuaciją, tobulinti evakuacijos organizavimą  bei veiksmų koordinavimą, mokyti darbuotojus, kaip elgtis kilus gaisro atvejui ar kitai ekstremaliai situacijai.


Plačiau »
 
2018-12-05
Palangoje šeštadienį snigs gerumu – už tyliai daromus gerus darbus bus įteiktos „Gintarinės snaigės“

Šeštadienį Palangos koncertų salė duris atvers ypatingam, gerumo kupinam renginiui – pirmą kartą kurorte paprastų žmonių tyliai daromi reikšmingi darbai bus įvertinti „Gintarinėmis snaigėmis“. Šis trapumą bei grožį simbolizuojantis ženklas taps padėka tiems, kurie aplink save sėja gerumą.  


Plačiau »
 
2018-12-05
Pateikti dokumentus Jaunimo erdvei skirto pastato Palangoje projekto idėjos konkursui liko dvi dienos - iki gruodžio 7 d. 13 val.
Jaunimo erdvei skirto pastato Palangoje projekto idėjos konkursą skelbia ir organizuoja Palangos miesto savivaldybės administracija.
Plačiau »
 
2018-12-04
Šventąją užlies Kalėdų laukimo nuotaika – penktadienį įžiebiama eglė

Jau šį penktadienį šventojiškiai įžiebs miestelio eglę. Žiemos bei švenčių laukimo pradžią skelbiančio renginio organizatoriai žada daug šviesos, geros kalėdinės muzikos ir, žinoma, fejerverkus.


Plačiau »
 
2018-12-04
Šeštadienį Palangoje atidaroma nauja kultūrinė erdvė – Šimtmečiui skirta Signatarų alėja. Kviečiame dalyvauti renginyje

Palanga, kartu su visa Lietuva švenčianti Nepriklausomybės Šimtmetį, praturtėjo dar viena kultūrine erdve – šeštadienį atidaroma Signatarų alėja.


Plačiau »
 
2018-12-04
Gruodžio 5 d. A. Mončio muziejuje - tarptautinio šiuolaikinio meno festivalio „Kaunas mene“ parodos atidarymas

Gruodžio 5-ą d. (trečiadienis) 16 val. Antano Mončio namuose – muziejuje (S. Daukanto g. 16, 00135 Palanga) vyks tarptautinio šiuolaikinio meno festivalio „Kaunas mene“ parodos atidarymas. Ši paroda Palangoje yra festivalio sklaidos dalis, kuri savaime pratęsia 8-ojo festivalio potemę „Taip arti, taip toli“, siūlančią pagalvoti  apie atstumo, laiko realiatyvumą, kaip kintanti perspektyva keičia aktualijų vaizdą, svarbą ir supratimą apie jas. Parodoje pristatomi autoriai: Hermione Allsopp (UK), Grégoire Fabvre (FR), Židrija Janušaitė (LT), Vaida Tamoševičiūtė (LT). Kviečiame apsilankyti.


Plačiau »
 
2018-12-04
Gruodžio 5 d. bus laikinai nutrauktas vandens tiekimas daliai gyvenamųjų namų

UAB "Palangos vandenys" informuoja, kad gruodžio 5 d. bus atliekami vandentiekio tinklų remonto darbai. Dėl darbų laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas keletui gyvenamųjų namų.


Plačiau »
 
2018-12-03
Kviečiame į koncertą „Advento šviesoje“

Mecosopranas Judita Leitaitė ir pianistė iš Suomijos Mariana Slobodeniouk kviečia klasikos mėgėjus į koncertą Palangos kurorto muziejuje.

Šis spinduliuojantis duetas sužavėjo daugybę klausytojų užsienyje ir Lietuvoje, atlikėjos taip pat yra vokalistų-pianistų konkurso Suomijoje laureatės, vokalinio meno meistriškumo kursų rengėjos, bei puikios pedagogės.


Plačiau »
 
2018-12-03
Socialinių paslaugų centras kviečia pasipuošti - jungiasi prie iniciatyvos "Padovanok suknelę"

Palangos miesto socialinių paslaugų centras prisijungė prie gražios iniciatyvos "Padovanok suknelę", kurios įkvėpėja ir pradininkė - Eskedar Maštavičienė.


Plačiau »
 
2018-12-03
Palanga įžiebė eglę ir suspindo tūkstančiais kalėdinių šviesų

Tūkstančiai šviesų vaikų rankose, nuotaikinga muzika ir, žinoma, fejerverkai – taip palangiškiai ir kurorto svečiai, susirinkę Grafų Tiškevičių  alėjoje, šeštadienio vakarą įžiebė miesto eglę bei paskelbė gražiausių žiemos švenčių laukimo pradžią.


Plačiau »
 
2018-11-30
Gruodžio 1 d. Palanga įžiebia eglę. Kalėdinio laikotarpio renginių programa

Šeštadienį, gruodžio 1 d., Grafų Tiškevičių alėja suspindės dar ryškiau – 17 val. čia įžiebiama miesto eglė. Šventės organizatoriai žada smagų renginį, kurio metu skambės dainos, muzika, apsilankys Kalėdų senis bei elfai.


Plačiau »
 
2018-11-27
Lapkričio 28 d. daliai Klaipėdos pl. namų bus laikinai nutrauktas vandens tiekimas

UAB "Palangos vandenys" informuoja, kad lapkričio 28 d. bus atliekami vandentiekio tinklų remonto darbai. Dėl to laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas daliai gyvenamųjų namų.


Plačiau »
 
2018-11-27
Spindinti Palanga visą mėnesį kurs kalėdinę pasaką. Šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų renginių programa

Norintieji pasinerti į tikrą žiemos švenčių laukimą ir visa širdimi pajusti artėjantį Šv. Kalėdų stebuklą būtinai turi atvykti į Palangą, kuri jau šį šeštadienį įžiebs miesto eglę ir kurorto gyventojus bei svečius pakvies į visą mėnesį truksiančią spindinčią Kalėdų pasaką.


Plačiau »
 
2018-11-27
Paryžiaus Pompidu centre skambėjo ir A. Mončio švilpiai iš Palangos

Spalio pabaigoje Prancūzijos leidykla „Gallimard Jeunesse“ išleido jau antrą jaunosios kartos iliustratorės iš Lietuvos Elenos Selenos knygą „Džiunglės“. Lapkričio 22 d. Pompidu centro knygyne surengtame muzikiniame knygos pristatyme dalyvavo visas būrys jaunos lietuvių iliustratorės kūrybos gerbėjų ir įvairaus amžiaus smalsuolių. Rengnio metu skambėjo ir iš Palangos į Paryžių atgabento skulptoriaus Antano Mončio sukurti moliniai švilpiai.


Plačiau »
 
2018-11-26
Gruodžio 1 d. Palanga įžiebs miesto eglę. Kviečiame į šventę. Kalėdinio laikotarpio renginių programa

Šeštadienį, gruodžio 1 d., 17 val. Palanga įžiebs miesto eglę. Pagrindinė kurorto žaliaskarė šiais metais perkeliama į naują erdvę – Grafų Tiškevičių alėją, ties Koncertų sale bei Kurhauzu. Kviečiame dalyvauti Palangos eglės įžiebimo šventėje bei kituose kalėdinio laikotarpio renginiuose.


Plačiau »
 
2018-11-26
Gruodžio 14 d. Palangos Lions moterų klubas rengia paramos-labdaros vakarą "Sapnuok baltai". Kviečiame dalyvauti

Gruodžio 14 d., penktadienį, 18.30 val. Palangos Lions moterų klubas organizuoja paramos-labdaros vakarą „Sapnuok baltai“. Renginys vyks Palangos Kurhauzo salėje (Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga).


Plačiau »
 
2018-11-23
„Wizz Air“ iš Palangos skraidins į Vokietiją

Plėsdama skrydžių tinklą iš Lietuvos, sparčiausiai auganti aviakompanija Europoje „Wizz Air“ pristato naują skrydžių kryptį iš Palangos. Nuo kitų metų balandžio aviakompanija sujungs Palangą su Dortmundu Vokietijoje. Skrydžiai bus vykdomi du kartus per savaitę – trečiadieniais ir sekmadieniais. Vietas šiam skrydžiui galima rezervuoti jau dabar bendrovės interneto svetainėje arba naudojantis „Wizz Air“ mobiliąja programėle. Bilietų kaina prasideda nuo 9,99 Eur*, įskaitant rankinį bagažą, kurio matmenys neviršija 40 ir 30 ir 20 cm.


Plačiau »
 
2018-11-22
Pėsčiųjų saugumui užtikrinti – iškilios perėjos

Siekiant labiau užtikrinti pėsčiųjų saugumą, trijose miesto pėsčiųjų perėjose verda baigiamieji darbai, tad jau netrukus vietoje įprastų pėsčiųjų perėjų vairuotojus pasitiks iškiliosios. Vairuotojus apie tai perspės kelio ženklai.  


Plačiau »
 
2018-11-21
Kviečiame dalyvauti kalėdinėje mugėje. Mugės taisyklės

Palanga gražiausias žiemos šventės vėl pasitiks su projektu „Spindinčios Kalėdos" (gruodžio 1 d. - sausio 6 d.). Vienas iš numatomų renginių - Kalėdinė mugė. Kviečiame dalyvauti mugėje.


Plačiau »
 
2018-11-21
Lapkričio 29 d. Kurhauze – Tarptautinei neįgaliųjų dienai skirtas renginys „Bendrystės tiltas“

„Bendrystės tiltas“ – renginys, skirtas Tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti, Palangos Kurhauzo salėje vyks lapkričio 29 d. 17 val.


Plačiau »
 
2018-11-20
Lapkričio 25 d. Palangoje bus minima Kariuomenės diena

Lapkričio 25 d., sekmadienį, Palangoje bus minima Kariuomenės diena. Kviečiame dalyvauti šventiniuose renginiuose.  


Plačiau »
 
2018-11-20
Palangos Kalėdų eglė šiais metais papuoš Grafų Tiškevičių alėją

Palangiškių ir miesto svečių pamėgta Grafų Tiškevičių alėja artėjant šv. Kalėdoms nušvis naujomis spalvomis – būtent čia šiais metais įsikurs pagrindinė Palangos eglė.


Plačiau »
 
2018-11-19
Prienų rajono savivaldybė ir Prienų kultūros ir laisvalaikio centras kviečia dalyvauti socialinėje-kūrybinėje akcijoje „Senių besmegenių sąskrydis“

Artėjant šventiniam žiemos laikotarpiui Prienų rajono savivaldybė ir Prienų kultūros ir laisvalaikio centras kviečia dalyvauti socialinėje-kūrybinėje akcijoje „Senių besmegenių sąskrydis“.

Socialinė akcija organizuojama antrą kartą. Jos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į gamtą alinančią problemą – klimato kaitą ir skatinti klimato kaitos bei taršos prevenciją.


Plačiau »
 
2018-11-19
Tarptautinėje konferencijoje „Winds Bring Changes 2018“ – repertuaro pučiamųjų instrumentų orkestrams vystymo klausimai

Penktąjį kartą organizuojama tarptautinė pučiamųjų muzikos žanro pažinimui, sklaidai bei plėtros skatinimui skirta konferencija „Winds Bring Changes“ gruodžio 1 d. į Palangą sukvies pučiamųjų instrumentų orkestrams rašančius Lietuvos kompozitorius bei pripažintus žanro ekspertus iš užsienio, o publikai pasiūlys penkių naujų lietuviškų kūrinių premjerą.


Plačiau »
 
2018-11-16
Informacija apie Vanagupės g. 13B, Palangoje, projektinius pasiūlymus
 
2018-11-16
Perdegusių elektros lempučių pavojai

Per metus į Lietuvos rinką patenka mažiausiai 1,5 tūkst. tonų įvairių elektros lempų ir lempučių bei apšvietimo įrangos. Kaip gyventojams saugiai atsikratyti perdegusiomis elektros lemputėmis, juolab, kad kai kurios lempos yra pavojingos atliekos?


Plačiau »
 
2018-11-14
Palangiškis menininkas V. Kusas pradžiugino nauju rekordu – mažiausia lietuviška knyga

Palangiškis menininkas Vytautas Kusas šaliai padovanojo naują rekordą – šią savaitę oficialiai užfiksuota, kad V. Kuso sukurta knyga „Būsenos“ yra mažiausia lietuviška knyga šalyje.


Plačiau »
 
2018-11-14
Lapkričio 19-25 dienomis - Suaugusiųjų mokymosi savaitė. Kviečiame dalyvauti renginiuose

Kviečiame aktyviai dalyvauti Palangoje vyksiančiuose Suaugusiųjų mokymosi savaitės renginiuose, kurie vyks lapkričio 19 - 25 dienomis.  


Plačiau »
 
2018-11-13
Lapkričio 21 d. miesto viešojoje bibliotekoje - Jono Piktuižio atminimo vakaras

Lapkričio 21 d. 17.30 val. Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyks renginys skirtas Lietuvos kariuomenės savanoriui Jonui Piktuižiui atminti. Kviečiame dalyvauti.


Plačiau »
 
2018-11-13
Savivaldybių gerovės indekse Palanga – tarp šalies lyderių

Palanga pagal Savivaldybių gerovės indeksą užima aukštą 8 vietą tarp 60 šalies savivaldybių, o pagal kriterijų „Socialinis saugumas“ nusileidžia tik sostinei ir užima 2 vietą. Tokius duomenis šią savaitę pristatė išsamią savivaldybių gerovės analizę atlikęs Vilniaus politikos analizės institutas.


Plačiau »
 
2018-11-13
Kviečiame teikti pasiūlymus Socialinių paslaugų planui 2019 metams

Palangos miesto savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos skyrius rengia Socialinių paslaugų planą 2019 metams. Maloniai kviečiame visus socialinius partnerius (nevyriausybines organizacijas, viešąsias ar biudžetines įstaigas, bendruomenę ir kt.), kurie teikia ar numato teikti socialines paslaugas Palangos miesto savivaldybės gyventojams, iki 2018 metų gruodžio 15 d. (imtinai) informuoti apie planuojamą vykdyti veiklą 2019 m. socialinių paslaugų srityje ir teikti siūlymus dėl socialinių paslaugų plėtros Palangos miesto savivaldybėje.


Plačiau »
 
2018-11-12
Parama atnaujinamų (renovuojamų) daugiabučių namų butų savininkams

Kasmet daugėja atnaujinamų (renovuojamų) daugiabučių namų ir butų savininkų, gaunančių paramą kreditui, paimtam daugiabučiam namui atnaujinti (modernizuoti), ir palūkanoms apmokėti.


Plačiau »
 
2018-11-12
Keturių savivaldybių Lyderių laiko komandų patirtys

Spalio 29 d. Plungėje susirinko Lietuvos ir ESF projekto Lyderių laikas 3 (toliau - LL3) dalyviai – Palangos miesto ir Plungės, Rietavo ir Šilalės rajonų savivaldybių komandos. Bendradarbiavimo renginys vyko netradicinėje aplinkoje – buvusios Oginskių dvaro laikrodinės ir oranžerijos renovuotose patalpose įsikūrusioje Plungės savivaldybės viešojoje bibliotekoje.


Plačiau »
 
2018-11-09
Palangos žemaičių draugija minės 30-metį

Lapkričio 24 d. 14 val. Palangos Kurhauzo salėje vyks Palangos žemaičių draugijos renginys, skirtas draugijos 30-mečiui paminėti.


Plačiau »
 
2018-11-09
Palanga už gerumą apdovanos netirpstančia Gintarine snaige

Ar galima išmatuoti gerumą? Palangos miesto savivaldybė kviečia bendruomenę – ne tik kurorto, bet ir kitų miestų gyventojus – pabandyti tai padaryti, į pagalbą pasitelkiant simbolinę Gintarinę snaigę. Būtent ji taps simboliu, kuris gruodžio 8 d. vyksiančio šventinio renginio metu už žmogiškumą ir gerumą bus įteikiamas labiausiai to vertiems palangiškiams ar kurorte dirbantiems asmenims.


Plačiau »
 
2018-11-07
Kviečiame savivaldybėje veikiančias neįgaliųjų organizacijas teikti pasiūlymus dėl dalyvavimo Tarptautinės neįgaliųjų dienos paminėjimo šventėje „Dainuok širdie gyvenimą“

Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kartu su Lietuvos muzikų rėmimo fondu š. m. gruodžio 4 d. 17 val. Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre rengia tradicinę Tarptautinės neįgaliųjų dienos paminėjimo šventę „Dainuok širdie gyvenimą“.


Plačiau »
 
2018-11-07
Lapkričio mėnesį planuojamų šeimoms skirtų veiklų bei paslaugų planas

 

 

Palangos miesto savivaldybės administracija ir asociacija "Ateities specialistų klubas" kviečia lapkritį aktyviai dalyvauti nemokamose šeimoms skirtose veiklose bei  naudotis šeimoms teikiamomis paslaugomis.


Plačiau »
 
2018-11-07
Pyragų dieną Savivaldybės darbuotojai aukojo onkologine liga sergančiai mergaitei

Pyragų dieną, lapkričio 6-ąją, Palangos miesto savivaldybės administracijos darbuotojai tradiciškai susitelkė tam, kad padėtų paramos reikalingai palangiškių šeimai.  Šiais metais suaukotos lėšos skirtos onkologine liga sergančiai mergaitei.


Plačiau »
 
2018-11-02
Visuomenės sveikatos biuras lapkritį kviečia įsitraukti į sveikatinimo veiklas

Palangos miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras laisvalaikį kviečia leisti aktyviai bei siūlo dalyvauti lapkričio mėnesį numatomose vykdyti sveikatinimo veiklose.


Plačiau »
 
2018-10-31
Informacija apie eismo organizavimo prie Palangos miesto viešųjų kapinių laikinus pakeitimus

Informuojame, kad nuo spalio 31 d. 15 val. iki lapkričio 4 d. 15 val.  laikinai keičiama eismo organizavimo tvarka prie Palangos miesto viešųjų kapinių.


Plačiau »
 
2018-10-29
Priminimas tėvams, dar nesikreipusiems dėl universalios išmokos vaikui

Nuo 2018 m. sausio 1 d. įteisinta universali išmoka vaikui (vaiko pinigai). Primename, kad išmoka vaikui (30,02 Eur) skiriama ir mokama kiekvienam vaikui nuo gimimo dienos iki 18 metų ir vyresniam, jeigu jis mokosi pagal bendrojo ugdymo programą (įskaitant ir profesinio mokymo įstaigose besimokančius pagal bendrojo ugdymo programą ir pagal bendrojo ugdymo programą kartu su profesinio mokymo programa), bet ne ilgiau, iki jam sukaks 21 metai. Savivaldybių pateiktais III ketvirčio duomenimis, vaiko pinigus gauna 477,3 tūkst. vaikų (94 proc. visų Lietuvos vaikų).


Plačiau »
 
2018-10-29
Bendruomenė „Palangos santarvė“ kviečia būti aktyvius – įgyvendinami projektai „Žygis vienija bendruomenę“ bei „Judesys. Sveikata“
 
2018-10-26
Palangos miesto savivaldybės administracija skelbia savivaldybės nekilnojamojo turto pardavimo viešus elektroninius aukcionus
 
2018-10-25
Informacija apie finansinę paskatą pirmąjį būstą įsigyjančioms jaunoms šeimoms
 
2018-10-24
Palanga gerus darbus įvertins netirpstančia Gintarine snaige

Palanga, kartu su visa Lietuva švenčianti Šimtmetį, pradeda naują tradiciją bei kviečia pastebėti ir specialiu apdovanojimu – „Gintarinės snaigės“ ženklu – įvertinti tuos kurorto gyventojus ar  čia dirbančius asmenis, kurie savo tyliais, tačiau prasmingais darbais keičia kitų žmonių gyvenimus bei padeda kurti gražesnę Palangą.


Plačiau »
 
2018-10-24
Vaiko laikinosios globos (rūpybos) tėvų prašymu nustatymas

Nuo šių metų liepos mėnesio Vaiko laikinosios globos (rūpybos) nuostatuose, patvirtintuose Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2018 m. liepos 13 d. įsakymu Nr. A1-368, atsirado pakeitimų, kurie apima ir vaiko laikinosios globos (rūpybos) tėvų prašymu nustatymą.


Plačiau »
 
2018-10-23
Gruodžio 1 d. Kurhauze - vokalinis kvartetas "Cappella'A"

Gruodžio 1 d. 19 val. Kurhauzo salėje publikos dėmesio lauks  vokalinis kvartetas Cappella'A (Aušra Smičiūtė, Kristina Jatautaitė, Rasa Serra, Mindaugas Putna) su koncertine programa "Lietuviškas retro".


Plačiau »
 
2018-10-23
Spalio 26 d. Daugiabučių namų bendrijų savininkų pirmininkai kviečiami dalyvauti civilinės saugos mokymuose
Spalio 26 d. 10 val.  Daugiabučių namų bendrijų savininkų pirmininkus kviečiame dalyvauti 2 val. trukmės civilinės saugos mokymuose. Mokymai organizuojami atsižvelgiant į  šių dienų aktualijas, kai daugiabučiuose namuose dėl neatsargaus elgesio kyla gaisrai, į pavojus patenka gyventojai: mažamečiai vaikai, gyvūnai, nukenčia turtas.
Plačiau »
 
2018-10-22
Pajūryje numatomas stiprus vėjas
 
2018-10-22
Palangos kurorto muziejuje atidaryta paroda, skirta 1918 metų Rumunijos Didžiojo Susivienijimo šimtmečiui

Penktadienį, spalio 19 d., Palangos kurorto muziejuje įvyko Rumunijos ambasados atvežtos fotografijų parodos, skirtos 1918 metų Rumunijos Didžiojo Susivienijimo šimtmečiui (švenčiamas gruodžio 1 d.), atidarymas.


Plačiau »
 
2018-10-22
Kviečiama teikti kandidatūras dėl apdovanojimo Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliu „Tarnaukite Lietuvai“

Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio „Tarnaukite Lietuvai“ kandidatų vertinimo komisija kviečia teikti kandidatūras dėl Lietuvos Respublikos Seimo apdovanojimo Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliu „Tarnaukite Lietuvai“ (toliau – medalis). Jis skiriamas siekiant skatinti Lietuvos visuomenę dirbti valstybės labui ir jos gerovei, reikšti ir įgyvendinti pozityvias idėjas, brandinančias visuomenės pilietiškumą, tautinę savimonę ir kultūrinį sąmoningumą. Apdovanojimas medaliu įsteigtas 2011 metais, pagerbiant iškilią Gabrielės Petkevičaitės-Bitės asmenybę.


Plačiau »
 
2018-10-19
Skelbiama šildymo sezono pradžia

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 6 straipsnio 30 punktu, 29 straipsnio 8 dalies 2 punktu, Lietuvos Respublikos šilumos ūkio įstatymo 13 straipsnio 1 dalimi, Šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos energetikos ministro 2010 m. spalio 25 d. įsakymu Nr. 1-297, 61, 62, 63 punktais, taip pat atsižvelgiant į Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos prie Aplinkos ministerijos orų prognozes,  Palangos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. spalio 19 d. įsakymu A1-1390 nuo 2018 m. spalio 22 d. skelbiama 2018–2019 metų šildymo sezono Palangos miesto savivaldybės teritorijoje pradžia.


Plačiau »
 
2018-10-19
Dirbtuvės Palangoje: skaidrūs rinkimai 2019

https://scontent.fvno3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/43750719_1900768300011907_1203128074569252864_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fvno3-1.fna&oh=dc428e16fef5b45eccbe697151f4361a&oe=5C436C7E


Kviečiame visus pilietiškai atsakingus ir nepakančius korupcijai dalyvauti skaidrių rinkimų dirbtuvėse.

Interaktyviose dirbtuvėse susipažinsime su ,,Baltosiomis pirštinėmis” ir artėjančių rinkimų specifika, mokysimės atpažinti rinkimų pažeidimus, aptarsime galimybes įsitraukti į mūsų veiklą ir pamatyti rinkimų užkulisius.

✔ KUR? Atviroje jaunimo erdvėje, Palangos Kurhauze, Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga
✔ KADA? Spalio 30 d., 14-17 val.
✔ REGISTRACIJA iki spalio 26 d.: https://goo.gl/forms/mU8ORdzvu6TK49sz1
Vietų skaičius ribotas, todėl išankstinė registracija yra būtina.

Visuomeninė organizacija ,,Baltosios pirštinės” - pirmoji ir vienintelė nepriklausoma, nepolitinė rinkimų stebėjimo organizacija Lietuvoje.


Plačiau »
 
2018-10-19
Palangoje – atnaujinti šaligatviai, nauja alėja ir pasikeitusi Kretingos gatvė

Dėl šiltų, ramių ir saulėtų spalio dienų mieste džiūgauja ir miesto komunalininkai: toks oras idealus ne tik lapus grėbti, bet ir kloti naujus miesto gatvių šaligatvius. Šią savaitę jie buvo klojami net trijose kurorto gatvėse: Sodų, Vanagupės ir Plytų gatvėse. Tarp miesto bažnyčios ir centrinio pašto nusidriekusioje alėjoje taip pat virė darbai – komunalininkai sparčiai įrenginėja Signatarų alėją.


Plačiau »
 
2018-10-17
Kūrenimo sezonas: kuo privalu pasirūpinti, kad ugnis nesupleškintų namų

Kūrenate krosnį, bet negalite prisiminti, kada paskutinį kartą buvo valytas kaminas ar dūmtraukiai? Spėliojate, gal prieš metus kitus... Neabejokite,  ugnis jau rengiasi užsukti į svečius. Manote, kad taip tikrai nenutiks? Deja, per penkerius metus dėl krosnių, židinių, dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo reikalavimų pažeidimų bei gedimų Lietuvoje žuvo 50 žmonių.  Be to,  Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, vien šiemet dėl šios priežasties gyvenamieji namai degė per 880 kartų. 

Ugnis gailesčio neturi

„Prasidėjus kūrenimo sezonui, didėja ir gaisrų gyvenamuosiuose namuose rizika. To būtų galima išvengti, jeigu krosnys būtų patikrintos, o dūmtraukiai išvalyti prieš kūrenimo sezoną. Vėliau juos reikėtų valyti ne rečiau kaip kartą per tris mėnesius,“ - primena Priešgaisrinės apsaugos  ir gelbėjimo departamento Valstybinės priešgaisrinės priežiūros valdybos viršininkas Jūris Targonskas.


Plačiau »
 
2018-10-17
Spalio 19 d. - seminarų ciklas „ES investicijos verslui regionuose“ Klaipėdoje

 

Lietuvos verslo paramos agentūra kartu su Lietuvos Respublikos ūkio ministerija tęsia regioninių seminarų ciklą „ES investicijos verslui regionuose", kurio aštuntasis renginys vyks Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (V. Berbomo g. 10).

Seminare aktualias ES investicijų verslui temas pristatys ir informaciją suteiks Ūkio ministerijos, Lietuvos verslo paramos agentūros, UAB „Investicijų ir verslo garantijos", Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros, Lietuvos inovacijų centro atstovai.

Šiuo seminarų ciklu siekiama paskatinti šalies regionuose veikiantį verslą naudotis įvairiais Ūkio ministerijos ES investicijų instrumentais verslui, aptarti iššūkius, išmoktas pamokas ir pristatyti sėkmingus ES investicijų verslui projektų pavyzdžius.

Kviečiame susipažinti su seminaro Klaipėdoje programa - http://lvpa.lt/…/Regioniniai%20r…/Programa%20Klaipeda(1).pdf ir registruotis į spalio 19 d. renginį Klaipėdoje.


Plačiau »
 
2018-10-15
Spalio 18 d. Savivaldybėje - naujausios Vytauto Kuso knygos "Kertinis akmuo" pristatymas. Kviečiame dalyvauti

Spalio 18 d., ketvirtadienį, 13.30 val. Palangos miesto savivaldybės administracijos III aukšto fojė vyks naujausios Vytauto Kuso knygos „Kertinis akmuo“ pristatymas. Kviečiame dalyvauti renginyje.


Plačiau »
 
2018-10-15
Spalio mėnesį Bendruomeniniai šeimos namai šeimas kviečia į psichologo konsultacijas

Kviečiame Palangos mieste gyvenančias šeimas, kasdieniame gyvenime susiduriančias su įvairiais iššūkiais ir sunkumais (patyrusias artimojo netektį, skyrybas, ligą, tarpusavio santykių problemas ar krizes ir kt.) registruotis į psichologo individualias ir šeimų konsultacijas.


Plačiau »
 
2018-10-15
Ryškėja būsimosios Signatarų alėjos kontūrai

Tarp miesto bažnyčios ir centrinio pašto nusidriekusioje alėjoje verda darbai – kurorto komunalininkai intensyviai pluša, kad iki gruodžio šis anksčiau niekuo neišsiskyręs skveras įgautų naują veidą ir vardą.


Plačiau »
 
2018-10-15
Palangos kurorto muziejuje – Rumunijos Didžiojo Susivienijimo šimtmečiui skirta paroda

Spalio 19 d. 16 val. Palangos kurorto muziejuje atidaroma fotografijų paroda, skirta 1918 metų Rumunijos Didžiojo Susivienijimo šimtmečiui.


Plačiau »
 
2018-10-15
Vyriausybė lapkričio 15 d. organizuoja „Kryptis Lietuva“ apdovanojimus, skirtus įvertinti ir pagerbti pažangiausias ir kilniausias iniciatyvas keturiose kategorijose

LR Vyriausybė, šių metų lapkričio 15 d. organizuoja „Kryptis Lietuva“ apdovanojimus, skirtus įvertinti ir pagerbti pažangiausias ir kilniausias iniciatyvas keturiose kategorijose:

 • už paskatinimą sugrįžti į Lietuvą,
 • už indėlį teikiant pagalbą grįžtantiesiems,
 • už pagalbą įsitvirtinant Lietuvoje.
 • Dar viena nominacija skirta verslui – už aktyvią veiklą, skatinančią grįžti dirbti Lietuvoje.
  Plačiau »
 
2018-10-15
Spalio 26 d. miesto viešojoje bibliotekoje – A. Kurienės paskaita „Pozityvus vaikų ugdymas – principai ir metodai“

Į Palangą atvyksta žymi psichologė, psichoterapeutė, knygos "Kaip užauginti žmogų" autorė Aušra Kurienė. Spalio 26 d. 17 val. Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje ji skaitys paskaitą „Pozityvus vaikų ugdymas – principai ir metodai“.


Plačiau »
 
2018-10-15
Spalio 17 d. bus tikrinama Perspėjimo sistema

Informuojame, kad 2018 m. spalio 17 d. vyks Perspėjimo sistemos patikrinimas, kurio metu bus jungiamos sirenos.


Plačiau »
 
2018-10-10
Informacija apie eksploatuoti netinkamų transporto priemonių tvarkymą

 Gamintojų ir Importuotojų Asociacija (toliau - ir GIA) yra pelno nesiekianti licencijuota organizacija, vykdanti transporto priemonių gamintojams ir importuotojams LR atliekų tvarkymo įstatyme ir kituose teisės aktuose nustatytas pareigas. Eksploatuoti netinkamų transporto priemonių tvarkytojų asociacija (toliau - ENTPT Asociacija) vienija įmones, vykdančias eksploatuoti netinkamų transporto priemonių (toliau - ENTP) tvarkymą.


Plačiau »
 
2018-10-10
Palanga atvykstančius svečius pasitiks pušynais – Kretingos gatvė netrukus sužaliuos naujais spygliuočiais

Įvažiavimas į didžiausią šalies kurortą Palangą iš esmės pasikeis dar šį rudenį – Savivaldybėje pasirašyta dekoratyvinių augalų apželdinimo ir priežiūros paslaugų pirkimo sutartis, kurią įgyvendinus Kretingos gatvė neatpažįstamai atsinaujins.


Plačiau »
 
2018-10-09
Spalio 10 d. bus laikinai nutrauktas vandens tiekimas daliai gyvenamųjų namų

UAB "Palangos vandenys" informuoja, kad spalio  10 d. bus atliekami vandentiekio tinklų remonto darbai. Dėl to bus laikinai nutrauktas vandens tiekimas daliai gyvenamųjų namų.


Plačiau »
 
2018-10-09
Skelbiama Globalios Lietuvos apdovanojimų nominantų atranka

Globalios Lietuvos lyderių tinklas „Global Lithuanian Leaders“, vienijantis tarptautinės sėkmės sulaukusius pasaulio lietuvius ir su Lietuva save siejančius užsienio profesionalus, savo darbais prisidėjusius prie mūsų šalies augimo ir vardo garsinimo, skelbia Globalios Lietuvos apdovanojimų nominantų atranką.


Plačiau »
 
2018-10-09
Spalio 16 d. Palangos kurorto muziejuje – seminaras „Palangos miesto rinkodaros ir komunikacijos galimybės“

Spalio 16 d. Palangos kurorto muziejuje (Birutės al. 34 A) vyks nemokamas seminaras „Palangos miesto rinkodaros ir komunikacijos galimybės“.


Plačiau »
 
2018-10-09
Kūdikių kraiteliai įteikti rudenį gimusiems mažyliams

Pirmadienį mero pasitarimų kabinete rinkosi jaunos šeimos, rudenį susilaukusios mažylių – kurorto vadovas Šarūnas Vaitkus mažiesiems miesto gyventojams tradiciškai įteikė kūdikių kraitelius. Tai – miesto savivaldybės dovana Šimtmečio palangiškiams.


Plačiau »
 
2018-10-08
Spalio 9 d. laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas daliai gyvenamųjų namų

UAB "Palangos vandenys" informuoja, kad spalio  9 d. bus atliekami vandentiekio tinklų remonto darbai. Dėl to bus laikinai nutrauktas vandens tiekimas daliai gyvenamųjų namų.


Plačiau »
 
2018-10-08
Palangos miesto savivaldybės administracija skelbia Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje 2019 m. projektų atrankos konkursą ir kviečia teikti projektų paraiškas

Projektų paraiškos rengiamos ir teikiamos vadovaujantis Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje 2019 metų projektų atrankos konkurso organizavimo nuostatais, patvirtintais Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2018 m. spalio 4 d. įsakymu Nr. A1-545 (toliau – Nuostatai).


Plačiau »
 
2018-10-08
Klaipėdos regiono namų darbai: ką daryti, kad kitą vasarą turistų srautai būtų dar gausesni?

Šių metų Klaipėdos regiono turizmo rezultatai pozityvūs – keliautojų skaičius augo visose savivaldybėse, o atvykusiųjų viešnagė užtruko ilgiau. Klaipėdos regiono turizmo tarybos pirmininkės Romenos Savickienės teigimu, jei verslo, savivaldos, nacionalinių parkų atstovai ir kitos suinteresuotos šalys veiktų pagal vieningą konkurencingumą skatinančią strategiją ir atliktų reikiamus namų darbus, ateityje rodikliai būtų ir dar geresni. Ateinančios vasaros siekiamybė – turizmui palankios aplinkos kūrimas bei tolesnis turistų srautų didinimas.


Plačiau »
 
2018-10-05
Socialinių paslaugų centre spalio 9-12 dienomis - akcija "Aš Tau, Tu man"!

Socialinių paslaugų centre spalio 9-12 dienomis prasideda akcija "Aš Tau, Tu man"!
Dėka gerų žmonių, kurie dalinosi, Socialinių paslaugų centre yra surinkta nemažai rūbų, avalynės, namų apyvokos daiktų. Tad tie, kuriems reikalinga parama, esate laukiami Socialoinių paslaugų centre (Klaipėdos pl. 76) antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį nuo 9 val. iki 16 val. ir penktadienį nuo 9 val. iki 13 val.


Plačiau »
 
2018-10-05
Palangos miesto savivaldybės administracija skelbia Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų 2019 m. atrankos konkursą ir kviečia teikti projektų paraiškas

Projektų paraiškos rengiamos ir teikiamos vadovaujantis Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų atrankos konkurso organizavimo 2019-2020 metais nuostatais, patvirtintais Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2018 m. spalio 1 d. įsakymu Nr. A1-533 (toliau – Nuostatai).


Plačiau »
 
2018-10-05
Mero Šarūno Vaitkaus sveikinimas Tarptautinės mokytojų dienos proga

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus Savivaldybės tarybos ir administracijos vardu sveikina pedagogus Tarptautinės mokytojų dienos proga.


Plačiau »
 
2018-10-04
Palangos miesto sa­vi­val­dy­bė kvie­čia Jus tap­ti budinčiais globotojais

Min­tis paim­ti glo­bo­ti be tė­vų mei­lės li­ku­sį vai­ką, ko ge­ro, bent kar­tą yra atė­ju­si į gal­vą daž­nam žmo­gui. Vie­niems tai tė­ra mo­men­ti­nis jaus­mas, ki­ti apie tai gal­vo­ja rim­čiau.

Glo­ba – tai ypa­tin­ga do­va­na ir vai­kui, ir šei­mai. Vai­kas tu­ri ga­li­my­bę aug­ti juo be­si­rū­pi­nan­čio­je ir my­lin­čio­je šei­mo­je. Juk glo­bo­ja­mam (rū­pi­na­mam) vai­kui, kaip ir bet ku­riam ki­tam, rei­kia glo­bė­jų (rū­pin­to­jų), pa­si­ry­žu­sių be­są­ly­giš­kai juo rū­pin­tis ir my­lė­ti.


Plačiau »
 
2018-10-03
Spalio 11 d. Palangos miesto savivaldybėje - nemokamas seminaras daugiabučių namų modernizavimo klausimais

Kviečiame visus daugiabučių namų gyventojus spalio 11 d. nuo 8 val. iki 13 val. atvykti į Palangos miesto savivaldybę, kurioje gyventojus konsultuos ir į klausimus dėl daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) atsakys profesionalūs ekspertai. Seminaras vyks Gintaro g. 33 A.


Plačiau »
 
2018-10-03
Vyriausybėje pasirašyta istorinė sutartis dėl prestižinio Europos varinių pučiamųjų orkestrų čempionato organizavimo Palangoje

Šiandien Vyriausybėje pasirašyta istorinė sutartis dėl prestižinio pučiamųjų muzikos pasaulio renginio – Europos varinių pučiamųjų orkestrų čempionato (EBBC) –organizavimo Palangoje. Sutartį parašais patvirtino Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, Europos varinių pučiamųjų orkestrų asociacijos (EBBA) prezidentas Ulfas Rozenbergas  bei generalinis sekretorius Koras Niehofas.


Plačiau »
 
2018-10-03
Pasirašyta sutartis dėl Palangos kurorto muziejaus ekspozicijos įrengimo

Palangos kurorto muziejaus vyriausioji fondų saugotoja, laikinai einanti direktoriaus pareigas Virginija Paluckienė ir UAB „Mart Pro“ direktorius Andrius Karūnas, pasirašė sutartį dėl muziejaus ekspozicijos įrangos ir jos montavimo.


Plačiau »
 
2018-10-03
Nuo spalio 11 d. Moksleivių klube – zumba ir salsa mergaitėms

Nuo spalio 11 d. kiekvieną ketvirtadienį 16 val. – ZUMBA + SALSA.

Užsiėmimai skirti mergaitėms. Laukiame jūsų Palangos moksleivių klube (Vasario 16-osios g. 6).


Plačiau »
 
2018-10-03
Spalio 11 d. viešojoje biblotekoje - paskaita „Vaikų priklausomybės nuo kompiuterio, telefonų ir kitų technologijų: ką turi žinoti tėvai?“

Spalio 11 d. 17.30 val. Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Vytauto g. 61) vyks paskaita su psichologe Andromeda Kurbatoviene „Vaikų priklausomybės nuo kompiuterio, telefonų ir kitų technologijų: ką turi žinoti tėvai?“.


Plačiau »
 
2018-10-03
Spalio 4 d. bus laikinai nutrauktas vandens tiekimas keletui gyvenamųjų namų

UAB "Palangos vandenys" informuoja, kad spalio 4 d. bus atliekami vandentiekio tinklų remonto darbai, ir dėl to bus laikinai nutrauktas vandens tiekimas keletui gyvenamųjų namų.


Plačiau »
 
2018-10-03
Spalio 9 d. organizuojama gaminių atliekų surinkimo akcija

Spalio 9 d. Palangos miesto savivaldybėje, įgyvendinant Aplinkos ministerijos nustatytus aplinkosauginius reikalavimus, organizuojama  gaminių atliekų surinkimo akcija, kurios metu iš gyventojų, įmonių, įstaigų ir organizacijų nemokamai bus surenkamos:


Plačiau »
 
2018-10-03
Spalio 4 d. - Konstitucijos egzaminas. Kviečiame dalyvauti

Spalio 4 d., ketvirtadienį, 12 val. Palangos miesto bendruomenė kviečiama dalyvauti Konstitucijos egzamine 2018 ir išmėginti savo Konstitucijos žinias. Egzaminas vyks Palangos miesto savivaldybės administracijoje (Vytauto g. 112, Palangoje, direktoriaus pasitarimų kabinete Nr. 232).


Plačiau »
 
2018-10-02
Trečiojo amžiaus universiteto senjorai pradėjo naujus mokslo metus

Daugiau nei puspenkto šimto Palangos trečiojo amžiaus universiteto (TAU) senjorų antradienį pradėjo naujus mokslo metus. Palangos švietimo pagalbos tarnybos direktorės Vilmos Želvienės teigimu, toks susidomėjusiųjų TAU veikla skaičius tik patvirtina, kad Palangos senjorai yra aktyvūs, ir kurorto TAU jiems siūlo išties įdomias paskaitas bei veiklas.


Plačiau »
 
2018-10-02
Palangos miesto savivaldybė bendradarbiaus su Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos Savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iąja rinktine

Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos Savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-ioji rinktinė bei Palangos miesto savivaldybė tęs pradėtą bendradarbiavimą – antradienį minėtos rinktinės vadas, pulkininkas leitenantas Mindaugas Stackevičius ir Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus pasirašė tai patvirtinančią bendradarbiavimo sutartį.

 


Plačiau »
 
2018-10-02
Spalio 3 d. kviečiama išplėstinė Palangos miesto seniūnaičių sueiga

Palangos miesto savivaldybėje įgyvendinant priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ yra kviečiama Palangos miesto teritorijos, kurios seniūnijos funkcijas atlieka savivaldybės administracija, išplėstinė seniūnaičių sueiga (toliau – Sueiga).


Plačiau »
 
2018-10-02
Angelų sargų dieną – miesto vadovų padėka policijos pareigūnams

 

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ir mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas antradienį Angelų sargų dienos proga pasveikino kurorto policijos pareigūnus.


Plačiau »
 
2018-10-02
Mero Šarūno Vaitkaus sveikinimas policijos pareigūnams Angelų sargų dienos proga

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus Savivaldybės tarybos ir administracijos vardu policijos pareigūnus sveikina profesinės šventės - Angelų sargų dienos proga.


Plačiau »
 
2018-10-01
Spalio 2 d. laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas keletui gyvenamųjų namų

UAB "Palangos vandenys" informuoja, kad spalio 2 d. bus atliekami vandentiekio tinklų remonto darbai. Dėl to nuo 9 val. iki 17 val. bus laikinai nutrauktas vandens tiekimas keletui gyvenamųjų namų.


Plačiau »
 
2018-10-01
Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną kurorte – nemokamos pramogos senjorams. Renginių programa

Spalio 1 d., minint Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, Palangos miesto savivaldybė kartu su partneriais – kurorto verslininkais, kultūros, meno, sporto sričių darbuotojais, dvasininkais – miesto senjorus kviečia nemokamai pramogauti. Šiemetinė Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos tema Palangoje – aktyvus bei turiningas laisvalaikis ir sveika gyvensena. 


Plačiau »
 
2018-09-28
Kviečiame spalį laisvalaikį leisti aktyviai. Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuojamų veiklų grafikas.
Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia spalį leisti aktyviai. Spalį organizuojamų veiklų grafiką.  Kviečiame dalyvauti sveikatinimo veiklose ir nesušalti atėjus rudeniškiems orams. Linkime kuo daugiau šiltų emocijų!
Plačiau »
 
2018-09-28
Šventosios uostas perduotas Palangos savivaldybei

VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija Šventosios uosto valdymą oficialiai perdavė Palangos miesto savivaldybei. Tikimasi, kad ateityje šis uostelis taps dar vienu pajūrio traukos centru poilsiautojams bei priekrantės žvejams pritaikytu, šiuolaikišku uosteliu.


Plačiau »
 
2018-09-27
Palangos mero Šarūno Vaitkaus sveikinimas Pasaulinės turizmo dienos proga

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus Palangos miesto savivaldybės tarybos ir administracijos vardu nuoširdžiai sveikina visus turizmo srities darbuotojus Pasaulinės turizmo dienos proga.


Plačiau »
 
2018-09-27
Palangos mero Šarūno Vaitkaus sveikinimas Socialinių darbuotojų dienos proga

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus Palangos miesto savivaldybės tarybos ir administracijos vardu sveikina visus socialinius darbuotojus bei jų padėjėjus profesinės šventės - Socialinių darbuotojų dienos  proga.


Plačiau »
 
2018-09-26
Spalio 1 d. kviečiama išplėstinė Palangos miesto seniūnaičių sueiga

Palangos miesto savivaldybėje įgyvendinant priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ yra kviečiama Palangos miesto teritorijos, kurios seniūnijos funkcijas atlieka savivaldybės administracija, išplėstinė seniūnaičių sueiga (toliau – Sueiga).


Plačiau »
 
2018-09-26
Rugsėjo 27 d. dėl vandentiekio tinklų remonto daliai namų bus laikinai nutrauktas vandens tiekimas

UAB "Palangos vandenys" informuoja, kad rugsėjo 27 d. mieste  bus atliekami vandentiekio tinklų remonto darbai. Dėl to bus laikinai nutrauktas vandens tiekimas keliuose gyvenamuosiuose namuose.


Plačiau »
 
2018-09-26
Kviečiame įmones, įstaigas ir organizacijas prisijungti prie unikalaus nacionalinio aplinkosauginio projekto „Mes rūšiuojam“

Gamintojų ir Importuotojų Asociacija ir VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija“ yra pelno nesiekiančios, licencijuotos organizacijos, kurių tikslas – organizuoti ir finansuoti apmokestinamųjų gaminių (baterijų ir akumuliatorių, vidaus degimo variklių degalų, tepalų, oro filtrų, hidraulinių amortizatorių, padangų), elektros ir elektroninės įrangos, alyvų atliekų ir eksploatuoti netinkamų transporto priemonių (toliau – Gaminių atliekos) surinkimą ir perdirbimą.


Plačiau »
 
2018-09-25
Spalio 3 d. miesto viešojoje bibliotekoje - informacinis renginys "Vaikų globa/ įvaikinimas"

Jei jums artima tėvų globos netekusių vaikų globos idėja ar įvaikinimo idėja, maloniai kviečiame apsilankyti informaciniame renginyje „Vaikų globa/ įvaikinimas“.


Plačiau »
 
2018-09-25
Budintis globotojas – kilni ir prasminga atlygintina veikla. Kviečiame tapti budinčiais globotojais

Kviečiame tapti budinčiais globotojais ir įprasminti savo gyvenimą, laikinai priimant į savo namus vaiką, likusį be tėvų globos.


Plačiau »
 
2018-09-25
Rugsėjo 26 d. Savivaldybėje - Pasaulinei turizmo dienai skirtos parodos atidarymas

Rugsėjo 26 d. 13.30 val. Palangos m. savivaldybės 2 a. fojė vyks parodos, skirtos Pasaulinei turizmo dienai, "Gidai. Sustabdytos akimirkos" atidarymas. Kviečiame dalyvauti visus, ypač gidus.

 


Plačiau »
 
2018-09-25
Europos socialinio fondo agentūros projekto „Parama maisto produktais IV“ Palangoje paramos dalinimas

Spalio 12 d., penktadienį, 15-18 val. Vytauto g. 92 (Palangos asmens sveikatos priežiūros centro pagalbiniame pastate, iš kiemo pusės, įvažiavimas automobiliu iš Vasario 16-osios gatvės) bus dalijama Europos socialinio fondo agentūros projekto „Parama maisto produktais IV“ parama. Informacija teikiama telefonu (8 46) 34 13 38.   


Plačiau »
 
2018-09-24
Rugsėjo 27-28 dienomis Palangos vaikams – nemokamos pramogos „Palangos vasaros parke“

Rugsėjo 27-28 dienomis Palangos vaikams – nemokamos pramogos „Palangos vasaros parke“.

Nemokamos pramogos bus teikiamos tik iš anksto užsiregistravusiems el. paštu info@vasarosparkas.lt, nurodant vaikų sąrašą, pageidaujamą datą ir laiką.


Plačiau »
 
2018-09-24
Miesto viešojoje bibliotekoje - Arvydo Juozaičio knygos „Tėvynės tuštėjimo metas“ pristatymas

Spalio 8 d., pirmadienį, 17.30 val. Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Vytauto g. 61, III a.) vyks susitikimas su filosofu, Atgimimo Sąjūdžio pirmeiviu, rašytoju, publicistu Arvydu Juozaičiu. Autorius pristatys šiais metais išleistą knygą „Tėvynės tuštėjimo metas“.


Plačiau »
 
2018-09-21
Varėna kviečia dalyvauti Grybavimo čempionate

Kitą šeštadienį, rugsėjo 29 dieną, Varėnoje šurmuliuos Grybų šventė „Geltona, Žalia, Raudona“. Vienas iš pagrindinių jos akcentų – Marcinkonyse vyksiantis grybavimo čempionatas Varėnos rajono savivaldybės mero taurei laimėti.


Plačiau »
 
2018-09-21
Rugsėjo 26 d. – akcija „Būk matomas – būk saugus“

Kartu su rudeniškais orais atkeliaujanti tamsa ir dargana primena  mums, jog būtina saugoti save ir kitus išėjus į gatvę, išvažiavus dviračiu ar sėdus už automobilio vairo. Todėl rugsėjo 26 d., trečiadienį,  13 val. Centrinėje miesto aikštėje (Vytauto g. 96 A) Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras vykdys akciją „Būk matomas – būk saugus“.


Plačiau »
 
2018-09-21
A. Mončio namai-muziejus kviečia į parodos atidarymą

Rugsėjo 22 d. 16 val. A. Mončio namai muziejus kviečia į Liepojos menininkų parodos atidarymą.


Plačiau »
 
2018-09-20
Savivaldybėje lankėsi Prancūzijos ambasadorius Lietuvoje Philippe Jeantaud

Trečiadienį Savivaldybėje lankėsi ir su Palangos meru Šarūnu Vaitkumi susitiko kadenciją baigiantis Prancūzijos ambasadorius Lietuvoje Philippe Jeantaud. Ir nors tai buvo diplomato atsisveikinimo vizitas, susitikimo metu kalbėta ne apie besibaigiančią ambasadoriaus misiją Lietuvoje, o apie ateities planus.


Plačiau »
 
2018-09-20
Spalio 1 d. – nemokamas seminaras Ką būtina žinoti apgyvendinimo paslaugų teikėjui siekiant tapti sėkmingu?“

Spalio 1 d., pirmadienį, 10.30 val. Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba kviečia dalyvauti nemokamame seminare „Ką būtina žinoti apgyvendinimo paslaugų teikėjui siekiant tapti sėkmingu?“. Seminare kviečiami dalyvauti ir vartotojai, norintys pagilinti žinias vartotojų teisų apsaugos srityje.

Seminaras vyks viešbutyje Grand Baltic Dunes, adresu, Birutės al. 26, Palanga.


Plačiau »
 
2018-09-20
Rugsėjo 22 d. Dr. Jono Šliūpo memorialinėje sodyboje – nemokama pažintis su Lietuvos istorijos kūrėjais

Dr. Jono Šliūpo memorialinė sodyba rugsėjo 22 d., šeštadienį, kviečia nemokamai apsilankyti muziejujebei dalyvauti Lietuvos muziejų kelio renginyje. Muziejuje 11, 14 ir 16 val. bus pristatomi keturi Vasario 16-osios Akto signatarai, kurie mokėsi Palangos progimnazijoje. Pasak muziejininkės Sigutės Bendikienės, tai – renginys, skirtas ugdyti pilietiškumą bei visus besidominčius geriau supažindinti su to laikmečio valstybės kūrimo istorija.


Plačiau »
 
2018-09-19
Palangos miesto savivaldybės administracija skelbia 2018 metų Palangos miesto savivaldybės visuomenės aplinkosauginio švietimo projektų rėmimo konkursą
 
2018-09-19
Savivaldybėje su generaliniu komisaru L. Pernavu aptarti kurortinio sezono rezultatai bei spręstinos problemos

Trečiadienį Savivaldybėje lankėsi bei su miesto meru Šarūnu Vaitkumi susitiko Lietuvos generalinis komisaras Linas Pernavas kartu su Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininku Alfonsu Motuzu bei Palangos policijos komisariato viršininku Algirdu Budginu. Susitikime, kurio tikslas – aptarti ką tik pasibaigusį aktyvųjį kurortinį sezoną, jo metu iškilusias problemas, bei pasitarti dėl kitos vasaros, taip pat dalyvavo Palangos mero pavaduotojas, Saugaus eismo komisijos pirmininkas Rimantas Antanas Mikalkėnas bei mero patarėjas Pranas Žeimys.


Plačiau »
 
2018-09-19
Rugsėjo 22 d. Gintaro muziejuje vyks Baltų vienybės dienos paminėjimui skirta konferencija „Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės Kęstučio ir Birutės laikų kultūra“. Konferencijos programa

Rugsėjo 22 dieną 10 valandą Palangos Gintaro muziejuje vyks Baltų vienybės dienos paminėjimui skirta konferencija „Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės Kęstučio ir Birutės laikų kultūra“. Konferencijos metu Lietuvos mokslininkai pateiks savo tyrimų temas, mažai žinomus, retai aptariamus istorinius faktus.


Plačiau »
 
2018-09-19
Statybos projekto projektiniai pasiūlymai Žiogių g. 10, Palangoje
 
2018-09-18
Palangos miesto savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo teikėjų vykdomos programos

Neformaliojo vaikų švietimo (toliau tekste – NVŠ) programos finansuojamos iš Europos Sąjungos finansinės paramos. Valstybės rekomenduojama lėšų suma vaikui – 15 eurų, tačiau ji gali svyruoti nuo 10 iki 20 eurų, priklausomai nuo NVŠ programas lankančių vaikų skaičiaus. NVŠ lėšomis finansuojama tik viena vaiko (mokinio) pasirinkta NVŠ programa (būrelis). NVŠ teikėjai, kurie ima mokestį už būrelio lankymą, privalo sumažinti mokesčio kainą Savivaldybės nustatyta suma.


Plačiau »
 
2018-09-17
Padovanojusiems vaikams pirmą susitikimą su jūra - Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėka
Palangos miesto Savivaldybę pasiekė Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėka už kurorte rengiamą jau tradicine tapusią socialinę akciją "Pasveikink jūrą Palangoje", kurios metu apie pusė tūkstančio Lietuvos vaikų kasmet pirmą kartą pamato jūrą. 
Plačiau »
 
2018-09-14
Palangoje per pusantrų metų bus atnaujinta per keturis kilometrus šilumos trasų

Penktadienį, rugsėjo 14 d., pasirašyta sutartis, kuria remiantis per pusantrų metų Palangoje bus atnaujinta per 4 kilometrai miesto šilumos trasų. Planuojama investicija – apie 2 mln. eurų, dalis šios sumos yra finansuojama ES lėšomis.


Plačiau »
 
2018-09-14
Europos judumo savaitė „Pasirink ir judėk“ – rugsėjo 16-22 dienomis

Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras Europos judumo savaitės metu (rugsėjo 16-22 dienomis) DOVANOJA dviračių nuomos kuponus (1 val.) visiems norintiems – palikusiems automobilius namie. Kuponai bus dalijami nuo pirmadienio, rugsėjo 17 d.


Plačiau »
 
2018-09-14
Rugsėjo 17d. laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas keletui gyvenamųjų namų

UAB "Palangos vandenys" informuoja, kad rugsėjo 17 d. bus atliekami vandentiekio tinklų remonto darbai. Dėl atliekamų darbų laikinai - nuo 9 val. iki 12 val.  bus nutrauktas vandens tiekimas keletui gyvenamųjų namų.


Plačiau »
 
2018-09-14
Informacija apie magistralinių šilumos tinklų hidraulinius bandymus, remontą bei Rajoninės katilinės remontą

UAB “Palangos šilumos tinklai“ praneša, kad nuo 2018-09-18 24.00 val. iki 2018-09-20 6.00 val. bus vykdomi magistralinių šilumos tinklų hidrauliniai bandymai, remontas iš Rajoninės katilinės iki skirstomųjų tinklų bei Rajoninės katilinės remonto darbai.


Plačiau »
 
2018-09-12
Savaitgalį Palanga kviečia švęsti – skambės muzika, kunkuliuos sportinis azartas

Savaitgalį Palanga kviečia švęsti – kurorte šurmuliuos tarptautinis šokių festivalis „Palangos miestely“, į kūrybines dirbtuves, edukacinius užsiėmimus bei seminarus kvies „Meistrų kalvė“, o Šventojoje pramogauti kvies Jūros diena bei dainų, šokių ir muzikos festivalis „Nepalikit su negalia vienų“.


Plačiau »
 
2018-09-12
Dviem Palangos mokykloms – nauji geltonieji autobusiukai

Šiais mokslo metais nauji mokykliniai autobusiukai skirti dviem kurorto švietimo įstaigoms: Šventosios pagrindinė mokykla naująja transporto priemone jau naudojasi, o V. Jurgučio pagrindinę mokyklą mokyklinis autobusiukas pasieks spalį.


Plačiau »
 
2018-09-12
Rugsėjo 13 d. Palangos miesto savivaldybėje – kraujo donorystės akcija

Kviečiame padovanoti kraujo. Rugsėjo 13 d. nuo 10 val. iki 15 val. Palangos miesto savivaldybėje (Vytauto g. 112), II aukšto fojė, Nacionalinis kraujo centras rengia kraujo donorystės akciją.


Plačiau »
 
2018-09-11
Palangos miesto garbės pilietei Malgožatai Omilanovskai šeštadienį Kurhauze bus įteiktos regalijos

Šeštadienį, rugsėjo 15 d., Kurhauzas atvers duris itin iškilmingam renginiui – 17 val. čia vyks Palangos miesto garbės pilietės regalijų įteikimo ceremonija. Regalijos bus įteiktos Lenkijos mokslininkei, europinės reikšmės kultūros istorikei, Palangos miesto istorijos tyrinėtojai, profesorei, habilituotai daktarei Malgožatai Omilanovskai (Małgorzata Omilanowska).


Plačiau »
 
2018-09-10
Palangos savivaldybės atstovai diskusijų festivalyje „Būtent!” su kolegomis diskutavo apie kurortų ateitį

Rugsėjo 8 d. Palangos miesto savivaldybės atstovai – administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė ir mero patarėjas Pranas Žeimys – dalyvavo Birštone vykusiame diskusijų festivalyje „Būtent!  2018“.


Plačiau »
 
2018-09-10
Palangos savivaldybėje – fotografijų paroda „Kaip gerai, kad tu gimei“

Palangos miesto savivaldybės administracijos II aukšto fojė pristatoma fotografės Giedrės Šataitės darbų paroda „Kaip gerai, kad tu gimei“. Parodos organizatorius – Krizinio nėštumo centras.


Plačiau »
 
2018-09-07
Palangos kurorto muziejuje atidaroma paroda „Jūra ir krantas“

Rugsėjo 14 d. 16 val. Palangos kurorto muziejuje atidaroma paroda „Jūra ir krantas“. Parodoje bus eksponuojami Palangoje vykstančio tarptautinis tapybos plenero darbai.


Plačiau »
 
2018-09-07
Krepšinio turnyre Palangoje – Eurolygos prizininkės ir pasaulio jaunimo čempionės

Rugsėjo 10-13 dienomis Palangos sporto centro salėje vyks trečiasis tarptautinis Jūratės Daktaraitės ir Angelės Rupšienės moterų krepšinio turnyras. Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) organizuojamose varžybose dalyvaus šešios komandos iš Baltarusijos, Latvijos, Rusijos ir Lietuvos. 


Plačiau »
 
2018-09-06
Į Palangos viešąją biblioteką sugrįžta "Auksinio proto" gyvų žaidimų sezonas. Registruokite komandą ir laimėkite

Jubiliejinis, 10-asis, "Auksinio proto" gyvų žaidimų sezonas grįžta į Palangos viešąją biblioteką ir kviečia suburti komandą iš 2-9 žmonių bei nepabijoti ateiti išmėginti savo jėgas ir gerai praleisti laiką.


Plačiau »
 
2018-09-06
Palangos moksleivių klubas kviečia į Atvirų durų dieną. Esate laukiami rugsėjo 11 d. nuo 16 val. iki 18 val.

Palangos moksleivių klubas pasirengė aktyviam jaunųjų palangiškių lavinimui bei rugsėjo 11 d. nuo 16 val. iki 18 val. kviečia visus besidominčius į Atvirų durų dieną. Šiuo laiku apsilankę Palangos moksleivių klube turėsite galimybę susipažinti su visais siūlomų užsiėmimų vadovais, aptarti veiklas, pamatyti nuveiktus darbus, susitarti dėl užsiėmimų lankymo.


Plačiau »
 
2018-09-06
Rugsėjo 25 d. Klaipėdoje - nemokamas seminaras „Su konkurencija po Lietuvą“

Konkurencijos taryba kviečia dalyvauti nemokamų seminarų apie konkurenciją ciklo „Su konkurencija po Lietuvą“ renginyje Klaipėdoje. Konkurencijos tarybos ekspertai dalysis žiniomis apie konkurencijos naudą vartotojui bei valstybei, patars, ką gali nuveikti savivaldybė ir kiti viešojo administravimo subjektai, kad konkurencijos ribojimų būtų mažiau, o jos teikiamą naudą pajustų kiekvienas šalies gyventojas. 


Plačiau »
 
2018-09-06
Palangoje bus diegiama moderni atliekų surinkimo sistema

 

Palangoje bus įdiegta moderni atliekų surinkimo sistema – daugiabučių namų rajonuose septyniolikoje komunalinių atliekų surinkimo aikštelių bus įrengti 98 požeminiai konteineriai.


Plačiau »
 
2018-09-06
Rugsėjo 14-16 dienomis kurorte - miesto šventė „Palanga dūzgia“

Rugsėjo 14 - 16 dienomis Palangos gatvėse šurmuliuos nuotaikinga amatininkų ir tautodailininkų mugė, įvairiose vietose suksis liaudiškų šokių festivalio „Palangos miestely 2018“ dalyviai, vasaros skaitykloje ir šalia jos vyks geriausių Lietuvoje „Meistrų kalvė“, o Šventojoje švęsime Jūros dieną.


Plačiau »
 
2018-09-04
Palangos miesto visuomenės sveikatos biuras rugsėjį kviečia leisti aktyviai

 Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro rugsėjo mėnesį numatomų vykdyti sveikatinimo veiklų tvarkaraštis.


Plačiau »
 
2018-09-04
Rugsėjo 10-13 dienomis Palangoje karaliaus moterų krepšinis

Rugsėjo 10-13 dienomis Palangos sporto arenoje (Sporto g. 3) vyks III tarptautinis J. Daktaraitės ir A. Rupšienės moterų krepšinio turnyras. Nepraleiskite žavingų akimirkų. Įėjimas nemokamas.


Plačiau »
 
2018-09-04
Lapkritį Klaipėdoje vyks rankų darbo priemonių, medžiagų ir gaminių paroda „100% HANDMADE”

Lapkričio 23-24 d. Klaipėdoje, Švyturio arenoje, UAB „Expo Vakarai“ organizuoja pirmąją Lietuvoje rankų darbo priemonių, medžiagų ir gaminių parodą „100% HANDMADE”. Paroda bus siekiama  atkreipti visuomenės dėmesį bei pristatyti rankų darbo amatininkus, kūrėjus, smulkaus verslo atstovus rankdarbių srityje.


Plačiau »
 
2018-09-01
Palangos miesto mero Šarūno Vaitkaus sveikinimas Mokslo ir žinių dienos proga

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus švietimo bendruomenę sveikina su Mokslo ir žinių diena.


Plačiau »
 
2018-08-31
Projektiniai pasiūlymai dėl Vasaros gatvės (nuo Priešaušrio gatvės iki Kurorto gatvės) Palangoje
 
2018-08-31
Pagrindinis mokyklų uždavinys – mokslo metus sutikti pasiruošus

 

Rugsėjo pirmoji neretai įneša ypatingo jaudulio visai švietimo bendruomenei. Kiekviena ugdymo įstaiga stengiasi kuo plačiau atverti duris savo ugdytiniams, sutikti naujus mokslo metus pasiruošusi naujiems iššūkiams, naujiems darbams.

 

Moksleivių laukia palanki ugdymosi aplinka

 

Kaip sakėPalangos miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja Laima Valužienė, 2018-2019 mokslo metais Palangos mokyklose mokysis daugiau jaunųjų palangiškių nei praėjusiais mokslo metais, t. y. apie 1800 mokinių, iš  jų – 180 į mokyklos suolus sės pirmą kartą. Specialiosiose (lavinamosiose) klasėse mokinių skaičius kasmet neženkliai didėja. Šias mokslo metais mokinių, kuriems reikalingos ypatingos ugdymo(si) sąlygos bus 29 (2017-2018 m. m. buvo 23). Daugumoje miesto ugdymo įstaigų per vasarą kaip ir kasmet vyko darbai, perdažytos klasės ir atnaujinta mokymo priemonių bazė. Mokyklos moksleivius pasitinka su naujovėmis – vaikų laukia ne tik suremontuotos klasės, bet ir atnaujinta mokymo aplinka. Naujai įrengtas prie Šventosios pagrindinės mokyklos trijų bėgimo takelių stadionas, vyksta lopšelio-darželio „Žilvinas“  atnaujinimo darbai, suremontuota lopšelio-darželio „Gintarėlis“ virtuvėlė ir visų bendrojo ugdymo mokyklų pradinėms klasėms skirti mokomieji laboratoriniai klasių komplektai. Šventosios ir Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos šiemet sulauks ir naujų mokyklinių geltonųjų autobusiukų, skirtų mokinių pavėžėjimui į mokyklas ir atgal.


Plačiau »
 
2018-08-31
Mokslo metų pradžia bus minima įsimintinai

 

Šiemet taip sutapo, jog Mokslo ir žinių diena minima šeštadienį, tad mokyklų atstovai nusprendė, kad išgirsti pirmojo šių naujų mokslo metų skambučio vaikus pakvies pirmadienį – rugsėjo 3-iąją. Visgi Palangoje nebus pamiršta ir tikroji, įprastoji mokslo pradžios diena – rugsėjo 1-ąją mokiniai ir jų tėveliai kviečiami smagiai praleisti laiką Palangos sporto centro stadione, kur bus rengiamas „Rugsėjo 1-os dienos piknikas“.

 

Linksmos varžybos ir kitos pramogos

Rugsėjo 1-osios šventė organizuojama Palangos miesto savivaldybės, Palangos sporto centro bei Palangos moksleivių klubo. Siekiama pakviesti draugėn pabūti kurorto bendruomenę ir taip smagiai bei turiningai pasitikti prasidedančius naujuosius mokslo metus.


Plačiau »
 
2018-08-31
Palangos m. sav. administracija derybų būdu perka butus
 
2018-08-30
Rengiama viena didžiausių saugaus eismo akcijų Lietuvoje „Apsaugok mane“

 „APSAUGOK MANE“ JAU 19-TĄ KARTĄ RŪPINSIS SAUGIA MŪSŲ MIESTO VAIKŲ KELIONE Į MOKYKLĄ

 

Kartu su mokslo metų pradžia jau devynioliktą kartą visoje Lietuvoje, o taip pat ir Palangos miesto savivaldybėje rengiama viena didžiausių saugaus eismo akcijų Lietuvoje „Apsaugok mane“.

Kaip ir kasmet jos iniciatorė didžiausia Lietuvoje ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ kartu su Palangos miesto savivaldybe rugsėjį kviečia pasirūpinti moksleivių saugumu keliuose.

Jau dabar savivaldybės darbuotojai prie mokyklų esančias perėjas ženklina ryškiu „Apsaugok mane“ ženklu, kurį atpažįsta didžioji dauguma vairuotojų ir pėsčiųjų. Ramiau jaustis gali ir vaikų tėvai – jau tapo tradicija, kad „Lietuvos draudimas“ rugsėjo mėnesį nemokamai apdraus kiekvieną moksleivį 5 tūkst. eurų draudimu nuo nelaimingų atsitikimų kelyje.  


Plačiau »
 
2018-08-30
Jūros dienos šventės metu vyks „Vikingų“ laivų varžybos

   Informuojame, kad rugsėjo 15 d. 12.00 val. Šventojoje Jūros dienos šventės 

metu vyks „Vikingų“ laivų varžybos, kuriose savo jėgas gali išmėginti kiekvienas to pageidaujantis pilnametis. Tereikia suburti komandą bei užregistruoti. Iki registracijos pabaigos liko viena savaitė. Ypatingai organizatoriai ragina registruotis vietinius gyventojus.


Plačiau »
 
2018-08-30
Palangoje atvertas nemokamos teisinės pagalbos taškas

Ketvirtadienį Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje pradėjo veikti nemokamos teisinės pagalbos prieigos taškas. Jame apsilankiusius gyventojus nuotoliniu būdu konsultuos ir teisinius sunkumus padės įveikti Vilniaus universiteto (VU) Teisės klinikos savanoriai.

VU Teisės klinikai bendradarbiaujant su „Western Union Lietuva“ ir Palangos miesto savivaldybės viešąja biblioteka, ši tapo 163-ąja įstaiga šalyje, prisijungusia prie projekto „Nemokama teisinė pagalba Lietuvos regionuose“. Nuo šiol iš anksto užsiregistravę bibliotekos lankytojai gali neatlygintinai naudotis kompiuterizuotomis darbo vietomis ir prisijungti prie virtualaus pokalbių kambario su VU Teisės klinika. Nuotolinės konsultacijos metu gyventojai turi galimybę matyti ir girdėti Teisės klinikos teisininkus, konfidencialiai gauti jiems parengtus dokumentus, išsiaiškinti rūpimus teisinius klausimus.


Plačiau »
 
2018-08-29
Savivaldybėje eksponuojama paroda ,,Pažink Vakarų krantą"

Palangos miesto savivaldybės 2 a. fojė  eksponuojama Klaipėdos rajono savivaldybės įgyvendinamo projekto ,,Pažink Vakarų krantą" keliaujanti fotografijų paroda. Palangos miesto savivaldybė - viena iš projekto partnerių.

Fotografijose įamžinti Klaipėdos regiono gamtos ir kultūros paveldo objektai, tad paroda - puiki proga išvysti nepažintas vietoves kitu kampu, o gal ir paskata apsilankyti ten, kur dar nebuvote.

Drobės eksponuojamos iki rugpjūčio 31 d. 15.30 val. - maloniai kviečiame apsilankyti!
Plačiau »
 
2018-08-24
Mokslo metų pradžią kviečiame pasitikti smagiai – rugsėjo 1 d. rengiamas Dienos piknikas

Nors visos Palangos miesto savivaldybės ugdymo įstaigos šiuos mokslo metus pradės rugsėjo 3 dieną, pirmadienį, neliks nepaminėta ir Mokslo ir žinių diena – rugsėjo 1-ąją kurorto bendruomenė kviečiama į smagią šventę, kartu su partneriais organizuojamą Palangos miesto savivaldybės, Palangos sporto centro bei Moksleivių klubo.


Plačiau »
 
2018-08-24
Mokslo metų pradžios programa (rugsėjo 3 d.)
 
2018-08-24
Dėl „Pradinukų draudimo“ programos mokykloje

„Lietuvos draudimas“, siekdamas sumažinti tėvų išlaidas mokslo metų pradžioje, padidinti saugumo jausmą šeimoje bei suteikti vaikams šiuolaikiškas mokymo priemones, kartu su UAB „E. mokykla“ sukūrė programą „Pradinukų draudimas“. Ji įgalins 1–4 kl. mokinius pažinti išmanųjį mokymosi procesą, o tėvams padės įveikti nemalonumus, kilusius dėl įvykusių traumų eismo įvykių metu.


Plačiau »
 
2018-08-24
Didelį triukšmą skleidžiančių statybos ir remonto darbų laiką reglamentuoja Triukšmo prevencijos taisyklės

Palangos miesto savivaldybės taryba yra patvirtinusi Triukšmo prevencijos Palangos miesto savivaldybės viešosiose vietose taisykles, jomis vadovaujantis vykdoma statybų triukšmo kontrolė Palangos miesto savivaldybės teritorijoje.


Plačiau »
 
2018-08-22
Kviečiame dalyvauti liaudiškų šokių festivalio „Palangos miestely 2018“ (rugsėjo 14-16 d.) mugėje

Liaudiškų šokių festivalio „Palangos miestely 2018“ (rugsėjo 14 - 16 d.) mugės taisyklės.


Plačiau »
 
2018-08-22
Palangos viešojoje bibliotekoje – nemokamos teisinės konsultacijos

Palangos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos lankytojai galės naudotis nemokama teisine pagalba, kurią nuotoliniu būdu teiks Vilniaus universiteto (VU) Teisės klinikos konsultantai. Rugpjūčio 29 d. 14 val. gyventojai ir miesto svečiai kviečiami į šventišką teisinės pagalbos atviros prieigos taško atidarymą bibliotekos interneto skaitykloje. Atidarymo metu bei po jo nemokamos teisinės konsultacijos bus teikiamos ir gyvai.


Plačiau »
 
2018-08-22
Palangos pajūrį šeštadienį nušvies Šimtmečio laužai

Jau šį šeštadienį, rugpjūčio 25 d., 20.30 val. Palangos pajūrį nušvies laužai – kartu su kitomis Vakarų Lietuvos savivaldybėmis kurortas jungiasi prie tarptautinio renginio „Senovinė ugnies naktis – Šimtmečio laužai“.


Plačiau »
 
2018-08-22
Kvietimas dalyvauti verslo misijoje Guangdžou, Kinijoje

Kvietimas dalyvauti verslo misijoje Guangdžou (Kinija) spalio 31 – lapkričio 4 d*., aplankant parodą CANTON FAIR 2018.


Plačiau »
 
2018-08-21
Kultūros pieva savo muzikinę vasarą užbaigs su multiinstrumentalistu iš Izraelio – Eldad Zitrin

Kultūros pieva „I Love Palanga“ kartu su Izraelio Ambasada Lietuvoje ir Palangos miesto savivaldybe rugpjūčio 25 d. kviečia jus į baigiamąjį projekto „Muzika iš Izraelio“ koncertą, kuriame pasirodys kompozitorius, prodiuseris, multiinstrumentalistas, dainų autorius ir atlikėjas Eldad Zitrin.


Plačiau »
 
2018-08-21
Viešame elektroniniame aukcione parduodamas Savivaldybės nekilnojamasis turtas, esantis Bangų g. 11A, Palangoje

Palangos miesto savivaldybės administracija viešame elektroniniame aukcione parduoda Palangos miesto savivaldybei nuosavybės teise priklausantį nekilnojamąjį turtą – automobilių stovėjimo aikštelę (unikalus numeris 4400-1793-1510, pažymėjimas plane 1k, plotas 8704 kv. m) ir šiam objektui priskirtą 1,0253  ha valstybinės žemės sklypą (kadastro numeris 2501/0022:41), esančius Bangų g. 11A, Palangoje. 


Plačiau »
 
2018-08-21
Didžiausia pilietinė iniciatyva pasaulyje – jau rugsėjo 15d. Tapkite jos dalimi!

World Cleanup Day – didžiausia tvarkymosi akcija pasaulyje, kurios metu šimtai milijonų savanorių  visame pasaulyje susivienys ir bus surinkta milijonai tonų šiukšlių. Lietuva minėdama savo 100-tąsias valstybės atkūrimo metines taip pat prisijungė prie šios pilietinės iniciatyvos. Organizatorių tikslas – per vieną dieną, t. y. rugsėjo 15 d. – sutvarkyti visus Lietuvos regioninius ir nacionalinius parkus.


Plačiau »
 
2018-08-20
Skelbiamas 2018 m. kūno kultūros ir sporto projektų „Didelio meistriškumo sportininkų komandų rėmimas“ atrankos konkursas

 Palangos miesto savivaldybės administracija skelbia 2018 m. kūno kultūros ir sporto projekto priemonės „Didelio meistriškumo sportininkų komandų rėmimas“ dalinio finansavimo iš Palangos miesto savivaldybės biudžeto lėšų atrankos konkursą. 


Plačiau »
 
2018-08-20
Per šv. Roko atlaidus palangiškiai atsisveikino su į Tauragę išsikeliančiu mylimu klebonu Mariumi

Sekmadienį Palangos šv. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia buvo sausakimša – čia minėti šv. Roko atlaidai, o taip pat atsisveikinta su aštuonerius metus Palangos parapijai vadovausiu, o nuo pirmadienio į Tauragę išsikeliančiu klebonu Mariumi Venskumi.


Plačiau »
 
2018-08-20
Atkurtos Lietuvos šimtmečiui skirta roko opera „Eglė“ Palangoje sulaukė išskirtinio susidomėjimo

Atkurtos Lietuvos šimtmečiui skirta roko opera „Eglė“, kuri Palangos koncertų salėje bus pristatoma rugsėjo 8 d., sulaukė išskirtinai didelio šalies gyventojų susidomėjimo -­ kvietimai į renginį buvo rezervuoti vos per keletą valandų.


Plačiau »
 
2018-08-17
Šeštadienį ties muzikiniu fontanu – jaunųjų šokėjų pasirodymas

Rugpjūčio 18 d., šeštadienį, Palangos sporto centras kartu su Klaipėdos pramoginių šokių klubu „Žingsnis“ ir Minsko (Baltarusija) pramoginių šokių klubu „Liudmila“ kurorto gyventojams ir svečiams dovanoja gražų reginį – įspūdingus šokius prie muzikinio fontano.


Plačiau »
 
2018-08-17
Tautos vado ąžuolo svarbą primins informacinis akmuo

Tautos vado ąžuolas, puošiantis Palangos Birutės parką, nuo šiol bus geriau pastebimas ir atpažįstamas – Palangos botanikos parko iniciatyva bei rūpesčiu ketvirtadienį šalia minėto ąžuolo įrengtas informacinis akmuo. Šio projekto autorė – palangiškė menininkė Gražina Oškinytė.


Plačiau »
 
2018-08-17
Palangiškiai Baltijos jūros gelbėtojų čempionate įrodė esantys geriausi

Ketvirtadienį Palangos paplūdimyje susirinko geriausi šalies pajūrio gelbėtojai – kurorte vyko aštuntasis Baltijos jūros gelbėjimo čempionatas. Jame jėgas išbandyti ryžosi keturios gelbėtojų komandos: Palangos, Klaipėdos, Smiltynės ir Neringos. Geriausiai čempionate pasirodė ir pelnyta pergale džiaugėsi palangiškiai.


Plačiau »
 
2018-08-16
Kviečiame visus norinčius parašyti savo palinkėjimą Palangos parapijos klebonui Mariui Venskui jo išleistuvių proga

Nuo pirmadienio, rugpjūčio 13 d., iki penktadienio, rugpjūčio 17 d., 15.45 val. darbo dienomis bei valandomis Palangos miesto savivaldybėje, I aukšto Informacijoje, kiekvienas norintis specialiame albume gali parašyti savo palinkėjimus Palangos parapijos klebonui Mariui Venskui jo išleistuvių proga.


Plačiau »
 
2018-08-14
Šimtmečio laužai Palangoje

Lietuva, Latvija ir Estija šimtmečio proga susijungė į projektą „Senovinės ugnies naktis“, kurios metu bus įžiebiami „Šimtmečio laužai“. Projekto tikslas – rugpjūčio 25 d. 20.30 val., prisimenant Baltijos kelio vienybę ir bendrystę, pajūryje įžiebti atminimo laužus.


Plačiau »
 
2018-08-14
Rugpjūčio 15 d. A. Mončio namuose-muziejuje – Ingos Likšaitės meno paroda „Bangos. Kvietimas džiaugtis“

Rugpjūčio 15 d. 17 val. A. Mončio namuose-muziejuje atidaroma išskirtinio dėmesio verta palangiškės menininkės, kuriančios Berlyne, Ingos Likšaitės paroda „Bangos. Kvietimas džiaugtis“.

Atidarymo metu veiks tekstilės meno dirbtuvės, kurios skirtos parodos atidarymo mažiesiems ir jauniesiems dalyviams, atėjusiems su savo artimaisiais.
Ingos kūriniai - tikri šedevrai, todėl verti dėmesio.


Plačiau »
 
2018-08-14
Kviečiame teikti projektų paraiškas

Palangos miesto savivaldybės administracija kviečia teikti paraiškas paramai gauti pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano 2.3 priemonę ,,Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. Priemonei įgyvendinti Palangos miesto savivaldybei skirta 11 456 eurų valstybės biudžeto lėšų.


Plačiau »
 
2018-08-13
Palangoje – naktinis paplūdimio turnyras 3 x 3

Rugpjūčio 25 d. 21 val. Palangos paplūdimyje, tinklinio aikštelėje (į kairę pusę nuo jūros tilto), rengiamas naktinis paplūdimio turnyras 3 x 3.


Plačiau »
 
2018-08-13
Rugpjūčio 23 d. Palangos kurorto muziejuje – parodos „Dr. Juozo P. Kazicko gyvenimo istorija“ pristatymas

Rugpjūčio 23 d., ketvirtadienį, 17 val. Palangos kurorto muziejuje (Birutės al. 34A)  – parodos „Dr. Juozo P. Kazicko gyvenimo istorija“ pristatymas.


Plačiau »
 
2018-08-13
Atkurtos Lietuvos šimtmečio proga Palangoje publiką žavės įspūdinga roko opera „Eglė“

Jau po mėnesio, rugsėjo 8 d., kurorto svečiai ir palangiškiai bus pakviesti į Atkurtos Lietuvos šimtmečiui skirtą roko operą „Eglė“ (kompozitorius – Laimis Vilkončius, libreto autorius – Sigitas Geda, meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas – Gintaras Rinkevičius, režisierius – Gediminas Šeduikis). Šį renginį visiems Lietuvos gyventojams dovanoja Lietuvos Respublikos Vyriausybė bei Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, projekto partneris – Palangos miesto savivaldybė. Renginį globoja Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.


Plačiau »
 
2018-08-13
Rugsėjo 8 d. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje – būrelių ir užimtumo mugė „Z vaikai“

Rugsėjo 8 d. Klaipėdoje, „Švyturio“ arenoje vyks unikalus projektas ir pirmasis Lietuvoje – būrelių ir užimtumo mugė „Z vaikai“. Tai renginys, skirtas Z kartai, jos vystymuisi ir Laimingai besiformuojančiai asmenybei.

„Z vaikai“ projekto metu vienoje vietoje bus galima rasti tik įdomiausius ir geriausius būrelius, sporto ir meno mokyklas, lavinamuosius žaislus, „protingas“ knygas, naujiems mokslo metams skirtas prekes bei daug smagaus ir naudingo laiko.


Plačiau »
 
2018-08-10
Mototurizmo ralio „Ryterna Modul Mototourism Rally 2018“ dalyviams įteiktos Palangos vėliavos bei linkėta sėkmės

Dviem komandoms, jau po savaitės, rugpjūčio 18 d., Palangos miesto garbę ginsiančioms tradiciniame mototurizmo ralyje „Ryterna Modul Mototourism Rally 2018“, penktadienį kurorto meras Šarūnas Vaitkus įteikė Palangos miesto vėliavas bei palinkėjo sėkmingai atstovai savo miestą ir skleisti žinią apie Palangą visoje Lietuvoje.  


Plačiau »
 
2018-08-10
VDI: ką reikėtų žinoti mokytojams ir tėvams dėl Mokslo metų pradžios šventės

Šiemet Mokslo ir žinių diena – rugsėjo 1-oji – bus šeštadienį. Kaip informavo Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM), mokslo metų pradžios šventė nukeliama į artimiausią darbo dieną – rugsėjo 3-ąją, pirmadienį. Tačiau, kaip skelbia ŠMM, susitarusios mokyklos bendruomenėje ir suderinusios su savivaldybe ar kitais mokyklos savininkais, mokslo metų pradžios šventę mokyklos gali surengti ir šeštadienį, rugsėjo 1-ąją.


Plačiau »
 
2018-08-10
Patvirtintos Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano prioritetinės vykdytinos ir finansuotinos veiklos

Patvirtintos Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ prioritetinės vykdytinos ir finansuotinos veiklos.


Plačiau »
 
2018-08-09
Jūroje ties Palanga maudytis saugu – vandens kokybė atitinka higienos normas

Maudytis Baltijos jūroje ties Palanga yra saugu, vandens kokybė atitinka visus higienos normų reikalavimus – konstatavo Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Klaipėdos skyriaus specialistai.


Plačiau »
 
2018-08-09
Palangoje besisvečiuojantis Gräfendorfo orkestras surengs du koncertus
Rugpjūčio 10 d. „Palangos orkestrą“ ir visus „Dūdų vasaros” klausytojus aplankys svečiai iš Vokietijos - Gräfendorfo orkestras.  

 


Plačiau »
 
2018-08-09
Dvibučio gyvenamojo namo, Vaivorykštės g. 21G, projektiniai pasiūlymai
 
2018-08-09
Valteriškės g. projektiniai pasiūlymai
 
2018-08-08
Mažiesiems Šimtmečio palangiškiams Savivaldybėje įteiktos simbolinės dovanos

Palangos mero pasitarimų kabinete trečiadienį rinkosi tėvai su šių metų birželį bei liepą gimusiais mažaisiais palangiškiais – kurorto vadovas Šarūnas Vaitkus tradiciškai Atkurtos Lietuvos šimtmečio metais gimusius mažylius Palangos bendruomenės vardu pasveikino, dovanodamas jiems kūdikio kraitelius.  


Plačiau »
 
2018-08-07
Būsto ir gyvenamosios aplinkos pritaikymas vaikams su sunkia negalia

Socialinės apsaugos ir darbo ministras 2018 m. liepos 11 d. įsakymu Nr. A1-360 patvirtino Šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinio saugumo stiprinimo pritaikant būstą ir gyvenamąją aplinką 2018 metais tvarkos aprašą (toliau tekste – Aprašas) (https://www.etar.lt/portal/lt/legalAct/de3feec084e111e8ae2bfd1913d66d57).

 


Plačiau »
 
2018-08-07
Rugpjūčio 11 d. vėl pakvies „Žaliosios europiečių atostogos“

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje vėl inicijuoja Palangoje vyksiantį vienos dienos renginį „Žaliosios europiečių atostogos 2018“, kuriuo siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į Baltijos jūros užterštumą plastiko šiukšlėmis, vienkartinių plastiko gaminių naudojimo mažinimą, plastiko perdirbimą ir pakartotinį panaudojimą, žiedinės ekonomikos ir verslo galimybes.


Plačiau »
 
2018-08-06
Paskelbtas naujas kvietimas daugiabučiams renovuoti

Aplinkos ministerija paskelbė naują kvietimą teikti paraiškas rengti ir įgyvendinti naujus daugiabučių namų atnaujinimo projektus pagal Vyriausybės patvirtintą Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą. Kvietimas skelbiamas 150 mln. eurų investicijoms.


Plačiau »
 
2018-08-06
Projekto "Atrask save" dalyvės I. Galdikaitės sėkmės istorija

Vasarą visi leidžiame skirtingai. Džiugu, kad kai kuriems ji tampa ne tik įsimintinų įspūdžių, bet ir naujo gyvenimo etapo pradžia. Projekto „Atrask save“ dalyvė Indrė Galdikaitė pasakoja, kaip ji nusprendė dalyvauti projekte ir kaip pasikeitė jos situacija po dalyvavimo projekte „ATRASK SAVE“:


Plačiau »
 
2018-08-06
Pakartotinai kviečiama išplėstinė Palangos miesto seniūnaičių sueiga

Informuojame, kad pakartotinai yra kviečiama Palangos miesto teritorijos, kurios seniūnijos funkcijas atlieka savivaldybės administracija, išplėstinė seniūnaičių sueiga (toliau – Sueiga).  


Plačiau »
 
2018-08-03
Rugpjūčio 6 d. Savivaldybėje atidaroma fotografijų paroda "Atverk jaunimui Palangą". Kviečiame dalyvauti

Rugpjūčio 6 d., pirmadienį, 10 val. Palangos miesto savivaldybės administracijos II aukšto fojė atidaroma fotografijų paroda „Atverk jaunimui Palangą“.


Plačiau »
 
2018-08-03
Savivaldybes jungiančių turizmo trasų ir turizmo maršrutų informacinės infrastruktūros plėtra

Klaipėdos regione yra daug patrauklių lankytinų objektų, plėtojama turizmo infrastruktūra, teikiamos turizmo paslaugos, tačiau informacijos stoka dažnai trukdo turistams rasti norimus pamatyti lankytinus objektus.

Klaipėdos rajono, Skuodo raj. Neringos, Klaipėdos miesto, Kretingos rajono, Palangos ir Šilutės rajono savivaldybių administracijos bendradarbiauja šiame projekte siekdamos sukurti vientisą, savivaldybes jungiančią turizmo ženklinimo infrastruktūros sistemą, kuri būtų patogi turistams ir gyventojams, keliaujantiems ir lankantiems istorinius, kultūrinius, gamtinius ir kt. lankytinus objektus, Klaipėdos regione.


Plačiau »
 
2018-08-03
Projektiniai pasiūlymai L. Vaineikio g. 30, Palangoje
 
2018-08-03
Palangoje lankėsi Pernu (Estija) savivaldybės delegacija

Trečiadienį Savivaldybėje lankėsi bei su miesto mero pavaduotoju Rimantu Antanu Mikalkėnu susitiko Pernu (Estija) miesto savivaldybės delegacija, vadovaujama Pernu mero pavaduotojo Rainerio Aaviko.


Plačiau »
 
2018-08-03
Didžiulis paplūdimio krėslas - norintiems įsiamžinti jūros ir tilto fone

Palangos komunalininkai pasirūpino, kad geriausias poilsio akimirkas mūsų kurorto paplūdimyje būtų gera  ne tik prisiminti, bet ir patogu įamžinti jūros tilto fone – paplūdimyje prie jūros tilto pastatytas didžiulis paplūdimio krėslas su užrašu "Myliu Palangą". Jis skirtas visiems, norintiems įsiamžinti jūros bei tilto fone.


Plačiau »
 
2018-08-02
Rugpjūčio 7 d. Nemirsetoje vyks karinės pratybos

Rugpjūčio 7 d. nuo 10 val. iki 16 val. Lietuvos kariuomenės Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija“ Lietuvis didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų bataliono kariai kartu su Portugalijos rotacinių pajėgų kariais vykdys karines pratybas, kurių metu vyks išsilaipinimas iš jūros į krantinę, esančią Nemirsetoje.


Plačiau »
 
2018-08-02
Kviečiame teikti paraiškas NVŠ programoms finansuoti 2018 m. spalio - gruodžio mėnesiais

Nuo 2018 m. spalio 1 d.  tęsiamas dalinis finansavimas iš valstybės biudžeto ir (ar) Europos Sąjungos finansinės paramos ir bendrojo finansavimo lėšų neformaliajam vaikų švietimui (toliau – NVŠ). NVŠ programas įgyvendinti gali visi neformaliojo vaikų švietimo teikėjai (išskyrus bendrojo ugdymo mokyklas), kurie: turi teisę vykdyti švietimo veiklą; registruoti Švietimo ir mokslo institucijų registre (ŠMIR); turi NVŠ programai(-oms) įgyvendinti pritaikytas patalpas, įrangą, priemones; užtikrina vaikui saugią ir sveiką ugdymo(si) aplinką teisės aktų nustatyta tvarka; turi asmenis, pagal Lietuvos Respublikos švietimo įstatymą, galinčius dirbti neformaliojo vaikų švietimo mokytojais.  


Plačiau »
 
2018-08-02
Savivaldybėje lankėsi Lietuvos Valstybės sienos apsaugos tarnybos ir Ukrainos pasienio tarnybos delegacijos

Trečiadienį Savivaldybėje lankėsi Lietuvos Valstybės sienos apsaugos tarnybos ir Ukrainos pasienio tarnybos delegacijos. Svečius priėmė Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.


Plačiau »
 
2018-08-01
Kviečiama išplėstinė Palangos miesto seniūnaičių sueiga

Palangos miesto savivaldybėje įgyvendinant priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ yra kviečiama Palangos miesto teritorijos, kurios seniūnijos funkcijas atlieka savivaldybės administracija, išplėstinė seniūnaičių sueiga (toliau – Sueiga). Jos posėdis vyks 2018 m. rugpjūčio 3 d. 15 val. adresu Gintaro g. 33, Palanga.


Plačiau »
 
2018-08-01
Dėl valstybės biudžeto lėšų, skirtų 2018 metams remti bendruomeninę veiklą Savivaldybėse, paskirstymo

Informuojame, kad Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorius 2018 m. liepos 30 d. įsakymu Nr. A1-981 „Dėl valstybės biudžeto lėšų, skirtų 2018 metams Palangos miesto savivaldybei įgyvendinti  Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonę ,,Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ paskirstymo“, paskirstė valstybės biudžeto lėšas, skirtas 2018 metams Palangos miesto savivaldybei įgyvendinti nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.


Plačiau »
 
2018-08-01
Kviečiama Šventosios seniūnijos išplėstinė seniūnaičių sueiga

Palangos miesto savivaldybėje įgyvendinant priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ kviečiama Šventosios seniūnijos išplėstinė seniūnaičių sueiga. Jos posėdis vyks 2018 m. rugpjūčio 3 d. 13.30 val. vieta – Šventosios seniūnija (Šventosios g. 14).


Plačiau »
 
2018-07-31
Informacija apie patvirtintą 2019-2023 metų pagrindinių kelių triukšmo prevencijos veiksmų planą

Informuojame, kad 2018 m. liepos 18 d. Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos direktoriaus įsakymu Nr. V-162 „Dėl 2019-2023 metų pagrindinių kelių triukšmo prevencijos veiksmų plano“ buvo patvirtintas 2019-2023 metų pagrindinių kelių triukšmo prevencijos veiksmų planas (toliau – Planas).


Plačiau »
 
2018-07-31
Projektiniai pasiūlymai Vydūno al. 6, Palangoje
 
2018-07-27
Palangoje savaitgalį užvirs lengvaatlečių kovos: Lietuvos lengvosios atletikos čempionate dalyvaus tiek rekordininkai, tiek planetos čempionas

Generalinė repeticija prieš batalijas Europoje – Palangoje. Šiandien, penktadienį, prasideda dvi dienas besitęsiantis Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas, pritrauksiantis visus stipriausius šalies lengvaatlečius.


Plačiau »
 
2018-07-27
Palangoje šeštadienį – išskirtinę amerikietišką dvasią skleidžianti technika. Renginio programa

Į Palangą jau rytoj, šeštadienį, suvažiuos gražiausi ir įdomiausi amerikietiški automobiliai bei motociklai – kurorte vyks jau vienuoliktus metus organizuojamas renginys „American Spirit“, kasmet sulaukiantis vis didesnio populiarumo. 


Plačiau »
 
2018-07-26
Prasideda Palangos Kurhauzo medinės dalies atgimimas

Palangoje ketvirtadienis tapo istorine diena – bendrovių „Lietuvos paminklai“ ir „Pamario restauratorius“ vadovai Vydmantas Drumsta bei Aldas Kliukas pasirašė Kurhauzo medinės dalies pamatų restauravimo sutartį, ir nuo šios dienos prasideda medinės Kurhauzo dalies atgimimas.


Plačiau »
 
2018-07-26
Svarbi informacija Palangos sodininkų bendrijoms

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos informuoja, kad ugniagesiai gelbėtojai, vykdami gesinti sodų bendrijose kilusių gaisrų ar atlikti gelbėjimo darbų, dažnai susiduria su įvairiomis kliūtimis: gyventojų savavališkai įrengtomis tvoromis, vartais, užkardais, matomumą apsunkinančiais negenimais medžiais, krūmais, taip pat –  statomomis tvoromis už savo nuosavos teritorijos ribų ir pan.


Plačiau »
 
2018-07-26
Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimas

Palangos miesto savivaldybės tarybai patvirtinus Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Palangos miesto savivaldybėje aprašą, pradedamas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos inicijuoto projekto įgyvendinimas.


Plačiau »
 
2018-07-25
Liepos 25 d. Palangos kurorto muziejuje vyks Tomo Vilucko knygos “Popiežiaus Pranciškaus tiltai” pristatymas

Liepos 25 d. 19 val. Palangos kurorto muziejuje (Birutės al. 34 A) vyks Tomo Vilucko knygos “Popiežiaus Pranciškaus tiltai” pristatymas. Renginį moderuos Palangos dekanas kunigas Marius Venskus bei kunigas Sigitas Žilys. Savo improvizacijomis džiugins multiinstrumentalistas Janas Maksimovičius.


Plačiau »
 
2018-07-25
Palanga ir vėl sukvies jūros nemačiusius vaikus – savaitgalį vyks jau tradicinė socialinė akcija "Pasveikink jūrą Palangoje"

Daugiau nei pusė tūkstančio vaikų iš visos Lietuvos šį savaitgalį atvyks į Palangą tam, kad pirmą kartą savo akimis išvystų jūrą – kurorte vyks jau trečius metus organizuojama socialinė akcija „Pasveikink jūrą Palangoje“.


Plačiau »
 
2018-07-23
Ketvirtadienį prasidės medinės Palangos Kurhauzo dalies atgimimas. Kviečiame dalyvauti šiame istoriniame įvykyje

Liepos 26 d., ketvirtadienį, 12 val. Palangoje – ilgai lauktas ir visai visuomenei svarbus įvykis –  prasidės medinės Kurhauzo dalies atgimimas.


Plačiau »
 
2018-07-23
Kad pramogos neapkarstų, būtina pasidomėti kur, kada ir kaip galima plaukioti savaeigėmis vandens transporto priemonėmis

Karštomis vasaros dienomis gyventojai dažnai traukia prie vandens telkinių. Kas kaitinasi saulės spinduliuose, kas maudosi, o kas laivelio ar vandens motociklo teikiamais malonumais mėgaujasi. Tam, kad pramogos neapkarstų, būtina pasidomėti kur, kada ir kaip galima plaukioti savaeigėmis vandens transporto priemonėmis.


Plačiau »
 
2018-07-23
Palangoje duris atvėrė Moldovos garbės konsulatas

Liepos 20 dieną Palangoje oficialiai atidarytas Moldovos Respublikos garbės konsulatas, kuriam vadovauja profesorius, habilituotas daktaras Valdemaras Razumas.


Plačiau »
 
2018-07-20
Palangos kultūros bendruomenės nariai dalyvavo Pavilostos (Latvija) kraštotyros muziejaus naujos ekspozicijos atidaryme

Liepos 13 d. Palangos kultūros bendruomenės nariai dalyvavo Pavilostos (Latvija) kraštotyros muziejaus naujos ekspozicijos atidaryme.


Plačiau »
 
2018-07-20
Klaipėdos regionas formuos plėtros strategiją iki 2030 m.

Klaipėdos regiono savivaldybės formuos vieningą turizmo ir žemės ūkio sektorių viziją 2030 m. – pradedamas pusmetį truksiantis sektorių plėtros studijos rengimo procesas, kuris suformuos integralią Klaipėdos regiono turizmo ir žemės ūkio sektorių viziją, aiškiai įvardins jų plėtros kryptis ir vietą regiono ekonominio augimo kontekste.


Plačiau »
 
2018-07-20
Unikalus namas ant ratų apsilankys Palangoje

Liepos 21 d. 10 val. į Palangą, prie lietuviško prekybos tinklo „Maxima“, adresu Plytų g. 9A atvyks iš įvairių senų nenaudojamų daiktų sukurtas namas ant ratų. Šis unikalus mobilus namas, kuris sukurtas įgyvendinant projektą „Darnūs namai“, lankysis 60-tyje Lietuvos savivaldybių. Turo metu gyventojai bus šviečiami apie atsakingą vartojimą, atliekų prevenciją ir tvarkymą.


Plačiau »
 
2018-07-20
Dešimtmetį švenčiantis festivalis pristato permainas - kviečia "Pasaulio balsai"

Jaukiais vasaros vakarais tikra atgaiva sielai – profesionali, kokybiška muzika, kurią kasmet dovanoja festivalis „Ave Maria“. Šiais metais dešimtasis festivalis atsinaujino, pakeitė savo „rūbą“, pasirinkdamas naują pavadinimą „Pasaulio balsai“, tačiau išliko ištikimas savo tradicijoms. Kaip teigia festivalio meno vadovė Asta Krikščiūnaitė: „šis pavadinimas savyje talpina daugybę sąvokų ir prasmių. Juk kiekvienas žmogus turi savo balsą, kuris yra savitas, skirtingas, nenuspėjamas tarsi neatverta skrynia. „Pasaulio balsai“ apjungia po įvairius pasaulio kampelius išsibarsčiusius žmones, padeda išgirsti vienam kitą, susilieti į dainas, simfonijas, eiles, juoką, maldą, tylą ir muziką“.


Plačiau »
 
2018-07-18
Palangos paplūdimiai taps dar saugesni – Valstybės sienos apsaugos tarnyba ir gelbėtojai sutarė bendradarbiauti

Palangoje maudynių jūroje mėgėjai jausis dar saugesni ­– trečiadienį Savivaldybėje Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos vadas Renatas Požėla ir Lietuvos profesionalių gelbėtojų vandenyje federacijos prezidentas Jonas Pirožnikas pasirašė sutartį, kuria įsipareigojo plėtoti dviejų šalių bendradarbiavimą, siekiant sumažinti žuvusių ir skęstančiųjų skaičių Baltijos jūros priekrantės ruožuose ir paplūdimiuose, bei skatinti pramogautojus laikytis saugaus elgesio vandenyje taisyklių.


Plačiau »
 
2018-07-18
Tradicinių 1006 km lenktynių metu Palangoje – laikini eismo pokyčiai

Liepos 18–22 dienomis Palangos–Kretingos–Klaipėdos kelių sankirtoje vyks automobilių tradicinės tarptautinės „Aurum 1006 km powered by Hankook“ automobilių žiedinės lenktynės. Jų metu, kaip ir kasmet, numatomi laikini eismo pokyčiai.


Plačiau »
 
2018-07-16
1006 km lenktynių (liepos 19-21 d.) tvarkaraštis
 
2018-07-16
Savivaldybėje lankėsi Rumunijos ambasadorius Dan Adrina Balanescu

Penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Rumunijos ambasadorius Lietuvoje ir Latvijoje Dan Adrina Balanescu. Ambasadorių lydėjo jo asistentė ir vertėja Liucija Bartkienė.


Plačiau »
 
2018-07-13
Palangos senosios gimnazijos abiturientams įteikti brandos atestatai

Penktadienį, liepos 13 d., Palangos senojoje gimnazijos abiturientams įteikti brandos atestatai. Gimnaziją baigė 122 abiturientai.


Plačiau »
 
2018-07-13
Pakartotinai informuojame apie S. Neries gatvės projektinius pasiūlymus
 
2018-07-12
Sužinokite apie pajūryje esančius lankytinus objektus, susijusius su gintaru

Palangos ir Neringos savivaldybių bendro E-rinkodaros projekto „Gintaro kelionė“ įgyvendinimo metu sukurtas specialus leidinys. Jame – viskas apie pajūryje esančius lankytinus objektus, susijusius su Baltijos auksu – gintaru. Susipažinkite su leidiniu pirmieji.


Plačiau »
 
2018-07-12
Padėkota Palangai atstovavusiems Dainų šventės dalyviams

 Trečiadienį įteiktos Lietuvos nacionalinio kultūros centro įsteigti 2018 Lietuvos šimtmečio dainų šventės "Vardan tos..." medaliai bei padėkos meno kolektyvams, atstovavusiems Palangai. Savivaldybėje vykusio susitikimo metu meno kolektyvų bei Savivaldybės atstovai taip pat dalijosi Dainų šventės įspūdžiais bei pastebėjimais.


Plačiau »
 
2018-07-12
Kviečiame dalyvauti apklausoje, skirtoje išsiaiškinti Klaipėdos įmonių lūkesčius

Klaipėdos miesto plėtros agentūra "Klaipėda ID", skatindama verslumą mieste, organizuoja renginius bei seminarus Klaipėdos įmonių atstovams. Siekiant, jog organizuojamų renginių turinys būtų tikslingas bei atitiktų verslo poreikius, inicijuojame apklausą išsiaiškinti Klaipėdos įmonių lūkesčius.


Plačiau »
 
2018-07-12
Veiklos registravimas, darbuotojų įdarbinimas kelia įvairių klausimų? Pasidalinkite jais su VMI ir VDI konsultantais

Mokesčių inspekcijos (VMI) ir Darbo inspekcijos (VDI) specialistai šį penktadienį, liepos 13 d., Palangoje rengia atviras konsultacijas. Bus galima plačiau sužinoti apie naujojo Darbo kodekso taikymo ypatumus, Mokesčių inspekcijos teikiamas elektronines paslaugas, sulaukti patarimo, kaip registruoti už paslaugas ir prekes gautus kvitus VMI kvitų žaidime, aptarti kitus rūpimus klausimus.


Plačiau »
 
2018-07-12
Įgyvendinamas projektas „Asbesto turinčių atliekų surinkimas Palangos miesto savivaldybės teritorijoje ir jų sutvarkymas“

Palangos miesto savivaldybės administracija įgyvendina projektą „Asbesto turinčių atliekų surinkimas Palangos miesto savivaldybės teritorijoje ir jų sutvarkymas“. Projekto įgyvendinimo metu iš Palangos miesto teritorijoje esančių visuomeninės paskirties ir individualių gyventojų pastatų apvažiavimo būdu neatlygintinai bus surenkamos asbesto turinčio atliekos, t.y. asbestinės stogo dangų atliekos.


Plačiau »
 
2018-07-12
Įgyvendinti Palangos paplūdimio ir apsauginio kopagūbrio stabilizavimo darbai

Palangos centrinio paplūdimio atkarpoje nuo Palangos tilto iki Rąžės upės žiočių įgyvendinti Palangos paplūdimio ir apsauginio kopagūbrio stabilizavimo darbai – likviduoti ekstremalios situacijos padariniai.


Plačiau »
 
2018-07-11
VI-ojo M. K. Čiurlionio muzikos festivalio Palangoje liko tik trys koncertai

Šiandien, liepos 11 d., 20 val. festivalis Palangoje, Kurhauze, kviečia į "Improvizacijas mėnesienoje". Tai trijų šalių – Izraelio, Lenkijos ir Lietuvos – džiazo korifėjų atliekamos improvizacijos apjungiančios vokalą, saksofoną ir fortepijoną pakvies išgyventi pačius giliausius jausmus. 


Plačiau »
 
2018-07-11
MOTOTURIZMO RALIS 2018. Kviečiame šimtmečio kelionėje atstovauti Palangai

Motociklininkai palangiškiai ir visi, kas mylite Palangą, kviečiami atstovauti mūsų miestui šimtmečio kelionėje Ryterna Modul Mototourism Rally 2018 po Lietuvą, prisidėti prie garbingos misijos skleidžiant žinią apie didžiausią kurortą Lietuvoje!


Plačiau »
 
2018-07-10
Folk muzikos grupė iš Izraelio „JonZ“ pievą šildys jau šį šeštadienį

Kultūros pieva „I Love Palanga“ kartu su Izraelio Ambasada Lietuvoje ir Palangos miesto savivaldybe tęsia projektą „Muzika iš Izraelio“, kurio metu Palangą lanko trys šiuolaikinės Izraelio muzikos scenos atstovai. Šį šeštadienį, liepos 14 d., kviečiame į intymų ir optimizmo kupiną pasimatymą su „JonZ“.


Plačiau »
 
2018-07-09
Informacija apie pakartotiną viešą supažindinimą su Triukšmo prevencijos veiksmų plano projektu pagal patvirtintus pagrindinių kelių strateginius triukšmo žemėlapius

Informuojame, kad 2018 m. gegužės mėn. parengtas triukšmo prevencijos veiksmų plano 2019 - 2023 m. projektas (toliau - Triukšmo prevencijos planas) pagal ne aglomeracijose esančių pagrindinių kelių ruožų, kuriais per metus  važiuoja daugiau kaip trys milijonai transporto priemonių, strateginius triukšmo kartografavimo rezultatus.


Plačiau »
 
2018-07-09
Palangiškė Ona Veličkaitė už nuopelnus Lietuvai apdovanota Vyčio Kryžiaus ordino medaliu

Palangiškė Ona Veličkaitė už nuopelnus Lietuvai apdovanota Vyčio Kryžiaus ordino medaliu. Šį garbingą apdovanojimą buvusiai Dainavos apygardos partizanų ryšininkei ir rėmėjai, tremtinei Onai Veličkaitei-Mėtai Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Prezidentūroje įteikė mūsų šaliai ypatingą dieną – Liepos 6-ąją.


Plačiau »
 
2018-07-09
Liepos 19 d. - šventė vaikams Visuomenės sveikatos biuras kviečia į gimtadienio linksmybes

Vaikai, susitinkame Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro gimtadienio šventėje. Jus linksmins Ponas Meškinas ir Triušis Baksis.


Plačiau »
 
2018-07-09
Liepos 6-ąją valstybės himnas Palangoje skambėjo itin garsiai

Valstybės dieną susirinkę švęsti palangiškiai ir itin gausus būrys kurorto svečių buvo nusiteikę kaip niekad pakiliai – visame mieste tvyrojo šventinė nuotaika, kurią kūrė ne tik Valstybės dienos renginių organizatoriai, bet ir patys gyventojai.


Plačiau »
 
2018-07-05
Palangos miesto mero Šarūno Vaitkaus sveikinimas Valstybės dienos proga

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus visus sveikina Valstybės dienos proga bei kviečia kurorto gyventojus ir svečius aktyviai dalyvauti šventiniuose renginiuose ir vienigai su viso pasaulio lietuviais giedoti Tautišką giesmę.  

 


Plačiau »
 
2018-07-05
Palanga linksmai švęs Valstybės dieną: reginių bus ne tik žemėje, bet ir jūroje bei ore. Renginių programa

Liepos 6-ąją, Valstybės dieną, Palangoje nenuobodžiaus nė vienas – didžiausias šalies kurortas šią visai šaliai svarbią dieną kviečia švęsti linksmai ir originaliai bei dovanoja reginius ne tik žemėje, bet ir jūroje bei ore.


Plačiau »
 
2018-07-05
Socialinių paslaugų įstaigos, kurioms suteikti įgaliojimai vykdyti atvejo vadybos funkcijas ir koordinuoti atvejo vadybos procesus Palangos miesto savivaldybėje
 
2018-07-05
Priimami prašymai socialinei paramai mokiniams

Mažas pajamas gaunančios šeimos nuo liepos 1 d. gali teikti prašymus gauti nemokamam mokinių maitinimui ateinančiais mokslo metais ir paramai mokinio reikmenims įsigyti.


Plačiau »
 
2018-07-05
Dešimtmetį švenčiantis festivalis pristato permainas - Palangoje skambės „Pasaulio balsai“

Jaukiais vasaros vakarais tikra atgaiva sielai – profesionali, kokybiška muzika, kurią kasmet dovanoja festivalis „Ave Maria“. Šiais metais dešimtasis festivalis atsinaujino, pakeitė savo „rūbą“, pasirinkdamas naują pavadinimą „Pasaulio balsai“, tačiau išliko ištikimas savo tradicijoms.


Plačiau »
 
2018-07-04
Pasidalinkite atostogų akimirkomis Palangos miesto savivaldybės facebook paskyroje ir laimėkite prizą

Palangos miesto savivaldybė skelbia konkursą. Užfiksuokite nepamirštamą šeimos atostogų akimirką Palangoje ir pasidalinkite ja su visais!


Plačiau »
 
2018-07-04
Nuo liepos 1 d. keičiasi Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos specialistų kontaktai

Nuo liepos 1 dienos Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo sistema veiks centralizuotai, todėl nuo liepos 1 dienos keičiasi Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos specialistų kontaktai. 


Plačiau »
 
2018-07-04
Nemokamų kino seansų savaitgalis Palangoje: filmai „Lumière!“ ir „Tyli naktis“

Tris mėnesius populiariausius „Kino pavasario“ filmus nemokamai rodantis projektas „Kino karavanas“ vėl atvyksta į Palangą. Liepos 14 ir 15 dienomis 22 val. kultūros pievoje „I Love Palanga“ bus galima išvysti Kanų festivalio direktoriaus Thierry Frémaux pasakojimą apie kino istorijos pradininkus brolius Lumière\'us ir iki ašarų juokingą lenkų debiutą „Tyli naktis“. Abu filmai – įgarsinti lietuviškai.


Plačiau »
 
2018-07-04
Liepos 10 d. Mončio namų-muziejaus prieigose atidaroma fotografijų paroda apie Lenkiją

A. Mončio namų-muziejaus prieigose liepos 10 d., antradienį, 11 val. – paroda, pristatanti šiuolaikinę Lenkiją: jos miestus, svarbiausius paveldo objektus, gamtą, madą, virtuvę ir mokslą. Parodą organizuoja Lenkijos institutas Vilniuje.


Plačiau »
 
2018-07-04
Informacija S/D „Darba“ sodininkams – šaukiamas visuotinis narių susirinkimas

Liepos 21 d., šeštadienį, 14 val. šaukiamas visuotinis s/b „Darba“ narių susirinkimas, kuris vyks Gervuogių take 16, Palangoje, pas valdybos pirmininkę.


Plačiau »
 
2018-07-03
Liepos 9 d. – paskaita „Pozityvus bendravimas šeimoje“

Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras liepos 9 d. 17 val. šeimas kviečia į paskaitą „Pozityvus bendravimas šeimoje“. Lektorė – Indrė Gaudiešiutė, edukologė, dula, VšĮ „Būties jaukuma“ vadovė.


Plačiau »
 
2018-06-29
Kurorto muziejuje – Palangos dailininkų paroda „Balta drobulė“

Palangos kurorto muziejaus rengiama paroda „Balta drobulė“, skiriama grafienės Sofijos Tiškevičienės atminimui. Tai daroma neatsitiktinai - muziejus veikia nuostabioje viloje, priklausiusioje grafienei. Istoriniai šaltiniai šykšti žinių apie pačią grafienę Sofiją, todėl jos asmenybė –  puiki terpė menininkų fantazijai.


Plačiau »
 
2018-06-29
Šventosios moksleiviams ir bendruomenei – modernus stadionas

Baigtas dar vienas Šventosios pagrindinės mokyklos sporto aikštyno įrengimo darbų etapas – greta mokyklos įrengti šiuolaikiški bėgimo takai, padengti gumine pralaidžia vandeniui danga su integruota 100 metrų bėgimo tiesiąja ir šuolio į tolį sekcija.


Plačiau »
 
2018-06-29
Birutės parke – meditacija su gongo garsais

Liepos 15 d., rugpjūčio 19 d. ir rugsėjo 2 d. 18 val. Palangos Birutės parke šalia rotondos vyks meditacija su gongo garsais. Renginys nemokamas. Kviečiame dalyvauti.

 


Plačiau »
 
2018-06-28
Prireikė verslo liudijimo ar VMI pažymos? Patars, kaip įsigyti internetu

Mokesčių inspekcijos specialistai penktadienį į atvirą konsultaciją kviečia palangiškius ir kurorto svečius, kuriems aktualu išsiaiškinti, kaip naudotis VMI elektroninėmis paslaugomis.


Plačiau »
 
2018-06-28
VI tarptautinis M. K. Čiurlionio muzikos festivalis Palangoje - nuo pasaulinių meistrų atliekamų klasikos šedevrų iki spontaniškų improvizacijų

Jau šeštąjį sezoną skaičiuosiantis festivalis šiemet vyks Palangoje liepos 3-13 dienomis. VšĮ „Klasika LT“ kvies aplankyti net dešimt festivalio renginių, kurių programa patenkins pačių įvairiausių muzikos mylėtojų skonį.


Plačiau »
 
2018-06-28
Į Palangą atvyksta vienas įdomiausių Izraelio jaunosios kartos muzikos kūrėjų – ORI

Šeštadienį kultūros pievoje „I love Palanga“ įvyks pirmasis muzikinių susitikimų ciklo „Muzika iš Izraelio“ koncertas, kurio svečias - vienas įdomiausių jaunųjų Izraelio kūrėjų bei atlikėjų ORI.


Plačiau »
 
2018-06-28
Palangos gyventojai kviečiami savo miestui laimėti riedlenčių rampą

 

Šią vasarą Palangos gyventojai kviečiami dalyvauti didžiausiame Baltijos šalyse dviračių renginyje „Velomaratonas 2018“ ir laimėti savo miesto bendruomenei specialų prizą – riedlenčių rampą. Daugiausiai dalyvių renginio dieną subūrusiai komandai šios idėjos iniciatoriai – amerikiečių kompanija „Amway“ – suteiks 5000 JAV dolerių paramą riedlenčių rampai įrengti.


Plačiau »
 
2018-06-26
Visą liepą – nemokamos paplūdimio tinklinio treniruotės suaugusiesiems

Jei pabodo nieko neveikiant gulėti paplūdimyje ar norite aktyviai praleisti laiką besimėgaudami saulės voniomis, o gal tiesiog mėgstate tinklinį, esate laukiami nemokamose paplūdimio tinklinio treniruotėse.


Plačiau »
 
2018-06-26
Liepos 1 d. Savivaldybėje atidaroma paroda „Šventosios uosto etiudai“

Liepos 1 d., sekmadienį, 13.30 val. Palangos miesto savivaldybės administracijos 4-ojo aukšto fojė atidaroma Marinistikos centro inicijuota bei Šventosios turizmo asociacijos organizuojama paroda „Šventosios uosto etiudai“.


Plačiau »
 
2018-06-26
Savivaldybėje – Birutės Mockuvienės fotografijų paroda

Palangos miesto savivaldybės antrojo aukšto fojė pristatoma Birutės Mockuvienės, asociacijų „Palangos bočių ansamblis“ ir „Palangos fotoklubas 750“ narės, fotografijų paroda „Vardan tos Lietuvos“, skirta Lietuvos šimtmečio dainų šventei.


Plačiau »
 
2018-06-26
S. Neries gatvės projektiniai pasiūlymai
 
2018-06-25
Automobilių dujinių amortizatorių pardavimas rinkoje didėja. Kodėl ne tik tepaliniai, bet ir dujiniai amortizatoriai yra pavojingos atliekos, jų negalima ardyti ar priduoti į metalo supirktuves?

Automobilių amortizatoriai yra dviejų tipų – hidrauliniai (tepaliniai) ir vis labiau plintantys dujiniai amortizatoriai. Pastarieji akumuliatoriai yra pripildyti žemo slėgio azoto dujomis, kurių kamštis trukdo perpumpuojamai alyvai suputoti.


Plačiau »
 
2018-06-25
Nuo liepos 1 d. keičiasi Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos specialistų kontaktai

Nuo liepos 1 dienos Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo sistema veiks centralizuotai, todėl nuo liepos 1 dienos keičiasi Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos specialistų kontaktai.


Plačiau »
 
2018-06-22
Birželio 28 d. - nemokama šunų ir kačių vakcinacija nuo pasiutligės

Birželio 28 d. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Palangos valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba Šventosios seniūnijoje organizuoja nemokamą šunų ir kačių vakcinaciją nuo pasiutligės.


Plačiau »
 
2018-06-22
Socialinė akcija „Pasveikink jūrą Palangoje“ - liepos 28-29 dienomis. Kviečiame jungtis savanorius

Liepos 28-29 dienomis Palangos miesto savivaldybė jau trečią kartą inicijuoja socialinę akciją „Pasveikink jūrą Palangoje“. Ši akcija organizuojama prisidedant prie LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“, kurios pagrindinis tikslas – telkti visuomenę – NVO, bendruomenes, savivaldybes, socialiai atsakingo verslo įmones, žiniasklaidos kanalus ir žinomus žmones – bendromis pastangomis keisti Lietuvą.


Plačiau »
 
2018-06-22
Palangoje apsistoję svečiai mėgaujasi ne tik jūra – aktyviai dalyvauja ekskursijose po kurortą

Palangą savo poilsiui pasirinkę svečiai vis aktyviau renkasi ne tik pasyvų poilsį, bet ir galimybę „atrasti“ dar nematytą Palangą. Tad kurorto Turizmo informacijos centro siūlomos nemokamos apžvalginės ekskursijos po Palangą nestokoja populiarumo.


Plačiau »
 
2018-06-21
Palangiškiams ir kurorto svečiams – VMI konsultacijos

Penktadienį Palangoje VMI skelbia atvirų konsultacijų dieną: jų sulauks ir gyvenamuosius būstus nuomojantys gyventojai, ir šeimos verslus planuojantys kurti ar juos plėtojantys palangiškiai. Tai puiki proga išsiaiškinti gyventojų rūpimus klausimus su mokesčių specialistais, kurie juos lankys.


Plačiau »
 
2018-06-21
Savaitgalį Palangoje - Pirties-SPA festivalis. Renginio programa

Savaitgalį Palangoje nestigs atrakcijų – penktadienį čia prasidės tradicinis, jau šeštus metus organizuojamas Pirties ir SPA festivalis „Gintarinė Baltija“.


Plačiau »
 
2018-06-21
Šventojoje Joninių savaitgalį nestigs senųjų apeigų bei linksmybių

Šventojoje visą savaitgalį nestigs linksmybių – jau penktadienį čia prasidės ir keletą dienų tęsis renginiai, skirti Rasų šventei bei Joninėms. Įdomios veiklos ras kiekvienas – tiek vaikai, tiek suaugusieji. Neliks nusivylę ne tik norintys papramogauti, bet ir mėgstantieji skaniai pavalgyti.


Plačiau »
 
2018-06-20
Kviečiame tėvus kartu su vaikais dalyvauti renginyje „Šeimos kūrybiniai marškiniai“!

Birželio 22 dieną ir liepos 13 dieną Palangoje, žolynėlyje  šalia Vaikų parko galėsite nuspalvinti marškinėlius su specialiais tekstilei skirtais dažais, markeriais.


Plačiau »
 
2018-06-19
Maksimaliai gerinama Palangos paplūdimių kokybė

   Palangos miesto savivaldybė kartu su užsienio partneriais dalyvauja projekte, kuriuo siekiama žaliosiomis biotechnologijomis užtikrinti Baltijos jūros švarą, bei, įsigijus reikiamą įrangą, pagerinti Palangos paplūdimių kokybę.

„RBR-Reviving Baltic Resilience (Atkurk Baltijos atsparumą) – tai Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo Interreg V-A Pietų Baltijos bendradarbiavimo programos projektas, truksiantis trejus metus, startavo pernai metų liepą. Projekte dalyvauja solidūs partneriai – devynių dalyvių konsorciumas. Pagrindinis projekto partneris –  Gdansko technologijos universitetas (Lenkija). Kiti partneriai: Palangos miesto savivaldybės administracija, Klaipėdos universitetas, Båstado savivaldybė (Švedija), Linnaeus universitetas (Švedija), Pietų pramonės plėtros centras (Industrial Development Center South, Švedija), Pomeranian Special Economic Zone Ltd. (Lenkija), NSR (Švedija), KSSR  (Švedija).


Plačiau »
 
2018-06-19
Kviečiame jungtis prie gražios iniciatyvos - socialinės akcijos "Pasveikink jūrą Palangoje"

2018 m. liepos 28-29 dienomis Palangos miesto savivaldybė trečią kartą inicijuoja socialinę akciją „Pasveikink jūrą Palangoje“. Ši akcija organizuojama prisided...ant prie Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“, kurios pagrindinis tikslas – telkti visuomenę – NVO, bendruomenes, savivaldybes, socialiai atsakingo verslo įmones, žiniasklaidos kanalus ir žinomus žmones – bendromis pastangomis keisti Lietuvą.


Plačiau »
 
2018-06-19
Muzika iš Izraelio, „Kino pavasario“ rezidencija ir jubiliejinė „LRT Opus terasa“ – kultūros pieva „I love Palanga“ pradeda septintąją savo vasarą

Dar vienai jaukumo, bičiulystės ir atradimų vasarai į Palangą sugrįžtanti kultūros pieva „I love Palanga“ pirmaisiais koncertais su savo lankytojais pasisveikins jau šį savaitgalį: penktadienį scenoje susitiks tamsaus ir ramybe dvelkiančio indie-roko atlikėja iš Klaipėdos Ingaja ir kaunietis Lukas Pilkauskas, skaniai maišantis Hiperbolės ir Connan Mockasin ar Teisučio Makačino ir „Tame Impala“ kūrybą. Šeštadienį gitaras brūkštels ironiškais tekstais garsėjanti roko grupė iš Vilniaus „Arklio galia“.


Plačiau »
 
2018-06-19
Palangos kurorto muziejuje - fotografo André Perlstein fotografijų paroda bei 2018-ųjų metų prancūzų vasaro kino festivalis

Birželio 22 d. Prancūzijos ambasadorius Lietuvoje Philippe Jeantaud ir Prancūzų instituto Lietuvoje direktorius Jean-Marie Sani lankysis Palangoje, kur drauge su Palangos miesto meru Šarūnu Vaitkumi atidarys prancūzų vasaros kino festivalį. Renginio metu taip pat bus atidaryta garsaus prancūzų fotografo André Perlstein fotografijų paroda, pirmą kartą eksponuojama Palangos kurorto muziejuje. 


Plačiau »
 
2018-06-18
Įvyko projekto „Lyderių laikas 3“ kūrybinės komandos mokomasis renginys

2018 m. birželio 11 dieną įvyko projekto „Lyderių laikas 3“ kūrybinės komandos mokomasis renginys, kurį vedė LL3 konsultantė Solveiga Grūdienė. Šio susitikimo metu kūrybinės komandos nariai dar kartą „pasitikrino“ suformuotą viziją, išsakė savo nuomonę.


Plačiau »
 
2018-06-18
Namas ant ratų mokė tausoti aplinką

Palangoje ir Šventojoje apsilankęs unikalus namas ant ratų sulaukė gyventojų dėmesio ir susidomėjimo. Renginio dalyviai apžiūrėjo nematytą namo interjerą, kuris sukurtas iš įvairių nebenaudojamų, bet perdarytų ir atnaujintų daiktų. Lankytojai galėjo pasisemti naujų idėjų, kaip kūrybingai iš turimų rakandų susikurti naują, įdomų namų interjerą.


Plačiau »
 
2018-06-15
Palangos miesto apmokestintos automobilių parkavimo zonos

 


Plačiau »
 
2018-06-15
Šventojoje atsiras naujas pėsčiųjų takas

Šventoji pastaruoju metu iš pamirštos „podukros“ tampa gulbe – vis gražinamos miestelio gatvės, atsiranda naujų objektų, pasitarnausiančių tiek vietiniams gyventojams, tiek ir svečiams. Šiuo metu intensyviai plušama Šventosios gatvėje, kur rekonstruojamas pėsčiųjų takas. Kaip teigė Šventosios seniūno pavaduotojas Alvidas Bacius, darbus planuojama pabaigti dar šiais metais.

 

Su poilsio aikštelėmis

„Pėsčiųjų takas bus įrengtas nuo esamo pėsčiųjų tako Šventosios gatvėje iki Šventosios gatvės ir Miško tako sankryžos (ilgis – 0,754 km, plotis – 1,50 m, danga – betono trinkelės). Šioje atkarpoje bus įrengtos trys poilsio aikštelės su suoliukais ir šiukšliadėžėmis. Taip pat bus įrengtas nuo Žuvėdrų g. iki Miško tako LED apšvietimas. Darbus planuojama atlikti šiemet“, – teigė Šventosios seniūno pavaduotojas.


Plačiau »
 
2018-06-14
Prancūzų kino festivalis 2018
 
2018-06-14
Kviečiame registruotis į nemokamas veiklas!
 
2018-06-14
Žemaičių Alka minės 20 metų, kaip astatyta šventvietė
 
2018-06-14
Projektiniai pasiūlymai Vasario 16 - osios g. 35, Palangoje
 
2018-06-12
Ilgąjį Joninių savaitgalį Palanga kviečia į tradicinį pirties ir SPA festivalį „Gintarinė Baltija“
     Jau šeštus metus iš eilės Palanga kviečia į tradicinį pirties ir SPA festivalį „Gintarinė Baltija“. Šiemet festivalis vyksta birželio 22 - 24 d., ilgąjį Joninių savaitgalį, todėl laukiama ypač gausaus lankytojų būrio bei daugybės svečių iš Lietuvos ir užsienio. Renginiai vyks centriniame paplūdimyje prie tilto, Basanavičiaus gatvėje, Jūratės ir Kastyčio skvere bei „Atostogų parke“.
Plačiau »
 
2018-06-11
Socialiniai projektai – galimybė įsitraukti į naudingą veiklą

 

Kasmet Palangos miesto savivaldybė kviečia organizacijas teikti socialinių projektų paraiškas skelbiamam konkursui. Šiais metais sulaukta keturių paraiškų. Socialinių projektų atrankos komisijai įvertinus visas gautas paraiškas, buvo nuspręsta savivaldybės biudžeto lėšomis prisidėti prie visų keturių projektų įgyvendinimo. 

 

Socialinių projektų tikslas

Kaip pasakojo Palangos miesto savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos skyriaus vedėjo pavaduotoja Laura Stančiauskaitė, socialinių projektų tikslas – gerinti socialinių paslaugų prieinamumą, skatinti Palangos miesto gyventojus įsitraukti į socialinę veiklą, socialinių renginių ir akcijų organizavimą, supažindinti bendruomenę su aktualiomis socialinėmis problemomis, skatinti įsitraukti į šių problemų sprendimą. „Socialinių projektų konkursas yra skelbiamas kasmet. Vadovaujantis Palangos miesto savivaldybės projektų paraiškų teikimo ir atrankos konkurso tvarkos aprašu, patvirtintu Palangos miesto savivaldybės tarybos sprendimu „Dėl Palangos miesto savivaldybės projektų paraiškų teikimo ir atrankos konkurso tvarkos aprašo patvirtinimo“, projektų paraiškas konkursui galėjo teikti asociacijos, viešosios įstaigos, labdaros ir paramos fondai, religinės bendruomenės ir bendrijos“, – apie konkursą pasakojo L. Stančiauskaitė.


Plačiau »
 
2018-06-11
Į Palangą sugrįžta „Dūdų vasara“

         Nuo birželio 14 d. iki pat rugsėjo Palangos Birutės parke pušys oš kartu su nuostabaus orkestro garsais. Kiekvieną vasaros ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį nuo 18.30 val. kurorto svečiai galės pasiklausyti pučiamųjų muzikos koncertų Palangos Birutės parko rotondoje.


Jau ateinantį savaitgalį

Antrąjį šimtmetį Palangoje gyvuoja tradicija ramiais vasaros vakarais susirinkti žaviajame Birutės parke klausytis pučiamųjų orkestro koncertų. Ir šiemet Palangos orkestras kviečia jus mėgautis klasikine, populiariąja ir originalia pučiamųjų muzika kiekvieną vasaros ketvirtadienį, penktadienį bei šeštadienį.


Plačiau »
 
2018-06-07
Įpusėjo registracija dalyvauti ,,Vikingų" laivų varžybose

Jau tapo tradicija vasarą Šventojoje praturtinti „Vikingų“ laivų varžybomis, kuriose savo jėgas gali išmėginti kiekvienas to pageidaujantis pilnametis. Tereikia suburti komandą bei užregistruoti. Iki registracijos pabaigos liko dvis savaitės, tad vienas iš pagrindinių renginio organizatorių Darius Girtas ragina suskubti: „Iki šiandienos jau yra užsiregistravusios septynios komandos. Turiu žinių, kad planuoja registruotis ir viena latvių komanda – būtų išties smagu! Toks faktas tik įrodo, kad laivų varžybos ,,užaugo“ ir jau pasiekė kitą lygį“, - pasakojo D. Girtas. Ypatingai organizatoriai ragina registruotis vietinius: „Šitos laivų varžybos – puikus startas Šventosios uosto atgimimui. Išties, aš jau matau jo vizualizaciją ir kaip čia vieną dieną tikrai derės šie senoviniai, mediniai laivai. Tad vietinių – Klaipėdos regiono – gyventojų dalyvavimas būtų itin reikšmingas“.


Plačiau »
 
2018-06-06
Nemokami meditacijos su gongo garsais užsiėmimai
Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia pasinerti į jausmų ir patyrimų okeano gelmes - leiskime sau pamiršti visus rūpesčius ir vakarą praleisti apsuptiems krištolinių dubenų, varpų, gongo ir įvairių mušamųjų - perkusinių instrumentų skleidžiamų garsų.
Birželio 17 d. (sekmadienį) 18.00 val. susitinkame Palangos botanikos parke šalia Rotondos!

Klausytis galima sėdint arba gulomis, tad reikia dėvėti tinkamus rūbus. Su savimi galite turėti pleduką! Dalyvavimas nemokamas.

Užsiėmimą ves: Linas Švirinas.
Organizatoriai: Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Daugiau informacijos:
el. 8 624 57 998 arba el. paštu stiprinimas@palangosvsb.lt
Plačiau »
 
2018-06-06
INFORMACIJA APIE 2018 M. SVEIKATOS PROJEKTŲ FINANSAVIMĄ

Informuojame, kad Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorius 2018 m. balandžio 27 d. įsakymu Nr. A1-547 ir 2018 m. gegužės 25 d. įsakymu Nr. A1-662 patvirtino Savivaldybės biudžeto lėšų paskirstymą 2018 m. sveikatos projektams įgyvendinti.


Plačiau »
 
2018-06-05
Palangoje lankėsi Lenkijos kultūros paveldo ekspertai

Birželio 1 d. Palangos miesto savivaldybėje lankėsi garbingi svečiai – lenkų kultūros paveldo specialistai bei istorikai: Tarptautinio Kultūros centro Krokuvoje mokslinės tarybos nariai, tarp kurių – meno istorijos, istorijos paveldo, architektūros, socialinių mokslų profesoriai, buvęs Varšuvos karalių rūmų direktorius prof. Andrzej Rotermund, lenkų istorijos instituto Berlyne direktorius Robertas Traba, Wilanowo rūmų direktorius Pawel Jaskanis.


Plačiau »
 
2018-06-05
Kviečiame dalyvauti apklausoje dėl skrydžio Palanga – Vilnius poreikio nustatymo

Klaipėdos miesto plėtros agentūros „Klaipėda ID" prašymu, dalinamės informacija apie vykdomą apklausą dėl skrydžio Palanga – Vilnius poreikio nustatymo.


Plačiau »
 
2018-06-04
Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba vykdo psichologų, norinčių dalyvauti vaikų ar kitų pažeidžiamų asmenų apklausose baudžiamajame procese, registravimą

Numatoma registravimą engti etapais. Pirmame etape į sąrašą pageidaujantis būti įrašytas psichologas turi:

 • turėti psichologijos studijų krypties bakalauro ir magistro kvalifikacinius laipsnius arba lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją;
 • nebūti pripažintas kaltu už nusikalstamas veikas, dėl kurių nustatyti darbo apribojimai Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatyme;
 • per paskutinius 3 metus iki pageidavimo įrašyti į sąrašą pateikimo dienos būti dalyvavęs ne mažiau kaip 5 vaikų ar kitų specialių apsaugos turinčių asmenų apklausose badžiamajame procese arba
 • yra baigęs psichologijos studijų krypties teisės psichologijos šakos aukštąjį universitetinį išsilavinimą ir įgijęs atitinkamą kvalifikacinį laipsnį.
  Plačiau »
 
2018-06-02
SKELBIAMA ATRANKA DĖL LEIDIMŲ PREKIAUTI AR TEIKTI PASLAUGAS IŠDAVIMO PALANGOS MIESTO SAVIVALDYBĖS TARYBOS NUSTATYTOSE VIEŠOSIOSE VIETOSE
 
2018-05-30
ESO kviečia palangiškius įsivesti dujas

Elektros ir dujų skirstymo bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ plečia dujotiekio tinklą Palangos m.  ir kviečia gyventojus šildytis namus gamtinėmis dujomis – nebrangiu ir švariu kuru.


Plačiau »
 
2018-05-30
Grafų Tiškevičių alėja tapo nugalėtoja Garbės nominacijoje „Vasaros liūtas 2018“

Palangos miesto savivaldybės projektą – rekonstruotą Grafų Tiškevičių alėją – Lietuvos kurortų asociacija gegužės 26 d. įvertino Garbės nominacija „Vasaros liūtas 2018“. Prieš metus rekonstruota alėja pripažinta kaip patraukliausias kultūros paveldo objektas. Rekomendaciją dėl šio įvertinimo pateikė Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos.


Plačiau »
 
2018-05-30
Šių metų gegužės–birželio mėnesiais Lietuvoje vyks keletas Lietuvai ir Baltijos regionui ypač reikšmingų tarptautinių pratybų

Birželio mėnesį organizuojamos didžiausios šiais metais nacionalinės ir tarptautinės pratybos. Visas šias pratybas vienija pagrindinis tikslas – Lietuvos nacionalinio ir regioninio saugumo užtikrinimas. Pratybos yra pabrėžtinai gynybinio pobūdžio, siekiant užtikrinti šalių suverenitetą.


Plačiau »
 
2018-05-30
Palangos moksleivių klubas organizuoja vasaros dienos poilsio stovyklas 6-12 metų vaikams

Palangos moksleivių klubas organizuoja vasaros dienos poilsio stovyklas 6-12 metų vaikams. Stovykla „Aš esu aš“ – tai asmenybės pažinimo, meninio ugdymo programa, siekianti suteikti turiningą bei prasmingą poilsį ir meninę raišką Palangos miesto mokiniams.


Plačiau »
 
2018-05-30
Palanga iškovojo teisę tapti pučiamųjų muzikos sostine – kurorte vyks prestižinis Europos čempionatas

Palanga, penkerius metus siekusi teisės surengti Europos varinių pučiamųjų orkestrų čempionatą, tikslą pasiekė – Europos varinių pučiamųjų orkestrų (EBBA) asociacijos sprendimu šis prestižinis renginys didžiausiame mūsų šalies kurorte įvyks 2020 metais. Lietuva – pirmoji Rytų Europos šalis, kurioje bus surengtas šis keturiasdešimtmetį skaičiuojantis prestižiškiausias Europoje pučiamųjų muzikinis renginys.


Plačiau »
 
2018-05-28
Startavo Lietuvos-Latvijos projektas

 

2018 gegužės 1 d. prasidėjo projektas „Modernių viešųjų paslaugų vystymas, stiprinant gebėjimus, bendravimą ir bendradarbiavimą tarp vietos savivaldos ir policijos institucijų Vakarų Lietuvos-Kuržemės regionuose“ Interreg Latvija-Lietuva 2014-2020 metų bendradarbiavimo per sieną programos finansavimui gauti ir užtikrinti.


Plačiau »
 
2018-05-25
Palanga jau gyvena vasaros ritmu – prasidėjo Kurorto šventė

Palanga pasitinka vasarą – visą savaitgalį mieste šurmuliuos Kurorto šventė, vietos gyventojams ir svečiams dovanosianti per šimtą įvairių, skirtų įvairaus amžiaus bei pomėgių pramogautojams.


Plačiau »
 
2018-05-25
"Paplūdimio baikerių festivalio 2018" mugės taisyklės
 
2018-05-24
Kurorto šventės metu laikinai keičiama transporto priemonių eismo schema

Kurorto šventės metu nuo gegužės 25 d. 7 val. iki 27 d. 20 val. keičiama eismo organizavimo tvarka. Vairuotojus prašome atidžiai sekti kelio ženklus bei jais vadovautis.


Plačiau »
 
2018-05-24
Vaikų gynimo dieną mažiesiems palangiškiams – nemokamos pramogos Vasaros parke

Tarptautinę vaikų gynimo dieną, birželio 1-ąją, mažieji kurorto gyventojai kviečiami švęsti linksmai ir aktyviai – Palangos miesto savivaldybė kartu su Moksleivių klubu bei Palangos vasaros parku, kitais partneriais ir rėmėjais miesto vaikams dovanoja įsimintiną šventę Palangos vasaros parke. Keletą valandų truksiančioje šventėje mažieji palangiškiai galės ne tik nemokamai mėgautis didžiausio batutų parko teikiamomis pramogomis, bet ir dalyvauti kitose linksmose atrakcijoje, taip pat paskanauti kareiviškų vaišių.


Plačiau »
 
2018-05-24
Pajūrį kviečia pasiekti traukiniu: startuoja vasariški atostogų maršrutai

Praėjusiais metais išpopuliarėjęs „Pajūrio ekspresas“ grįžta – jau nuo gegužės 25-osios „Lietuvos geležinkeliai“ į labiausiai pamėgtus kurortus kvies važiuoti patogiais ir šiuolaikiškais traukiniais.


Plačiau »
 
2018-05-24
Palangoje svečiuojasi miesto-partnerio iš Izraelio kurorto Eilato mokiniai

Kurorte nuo trečiadienio lankosi svečiai iš Palangos miesto-partnerio Eilato (Izraelis) – 18 mokinių, lydimi 3 mokytojų. Vaikai, kurių amžius – 15 – 17 metų, apgyvendinti Senosios gimnazijos moksleivių šeimose, svečiams iš Izraelio parengta turininga bei plati kultūrinė viešnagės Palangoje programa.


Plačiau »
 
2018-05-24
Seimo Ekonomikos komitete pristatytas Šventosios uosto atstatymo projektas

Trečiadienį, gegužės 23 d., Palangos meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė lankėsi Vilniuje bei Seimo Ekonomikos komiteto nariams pristatė Šventosios uosto atstatymo projektą.


Plačiau »
 
2018-05-24
Informacija apie 2018 m. socialinių projektų finansavimą

Informuojame, kad Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorius 2018 m. gegužės 14 d. pasirašė įsakymą Nr. A1-598 „Dėl lėšų socialinių projektų įgyvendinimui 2018 m. skyrimo“ patvirtindamas Savivaldybės biudžeto lėšų paskirstymą socialiniams projektams 2018 m. įgyvendinti.


Plačiau »
 
2018-05-23
Palanga Kurorto šventės metu sieks „Super špagato“ rekordo

Gegužės 26 d. Palangos Kurorto šventės metu šokių mokykla „CODA“ ir „Palangos vasaros parkas“ bandys pagerinti „Super špagato“ rekordą! Dar 2011 m. vasarį „CODA“ subūrė daugiau nei 200 klaipėdiečių „Super špagato“ fiksavimui. Deja, tuo metu špagato rekordo registruoti taip ir nepavyko. Tad šiais metais užsimota rekordą pagerinti. Gegužės 26 d. 17 val. vienas už kito, špagatu ištiesę kojas, rikiuosimės nuo Palangos tilto į J. Basanavičiaus gatvę. Tai visus suburiantis išskirtinis renginys, kuriuo puoselėjamas skirtingų kolektyvų bendradarbiavimas, šokio, gimnastikos, klasikinio baleto kitų sporto bei pramoginių šakų ir stiprios valios žmonių, kuriems sveika gyvensena puikiai realizuojama didžiausiame Lietuvos kurorte – Palangoje.   


Plačiau »
 
2018-05-23
Gegužės 26 d. A. Mončio namuose-muziejuje atidaroma menininkės J. Monkutės - Marks darbų paroda

Gegužės 26 d. 17 val. Antano Mončio namuose-muziejuje (S. Daukanto g. 16, Palanga) atidaroma menininkės Janinos Monkutės – Marks (1923 – 2010) darbų paroda „Dovana tėviškei“.  Paroda veiks iki birželio 26 d. Muziejus lankymo laikas: trečiadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais, šeštadieniais, sekmadieniais nuo 11 iki 19 val. Kviečiame apsilankyti.


Plačiau »
 
2018-05-22
Dėl vandentiekio tinklų plovimo darbų gegužės 23 d. laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas daliai Palangos namų

UAB „Palangos vandenys“ informuoja, kad dėl vandentiekio tinklų plovimo darbų gegužės 23 d. laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas daliai Palangos namų.


Plačiau »
 
2018-05-22
Palanga pasitinka vasarą – savaitgalį kviečia į Kurorto šventę. Renginių programa

Palanga sutinka vasarą – apie tai didžiausias šalies kurortas garsiai paskelbs jau šį penktadienį, gegužės 25-27 dienomis pakviesdamas į įspūdingą Kurorto šventę.

Tris dienas šurmuliuosianti šventė siūlys mėgautis išties turininga šventine programa, kad įdomios veiklos Palangoje atrastų įvairaus amžiaus ir pomėgių vietos gyventojai ir svečiai. Kurorto šventėje bus visko: ir geros muzikos, ir meno parodų, ir sporto, šurmuliuos kermošius, o šeštadienio vakarą dangų nušvies fejerverkas.


Plačiau »
 
2018-05-22
Palangos kurorto muziejuje - dviejų istorinių knygų pristatymas

Gegužės 24 d., ketvirtadienį, 14 val. į kurorto muziejų kviečiame istorijos mėgėjus. Čia įvyks dviejų istoriko Tomo Baranausko knygų  „Kuršo aktai. Acta Curoniae“ ir „Garuozos mūšis. Šaltiniai ir interpretacijos“ pristatymas. Dalyvaus autorius istorikas Tomas Baranauskas, Pasvalio krašto muziejaus istorikas Gražvydas Balčiūnaitis ir asociacijos Žiemių pradas "Simkala" vadovas Andrius Bitaitis.


Plačiau »
 
2018-05-22
Gegužės 31 d. Centrinėje miesto aikštėje - akcija "Rinkis sveikatą - nerūkyk"

2018 m. Pasaulinės dienos be tabako tema - „Tabakas ir širdies ligos".

Širdies ir kraujagyslių ligos yra viena iš dažniausiai pasitaikančių mirties priežasčių pasaulyje, o tabako vartojimas ir tabako dūmų poveikis sukelia apie 12 proc. mirčių dėl širdies ligų. Be to, tabako vartojimas yra antra pagrindinė priežastis, po kraujospūdžio, sukelianti širdies ir kraujagyslių ligas.


Plačiau »
 
2018-05-19
Skelbiama atranka dėl leidimų prekiauti ar teikti paslaugas išdavimo Palangos miesto savivaldybės tarybos nustatytose viešosiose vietose
 
2018-05-19
Viešųjų vietų išdėstymo schemos
 
2018-05-18
Kviečiame visus gegužės 24–27 d. kartu dalyvauti ir organizuoti veiklas, skirtas švęsti Kaimynų dieną
 
2018-05-18
Projektas SUITS (Supporting Urban Integrated Transport Systems)
 
2018-05-18
Atsinaujinęs „Anapilis“ bei sutvarkyta vilos aplinka jau traukia praeivių žvilgsnius


Atsinaujinusi viena iš gražiausių Palangos vilų – „Anapilis“ – bei sutvarkyta vilos aplinka jau traukia praeivių žvilgsnius. Papuoštos ir šioje viloje įsikūrusio Kurorto muziejaus prieigos – čia įrengti gėlynai, pasodinta rododendrų bei hortenzijų.


Plačiau »
 
2018-05-18
Gegužės 20 d. Palangoje - projektas "Milijonas ąžuolų Lietuvai"

Gegužės 20 d. 12 val. Palangoje. Moksleivių klubo kieme (Vasario 16-osios g. 6), Jūrų skautai ir kiti klubo būreliai sodins ąžuoliuką. Kviečiame visus norinčius.


Plačiau »
 
2018-05-18
Nuo kurtinančių sirenų iki terorizmo akto prie Palangos tilto

Prasideda antroji, pati reikšmingiausia ir įspūdingiausia medikų žaidynių diena

Šįryt didžiausias Lietuvos pajūrio kurortas Palanga buvo pažadintas kurtinančių Greitosios medicinos pagalbos automobilių sirenų. Kolonoje – per trisdešimt medicinos, kariuomenės ir priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos automobilių, kuriuos lydėjo policija.


Plačiau »
 
2018-05-17
Greitosios medicinos pagalbos žaidynės Palangoje prasidėjo – pirmieji medikų žinių sėmėsi kurorto vaikai

Greitosios medicinos pagalbos (GMP) medikai apsilankė Palangos mokyklose, kur suteikė šiek tiek informacijos, kuri vaikams ar jaunuoliams gali praversti gyvenime. Pagrindinė kurorto vaikų dėmesį sukausčiusi mintis: šie mokymai, šios žinios jiems nereikalingos, jų prireiks vaikų artimiesiems. Rytoj skubiosios pagalbos pradmenų bus mokoma viešai – Jūratės ir Kastyčio skvere. Ir tai – tik viena maža GMP žaidynių detalė.


Plačiau »
 
2018-05-17
Seimo Aplinkos apsaugos komitetui pristatytas Šventosios uosto atstatymo projektas

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė trečiadienį lankėsi Vilniuje bei dalyvavo Seimo Aplinkos apsaugos komiteto posėdyje. Šio posėdžio metu komiteto nariams buvo pristatytas Šventosios uosto atstatymo projektas.


Plačiau »
 
2018-05-17
Dėl vandentiekio tinklų plovimo darbų gegužės 17 d. laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas daliai Palangos namų

UAB „Palangos vandenys“ informuoja, kad dėl vandentiekio tinklų plovimo darbų gegužės 17 d. laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas daliai Palangos namų.


Plačiau »
 
2018-05-16
Prasideda tarptautinis pučiamųjų orkestrų festivalis „Amber Wind 2018”

Jau rytoj prie Palangos Kurhauzo bus atidarytas antrasis Tarptautinis pučiamųjų muzikos festivalis „Amber Wind“. Pirmajame festivalio koncerte pasirodys Lietuvos muzikos ir teatro akademijos brass ansamblis bei svečiai iš Vengrijos – „In Medias Brass“.


Plačiau »
 
2018-05-16
Medikų žaidynės Palangoje – dėl visuomenės, jos saugumui bei skubiosios pagalbos žinioms pagilinti

Dvyliktųjų greitosios medicinos pagalbos (GMP) žaidynių dalyviai jau renkasi Palangoje. Jų pasirodymai bus vieši, medikai kasdienio darbo užduotis atliks, į imituotas nelaimių vietas skubės tiesiog gatvėje, bet kurioje miesto vietoje ir net pliaže. Laukiama atvykstant maždaug 250 dalyvių. Visi jie, prieš startuojant „GMP žaidynėms 2018“ apvažiuos miestą su įjungtais švyturėliais ir garso signalais. Tokį reginį bus galima išvysti tik vienąkart metuose – gegužės 17-19 dienomis.


Plačiau »
 
2018-05-16
Informuojame apie Kunigiškių g. 16, projektinius pasiūlymus
 
2018-05-15
Informuojame apie Vytauto g. 91, Palangoje, projektinius pasiūlymus
 
2018-05-15
Dėl vandentiekio tinklų plovimo darbų gegužės 16 d. laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas daliai Palangos namų

UAB „Palangos vandenys“ informuoja, kad dėl vandentiekio tinklų plovimo darbų gegužės 16 d. laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas daliai Palangos namų.


Plačiau »
 
2018-05-15
Antrasis projekto „Lyderių laikas 3“ kūrybinės komandos mokomasis renginys

Gegužės 14 dieną įvyko antrasis projekto „Lyderių laikas 3“ kūrybinės komandos mokomasis renginys, kurį vedė LL3 konsultantė Solveiga Grūdienė. Šio susitikimo metu kūrybinės komandos nariai aptarė įvykdytos bendruomenės narių apklausos rezultatus, kokias problemas mokyklose mato mokiniai, mokytojai ir tėvai.


Plačiau »
 
2018-05-15
Nuo gegužės 15 d. iki rugsėjo 15 d. pradedama rinkti vietinė rinkliava už naudojimąsi Palangos miesto savivaldybės tarybos nustatytomis vietomis automobiliams statyti

Nuo gegužės 15 d. iki rugsėjo 15 d. pradedama rinkti vietinė rinkliava už naudojimąsi Palangos miesto savivaldybės tarybos nustatytomis vietomis automobiliams statyti. Rinkliavos dydis priklauso nuo konkrečios automobilio stovėjimo vietos bei trukmės.


Plačiau »
 
2018-05-14
Gegužės 15 d. paplūdimyje darbą pradeda gelbėtojai

Jau rytoj, gegužės 15 d., Palangos centrinėje gelbėjimo stotyje darbą pradės pajūrio gelbėtojai. Iki pat rugsėjo vidurio – 15 dienos – jie Gelbėjimo stotyje budės visą parą.


Plačiau »
 
2018-05-14
Palangos kurorto muziejuje svečiuosis vienas žinomiausių Lietuvos fotografų – Aleksandras Ostašenkovas

Gegužės 17 d. 16 val. Palangos kurorto muziejuje svečiuosis vienas žinomiausių Lietuvos fotografų – Aleksandras Ostašenkovas. Autorius pristatys savo fotografijų ciklą „Kitas krantas“. Renginys nemokamas.


Plačiau »
 
2018-05-14
Jau netrukus, gegužės 25-27 dienomis, Palanga pakvies į Kurorto šventę "Myliu Palangą". Šventės programa
Palanga jau netrukus pradės aktyvųjį kurortinį sezoną, o gegužės 25-27 dienomis pakvies į kasmetinę Kurorto šventę "Myliu Palangą". Kaip ir kasmet, šį šventinį savaitgalį kurorte laukiama daug svečių, o kad Palangoje praleistas laikas paliktų puikių įspūdžių, parengta turininga ir renginių turtinga Kurorto šventės programa. Visą šventinį savaitgalį Palangoje šurmuliuos kermošius "Palangos Juzė", skambės muzika, vyks daug sporto varžybų, o šeštadienio vakarą (gegužės 26 d.), kaip jau tapo įprasta, dangų ties jūros tiltu nušvies įspūdingi fejerverkai.
Plačiau »
 
2018-05-14
Dėl vandentiekio tinklų plovimo darbų gegužės 15 d. laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas daliai Palangos namų

UAB „Palangos vandenys“ informuoja, kad dėl vandentiekio tinklų plovimo darbų gegužės 15 d. laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas daliai Palangos namų.


Plačiau »
 
2018-05-11
Šventojoje per Jonines vyks „Vikingų“ laivų varžybos – pradedama dalyvių registracija

Jau tapo tradicija vasarą Šventojoje praturtinti „Vikingų“ laivų varžybomis, kuriose savo jėgas gali išmėginti kiekvienas to pageidaujantis pilnametis. Tereikia suburti komandą bei užregistruoti, ir tai padaryti galima jau šiandien – pradedama dalyvių registracija.  


Plačiau »
 
2018-05-11
Paroda „Inscenizuoti paveikslai“ Antano Mončio namuose-muziejuje Palangoje

Gegužės 13–25 d. Antano Mončio namuose-muziejuje (S. Daukanto g. 16, Palanga) veiks paroda „Inscenizuoti paveikslai“. Sekmadienį, 13 d. 14 val. parodos erdvėje muziejaus lankytojai bus pakviesti neformaliai pabendrauti su „Inscenizuotų paveikslų“ bendraautoriais Gintautu Trimaku ir Lilija Puipiene.


Plačiau »
 
2018-05-11
Kviečiame tautodailininkus ir amatininkus, liaudies meistrus, kulinarinio paveldo pateikėjus, meno dirbinių kūrėjus dalyvauti Kurorto šventės „Myliu Palangą‘ 2018“ kermošiuje „Palangos Juzė‘

Kviečiame tautodailininkus ir amatininkus, liaudies meistrus, kulinarinio paveldo pateikėjus, meno dirbinių kūrėjus dalyvauti Kurorto šventės „Myliu Palangą‘ 2018“ kermošiuje „Palangos Juzė‘ 2018“, kuris vyks 2018 m. gegužės 25 - 27 dienomis Palangoje.


Plačiau »
 
2018-05-10
Dėl vandentiekio tinklų remonto darbų gegužės 14 d. laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas daliai Palangos namų

UAB „Palangos vandenys“ informuoja, kad dėl vandentiekio tinklų remonto darbų gegužės 14 d. laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas daliai Palangos namų.


Plačiau »
 
2018-05-10
Klaipėdoje - trys renginiai verslui vienu metu "Verslas. Golfas. Džiazas 2018". Kviečiame dalyvauti

Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir juose veikiantis Europos įmonių tinklas kviečia į jau 9-ąjį kartą Klaipėdoje rengiamus tris renginius verslui vienu metu "Verslas. Golfas. Džiazas 2018"!


Plačiau »
 
2018-05-09
Kviečiame dalyvauti LSA ir ES Regionų komiteto organizuojamoje diskusijoje apie užsienio investicijas ir talentų pritraukimą

Gegužės 10 d. 13 val. Klaipėdoje, "Kultūros fabrike" (Bangų g. 5) vyks diskusija apie užsienio investicijas ir talentų pritraukimą "Kvietimas regionams - laikas klestėti". Kviečiame dalyvauti.


Plačiau »
 
2018-05-09
Dėl vandentiekio tinklų remonto darbų gegužės 10 d. laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas daliai Palangos namų

Palangos vandenys“ informuoja, kad dėl vandentiekio tinklų remonto darbų gegužės 10 d. laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas daliai Palangos namų.


Plačiau »
 
2018-05-09
Kūno kultūros ir sporto projektų rėmimo konkurso „Su sportine veikla susijusių iniciatyvų skatinimas ir sporto renginių organizavimas“ projektų finansavimas 2018 m.
 
2018-05-09
Kviečiame į XXI tarptautinį Stasio Šimkaus chorų konkursą, kuris vyks gegužės 10–13 dienomis Palangoje, Klaipėdoje,Kretingoje!
Jau daugiau nei 40 metų rengiamas tarptautinis Stasio Šimkaus chorų konkursas vyks gegužės 10–13 dienomis Klaipėdos koncertų salėje (Šaulių g. 36). Šiemet konkurse ketina dalyvauti 14 chorų. Jie atvyks iš Ganos, Rusijos, Latvijos ir Lietuvos. Konkurso vertinimo komisijai vadovaus žymus chorvedys, chorų konkursų organizatorius, kompozitorius John Galea (Malta), žiuri dirbs prof. Romans Vanags (Latvija), prof. Vytautas Miškinis (Lietuva), prof. Algis Zaboras (Ispanija).  
Plačiau »
 
2018-05-09
Skelbiama atranka dėl leidimų prekiauti ar teikti paslaugas išdavimo Palangos miesto savivaldybės tarybos nustatytose viešosiose vietose
 
2018-05-09
Viešųjų vietų išdėstymo schemos
 
2018-05-08
Informacija norintiems gauti Palangiškio kortelę

Nuo gegužės 25 d. Lietuvoje bus pradėtas taikyti  Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas. Reglamento svarbiausi pakeitimai susiję su trimis asmens duomenų apsaugos reformos tikslais: duomenų subjektų teisių stiprinimas; duomenų tvarkytojų ir duomenų subtvarkytojų atsakomybės nustatymas; reguliavimo skaidrumas ir patikimumas.


Plačiau »
 
2018-05-08
Kviečiame tautodailininkus ir amatininkus, liaudies meistrus, kulinarinio paveldo pateikėjus, meno dirbinių kūrėjus dalyvauti “Paplūdimio baikerių festivalio 2018” mugėje

Kviečiame tautodailininkus ir amatininkus, liaudies meistrus, kulinarinio paveldo pateikėjus, meno dirbinių kūrėjus dalyvauti "Paplūdimio baikerių festivalio 2018" mugėje, vyksiančioje 2018 m. birželio 7 - 10 dienomis Šventojoje.


Plačiau »
 
2018-05-08
Belgų duetas „doux“ Palangoje pasakos amžinąją migracijos istoriją

Tarptautinis pučiamųjų muzikos festivalis „Amber Wind 2018“ pristato tik ką iš gastrolių Jungtinėse Amerikos Valstijose sugrįžusį belgų projektą „doux“, kuriam savo jėgas suvienijo du jauni ir talentingi profesionalai  – kompozitorius Stan Nieuwenhuis ir trimitininkas bei kornetininkas Harmen Vanhoorne.


Plačiau »
 
2018-05-08
Tapkite aktyviu aplinkosaugos projekto „Mes rūšiuojam. Vasara“ dalyviai

Gegužės viduryje startuoja aplinkosaugos projekto „Mes rūšiuojam. Vasara“ aktyvusis etapas, kurio metu bus renkama nenaudojama elektros ir elektroninė įranga bei seni nešiojamieji akumuliatoriai ir baterijos. Kviečiame visus Palangos miesto savivaldybės bendruomenių narius rūšiuoti atliekas, rinkti taškus ir keisti juos į projekto partnerių prekes ar paslaugas.


Plačiau »
 
2018-05-07
Gegužės 8 d. laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas daliai Palangos miesto namų

UAB „Palangos vandenys“ informuoja, kad gegužės 8 d. dėl atliekamų vandentiekio tinklų plovimo darbų laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas daliai Palangos miesto namų.


Plačiau »
 
2018-05-07
Aktyviojo kurortinio sezono metu viešiesiems užrašams kurorte bus skiriamas ypatingas kalbininkų dėmesys

Informuojame, kad aktyviojo kurortinio sezono metu (gegužės – rugpjūčio mėnesiais) ypatingas dėmesys Palangoje bus skiriamas viešiesiems užrašams – jie privalo būti parengti laikantis lietuvių kalbos normų bei suderinti su Savivaldybės administracija.


Plačiau »
 
2018-05-07
Konkursas bendruomenėms. Kviečiame dalyvauti

Jūsų bendruomenė aktyvi, smagiai, prasmingai leidžianti laiką, užburianti visus prisijungti prie bendrų iniciatyvų, kultūrinių, laisvalaikio pramogų, socialinių projektų ir kitų vietos įvykių? Praneškite apie tai visai Lietuvai! Dalyvaukite konkurse „BENDRUOMENĖ 2018” ir įrodykite, kad ne tik didmiesčiuose verda gyvenimas!


Plačiau »
 
2018-05-07
Padėkite vaikams surasti šeimą - sužinokite apie galimybes tapti budinčiais globėjais

 Gegužės 16 d. 10 val. kviečiame atvykti į Klaipėdos teritorinės darbo biržos Palangos skyrių (Vytauto g. 87) ir susipažinti su vaikų globos galimybėmis Palangos mieste.


Plačiau »
 
2018-05-04
Palangos paplūdimyje prasidėjo ekstremalios situacijos likvidavimo darbai

Palangos paplūdimyje, į šiaurę nuo jūros tilto, jau zuja sunkiasvorė technika – prasidėjo ekstremalios situacijos likvidavimo darbai. Dar šių metų kovą Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė Palangos miesto dalyje, paplūdimio ruože nuo jūros tilto iki Rąžės upelio žiočių,  paskelbė ekstremalią situaciją.


Plačiau »
 
2018-05-04
Palangoje šeštadienį pažirs gintarų lietus

Palanga šeštadienį kviečia pasimėgauti gintaro lietumu bei sudalyvauti kuriant naują Lietuvos rekordą – kurortas jau vienuoliktą kartą kviečia į Gintarinio savaitgalio šventę.


Plačiau »
 
2018-05-04
Gegužės 17-19 dienomis Palangoje dėl geriausiųjų vardo varžysis šalies Greitosios medicinos pagalbos komandos

Jau netrukus į Palangą suvažiuos pačios geriausios Greitosios medicinos pagalbos komandos. Šiemet medikų žaidynės vyksta anksčiau nei įprasta, bet tai dalyvių skaičiaus ir susidomėjimo tris dienas truksiančiu renginiu nesumažino. Praėjusių metų žaidynių laimėtojai tikina, kad tokie renginiai yra naudingi medikams, bet dar aktualesni visuomenei: juk gerėjantys rezultatai pasitarnaus jos labui – savo profesinius įgūdžius tobulinantys profesionalai vis greičiau ir efektyviau gebės reaguoti, nustatyti vyraujantį sindromą/ preliminarią diagnozę bei išgelbėti gyvybę.


Plačiau »
 
2018-05-03
Kurhauze gegužę - geros muzikos vakarai

Gegužės 5 d. ir 11 d.  Kurhauzas kviečia pasimėgauti gera muzika - koncertuos  fortepijono virtuozas Alexander Palei, taip pat - operos solistė Ieva Prudnikovaitė ir Pei-Wen Chen (fortepijonas, JAV).


Plačiau »
 
2018-05-03
Kviečiame registruotis į nemokamas projekto "Kompleksinės paslaugos šeimai" veiklas

Palangos miesto gyventojus kviečiame aktyviai dalyvauti projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai“ veiklose bei registruotis į gegužę numatytus nemokamus renginius.

 


Plačiau »
 
2018-05-03
Gintaro muziejuje prasideda klasikos sezonas

Lietuvos dailės muziejus gegužės 4–5 d. kviečia į Klasikos sezono pradžios renginius Palangos gintaro muziejuje (Vytauto g. 17, Palanga).


Plačiau »
 
2018-05-02
Dėl vandentiekio tinklų plovimo darbų gegužs 3 d. laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas daliai Palangos miesto namų

UAB „Palangos vandenys“ informuoja, kad gegužės 3 d. dėl atliekamų vandentiekio tinklų plovimo darbų laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas daliai Palangos miesto namų.


Plačiau »
 
2018-05-02
Palangos vasarą atidarys festivalis su charakteriu - "Amber Wind 2018"

Pernai sėkmingai debiutavęs Tarptautinis pučiamųjų muzikos festivalis „Amber Wind” sugrįžta į kurortą gegužės 17 -19 d. ir kviečia susitikimams su nenuspėjama pučiamųjų muzika. Palangiškių ir kurorto svečių lauks kūrybinės ir meistriškumo dirbtuvės, orkestrų paradai, „open air“ pasirodymai, visų trijų Baltijos valstybių kariuomenių orkestrų performansas, džiazuojanti eksperimentinė muzika ir didieji koncertai, kurių pagrindinis svečias - pučiamųjų žanro pasaulio čempionai „BrassBand Willebroek“ iš Belgijos Karalystės.


Plačiau »
 
2018-05-02
Kovą ir balandį gimusiems šimtmečio palangiškiams įteikti kūdikio kraiteliai

Trečiadienį Savivaldybėje, mero pasitarimų kabinete, krykštavo mažyliai – jaunoms šeimoms, susilaukusioms mažylių kovo ir balandžio mėnesiais, įteiktos simbolinės dovanos – kūdikių kraiteliai.


Plačiau »
 
2018-05-02
Palangos Vaikų parkas jau laukia mažųjų lankytojų

Palangoje visai šalia jūros, pušynų apsuptyje, įsikūręs Vaikų parkas jau laukia mažųjų pramogautojų. Pavasarį parkas vartus atveria 11 val. ir dirba iki 20 val. Vasarą darbo laikas kis – vaikai čia bus laukiami nuo 10 val. ir galės pramogauti, priklausomai nuo vasaros mėnesio, iki 21 ar 22 val.


Plačiau »
 
2018-05-02
Profesinės šventės proga pasveikinti Palangos medikai

Tarptautinės medikų dienos proga penktadienį, balandžio 27 d., miesto meras Šarūnas Vaitkus pasveikino Palangos medicinos darbuotojus.


Plačiau »
 
2018-04-30
Gegužės 25 d. laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas daliai Palangos gyvenamųjų namų

UAB „Palangos vandenys“ informuoja, kad. gegužės 2 d.  bus atliekamas vandentiekio tinklų plovimas. Dėl to laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas daliai Palangos miesto gyvenamųjų namų.


Plačiau »
 
2018-04-30
Gegužės ir birželio mėnesiais visoje Lietuvoje vyks Lietuvos kariuomenės pratybos

Informuojame, kad gegužės - birželio mėnesiais vyks Lietuvos kariuomenės pratybos, kuriose dalyvaus Lietuvos ir sąjungininkių kariai, kitų institucijų atstovai. Mokymai bus vykdomi visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje ir vandenyse.


Plačiau »
 
2018-04-30
Kurorto muziejus gegužės savaitgaliais kviečia menų mėgėjus. Renginių programa

Gegužės mėnesį Palangos kurorto muziejuje pirmą kartą rengiamas menų festivalis „Vakarai pas Sofiją“. Renginiai - nemokami.


Plačiau »
 
2018-04-30
Palangos Birutės parko paplūdimys vėl įvertintas Mėlynąja vėliava

Palangos Birutės parkas šių metų vasaros sezonui ir vėl apdovanotas Mėlynąja vėliava – taip apsisprendė Mėlynosios vėliavos programos Tarptautinė taryba. Mėlynoji vėliava – ženklas, patvirtinantis, kad šis paplūdimysatitinka aukščiausius kokybės reikalavimus.


Plačiau »
 
2018-04-26
Projektiniai pasiūlymai Užkanavės g. 29, Palanga
 
2018-04-25
Kviečiame dalyvauti turistiniame dviračių žygyje „Nuo Vilniaus katedros iki Baltijos jūros“

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras birželio 18-27  dienomis organizuoja turistinį dviračių žygį „Nuo Vilniaus katedros iki Baltijos jūros“.


Plačiau »
 
2018-04-25
Kviečiame dalyvauti paskutinėje pavasario ciklo paskaitoje su Rūta Beišyte-Aminova „Motyvacija. Iš kur jos pasisemti ir kaip neprarasti?“

Atėjus pavasariui trukdo papildomi kilogramai? Nežinote kaip juos numesti? Pavargote nuo frazės ,,nuo rytojaus pradėsiu sportuoti“? O gal įsisukote į užburtą ratą – pradedate, metate vėl ir vėl…?


Plačiau »
 
2018-04-24
Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba kviečia registruotis psichologus, norinčius padėti apklausti vaikus baudžiamajame procese

Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba vykdo psichologų, norinčių dalyvauti vaikų ar kitų pažeidžiamų asmenų apklausose baudžiamajame procese, registravimą.


Plačiau »
 
2018-04-24
Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginiai Palangoje
 

Balandžio 23-29 d. visoje Lietuvoje jau aštuonioliktąjį kartą pažymima Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė „Kartu mes kuriame ateitį“. Palangos viešoji biblioteka savo lankytojams dovanos įspūdingą šventinę savaitę.

 
Plačiau »
 
2018-04-24
Informacija asmenims ir šeimoms, pageidaujantiems išsinuomoti savivaldybės socialinį būstą ir gyvenantiems savivaldybės socialiniuose būstuose

Asmenims ir šeimoms, pageidaujantiems gauti paramą būstui išsinuomoti, bei socialinio būsto nuomininkams kasmet privalu deklaruoti turtą (įskaitant gautas pajamas) už kalendorinius metus.


Plačiau »
 
2018-04-24
Gegužės 5 d. – Europos kultūros pėdsakai Palangoje

Gegužės 5 d. kviečiame dalyvauti renginyje „Europos kultūros pėdsakai Palangoje“.


Plačiau »
 
2018-04-24
Palangos kurorto muziejuje – paroda „Dieviško prado paieškos prie Baltijos“

Palangos kurorto muziejuje balandžio 25 d. 17 val. atidaroma vieno iš talentingiausių Lietuvos jaunosios kartos menininkų – Solomono Teitelbaumo – tapybos paroda.


Plačiau »
 
2018-04-24
Su gyvuoju Birutės parku supažindina nauji informaciniai stendai

Palangos Birutės parko lankytojai nuo šiol, apsilankę parke, gali ne tik pasivaikščioti bei pasigrožėti bundančia gamta, bet ir daug sužinoti apie čia slypinčias gamtos vertybes – apie tai informuoja ties oranžerija įrengti informaciniai stendai, kuriuose patekta informacija apie parko gyvūniją, žolinę augaliją, medžius, ir dar daug įdomių faktų.


Plačiau »
 
2018-04-24
Palangos ugdymo įstaigų vadovai patirties sėmėsi Estijoje

Balandžio 11–13 d. Palangos miesto ugdymo įstaigų vadovai vyko į Estiją dalyvauti tarptautiniame kvalifikacijos tobulinimo seminare „Rezultatais grįsto mokymo patirtis Estijos švietimo įstaigose“.


Plačiau »
 
2018-04-23
Padėka akcijos "Darom" dalyviams

Štai jau vienuoliktą kartą sėkmingai padirbėjome visuotinėje aplinkos tvarkymo akcijoje DAROM. Akcijos metu visi drauge surinkome beveik 30 tonų gamtinėje aplinkoje besimėtančių atliekų.


Plačiau »
 
2018-04-23
KVIETIMAS į praktinį forumą ,,CO-URBANISM: dalyvavimo praktikos kuriant miestus"
 
2018-04-20
Palanga į Klaipėdos regioną 2017 m. pritraukė didžiausią turistų skaičių

Balandžio 19 d. ,,Atostogų parko“  poilsio ir sveikatinimo komplekse įvykusiame Klaipėdos regiono turizmo tarybos posėdyje aptartos svarbios aktualijos Lietuvos ir Klaipėdos regiono turizmui. Susitikime dalyvavo Lietuvos Respublikos Ūkio ministerijos Turizmo politikos skyriaus vedėjas Renaldas Čiužas ir vyriausioji specialistė Lidija Bajarūnienė bei Valstybinio turizmo departamento Turizmo plėtros skyriaus vyresnioji patarėja Rasuolė Andrulienė, kurie pristatė Lietuvos turizmo tendencijas, aptarė kylančias problemas Lietuvos turizme, besikeičiančio Turizmo įstatymo esminius punktus, turizmo svarbą darnioje plėtroje.


Plačiau »
 
2018-04-20
"Tėvų linijoje" - visiems prieinama psichologų pagalba

 

Daugiau nei pusmetįveikianti "Tėvų linija" - vienintelė vieta, kur visos Lietuvos tėvai gali gauti nemokamą, profesionalią psichologinę pagalbą vaikų auklėjimo klausimais. Paskambinus nemokamu telefono numeriu 8 800 90012, su Paramos vaikams centro psichologais galima konsultuotis dėl įvairių problemų, kylančių visais vaikų amžiaus tarpsniais.


Plačiau »
 
2018-04-20
Medicinos darbuotojų dieną minėsime su sveikatinimo renginiu "Pasirūpink savo sveikata - Cura te ipsum"

Tradiciškai minint Medicinos darbuotojų dieną, 2018 m. balandžio 28 d. kviečiame dalyvauti XII-ame sveikatinimo renginyje „Pasirūpink ir savo sveikata – Cura te ipsum“ (šiaurietiškas ėjimas, bėgimas, vaikščiojimas ir kt.), kuris vyks Palangos Birutės parke, prie Rotondos.


Plačiau »
 
2018-04-20
Palanga savaitgalį spinduliuos gerą nuotaiką – kurortas kviečia švęsti Jurgines. Festivalio programa

Palanga pavasarį sveikins su tradiciniu Jurginėms skirtu folkloro festivaliu, kuris šiemet pavadintas „Jurgi, paduok raktus „Mėguvai“. Festivalis kurorte vyks balandžio 21-22 dienomis.


Plačiau »
 
2018-04-20
Balandžio 23 d. laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas daliai Medvalakio gatvės daugiabučių gyvenamųjų namų

UAB „Palangos vandenys“ informuoja, kad balandžio mėn. 23 d. bus atliekamas vandentiekio tinklų plovimas. Dėl šių darbų nuo 9 val. iki 16 val. laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas daliai Medvalakio gatvės daugiabučių gyvenamųjų namų.


Plačiau »
 
2018-04-20
S. DARIAUS IR S. GIRĖNO GATVĖ (NUO SPORTO GATVĖS IKI KLAIPĖDOS PLENTO) PALANGOJE PROJEKTINIAI PASIŪLYMAI
 
2018-04-20
Informacija atrankos dalyviams, kuriems 2017 m. suteikta pirmumo teisė įsigyti leidimus prekiauti ar teikti paslaugas Palangos miesto savivaldybės tarybos nustatytose viešosiose vietose, kuriose veiklą galima vykdyti ne vienerius metus
 
2018-04-20
Skelbiama atranka dėl leidimų prekiauti ar teikti paslaugas išdavimo Palangos miesto savivaldybės tarybos nustatytose viešosiose vietose
 
2018-04-19
Viešųjų vietų išdėstymo schemos (atrankos vykdymo data - 2018-04-27)
 
2018-04-18
Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams įgyvendinti 2018 m. skirtos papildomos valstybės biudžeto lėšos

Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektus 2018 m. Palangoje vykdančioms neįgaliųjų organizacijoms skirta papildoma 2167 eurų suma iš valstybės biudžeto.


Plačiau »
 
2018-04-18
Akcija "Darom" Palangoje jau įgauna pagreitį. Kviečiame nelikti abejingus ir prisijungti, kad Palanga taptų dar gražesnė ir švaresnė

Akcija "Darom 2018" Palangoje jau įgauna pagreitį. Pirmieji  Palangos miesto pradines mokyklos aplinką bei pajūrio miškelius pradėjo tvarkyti Palangos miesto pradines mokyklos moksleiviai. Nelikite abejingi – Palangos miesto savivaldybės administrcija kviečia visus miesto gyventojus, įstaigas, organizacijas, bendruomenes ir šiemet balandžio 21 d.  10 val. prisijungti prie akcijos „DAROM 2018” ir prisidėti, kad Palangos miestas taptų dar švaresnis ir gražesnis.


Plačiau »
 
2018-04-18
Šilumos tinklų hidraulinių bandymų ir remonto grafikas

UAB „Palangos šilumos tinklai" skelbia šilumos tinklų hidraulinių bandymų ir remonto grafiką 2018 metais.


Plačiau »
 
2018-04-18
Geriausi greitosios medicinos pagalbos ekipažai vėl varžysis Palangoje – gatvėse aidės sirenos, bus teikiama skubioji pagalba

Šiųmetės Lietuvos greitosios medicinos pagalbos žaidynės rengiamos jau dvyliktą kartą. Antrus metus iš eilės šis įspūdingas reginys smalsuoliams bei ypač reikalingas renginys medikams vyks Palangoje gegužės 17-19 d. Iš viso žaidynėse ketina dalyvauti 24 komandos iš Lietuvos ir 5 užsienio medikų komandos iš Estijos, Kazachstano, Ukrainos. Dalyvių skaičius šiemet taip pat įspūdingas – didžiausio Lietuvos kurorto gatvėse išvysime apie 250 dalyvių.


Plačiau »
 
2018-04-18
Prasidėjo atranka į jaunimo alternatyvios mados festivalį IKRA MADA KILiMAS

Rugsėjo 8 d. Palangoje įvyks trečiasis jaunimo alternatyvios mados festivalis IKRA MADA KILiMAS. Pristatyti savo kūrybą renginyje kviečiami 14 - 20 m. dizaineriai iš visos Lietuvos.


Plačiau »
 
2018-04-18
Šventosios jūrų uosto valdymą siūloma patikėjimo teise perduoti Palangos miesto savivaldybei

Seimas pradėjo svarstyti susisiekimo ministro Roko Masiulio pristatytas Šventosios valstybinio jūrų uosto ir Žemės įstatymų pataisas (projektai Nr. XIIIP-1933, Nr. XIIIP-1934), kuriomis siekiama pertvarkyti Šventosios valstybinį jūrų uostą į ne valstybinį, o jo valdymą patikėjimo teise perduoti Palangos miesto savivaldybei. Anot pasiūlymo iniciatorių, toks Šventosios valstybinio jūrų uosto reorganizavimas turėtų teigiamą įtaką jo administravimui, būtų operatyviau sprendžiamos regioninės problemos.


Plačiau »
 
2018-04-17
Balandžio 21 d. kviečiame aktyviai dalyvauti akcijoje "DAROM"

Palangos miesto savivaldybės administrcija kviečia visus miesto gyventojus, įstaigas, organizacijas, bendruomenes ir šiemet balandžio 21 d.  10 val. prisijungti prie akcijos „DAROM 2018”!


Plačiau »
 
2018-04-16
Savivaldybėje – palangiškio tapytojo Jono Vaišės darbų paroda

Palangos miesto savivaldybės administracijoje (Vytauto g. 112), antrojo aukšto fojė, atidaryta palangiškio tapytojo Jono Vaišės (1938-04-16 – 2013-10-09) darbų paroda. Ji skirta menininko 80-osios gimimo metinėms pažymėti.  


Plačiau »
 
2018-04-16
Balandžio 18 d. mieste kauks sirenos - vyks Perspėjimo sistemos patikrinimas

Informuojame, kad balandžio 18 d. vyks Perspėjimo sistemos patikrinimas, kurio metu bus jungiamos sirenos.

Patikrinimo metu gyventojai bus informuojami per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją, regioninius bei vietinius transliuotojus, o taip pat ir per gyventojų perspėjimo ir informavimo, naudojant viešųjų judriojo telefono ryšio paslaugų teikėjų tinklus, sistemą (toliau – GPIS) trumpaisiais pranešimais į mobiliuosius telefonus.


Plačiau »
 
2018-04-13
Nuo balandžio 16 d. skelbiama 2017-2018 metų šildymo sezono Palangos miesto savivaldybės teritorijoje pabaiga
 
2018-04-13
Palangos miesto savivaldybės administracija skelbia 2018 m. vaikų vasaros poilsio programų rėmimo konkursą

Palangos miesto savivaldybės administracija skelbia 2018 m. vaikų vasaros poilsio programų rėmimo konkursą (toliau tekste – Konkursas).

Konkurse gali dalyvauti Palangos miesto švietimo, kultūros, sporto įstaigos, asociacijos, neformaliojo vaikų šveitimo teikėjai, kiti juridiniai asmenys (toliau tekste – Paraiškų teikėjai), kurių nuostatuose (įstatuose) nurodyta, kad gali vykdyti vaikų poilsio stovyklų, sportinę, pramogų ir poilsio organizavimo veiklas ir yra registruoti Švietimo ir mokslo institucijų registre.


Plačiau »
 
2018-04-13
Balandžio 18 d. laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas daliai namų

Balandžio 18 d. dėl vandens tinklų plovimo darbų bei dėl vandentiekio tinklų remonto laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas daliai Palangos namų.


Plačiau »
 
2018-04-13
Palangiškiai mini Pasaulinę kultūros dieną – iškelta Taikos vėliava ir pasodintas vaismedžių sodelis

Minėdami artėjančią Pasaulinę kultūros dieną, Palangos kultūros įstaigų darbuotojai ne tik tradiciškai iškėlė Taikos vėliavą, bet ir padovanojo kurortui naują patrauklią kultūrinę erdvę – vaismedžių sodelį.


Plačiau »
 
2018-04-13
Balandžio 21 d. – žygis „10 000 žingsnių aktyvumo ir pažinimo link“

Minint sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 25-metį balandžio 21 d. 11 val. kviečiame visus Palangos miesto gyventojus ir ne tik (vaikus, tėvus, senelius ir kitus, neabejingus sveikatos stiprinimui) į žygį, kurio metu laukia 5 stotelės.


Plačiau »
 
2018-04-12
Palangos kurorto muziejaus kviečia profesionalius menininkus

Palangos kurorto muziejaus darbuotojai ragina menininkus dalyvauti parodoje „Balta drobulė“. Paroda pirmiausia skiriama istorinei miesto asmenybei – Sofijai Tiškevičienei.


Plačiau »
 
2018-04-12
Palanga dabinasi tūkstančiais margaspalvių žiedų

 

Palangos Birutės parkas jau pražydo tūkstančiais margaspalvių žiedų, netrukus miesto gėlynuose žiedus išskleis neužmirštuolės – atšilus orams didžiausias šalies kurortas dabinasi gėlėmis.


Plačiau »
 
2018-04-11
Balandžio 20 d. Palangos miesto viešojoje bibliotekoje - filmo apie homeopatiją pristatymas

Kasmet balandžio mėnesį Pasaulinė informavimo apie homeopatiją organizacija (WHAO) skelbia savaitę, skirtą jos įkūrėjo Samuelio Hanemano gimimo dienai atminti ir homeopatijai populiarinti.


Plačiau »
 
2018-04-11
Palangos miesto savivaldybės tarybos nustatytų viešųjų vietų, kurioms skelbiama atranka dėl leidimų prekiauti ar teikti paslaugas išdavimo, išdėstymo schemos
 
2018-04-11
Skelbiama atranka dėl leidimų prekiauti ar teikti paslaugas išdavimo Palangos miesto savivaldybės tarybos nustatytose viešosiose vietose
 
2018-04-11
Balandžio 12 d. Palangos miesto savivaldybėje – neatlygintinos kraujo donorystės akcija

Balandžio 12 d. kurorto gyventojai ir svečiai vėl kviečiami padovanoti kraujo – Palangos miesto savivaldybėje vyks neatlygintinos kraujo donorystės akcija.


Plačiau »
 
2018-04-10
Projekto „Atrask save“ koordinatoriai jaunuoliams padės tapti aktyvesniems

Įgyvendinant Jaunimo garantijų iniciatyvą Lietuvoje, nedirbantys ir nesimokantys jaunuoliai skatinami dalyvauti Europos socialinio fondo lėšomis finansuojamame projekte „Atrask save“. Būtent šio projekto teikiamas galimybes Palangos miesto savivaldybėje susirinkusiems specialistams, dirbantiems su bendruomenėmis, pristatė šio projekto koordinatorė Julija Stasaitytė.


Plačiau »
 
2018-04-10
Projekto „Lyderių laikas 3“ kūrybinės komandos įvadinė sesija

Balandžio 9 d. Palangos švietimo pagalbos tarnyboje į įvadinę sesiją rinkosi Palangos savivaldybės projekto „Lyderių laiko 3“ kūrybinė komanda, kurios tikslas buvo aptarti galimas švietimo pažangos savivaldybėje kryptis.


Plačiau »
 
2018-04-10
Dėl vandentiekio tinklų plovimo darbų balandžio 11 d. laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas daliai daugiabučių namų

UAB „Palangos vandenys“ informuoja, kad dėl vandentiekio tinklų plovimo darbų Saulėtekio take balandžio 11 d. laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas dalyje Palangos miesto daugiabučių namų.


Plačiau »
 
2018-04-09
Kviečiame dalyvauti paskaitoje „Kaip prisijaukinti sportą? Pažadus sau paverskime veiksmais“

Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia dalyvauti antrojoje pavasario ciklo paskaitoje su Rūta Beišyte-Aminova „Kaip prisijaukinti sportą? Pažadus sau paverskime veiksmais“.


Plačiau »
 
2018-04-09
Kviečiame mokyklas registruoti komandas ir dalyvauti projekte "Atrask ES Lietuvoje"

Ar kada susimąstėte kaip ES parama ir investicijos pakeitė Jūsų miestelį? Jau nuo balandžio mėn. Lietuvos mokyklose vyks protų mūšiai „Atrask ES Lietuvoje“ skirti 7-11 klasių moksleiviams susipažinti, pasidomėti ir „pačiupinėti“ ES investicijų teikiamą naudą.

Iki balandžio 11 d. reikia užregistruoti tik mokyklą, o komandą bus galima surinkti iki pirmosios proto mūšių kovos.


Plačiau »
 
2018-04-05
Kviečiame balandžio 13 d. dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Kuriame Visos dienos mokyklą Lietuvoje“.

Gerbiami savivaldybių švietimo padalinių specialistai, bendrojo ugdymo mokyklų vadovai, mokytojai, mokinių tėvai bei visi, norintys susipažinti su visos dienos mokyklos kūrimo galimybėmis, maloniai kviečiame 2018 m. balandžio  13 dieną  dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Kuriame Visos dienos mokyklą Lietuvoje“.


Plačiau »
 
2018-04-05
Palangoje skambės gera muzika – savaitgalį vyks Lietuvos pučiamųjų orkestrų čempionatas

Balandžio 6-8  dienomis vyksiantis ir į Palangos miestą iš Panevėžio išsikėlęs XVIII  Lietuvos pučiamųjų orkestrų čempionatas - dar aukščiau kelia šio žanro renginių kartelę kviečia ne tik varžytis geriausius Lietuvos orkestrus bet ir pristato aukščiausio lygio svečius iš Jungtinės Karalystės - Dr. L. Brett Baker (trombonas), Tom Davoren (kompozitorius, pedagogas) ir  Filton Concert Brass. Azartas bei užburianti pučiamųjų instrumentų muzika užvaldys nuostabiausią Lietuvos kurortą.


Plačiau »
 
2018-04-05
Balandžio 9 d. dėl vandentiekio tinklų plovimo darbų laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas dalyje Taikos ir Sodų gatvių daugiabučių

UAB „Palangos vandenys“ informuoja, kad balandžio 9 d. bus atliekamas vandentiekio tinklų plovimas Taikos g. ir Sodų g. Dėl darbų nuo 9 val. iki 16 val. bus nutrauktas vandens tiekimas daliai Taikos ir Sodų gatvių daugiabučių.


Plačiau »
 
2018-04-04
Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba įspėja - lipti ant ledo yra pavojinga

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba prie Aplinkos ministerijos, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2013 m. sausio 4 d. įsakymo Nr. D114 „Dėl mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklių patvirtinimo“ 10.8 punktu bei turimais hidrologiniais duomenimis, informuoja, kad ledas vandens telkiniuose yra nesaugus.


Plačiau »
 
2018-04-03
Palangos bažnyčios bokšte lankytojai jau laukiami

Palangos miesto gyventojai ir svečiai jau turi galimybę pasigrožėti kurortu iš daugiau nei 20 metrų aukščio – lankytojams duris atvėrė Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios bokštas, kurio varpų zonoje įrengta apžvalgos aikštelė.


Plačiau »
 
2018-04-03
Palangos kultūros ir jaunimo centras plėtoja tarptautinę veiklą

Palangos kultūros ir jaunimo centro vadybininkė Monika Jarulytė kartu su Egle Bartkevičiūte ir Ineta Žičkute buvo atrinkta atstovauti Lietuvai „Erasmus plius“, Europos Sąjungos finansuojamame projekte „Brave skills“ Stambule, Turkijoje. Projektas vyko kovo 19-26 d.


Plačiau »
 
2018-04-03
Balandžio 4 d. miesto viešojoje bibliotekoje - fotografijų parodos „Dingusi Palanga“ atidarymas

Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka balandžio 4 d., trečiadienį, 17.30 val. kviečia į senų fotografijų reprodukcijų parodos „Dingusi Palanga“ atidarymą.


Plačiau »
 
2018-03-30
Palanga švenčia – prasidėjo „Palangos dienų“ renginiai

Penktadienį aktyvūs kurorto gyventojai rinkosi į Nepriklausomybės aikštę – kartu su Lietuvos, Palangos ir Šventosios vėliavų pakėlimo ceremonija prasidėjo savaitę truksiantys ciklo „Palangos dienos“ renginiai.


Plačiau »
 
2018-03-30
Palangos mero Šarūno Vaitkaus sveikinimas šv. Velykų proga

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus Savivaldybės tarybos ir administracijos vardu sveikina palangiškius ir šventojiškius šv. Velykų proga.


Plačiau »
 
2018-03-30
Palangos miesto savivaldybės administracija skelbia 2018 m. sveikatos projektų konkursą

Palangos miesto savivaldybės administracija skelbia projektų paraiškų konkursą sveikatos projektams 2018 metams finansuoti. Reikalavimus projektų paraiškoms, finansuojamas projektų vykdymo išlaidas, projektų vertinimo tvarką, įgyvendinimo kontrolę ir atskaitomybę reglamentuoja Palangos miesto savivaldybės projektų paraiškų teikimo ir atrankos konkurso tvarkos aprašas, patvirtintas Palangos miesto savivaldybės tarybos 2017 m. gruodžio 21 d. sprendimo Nr. T2-264 „Dėl Palangos miesto savivaldybės projektų paraiškų teikimo ir atrankos konkurso tvarkos aprašo patvirtinimo“ 1 punktu.


Plačiau »
 
2018-03-29
Gimtadienį švenčianti Palanga sveikins maestro Andrew Lloyd Webber

Jau tradiciškai išaušus pavasariui populiariausias Lietuvos kurortas - Palanga kviečia švęsti savo gimtadienį - „Palangos dienas“. Šį kartą - ne tik pajūryje, bet ir sostinėje. 

Šventės šauklys - „Palangos orkestras“ kovo 31 d., Šv. Velykų išvakarėse, skiria pasimatymą Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje, specialiame koncerte - „Su gimtadieniu, sere Andrew”.


Plačiau »
 
2018-03-29
Palanga šv. Velykas kviečia švęsti smagiai ir išradingai

 

Velykos Palangoje kaip ir kasmet bus linksmos – antrąją šventės dieną miesto gyventojai ir svečiai kviečiami pakilti nuo valgiais apkrautų stalų bei pasivaikščioti po įspūdingą Margučių alėją J. Basanavičiaus gatvėje, sudalyvauti margučių ridenimo čempionate ar orientacinėse varžybose, kurių metu galima laimėti saldžių prizų.


Plačiau »
 
2018-03-27
Projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai“ veiklos balandžio mėnesį

Kviečiame registruotis į nemokamas projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai“ veiklas.


Plačiau »
 
2018-03-27
Palangos miesto savivaldybės administracija skelbia 2018 m. socialinių projektų konkursą

Palangos miesto savivaldybės administracija skelbia projektų paraiškų konkursą socialiniams projektams 2018 metais finansuoti. Reikalavimus projektų paraiškoms, finansuojamas projektų vykdymo išlaidas, projektų vertinimo tvarką, įgyvendinimo kontrolę ir atskaitomybę reglamentuoja Palangos miesto savivaldybės projektų paraiškų teikimo ir atrankos konkurso tvarkos aprašas, patvirtintas Palangos miesto savivaldybės tarybos 2017 m. gruodžio 21 d. sprendimo Nr. T2-264 „Dėl Palangos miesto savivaldybės projektų paraiškų teikimo ir atrankos konkurso tvarkos aprašo patvirtinimo“ 1 punktu.


Plačiau »
 
2018-03-27
Keičiame padangas – kas atsitinka su netinkamomis naudoti?

Netrukus prasidės padangų keitimo sezonas – transporto priemonių vairuotojai žiemines padangas keis į vasarines. Kur dėti netinkamas naudojimui automobilio padangas ir kas su jomis atsitinka?


Plačiau »
 
2018-03-26
Prevencinės akcijos metu šunų augintojams primintos Gyvūnų laikymo Palangos miesto savivaldybės teritorijos gyvenamosiose vietovėse taisyklės

Kovo 22-23 d. nuo ankstaus ryto, t. y. po 6 val., Palangos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai kartu su Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnais vykdė prevencinę akciją, kurios metu buvo tikrinama, kaip Palangos miesto gyventojai bei svečiai laikosi Gyvūnų laikymo Palangos miesto savivaldybės teritorijos gyvenamosiose vietovėse taisyklių. Akcijos metu gyventojams buvo priminta, kad augintinius viešose vietose privaloma vedžioti su pavadėliais, turėti reikiamas priemones ekskrementams surinkti (specialius maišelius, dėkliukus ar kitas priemones).  


Plačiau »
 
2018-03-26
Palanga kviečia švęsti – artėja kurorto gimtadienis

„Palanga šimtmečiui“ – taip pavadinta šiemetinė „Palangos dienų“ savaitė, skirta Palangos krašto prijungimui prie Lietuvos ir Palangos miesto gimtadieniui paminėti. Tad artimiausiu metu kurortas bus kaip niekad turtingas renginių – Palanga ne tik pakvies švęsti šv. Velykas, bet ir dalyvauti „Palangos dienų“ renginiuose.


Plačiau »
 
2018-03-26
Akcija „Spalvotas pavasaris”

Jau devynerius metus  Lietuvoje vyksta graži akcija „Spalvotas pavasaris“, kurios metu siuvamos, mezgamos, neriamos kepurytes onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Tai labai jautri akcija, kurios finalas būna Kauno onkohematologiniame poskyryje. Surengiama šventė, vaikams perduodamos surinktos kepurėles ir visi šventės dalyviai – maži ir dideli, sergantys ir juos palaikantys – ant šilko lieja vaikiškų fantazijų paveikslą.


Plačiau »
 
2018-03-26
Izraelio kino seansai bibliotekoje

Balandžio 5 d. bibliotekoje startuoja kino projektas „Izraelio kinas tavo mieste“. Ši Izraelio ambasados iniciatyva subūrė daugiau kaip 20 Lietuvos miestų savivaldybių. Penkis ketvirtadienius 18 val. bibliotekoje bus rodomi  filmai hebrajų kalba su lietuviškais subtitrais. Palanga ir Izraelio kurortas Eilatas nuo 2017 m. yra miestai-partneriai. Kultūra – viena iš bendradarbiavimo sričių.


Plačiau »
 
2018-03-26
Kiekvieną antradienį kviečia šiaurietiško ėjimo užsiėmimai

Kviečiame kartu pasivaikščioti! Šiaurietiškas ėjimas – ne tik raumenis sutvirtinantis ir sąnarius pramankštinantis užsiėmimas, bet ir širdies darbą gerinanti mankšta!


Plačiau »
 
2018-03-23
Kovo - gegužės mėnesiais vykdomas suaugusiųjų gyvensenos tyrimas

Palangos miesto savivaldybė informuoja, kad š. m. kovo-gegužės mėnesiais visose Lietuvos savivaldybėse, taip pat - ir Palangos mieste, vykdomi suaugusiųjų gyvensenos tyrimai.


Plačiau »
 
2018-03-22
Palanga jungiasi prie Žemės valandos – šeštadienį užtems jūros tiltas

Palangos miesto savivaldybė jungiasi prie Žemės valandos, tad kovo 24 d., šeštadienį, vienai valandai (nuo 20.30 val. iki 21.30 val.) bus išjungtas jūros tilto apšvietimas.


Plačiau »
 
2018-03-22
Palangiškiai kviečiami jungtis prie „Maisto banko“ akcijos ir paaukoti nepasiturintiems

Kovo 23-24 dienomis Palangoje, kaip ir visoje Lietuvoje, labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ prekybos centruose vykdys 25-ąją maisto produktų rinkimo nepasiturintiems akciją. Ji tradiciškai prasidės penktadienio popietę 15 val. ir vyks iki 21 val., o šeštadienį tęsis nuo 10 iki 20 val.


Plačiau »
 
2018-03-22
Apie tvaraus perėjimo nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų sistemos sąlygas Lietuvoje - trumpi ir informatyvūs filmukai

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įgyvendindama Projektą Nr. 08.4.1-ESFA-V-405-01-0001 ,,Tvaraus perėjimo nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų sistemos sąlygų sukūrimas Lietuvoje“ sukūrė Pertvarkos viešinimo 15 sekundžių trukmės filmukus. 


Plačiau »
 
2018-03-22
UAB "Palangos vandenys" darbuotojai deda visas pastangas, kad nepatogumų dėl geriamojo vandens kokybės Palangos miesto gyventojai patirtų kuo mažiau

UAB „Palangos vandenys“ informuoja, kad dėl šaltuoju metų laiku buvusio gilaus įšalo ir dėl to kilusio grunto judėjimo, pastaruoju metu Palangoje (kaip ir visoje Lietuvoje) padaugėjo vandentiekio tinklų avarijų.


Plačiau »
 
2018-03-22
Kviečiame į Nėščiųjų sveikatinimo akademiją „Sveika pradžia – sveikas mažylis“

Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras balandį būsimas mamas kviečia į nėščiųjų sveikatinimo akademiją „Sveika pradžia – sveikas mažylis“.


Plačiau »
 
2018-03-21
Sveikos visuomenės kūrimas – Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro uždavinys

Nuo praėjusių metų vidurio mieste veikiantis Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras (toliau – Sveikatos biuras) rūpinasi savivaldybės gyventojų sveikata, organizuoja ir vykdo įvairias sveikatinančias veiklas, siekdamas įgyvendinti šiuolaikinę visuomenės sveikatos misiją – gerinti gyventojų sveikatą bei mažinti sveikatos netolygumus.


Plačiau »
 
2018-03-20
Projekto „Lyderių laikas 3“ įžanginis renginys Palangos miesto savivaldybėje

2018 m. kovo 19 d. Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje vyko projekto „Lyderių laikas 3“ įžanginis renginys, kuris skirtas išsiaiškinti projekto teikiamą naudą bei galimybes ir pradėti diskusijas dėl siekiamo pokyčio Palangos miesto savivaldybės švietimo sistemoje.


Plačiau »
 
2018-03-20
Gyventojams ir miesto svečiams primenamos gyvūnų laikymo Palangos miesto savivaldybės teritorijos gyvenamosiose vietovėse taisyklės

Atšilus orams, nutirpus sniegui išlindo visas per žiemą sukauptas augintinių paliktas ,,turtas“. Palangos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius dar kartą keturkojų šeimininkams primena, kad  gyvūnų laikytojai privalo vadovautis direktoriaus įsakymu patvirtintomis Gyvūnų laikymo Palangos miesto savivaldybės teritorijos gyvenamosiose vietovėse taisyklėmis.


Plačiau »
 
2018-03-20
Šimtmečio palangiškiams įteikti kūdikio kraiteliai

Antradienį  Savivaldybėje susirinko neįprastai daug jaunų šeimų su vos mėnesio amžiaus mažyliais – jau tapo tradicija, kad kiekvieną mėnesį Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus pasveikina Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio metais gimusius mažuosius palangiškius. Kiekvienam mažyliui įteiktas ir kūdikio kraitelis, kuriame – būtiniausi daiktai, auginant kūdikį pirmaisiais jo gyvenimo mėnesiais.


Plačiau »
 
2018-03-20
Didžiausias Baltijos šalyse pučiamųjų instrumentų orkestrų konkursas keliasi į Palangą

Balandžio 6-8  dienomis vyksiantis ir į Palangos miestą iš Panevėžio išsikėlęs XVIII  Lietuvos pučiamųjų orkestrų čempionatas - dar aukščiau kelia šio žanro renginių kartelę kviečia ne tik varžytis geriausius Lietuvos orkestrus bet ir pristato aukščiausio lygio svečius iš Jungtinės Karalystės - Dr. L. Brett Baker (trombonas), Tom Davoren (kompozitorius, pedagogas) ir  Filton Concert Brass. Azartas bei užburianti  pučiamųjų instrumentų muzika užvaldys nuostabiausią Lietuvos kurortą.


Plačiau »
 
2018-03-16
Kovo 24 d. - spektaklio „Laikykis, Vydūne!“ premjera

Palangos „Grubusis“ teatras kviečia į spektaklio „Laikykis, Vydūne!“ premjerą, skirtą Vydūno 150 – osioms metinėms ir Lietuvos valstybingumo atkūrimo 100 – mečiui.


Plačiau »
 
2018-03-16
Kovo 21-22 dienomis kviečia teatro festivalis vaikams „Kurhauzo nykštukas“

Kviečiame į I-ąjį teatro festivalį vaikams „Kurhauzo nykštukas“. Išskirtinai mažiesiems parinkti spektakliai abejingo nepaliks nė vieno. Programoje keturi spalvingi spektakliai, žadinantys vaikų vaizduotę, unikalia teatro kalba padedantys suvokti savo emocijas ir nuotaikas, įvardinti savo jausmus, valdyti nerimą, pyktį ir baimes.


Plačiau »
 
2018-03-16
Artėja pavasaris – metas apsivalyti nuo įvairių atliekų

Artėja pavasaris ir pats laikas švarinti namus ar darbo patalpas, kur neretai prisikaupia nereikalingų daiktų. Kur dėti neveikiančią elektronikos įrangą, senus baldus ar netinkamas naudoti automobilių padangas ir kitas atliekas?


Plačiau »
 
2018-03-15
Kviečiame dalyvauti akcijoje „Tu man – aš tau“

 

Palangos miesto socialinių paslaugų centras kovo 20-22 dienomis nuo 10 val. iki 15 val. organizuoja akciją „Tu man - aš tau".


Plačiau »
 
2018-03-15
Kviečiame teikti anketas Gyvybės apdovanojimams

Jau penktą kartą vykstančių „Gyvybės apdovanojimų“, skirtų paminėti Pasaulinę gyvybės dieną, organizatoriai skelbia atrankos pradžią. Visi Lietuvos gyventojai kviečiami siūlyti iniciatyvas, organizacijas, šeimas, šeimynas ir žmones, kurie, jų nuomone, pastaraisiais metais labiausiai prisidėjo prie gyvybės kultūros puoselėjimo. Anketų, kurias užpildyti galima paspaudus čia, laukiama iki balandžio 22 d.


Plačiau »
 
2018-03-15
Palangos sporto arenoje – Lietuvos Moksleivių krepšinio lygos finalinio ketverto varžybos. Palaikykite palangiškes

Palangos sporto arenoje penktadienėį ir šeštadienį - 2017/2018 m. Lietuvos Moksleivių krepšinio lygos jaunių U18 merginų, gim. 2000/2001 m., čempionatas. B Diviziono Finalo ketverto varžybos.


Plačiau »
 
2018-03-14
Palangoje bus rekonstruojama vaikų poilsio stovykla, įsikurs Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos edukacijos centras

Palangoje esanti Kunigiškių vaikų poilsio stovykla neilgai trukus atgims ir vėl atliks savo funkciją – čia vėl numatoma organizuoti vaikų poilsį bei edukacines veiklas.


Plačiau »
 
2018-03-14
Vykdomas projektas „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“

Įgyvendindamas 2014–2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ 09.2.2-ESFA-V-729 priemonę „Neformaliojo vaikų švietimo įvairovės ir prieinamumo didinimas“, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras vykdo projektą „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-01-0001. Projekto partneris – Palangos miesto savivaldybė.


Plačiau »
 
2018-03-14
Kviečiame šeimas registruotis į šį savaitgalį vyksiančius nemokamus floristikos užsiėmimus

Kviečiame šį savaitgalį šeimas registruotis į nemokamus floristikos užsiėmimus su floristėmis Evelina Grėbliauske ir Erika Pratapiene.


Plačiau »
 
2018-03-13
Palanga – populiariausias kurortas tarp Lietuvos turistų

Valstybinio turizmo departamento duomenimis, Palanga yra populiariausias kurortas tarp vietinių turistų. Poilsį su nakvyne Palangoje 2017 m. pasirinko 245 tūkst. svečių iš Lietuvos, ir tai yra didžiausias vietinių keliautojų skaičius tarp visų mūsų šalies kurortų.


Plačiau »
 
2018-03-13
Palangos miesto savivaldybės administracija skelbiamų derybų būdu perka 3-jų kambarių butą

Palangos miesto savivaldybės administracija skelbiamų derybų būdu perka 3-jų kambarių butą.     Pasiūlymų ir nekilnojamųjų daiktų dokumentų pateikimo terminas: iki 2018 m. kovo 16 d. 10 val., darbo dienomis ir darbo valandomis.


Plačiau »
 
2018-03-13
Kovo 22 d. - paskaita „Kodėl daugiau ne visada geriau?“ su mitybos specialiste ir asmenine trenere Rūta Beišyte-Aminova

Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras pradeda pavasario paskaitų ciklą su mitybos specialiste ir asmenine trenere Rūta Beišyte-Aminova! Kviečiame dalyvauti pirmojoje ciklo paskaitoje „Kodėl daugiau ne visada geriau?”, kurios metu sužinosite ir įsitikinsite, jog harmoningai organizmo veiklai būtina subalansuota mityba bei fizinis aktyvumas (tačiau NE alinančios dietos bei apsilankymai sporto salėje 6-7 kartus per savaitę!).


Plačiau »
 
2018-03-13
Kviečiame dalyvauti žygyje "Gintaro kelias" ir akcijoje "Riedam"

Balandžio 2 d,  antrąją šv. Velykų dieną, Palangos miesto gyventojai ir svečiai kviečiami dalyvauti Kviečiame dalyvauti kasmetiniame žygyje "Gintaro kelias" ir akcijoje "Riedam" bei pasirinktu būdu įveikti maršrutą Palanga - Šventoji. Šis renginys skirtas paminėti 1921 m. kovo 30 d. Palangos krašto prjungimą prie Lietuvos.


Plačiau »
 
2018-03-13
Skelbiamas fotografijų konkursas "Palanga. Jūros įkvėpta istorija". Kviečiame dalyvauti.

Skelbiamas fotografijų konkursas "Palanga. Jūros įkvėpta istorija". Nuotraukas konkursui prašome pateikti iki 2018 m. kovo 25 d. Daugiau informacijos rasite nuostatuose.
Maloniai kviečiame dalyvauti.


Plačiau »
 
2018-03-10
Kviečiame teikti siūlymus dėl viešųjų vietų, kuriose galima prekiauti ar teikti paslaugas Palangos ir Šventosios paplūdimiuose, nustatymo

Kviečiame verslininkus iki 2018 m. kovo 14 d. teikti pasiūlymus dėl viešųjų vietų, kuriose galima prekiauti ar teikti paslaugas Palangos ir Šventosios paplūdimiuose, nustatymo.


Plačiau »
 
2018-03-09
Mero Šarūno Vaitkaus sveikinimas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus sveikina visus palangiškius ir šventojiškius Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga.


Plačiau »
 
2018-03-09
Skelbiamas 2018 metų jaunimo iniciatyvų skatinimo projektų atrankos konkursas

Jaunimo iniciatyvų skatinimo projektų veiklos kryptys finansuojamos prioritetine tvarka. Prioritetas bus teikiamas projektams, kurie skatina jaunimo įtraukimą į savanorišką bei visuomeninę veiklą; vaizduoja Palangą kaip sportiško jaunimo miestą nacionaliniu ir regioniniu lygmeniu; skatina ekologinio sąmoningumo ugdymą ir aplinkai draugiško gyvenimo būdą; pristato Palangą kaip draugišką jaunimui ir inovatyvų miestą, minint Lietuvos valstybingumo 100-metį.


Plačiau »
 
2018-03-09
Palangos miesto visuomenės sveikatos biuro organizuojamos nemokamos sveikatinimo veiklos

Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia į nėščiųjų sveikatinimo akademiją „Sveika pradžia ­- sveikas mažylis“ bei kitus renginius.


Plačiau »
 
2018-03-09
Kviečiame aktyviai dalyvauti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai skirtuose renginiuose

Kovo 11 d. Palangos miesto gyventojai ir svečiai kviečiami aktyviai dalyvauti šventiniuose renginiuose, skirtuose Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.


Plačiau »
 
2018-03-09
Palangoje - tautinės muzikos festivalis „Trimitatis", skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti

Kovo 10 d. 16 val. Palangos koncertų salėje vyks šventinis koncertas „Skambėkime Lietuvai“.


Plačiau »
 
2018-03-07
Kovo 10 d. 14 val. A. Mončio namuose-muziejuje – parodos „Mažoji tapyba“ atidarymas

Kovo 10 d. 14 val. A. Mončio namuose-muziejuje (S. Daukanto g. 16) – parodos „Mažoji tapyba“ atidarymas. Paroda veiks nuo kovo 10 d. iki gegužės 12 d.


Plačiau »
 
2018-03-07
Klaipėdos regione siūlys naujus turizmo maršrutus

Asociacija „Klaipėdos regionas", kartu su visomis Klaipėdos apskrities savivaldybėmis nuo praėjusių metų pradžios įgyvendina projektą „Baltijos jūros turizmo centras – darnios plėtros struktūrinė organizacija aktyviam turizmui" (angl. Baltic Sea Tourism Centre – sustainable development structure for active tourism").


Plačiau »
 
2018-03-07
Palangos dienos 2018: "Su gimtadieniu, sere Andrew"

Jau tradiciškai išaušus pavasariui populiariausias Lietuvos kurortas kviečia švęsti savo gimtadienį - „Palangos dienas“. Šį kartą - ne tik pajūryje, bet ir sostinėje.


Plačiau »
 
2018-03-07
Įgyvendinamas nacionalinis švietimo projektas „Lyderių laikas 3"

2017 m. pavasarį prasidėjo nacionalinis švietimo projektas „Lyderių laikas 3“, kurį įgyvendina Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras kartu su partneriais – Mokyklų tobulinimo centru ir ISM Vadybos ir ekonomikos universitetu.


Plačiau »
 
2018-03-05
Palangos kurorto muziejus skelbia įdomiausio eksponato konkursą

Palangos kurorto muziejus skelbia įdomiausio eksponato konkursą „Palanga: istorijos atspindžiai. Istorija, žmonės, tradicija, atspindžiai“.


Plačiau »
 
2018-03-05
Palangiškiai aktyviai rašė Nacionalinį diktantą

 

Palangiškiai kovo 2 d. itin aktyviai rašė Nacionalinį diktantą – norą išmėginti savo jėgas šiais metais pareiškė 43 kurorto gyventojai. Toks rašančiųjų aktyvumas maloniai nustebino diktanto rašymo organizatorius, juo labiau kad pastaruosius keletą metų rašančiųjų skaičius nebūdavo didelis.


Plačiau »
 
2018-03-01
Palanga rengiasi minėti svarbias istorines sukaktis – artėja ne tik 765-asis miesto vardo gimtadienis

Po mėnesio Palanga pakvies į visą savaitę truksiančių renginių „Palangos dienos 2018“ ciklą. Kurortas, kaip ir kasmet, džiaugsmingai minės ne tik pajūriui, bet ir visai Lietuvai reikšmingus įvykius – Palangos krašto prijungimą prie Lietuvos 1921 m. kovo 30 d., taip pat – miesto vardo gimtadieniu vadinamą Balandžio 5-ąją – dieną, kai 1253 m. Palanga paminėta Kuršo dalybų tarp Livonijos ordino ir Rygos vyskupo akte.


Plačiau »
 
2018-02-28
Informacija apie 2018 m. socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų finansavimą

Informuojame, kad Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorius 2017 m. gruodžio 14 d. pasirašė įsakymą Nr. A1-1674 „Dėl Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų finansavimo 2018 metams“ patvirtindamas valstybės ir savivaldybės biudžeto lėšų paskirstymą Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams 2018 metais įgyvendinti.


Plačiau »
 
2018-02-28
Kovo 3 d. Palangoje – krepšinis. Palangos „Palanga“ – Telšių „Telšiai“

Kovo 3 d., šeštadienį, 16 val. Palangos sporto arenoje – krepšinis. Susitinka Palangos „Palanga“ - Telšių „Telšiai“.


Plačiau »
 
2018-02-27
Palangiškiai vis dar pakliūva į telefoninių sukčių pinkles

Vasario 26 d. Palangoje gyvenančiai senolei (84 m.) į laidinį telefoną paskambino vyriškis, kuris prisistatė Klaipėdos miesto policijoje dirbančiu policininku Dovydu Venckumi ir pranešė, kad moteris gavo pensiją netikrais eurais, ir esą reikia juos patikrinti. Atėjusiam vyriškiui moteris padavė turėtus 295 eurus.  Tą pačią dieną iš kitos palangiškės (85 m.) tokiu pat būdu sukčiai išviliojo 500 eurų.


Plačiau »
 
2018-02-27
Gera žinia Palangos oro uosto keleiviams – naujos stovėjimo vietos apsaugos nuo spūsčių
Nuolat augant aptarnaujamų keleivių skaičiui, Palangos oro uostas įrengė 86 papildomas vietas trumpalaikio stovėjimo aikštelėje. Tikimasi, kad naujos stovėjimo vietos prie keleivių terminalo ne tik suteiks daugiau patogumo keliautojams, bet ir sumažins eismo spūstis piko metu.  
Plačiau »
 
2018-02-26
Kovo 2 d. kviečiame rašyti nacionalinį diktantą

Kovo 2 d., penktadienį, nuo 11 val. vyks Nacionalinio diktanto konkurso pirmasis turas. Diktantas bus rašomas Palangos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos skaitykloje, Vytauto g. 61, III a.


Plačiau »
 
2018-02-26
Kovo 5 d. Palangoje organizuojama gaminių atliekų surinkimo akcija

Kovo 5 d. Palangos miesto savivaldybėje, įgyvendinant Aplinkos ministerijos nustatytus aplinkosauginius reikalavimus, organizuojama  gaminių atliekų surinkimo akcija.


Plačiau »
 
2018-02-26
Kviečiame jungtis prie kojinaičių mezgimo akcijos „Lietuvai 100-Sveikas, mažyli!“

Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras jungiasi prie  kojinaičių mezgimo akcijos „Lietuvai 100-Sveikas, mažyli!“ Akciją organizuoja ir koordinuoja asociacija „Padedu augti“ kartu su „Kūdikio dienoraščiu“ bei Lietuvos savivaldybių asociacija. Kviečiame megzti Lietuvos vėliavos spalvų kojinaites, skirtas pasveikinti šiemet gimusius mažylius ir palikti jiems jaukų prisiminimą!


Plačiau »
 
2018-02-22
Palangos miesto savivaldybės administracija skelbia 2018 m. kūno kultūros ir sporto projektų atrankos konkursą

Palangos miesto savivaldybės administracija skelbia 2018 m. kūno kultūros ir sporto projektų (toliau tekste – Sporto projektai) dalinio finansavimo iš Palangos miesto savivaldybės biudžeto lėšų atrankos konkursą.


Plačiau »
 
2018-02-22
Kovo 1 d. vyks visuotinis ataskaitinis-rinkiminis bendruomenės „Palangos santarvė“ susirinkimas

Kovo 1 d. 16 val. Savivaldybės posėdžių salėje (Gintaro g. 33 A) vyks visuotinis ataskaitinis-rinkiminis bendruomenės „Palangos santarvė“ susirinkimas.


Plačiau »
 
2018-02-22
Palangiškei Bronislavai Giedraitienei sukako šimtas devyneri metai

Palangiškė Bronislava Giedraitienė vasario 21 dieną pasitiko išskirtinį – šimtas devintąjį gimtadienį. Ta proga sukaktuvininkei perduoti Savivaldybės vadovų sveikinimai.


Plačiau »
 
2018-02-22
Žiemos pramogų mėgėjus netrukus pakvies dvi čiuožyklos

Spustelėjus šaltukui, Palangos miesto gyventojai ir svečiai kviečiami pasimėgauti žiemos pramogomis – šią savaitę aktyvaus laisvalaikio leidimo mėgėjus pakvies dvi įrengtos čiuožyklos.


Plačiau »
 
2018-02-21
Kviečiame registruotis į nemokamas projekto „Kompleksinių paslaugų šeimai organizavimas ir teikimas Palangos miesto savivaldybėje“ veiklas

Kviečiame registruotis į nemokamas projekto „Kompleksinių paslaugų šeimai organizavimas ir teikimas Palangos miesto savivaldybėje“ veiklas.


Plačiau »
 
2018-02-21
Palangos miesto savivaldybės administracija skelbia neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programų 2018 m. atrankos konkursą

         Palangos miesto savivaldybės administracija skelbia Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programų 2018 metams atrankos konkursą (toliau tekste – Konkursas). Konkursas skirtas plėtoti neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi paslaugas. Konkursui paraiškas gali teikti Palangos miesto savivaldybės teikėjai, kurių nuostatuose (įstatuose) yra numatyta neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi veikla.


Plačiau »
 
2018-02-20
Vasario 24 d. Palangoje – krepšinis. Susitinka Palangos „Palanga“ - Vilniaus „Perlas“

Vasario 24 d. 15 val. Palangos sporto arenoje – vėl krepšinis. Susitinka Palangos „Palanga“ - Vilniaus „Perlas“.


Plačiau »
 
2018-02-20
Skelbiamas poezijos konkursas „Haiku Palangai“, skirtas Palangos krašto prijungimui prie Lietuvos paminėti

 

Skelbiamas poezijos konkursas „Haiku Palangai“, skirtas Palangos krašto prijungimui prie Lietuvos paminėti. Konkurso tema – „Mano kraštas prie jūros“. 


Plačiau »
 
2018-02-19
Informacija apie patvirtintą Palangos miesto savivaldybės 2018 m. biudžetą

Palangos miesto savivaldybės taryba 2018 m. vasario 15 d. patvirtino Savivaldybės 2018 m.  biudžetą, kurį sudaro 22 mln. 531 tūkst. eurų biudžeto pajamų ir tiek pat biudžeto asignavimų.


Plačiau »
 
2018-02-19
Skelbiamas Palangos miesto tradicinių religinių bendruomenių rėmimo projektų konkursas

Palangos miesto savivaldybės administracija skelbia 2018 m. Palangos miesto tradicinių religinių bendruomenių rėmimo projektų (toliau  Projektas) kopnkursą.

 

Projektai dalinai finansuojami pagal šias Projektų finansavimo prioritetines kryptis:

- religinių pastatų neatidėliotini remonto darbai;

- bažnytinio meno vertybių išsaugojimo darbai.


Plačiau »
 
2018-02-19
Nemokama individuali kūno kompozicijos analizė!

Visus norinčius vasario mėnesį kviečiame registruotis individualiai kūno kompozicijos analizei, kuri atliekama su patikimu japonų firmos Tanita kūno kompozicijos analizatoriumi Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biure!


Plačiau »
 
2018-02-19
Palanga pristatyta tarptautinėje turizmo parodoje Tel Avive, Izraelyje

Vasario 6-7 dienomis Palangos kurorto turizmo galimybės pristatytos tarptautinėje turizmo parodoje „International Mediterranean Tourism Market“ („IMTM 2018“) Tel Avive (Izraelis).


Plačiau »
 
2018-02-19
Kovo 17 d. Kurhauze - muzikos vakarai. Neapolietiškos dainos ir duetai

Kovo 17 d. 19 val. Kurhauze - muzikos vakarai. Neapolietiškos dainos ir duetai.

Visą pluoštą neapolietiškų dainų Kurhauzo salėje atliks du maestro Virgilijaus Noreikos auklėtiniai Simas Strazdas (baritonas) ir Juozas Janužas (tenoras), fortepijonu akompanuos Lina Giedraitytė.


Plačiau »
 
2018-02-19
Skelbiamas Palangos miesto savivaldybės 2018 m. kultūros projektų atrankos konkursas

Palangos miesto savivaldybės administracija skelbia 2018 m. kultūros projektų atrankos konkursą.

 

Projektai remiami pagal šias Kultūros projektų finansavimo prioritetines kryptis:

 • Palangos miesto bendruomenės įtraukimas į miestui aktualių kultūros ir meno projektų įgyvendinimą;
 • Renginių, atskleidžiančių Lietuvos valstybės 100 metų gyvavimą, organizavimas;
 • Europos kultūros paveldą puoselėjančių renginių organizavimas. Iššūkis „Mūsų paveldas: kur praeitis susitinka ateitį“;
 • Tarptautinių kultūros ir meno projektų įgyvendinimas.

 


Plačiau »
 
2018-02-15
Palangos miesto mero Šarūno Vaitkaus sveikinimas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus sveikina Vasario 16-osios - Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga.


Plačiau »
 
2018-02-14
Projektiniai pasiūlymai Gėlių a. 8, Palangoje
 
2018-02-14
Prasideda registracija į geriausių ES investicinių fondų projektų konkursą „Europos burės 2018“
 
2018-02-13
Kviečiame į šventinį renginį
Maloniai kviečiame dalyvauti šventiniame renginyje „Prie istorijos prisilietus“, skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Renginys vyks vasario 15 d., 12 val. Nepriklausomybės aikštėje (Jūratės g.). Renginio metu bus atidaromas Palangos mokinių sukurtas suoliukas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.  
Plačiau »
 
2018-02-13
Nauja galimybė ginti pažeistas teises
Klaipėdoje veiklą pradėjo Lietuvos administracinių ginčų komisijos Klaipėdos apygardos skyrius, kuris nagrinės gyventojų ir juridinių asmenų skundus dėl valstybės ir savivaldybių įstaigų ir pareigūnų priimtų individualių administracinių aktų ir veiksmų (neveikimo) teisėtumo, taip pat dėl šių subjektų vilkinimo atlikti jų kompetencijai priskirtus veiksmus.
 
Plačiau »
 
2018-02-12
Visuomenės informavimas apie Vasaros g. 10, Palangoje, projektinius pasiūlymus
 
2018-02-09
INFORMACIJA DARBDAVIAMS, PAGEIDAUJANTIEMS DALYVAUTI PALANGOS MIESTO SAVIVALDYBĖS 2018 METŲ UŽIMTUMO DIDINIMO PROGRAMOJE
 
2018-02-08
​Projekto „Kompleksinių paslaugų šeimai organizavimas ir teikimas Palangos miesto gyventojams“ renginiai vasario mėnesį
 
2018-02-08
Palanga į stintų šventę kviečia ir pramogautojus, ir žvejus

Palanga intensyviai rengiasi jau kitą šeštadienį, vasario 17 d., vyksiančiai Stintų šventei, o žvejai – tradicinei šios šventės daliai – stintų meškeriojimo varžyboms Mero taurei laimėti.


Plačiau »
 
2018-02-08
Palanga Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį minės su muzika ir fejerverkais

Palanga Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį švęs ypatingai – mieste bus gausu renginių, o išskirtinę nuotaiką kurs ir šventinis miesto papuošimas.


Plačiau »
 
2018-02-08
Vasario 16-ąją ir per kitas valstybės šventes iškelkime Lietuvos vėliavą

Palangos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius primena miesto gyventojams vieno svarbiausių kiekvienos suverenios valstybės atributų – valstybės vėliavos – iškėlimo tvarką. Valstybės vėliava – oficialus Lietuvos valstybės simbolis. Valstybinės vėliavos naudojimą reglamentuoja įstatymas.


Plačiau »
 
2018-02-07
Vasario 16-osios, Lietuvos valstybės atkūrimo dienos, renginiai Palangoje ir Šventojoje

Kviečiame švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną ir akryviai dalyvauti Vasario 16-ajai skirtuose renginiuose.  


Plačiau »
 
2018-02-07
Apšviestas link ligoninės vedantis dviračių ir pėsčiųjų takas

Itin populiarus dviračių bei pėsčiųjų takas, nusidriekęs palei Klaipėdos plentą nuo sankryžos su Malūno ir Sodų gatvėmis iki miesto ligoninės, tapo patogesnis bei saugesnis – čia įrengtas apšvietimas.


Plačiau »
 
2018-02-07
Vasario 9 d. Palangoje – krepšinis. Susitinka Palangos „Palanga“ – Molėtų „Ežerūnas“

Vasario 9 d., penktadienį, 19 val. Palangos sporto arenoje – krepšinis. Susitinka Palangos „Palanga“ – Molėtų „Ežerūnas“.


Plačiau »
 
2018-02-06
Lopšelyje-darželyje Žilvinas“ – modernizavimo darbai

Lopšelyje-darželyje „Žilvinas“ triūsia statybininkai – čia vyksta pastato modernizavimo darbai.


Plačiau »
 
2018-02-05
Kviečiame teikti paraiškas "Investors' Forum" apdovanojimams

Asociacija „Investors‘ Forum“ jau septintąjį kartą įvertins ir apdovanos įmones, valstybės institucijas, švietimo ir žiniasklaidos atstovus, kurie praėjusiais metais labiausiai prisidėjo prie verslo aplinkos ir šalies investicinio klimato gerinimo.


Plačiau »
 
2018-02-05
Skelbiamas Nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektų ir bendruomenių iniciatyvų gerosios praktikos konkursas

Vidaus reikalų ministerija skelbia konkursą geriausiems nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektui ir bendruomenės iniciatyvai nustatyti ir jų rengėjams paskatinti.

Konkurse gali dalyvauti ne anksčiau kaip per praėjusius trejus kalendorinius metus, t. y. 2015–2017 metais, vykdytas (-a) (baigtas (-a) vykdyti arba tebevykdomas (-a)) nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektas ar bendruomenės iniciatyva, atitinkantys Nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektų ir bendruomenių iniciatyvų gerosios praktikos konkurso nuostatų, patvirtintų vidaus reikalų ministro 2005 m. balandžio 8 d. įsakymu Nr. 1V-97, reikalavimus.


Plačiau »
 
2018-02-01
Informuojame apie projektinius pasiūlymus Malūno g. 1F, Palangoje
 
2018-01-31
Vasario 3 d. 16 val. Palangoje – krepšinis. Susitikina Palangos „Palanga“ – Joniškio „Delikatesas“

Vasario 3 d., šeštadienį, 16 val. Palangos sporto arenoje – krepšinis. Susitikina Palangos „Palanga“ – Joniškio „Delikatesas“.


Plačiau »
 
2018-01-31
Visuomeninė akcija "Uždek žvakutę ant savanorio kapo"

 Žodis - 1918 metų vasario 16-osios Aktas – nebūtų galėjęs virsti kūnu – valstybe – jei nebūtų buvę savanorių, kurie tapo Lietuvos kariuomenės pamatu. Būtent jų atsidavimas ir kova padėjo pagrindus mūsų valstybei. Todėl minėdami 100 metų nuo Valstybės atkūrimo, kviečiame vasario 16 dieną uždegti žvakutę ant savanorių kapų. Kviečiame dalyvauti visus – mokinius ir mokytojus, politikus ir visuomenininkus, karius, šaulius ir pacifistus, valdininkus ir verslininkus. Degdamas žvakutę ant savanorio kapo, degi ugnį savo širdyje, pasiryždamas didiems darbams.


Plačiau »
 
2018-01-31
Vyriausybėje aptarti Šventosios uosto atstatymo ir krantotvarkos klausimai

Ketvirtadienį Palangos meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės tarybos narys, Ekonomikos komiteto pirmininkas Mindaugas Skritulskas dalyvavo Vilniuje, Vyriausybėje vykusiame Vyriausybės kanclerio Algirdo Stončaičio organizuotame pasitarime dėl Šventosios uosto atstatymo. Šiame pasitarime tai pat dalyvavo susisiekimo ministras Rokas Masiulis, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto vadovas Arvydas Vaitkus, Žemės ūkio ir Susisiekimo ministerijų atstovai.


Plačiau »
 
2018-01-30
Artėja iškilmingiausias metų renginys „Lietuvos garbė 2018“. Kviečiame siūlyti kandidatus

Artėja iškilmingiausias metų renginys „Lietuvos garbė 2018“. Tradiciškai Kovo 11 d. pagerbsime paprastus Lietuvos žmones, kurių geri darbai ir žygdarbiai paverčia mūsų šalį dar gražesne ir garbingesne valstybe.


Plačiau »
 
2018-01-30
Palangos koncertų salė jau turi valdytoją

Palangos koncertų salė jau turi koncesininką – tai patvirtinanti trišalė sutartis tarp koncesininko – UAB „Palangos koncertų salė“, investuotojo – UAB „Pajūrio infrastruktūra“, priklausančios Infrastruktūra LT įmonių grupei, kartu su „Bravo Events“ ir Palangos miesto savivaldybės pasirašyta šiandien, sausio 30 d.


Plačiau »
 
2018-01-30
Kviečiame dalyvauti haiku konkurse, skirtame Palangos krašto prijungimui prie Lietuvos paminėti

Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka ir Palangos kurorto muziejus kviečia dalyvauti haiku konkurse, skirtame Palangos krašto prijungimui prie Lietuvos paminėti. Jei mylite savo miestą, dalyvaukite haiku konkurse. Būkite drąsūs ir kūrybiški! 


Plačiau »
 
2018-01-29
Ką turėtume žinoti apie gripą?

Gripas – viena dažniausiai epidemijomis pasireiškiančių ūmių ligų, nepaprastai pavojinga dėl sukeliamų komplikacijų. Kasmet gripu suserga 5-10 proc. gyventojų. Šios infekcijos epidemijos Lietuvoje paprastai kyla gruodžio – vasario mėnesiais, todėl artėjant pavojingiausiam sezonui, kuomet tikėtina didžiausia tikimybė susirgti, specialistai ragina pasisaugoti patiems ir pasirūpinti savo artimųjų sveikata.


Plačiau »
 
2018-01-25
Palangos turizmo informacijos centras parengė unikalų leidinį-maršrutą apie žydų paveldą

Lietuvoje nerasime miesto ar miestelio be žydų kultūros ženklų. Palangoje žydai gyveno nuo XV a. antrosios pusės. 1487 m. Palangoje jau veikė žydų laidojimo brolija Chevra Kadiša, todėl šis faktas leidžia teigti, kad miestelyje jau buvo žydų bendruomenė. XVII a. žydai sudarė nemažą Palangos gyventojų dalį, jie savo darbais stengėsi nedidelę gyvenvietę paversti klestinčiu miestu.


Plačiau »
 
2018-01-25
Kviečiame susipažinti su Savivaldybės 2018 m. biudžeto projektu ir teikti savo pastabas ar pasiūlymus

Palangos miesto savivaldybės tarybai 2018 m. sausio 25 d. pristatytas Savivaldybės 2018 m. biudžeto projektas. Visą informaciją apie Savivaldybės 2018 m. biudžeto projektą galima rasti interneto puslapio skiltyje "Savivaldybės biudžetas", arba Biudžeto skyriuje adresu Vytauto g. 112, Palanga (3 aukštas, kab. 302,307), tel. (8 460 48 713), el. p. biudzetas@palanga.lt.


Plačiau »
 
2018-01-25
Vasario 8 d. - nemokama konferencija "Renovacija - stoicizmo ir inovacijų sinergija, provokuojanti proveržį"
Vasario 8 d. 10 val."„Multikino" kino teatre, PC "Ozas" (Ozo g. 18, Vilnius) Architektūros ir statybos projektų žurnalas  "Structum" organizuoja konferenciją "Renovacija - stoicizmo ir inovacijų sinergija, provokuojanti proveržį". Konferencijoje bus diskutuojama apie naujausius energijos tvarumo sprendimus nuo 2020 metų.
Plačiau »
 
2018-01-25
Vasario 16 d. Kurhauze – nemokamas koncertas „Tėvynei giedu naują giesmę“

Vasario 16 d. 14 val. Palangos kurhauzo salėje vyks koncertas „Tėvynei giedu naują giesmę. Dalyvauja styginių kvartetas „Musica in vivo“ (vad. K. Kupšienė), Palangos kultūros ir jaunimo centro Kamerinis choras (vad. E. Jucevičius).


Plačiau »
 
2018-01-25
Sausio 27 d. Palangoje – krepšinis. Palangos „Palanga“ – Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“

Sausio 27 d. Palangos sporto arenoje – Pajūrio derbis! Krepšinio mėgėjų dėmesio 16 val. lauks Palangos „Palanga“ ir Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“.


Plačiau »
 
2018-01-24
Į Palangą atvyksta pasaulinio garso eufonijos virtuozas Steven Mead

VšĮ “Palangos Orkestras” kviečia į neeilinį koncertą - Sausio 28 d. 18 val.  Palangos kurhauzo salėje savo pasirodymą surengs garsiausias pasaulyje eufonijos atlikėjas Steven Mead su žmona Misa. 

 


Plačiau »
 
2018-01-24
Vasario 16 d. atkurtos Lietuvos šimtmečio proga Palangos miesto savivaldybė dovanoja šventinį Gala Koncertą „UŽ LAISVĘ!“
Vasario 16 d. atkurtos Lietuvos šimtmečio proga Palangos miesto savivaldybė dovanoja Šventinį Gala Koncertą „UŽ LAISVĘ!“.  Palangos koncertų salėje pasirodys viena populiariausių Lietuvos lengvojo roko grupių iš Vilniaus „Biplan“ bei „Palangos Orkestras“.  
Plačiau »
 
2018-01-23
Kviečiame tautodailininkus ir amatininkus, liaudies meistrus, kulinarinio paveldo pateikėjus, meno dirbinių kūrėjus dalyvauti mugėje „Palangos Stinta 2018“

Kviečiame tautodailininkus ir amatininkus, liaudies meistrus, kulinarinio paveldo pateikėjus, meno dirbinių kūrėjus dalyvauti mugėje „Palangos Stinta 2018“, vyksiančioje 2018 m. vasario 16, 17, 18 d. Palangoje.


Plačiau »
 
2018-01-22
Palangos Kurorto muziejus sausio 24 d. kviečia į susitikimą iš ciklo "Jūros istorijos"

Kviečiame į trečiąjį susitikimą iš ciklo „Jūros istorijos“ Palangos kurorto muziejuje sausio 24 d. 17 val.


Plačiau »
 
2018-01-19
Atsižvelgta į Savivaldybės siūlymą – nuo sausio iki 50 kv. m nameliai privalės turėti statybos leidimą

Aplinkos ministerija, atsižvelgusi į Palangos savivaldybės pasiūlymus, pakeitė reglamentą – nuo šių metų sausio 1 d. kurortuose statant I grupės nesudėtingus statinius privaloma gauti statybą leidžiantį dokumentą. „Džiaugiuosi, kad Aplinkos ministerija įsiklausė į ne vienerius metus Palangos miesto savivaldybės keltą problemą, argumentus bei siūlymus, kaip ją spręsti. Nuo šiol suvaldyti chaotiškas poilsio namukų statybas taps lengviau“, – sakė Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.


Plačiau »
 
2018-01-19
Automobiliais į Palangos oro uostą atvykstantiesiems – naujos stovėjimo vietos

Kasmet vis daugiau keleivių ir skrydžių aptarnaujantis Palangos oro uostas didina asfaltuotų ilgalaikio automobilių stovėjimo vietų skaičių. Po penkis mėnesius trukusių plėtros darbų, dabar iš viso oro uoste gali tilpti net 350 lengvųjų transporto priemonių. 


Plačiau »
 
2018-01-19
Palanga pavasarį svečius pasitiks su pokyčiais – prasidės įvažiavimo į kurortą rekonstrukcija

Ilgai laukta Kretingos gatvės – įvažiavimo į Palangą ­– rekonstrukcija kurorte prasidės kovo viduryje. Iki to laiko rangovai atliks visus parengiamuosius darbus, kad prasidėję gavės platinimo ir modernizavimo darbai kurorto gyventojams ir svečiams sukeltų kuo mažiau nepatogumų.


Plačiau »
 
2018-01-19
Palangoje vis labiau juntamas stintų kvapas – artėja 15-oji Stintų šventė

Palangoje jau vis labiau juntamas stintų kvapas – iki jubiliejinės, penkioliktosios Stintų šventės liko mažiau nei mėnuo. Renginio organizatoriai žada – gerų, laiko patikrintų pramogų bei atrakcijų šventėje tikrai nestigs.


Plačiau »
 
2018-01-18
Sausio 19 d. Palangoje startuos tradicinis naktinis pėsčiųjų žygis „Klaipėdos sukilimo dalyvių takais“

Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos Klaipėdos skyrius kartu su Lietuvos šaulių sąjungos Vakarų (jūros) šaulių 3-ąja rinktine padedant Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iajai rinktinei, Lietuvos kariuomenės Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų batalionui bei Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos Įgulų aptarnavimo tarnybos Klaipėdos įgulos aptarnavimo centrui, kviečia visus karius ir šalies piliečius Lietuvos valstybės šimtmečio paminėjimą pradėti dalyvaujant tradiciniame pėsčiųjų nakties žygyje „Klaipėdos sukilėlių keliais“.

Šiais metais žygis skiriamas Lietuvos kariuomenės šimtmečio jubiliejui.


Plačiau »
 
2018-01-18
Visuomenė jau gali nominuoti įsimintiniausias 2017 metų žmogaus teisių iniciatyvas

Visuomenė jau gali siūlyti kandidatus Nacionaliniams lygybės ir įvairovės apdovanojimams. Kiekvienais metais šiais apdovanojimais įvertinami labiausiai Lietuvos žmogaus teisių srityje nusipelnę žmonės, organizacijos ir iniciatyvos. Pasak lygių galimybių kontrolierės Agnetos Skardžiuvienės, tradicija tapę apdovanojimai padeda kiekvieną kartą iš naujo pamatyti, kokia įvairi ir atkakli iš tiesų yra Lietuva.


Plačiau »
 
2018-01-16
Sausio 18 d. Palangoje – krepšinis. Palangos Palanga“ – Marijampolės „Sūduva-Mantinga“

 Sausio 18 d., ketvirtadienį, Palangoje – krepšinis. Sporto arenoje susitiks Palangos „Palanga“ - Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Rungtynių pradžia – 18 val.


Plačiau »
 
2018-01-16
Kviečiame į Palangoje vyksiančias nemokamas šokių treniruotes „Šokio žingsniu sveikatos link!”

Treniruotės vyks kiekvieną šeštadienį 11.00 val. Palangos senojoje gimnazijoje, Jūratės g. 13, Mažojoje aktų salėje (3 aukšte).


Plačiau »
 
2018-01-12
Vasario 5 d. Vilniuje vyks Europos Sąjungos fondų projektų Kontaktų mugė. Kviečiame dalyvauti

Kviečiame dalyvauti kasmetinėje, šiemet – vienuoliktojoje, Europos Sąjungos fondų projektų Kontaktų mugėje, skirtoje stiprinti ir motyvuoti augančią 2014-2020 m. periodo ES investicijomis finansuojamų projektų vykdytojų bendruomenę, skatinti ją keistis patirtimi, aptarti projektų įgyvendinimo metu kylančias problemas ar ieškoti jų sprendimo būdų. 


Plačiau »
 
2018-01-12
Statybos darbai pastate – nepažeidžiant jo bendraturčių interesų

„Ar reikia statinio bendraturčių sutikimo norint pertvarkyti laikančiąją sieną pastate?“, „Kaip turi būti renkami sutikimai?“, „Kiek jų reikia?“ – tokių ir panašių klausimų Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos sulaukia kasdien.


Plačiau »
 
2018-01-12
Kviečiame teikti pasiūlymus Socialinių paslaugų planui 2018 metams

Palangos miesto savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos skyrius rengia Socialinių paslaugų planą 2018 metams. Maloniai kviečiame visus socialinius partnerius (nevyriausybines organizacijas, viešąsias ar biudžetines įstaigas, bendruomenę ir kt.), kurie teikia ar numato teikti socialines paslaugas Palangos miesto savivaldybės gyventojams, iki 2018 metų vasario 5 d. (imtinai) informuoti apie planuojamą vykdyti veiklą 2018 m. socialinių paslaugų srityje ir teikti siūlymus dėl socialinių paslaugų plėtros savivaldybėje.


Plačiau »
 
2018-01-12
Bendruomenės sąšauka: neškime šilumą ir šviesą!

Sausio 12 d. Palangos bendruomenės nariai ir miesto svečiai yra kviečiami dalyvauti šviesos eisenoje, į kurią prašoma ateiti su įvairiais šviesos šaltiniais (fakelais, žibintuvėliais, žibintais). „Junkimės į šią eiseną ir pažadinkime širdyse 1991-ųjų sausio 13-osios įvykių prisiminimą bei dėkingumą tiems, kurie paaukojo gyvybę už Tėvynės ir visų mūsų laisvę.“ – kviečia renginio organizatoriai. Eisenoje kviečiami dalyvauti Palangos miesto gyventojai ir kurorto svečiai: senjorai, jaunimas, vaikai, šeimos.


Plačiau »
 
2018-01-12
Projektiniai pasiūlymai Plytų g. 15, Palangoje
 
2018-01-11
Savivaldybėje lankėsi Lietuvos ambasadorius Ukrainoje Marius Janukonis

Ketvirtadienį Palangoje lankėsi ir su miesto meru Šarūnu Vaitkumi susitiko Lietuvos ambasadorius Ukrainoje Marius Janukonis.


Plačiau »
 
2018-01-11
Lietuvoje startavo akcija – „Sveikas, mažyli – Lietuvai 100“

Minint Lietuvos valstybingumo šimtmečio metus, asociacija „Padedu augti“ kartu su „Kūdikio dienoraščiu“ ir Lietuvos savivaldybių asociacija organizuoja prasmingą akciją – „Sveikas, mažyli –  Lietuvai 100“ ir kviečia visus Lietuvos žmones prisijungti bei megzti valstybės vėliavos spalvų kojinytes Lietuvos mažiausiems, gimusiems 2018-aisiais.  


Plačiau »
 
2018-01-11
Nuo pirmadienio galima teikti prašymus Palangiškio kortelei gauti

Nuo sausio 15 d. kiekvienas kurorto gyventojas, deklaravęs gyvenamąją vietą Palangoje, jau galės pildyti prašymus išduoti Palangiškio kortelę. Prašymai pildomi Turizmo informacijos centre (TIC), Vytauto g. 94.


Plačiau »
 
2018-01-11
Žuvusiems Laisvės gynėjams atminti – žvakučių liepsna

Sausio 12-ąją – Laisvės gynėjų dienos išvakarėse, 8 val. užgesinkime šviesas ir visuose languose dešimčiai minučių uždekime vienybės ir atminimo žvakutes, pagerbdami 1991 m. žuvusiuosius už Lietuvos laisvę.


Plačiau »
 
2018-01-08
Dėl 2018 m. brandos egzaminų bazinės mokyklos skyrimo

Palangos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Palangos miesto savivaldybėje 2018 m. brandos egzaminų bazine mokykla paskirta Palangos senoji gimnazija.


Plačiau »
 
2018-01-08
Padėkota Gražiausio šv. Kalėdų ir Naujųjų metų šventinio akcento konkurso dalyviams

Palangos meras Šarūnas Vaitkus pirmadienį visos miesto bendruomenės vardu padėkojo kurorto verslininkams, įmonėms bei organizacijoms, dalyvavusiems Gražiausio šv. Kalėdų ir Naujųjų metų šventinio akcento konkurse bei taip kalėdiniu laikotarpiu padėjusiems kurti išskirtinai šventinę nuotaiką Palangoje. Konkurso dalyviams įteiktos mero padėkos bei suvenyrai su gintaru.


Plačiau »
 
2018-01-08
Sausio 28 d. Kurhauze – Steven Mead ir Misa Mead koncertas

Sausio 28 d. 18 val. Palangos publikos laukia ypatingų svečių koncertas – garsiausias pasaulyje eufonijos virtuozas iš Jungtinės Karalystės Steven Mead pasirodys kartu su  soliste, kompozitore bei aranžuotoja Misa Mead. Koncertas vyks Palangos Kurhauzo salėje, Grafų Tiškevičių al. 1.


Plačiau »
 
2018-01-08
Palangiškius vėl kviečia „Jūros istorijos“ Palangos kurorto muziejuje

Bendradarbiaudamas su Lietuvos geologijos tarnyba bei Klaipėdos universitetu miesto muziejus tęsia 2017 m. sausį pradėtą tradiciją ilgus žiemos vakarus skirti mokslo populiarinimo ciklui „Jūros istorijos“.


Plačiau »
 
2018-01-08
Sausio 13-osios įvykiams atminti - bendruomenės sąšauka: neškime šilumą ir šviesą

Palangos kultūros ir jaunimo centras kviečia pasitikti Lietuvos šimtmetį kartu minint Laisvės gynėjų dieną. Sausio 12 d. Palangos bendruomenės nariai ir miesto svečiai yra kviečiami dalyvauti šviesos eisenoje, į kurią prašoma ateiti su įvairiais šviesos šaltiniais (fakelais, žibintuvėliais, žibintais). „Junkimės į šią eiseną ir pažadinkime širdyse 1991-ųjų sausio 13-osios įvykių prisiminimą bei dėkingumą tiems, kurie paaukojo gyvybę už Tėvynės ir visų mūsų laisvę“, – kviečia renginio organizatoriai. Eisenoje kviečiami dalyvauti Palangos miesto gyventojai ir kurorto svečiai: senjorai, jaunimas, vaikai, šeimos.


Plačiau »
 
2018-01-08
Sausio 9 d. Palangos miesto savivaldybėje – kraujo donorystės akcija

 

Sausio 9 d. Palangos miesto savivaldybėje (Vytauto g. 112) vyks neatlygintinos kraujo donorystės akcija, organizuojama Nacionalinio kraujo centro.


Plačiau »
 
2018-01-05
Palanga nominuota „Sėkmingiausia 2017 metų turizmo traukos vietovė“.
 
2018-01-04
Vilniaus muzikos mėgėjų simfoninis orkestras pradeda koncertų ciklą „Muzikos vakarai Kurhauze“

Palangos kultūros ir jaunimo centras pristato naują koncertų ciklą „Muzikos vakarai Kurhauze“, kuris kiekvieną mėnesį kvies į Kurhauzo salę (Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga) pasiklausyti įvairaus žanro muzikos kūrinių. „Muzikos vakarai Kurhauze“ įsilieja į 2018 metų renginių ciklą „Šimtmečio šviesa. Palanga Lietuvai“, kuris vyks įvairiose Palangos miesto kultūrinėse erdvėse ir pristatys gausybę  Lietuvos šimtmečiui skirtų renginių.


Plačiau »
 
2018-01-04
Visa informacija apie kurorto renginius – vienoje vietoje

Nuo šiol planuoti, ką pamatyti besilankant didžiausiame šalies kurorte Palangoje, tapo dar paprasčiau. Visą informaciją apie Palangos mieste vykstančius renginius galima rasti greičiau ir vienoje vietoje – Palanga prisijungė prie renginių anonsinės informacijos viešinimui skirtos  platformos „Kas vyksta“.


Plačiau »
 
2018-01-04
Nuo 2018 m. sausio 1 d. keičiasi gyvenamosios vietos deklaravimo taisyklės

Informuojame, kad nuo 2018 m. sausio 1 d. visi asmenys, nenurodę tikslaus savo gyvenamosios vietos adreso, o tik gyvenamąją vietą deklaravę savivaldybėje, turi įsirašyti į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą. To nepadariusieji rizikuoja netekti socialinių išmokų. 2018 m. sausio 1 d. duomenis Palangos miesto savivaldybėje nedeklaravę savo gyvenamosios vietos yra 548 asmenys.


Plačiau »
 
2018-01-04
Prekyba alkoholiu nuo 2018 m. sausio 1 d.

2018 m. sausio 1 d. įsigaliojo Lietuvos Respublikos Seimo priimti Alkoholio kontrolės įstatymo (toliau – Įstatymas) pakeitimai, kuriais siekiama mažinti alkoholinių gėrimų prieinamumą ir vartojimą.


Plačiau »
 
2018-01-03
Atitarnavusioms žaliaskarėms – specialus konteineris

Pasibaigus žiemos šventėms, kurorto gyventojai raginami būti sąmoningi ir tinkamai atsisveikinti su kalėdinėmis eglutėmis bei eglių šakomis – nupuoštų žaliaskarių nemesti į atliekų surinkimo konteinerius, bet atvežti į „Palangos komunalinio ūkio“ kiemą.


Plačiau »
 
2018-01-02
Europos strateginių investicijų fondo veiklos pristatymas

Europos Komisija kartu su Europos investicijų banku nuo 2015 m. birželio 25 d. vykdo naują investicijų skatinimo iniciatyvą – Europos strateginių investicijų fondas (ESIF). Šis fondas - tai Investicijų plano Europai (Junkerio plano) sudedamoji dalis.


Plačiau »
 
2018-01-02
2018 m. komunalinių atliekų surinkimo grafikas Palangos miesto savivaldybės teritorijoje

2018 metų komunalinių atliekų surinkimo iš Palangos miesto savivaldybės rinkliavos, už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą, mokėtojų (fizinių ir juridinių asmenų, išskyrus išvardintus 2 punkte) grafikas.


Plačiau »
 
2018-01-02
Išmoka vaikui. Ką aktualu žinoti gyventojams

2018 m. sausio 1 d. įsigalioja  nauja išmokų vaikams įstatymo redakcija. Universali 30 Eur išmoka vaikui bus mokama visiems vaikams (nuo gimimo iki 18 metų ir vyresniems, jei mokosi pagal bendrojo ugdymo programą (įskaitant ir profesinio mokymo įstaigose besimokančius pagal bendrojo ugdymo programą ir pagal bendrojo ugdymo programą kartu su profesinio mokymo programa), bet ne ilgiau, iki jiems sukaks 21 metai), nevertinant šeimos gaunamų pajamų.


Plačiau »
 
2018-01-02
Sausio 4 d. Palangoje – krepšinis: Palangos „Palanga“ – Šakių „Vytis“

Sausio 4 d., ketvirtadienį, 18 val. Palangos arenoje – krepšinis. Susitinka Palangos „Palanga“ – Šakių „Vytis“.


Plačiau »
 
2018-01-02
Informacija dėl nuosavybės teisių į žemę miestuose atkūrimo

Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Palangos skyrius informavo Palangos miesto savivaldybės administraciją, kad patvirtintoje eilėje piliečių, kuriems atkuriant nuosavybės teisės bus perduodami nuosavybėn neatlygintinai nauji žemės sklypai yra 205, o Administracija iki tos dienos yra perdavusi 172 žemės sklypus perduoti nuosavybėn neatlygintinai.


Plačiau »
 
2018-01-02
Sausio 7 d. Palangoje – Trijų karalių šventė

Žiemos švenčių laikotarpį sausio 7 d., sekmadienį, Palangoje užbaigs Trijų karalių šventė.


Plačiau »

 

 
Naujienų prenumerata
Dienos
Mėnesio
Mėnesio
Savaitės
Savivaldybės naujienos
Įrašykite savo el. pašto adresą
 
SVARBŪS DOKUMENTAI
Šioje skiltyje bus pateikiami svarbūs Palangos miesto savivaldybės administracijos dokumentai. Informacija ruošiama.
 

      
       
         
         
           
© PALANGOS miesto savivaldybė,
biudžetinė įstaiga.
Vytauto g. 112, LT-00153 Palanga, tel. (8 460) 48 705, (8 460) 41 406,  faks. (8 460) 40 217, (8 460)  40 216 el. p. administracija@palanga.lt, administracijos kodas 125196077
Iš viso apsilankė: 7751885
Šiandien apsilankė: 4296
Dabar naršo: 71
Sprendimas: IDAMAS