English Russian
PALANGOS
MIESTO
SAVIVALDYBĖ
 
Biudžetinė įstaiga, Vytauto g. 112, LT-00153 Palanga, tel. (8 460) 48 705, (8 460) 41 406 
faks. (8 460) 40 217, (8 460)  40 216, el. p. administracija@palanga.lt, administracijos kodas 125196077
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
2019 m. kovo 22 d., penktadienis
SAVIVALDA
GYVENTOJUI
VERSLININKUI
SVEČIUI

RENGINIAI
Vaikų gynimo dieną mažiesiems palangiškiams – nemokamos pramogos Vasaros parke
2018-05-24

Tarptautinę vaikų gynimo dieną, birželio 1-ąją, mažieji kurorto gyventojai kviečiami švęsti linksmai ir aktyviai – Palangos miesto savivaldybė kartu su Moksleivių klubu bei Palangos vasaros parku, kitais partneriais ir rėmėjais miesto vaikams dovanoja įsimintiną šventę Palangos vasaros parke. Keletą valandų truksiančioje šventėje mažieji palangiškiai galės ne tik nemokamai mėgautis didžiausio batutų parko teikiamomis pramogomis, bet ir dalyvauti kitose linksmose atrakcijoje, taip pat paskanauti kareiviškų vaišių.


 

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus pabrėžė, jog Palanga yra šeimoms draugiškas miestas, ir čia gerai jaustis turi ne tik kurorto svečiai, bet ir mažieji vietos gyventojai. „Būtent todėl miesto Savivaldybė kasmet remia šventę, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Ne vienerius metus mažuosius sukviesdavome į Centrinę miesto aikštę, kur vykdavo klounų pasirodymai, buvo organizuojamos kitos vaikams skirtos pramogos. Praėjusiais metais palangiškius pakvietėme rinktis V. Jurgučio pagrindinės mokyklos stadione – čia buvo įrengtas batutų parkas, vyko policijos kinologų pasirodymai, buvo pristatoma policijos bei Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnų technika. Šiais metais nuspręsta Palangos vaikus pakviesti į Vasaros parką – didžiausią batutų parką po atviru dangumi“, – sakė Š. Vaitkus.

Tarptautinei vaikų gynimo dienai skirta šventė prasidės 16 val. ir truks iki 21 val. „Čia vaikai ne tik galės linksmai laiką leisti šokinėdami batutuose – bus organizuojami linksmi žaidimai, įvairios sportinės rungtynės, piešimo konkursas, vaikų lauks burbulų pūtimo atrakcijos, įvairios užduotys, kitos pramogos. Savo kūrybiškumą mažieji galės atskleisti dekoruodami draugų veidus“, – kalbėjo Švietimo skyriaus vedėja Laima Valužienė.

Vaikai turės galimybę pamatyti specialiųjų tarnybų automobilius bei įrangą, ginklų ir transporto parodą, kinologų pasirodymą, pasidžiaugti policijos šunimi Amsiu.

Šventėje taip pat bus pristatoma karinė amunicija, kariškiai visus šventės dalyvius vaišins kareiviška koše ir arbata. Šventei besibaigiant mažiesiems nuotaiką pakels dovanojami spalvingi helio balionai. 

Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Ilona Lingytė ypatingai džiaugiasi, kad Vaikų gynimo dieną pramogauti Vasaros parke galės ir mažas pajamas gaunančių palangiškių šeimų vaikai. „Ne kiekviena šeima gali leisti vaikams mokamas pramogas, o juk kiekvienas mažylis, matydamas įvairiomis atrakcijomis besimėgaujančius savo draugus, taip pat nori tai išbandyti. Vaikų gynimo dienai skirti renginiai – puiki galimybė kiekvienam Palangos vaikui pasidžiaugti siūlomomis pramogomis, pabūti kartu su bendraamžiais ir šauniai atšvęsti Vaikų gynimo dieną bei vasaros pradžią“, – sakė I. Lingytė.

Šventę organizuoja Palangos miesto savivaldybė, „Palangos renginiai“, „Palangos vasaros parkas“, Palangos miesto visuomenės sveikatos biuras, Palangos kultūros ir jaunimo centras. Pagalbininkai – Palangos miesto policija, Palangos priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, LR VRM Pakrančių rinktinės Palangos užkarda, Palangos socialinių paslaugų centras, Būsimų ir esamų mamyčių ir tėvelių asociacija „Gandras“. Renginį remia Palangos miesto savivaldybė ir Palangos vasaros parkas.

Kurorto meras Š. Vaitkus atkreipė dėmesį, kad vaikams draugiška Palanga rengia ir daugiau nemokamų švenčių mažiesiems. Bene didžiausia socialinė akcija, organizuojama Palangos miesto savivaldybės – jau trečią vasarą rengiama akcija „Pasveikink jūrą Palangoje“, kurios metu vaikams iš visos Lietuvos dovanojama pirmoji pažintis su jūra. Dalyvauti šioje Palangos miesto savivaldybės rengiamoje socialinėje Lietuvos vaikams skirtoje akcijoje raginamos visos šalies savivaldybės – iš kiekvienos savivaldybės kviečiama atvykti vaikų, nė karto nemačiusių jūros, grupę ir po keletą lydinčių asmenų. Atvykstančių vaikų grupei bei juos lydintiems asmenims apgyvendinimą, maitinimą bei visas pramogas Palanga suteikia nemokami, savivaldybių prašoma pasirūpinti tik dalyvių kelionės organizavimu bei išlaidomis.

 

 
Atgal   Spausdinti  

 

 
Naujienų prenumerata
Dienos
Mėnesio
Mėnesio
Savaitės
Savivaldybės naujienos
Įrašykite savo el. pašto adresą
 
SVARBŪS DOKUMENTAI
Šioje skiltyje bus pateikiami svarbūs Palangos miesto savivaldybės administracijos dokumentai. Informacija ruošiama.
 

      
       
         
         
           
© PALANGOS miesto savivaldybė,
biudžetinė įstaiga.
Vytauto g. 112, LT-00153 Palanga, tel. (8 460) 48 705, (8 460) 41 406,  faks. (8 460) 40 217, (8 460)  40 216 el. p. administracija@palanga.lt, administracijos kodas 125196077
Iš viso apsilankė: 6713610
Šiandien apsilankė: 5730
Dabar naršo: 72
Sprendimas: IDAMAS