Biudžetinė įstaiga, Vytauto g. 112, LT-00153 Palanga, tel. (8 460) 48 705, (8 460) 41 406
faks. (8 460) 40 217, (8 460)  40 216, el. p. administracija@palanga.lt, administracijos kodas 125196077
SVEČIUI

RENGINIAI
"Palangos" krepšininkai reguliarųjį sezoną užbaigė pergale
2017-02-27

Paskutinėse Mezon-NKL čempionato reguliariojo sezono rungtynėse susikovė Palangos "Palanga" ir Joniškio "Delikateso" ekipos. Išsiaiškinti, kuri ekipa stipresnė, neužteko pagrindinio rungtynių laiko. Po ketvirtojo kėlinio rezultatas buvo lygus - 81:81, todėl komandos žaidė pratęsimą. Svečiuose rungtyniavę "Palangos" krepšininkai tik paskutinėmis sekundėmis, po Aurimo Urbono dvitaškio, išsiveržė į priekį ir šventė pergalę rezultatu 93:91 (29:21, 21:22, 10:11, 21:27, 12:10).

Rungtynės prasidėjo penkiais "Delikateso" taškais iš eilės, tačiau netrukus tritaškius įmetė Raijon Kelly ir Mindaugas Reminas. Toliau rungtynės vyko taškas į tašką. Abiejų komandų krepšininkai daugiau energijos skyrė puolimui, kuris dominavo pirmajame kėlinyje. Pirmąjį ketvirtį sėkmingiau užbaigė palangiškiai ir po puikaus Žygimanto Šimonio žaidimo išsiveržė į priekį 29:21.

Antrasis kėlinys prasidėjo Kevin Davis karaliavimu po krepšiais. Tris kamuolius iš eilės atkovojęs amerikietis leido kartoti metimus savo komandos nariams, ir po Mantvydo Stašelio taiklaus tritaškio "Palangos" komanda įgijo dviženklį pranašumą - 32:21. Puikias rungtynes žaidęs Žilvinas Petraitis neleido svečiams atitrūkti ir sumažino savo ekipos deficitą iki 5 taškų. Gerai rungtyniavę "Palangos" komandos legionieriai padėjo savo ekipai įgyti persvarą, tačiau Žilvinas Petraitis išdarinėjo stebuklus, ir po dviejų kėliniu komandos skyrė 7 taškai - 50:43.

Per ilgąją pertrauką abiejų komandų treneriai akcentavo gynybą. Trečiasis ketvirtis buvo labai nerezultatyvus. Tiek Palangos, tiek Joniškio ekipos žūtbūt stengėsi apginti savąjį krepšį. Vienas po kito skriejo netikslūs metimai. Raijon Kelly  tritaškis kėlinio viduryje buvo tarsi gaivaus oro gūsis. Toliau abi komandos keitėsi pražangomis ir netaikliais metimais, o po trečiojo kėlinio "Palanga" buvo priekyje rezultatu 60:54.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo taikliais Tado Pažėros ir Žilvino Petraičio dvitaškiais. Toliau rungtynės vyko taškas į tašką, tačiau namuose rungtyniavę Joniškio krepšininkai, įkvėpti savo žiūrovų, sugebėjo sumažinti svečių pranašumą iki 3 taškų. Paskutinė ataka priklausė "Delikateso" krepšininkams, ir karjeros rungtynes žaidęs Žilvinas Petraitis pelnė tritaškį kėlinio pabaigoje, kuris išlygino rezultatą 81:81, ir komandos išėjo ilsėtis prieš pratęsimą.

Pratęsimą geriau pradėjo svečių ekipa, tačiau puikiai baudos metimus metę joniškiečiai išsiveržė 4 taškais į priekį - 85:89. Aurimas Urbonas smeigė tritaškį, tą patį padarė ir Raijon Kelly - 91:89. Kitoje atakoje Tadas Pažėra išlygino rezultatą. Paskutinė ataka priklausė palangiškiams. Aurimas Urbonas įrodė, kodėl yra vadinamas komandos lyderiu, ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai likus 5 sekundėms iki rungtynių pabaigos. Šis metimas buvo lemiamas, ir pergale džiaugėsi palangiškiai.

"Palanga": Raijonas Kelly - 22 taškai, Aurimas Urbonas - 17 taškų, Žygimantas Šimonis - 16 taškų, Kevinas Davisas - 14 taškų(11 atkovotų kamuolių), Mantvydas Stašelis - 12 taškų.

"Delikatesas": Žilvinas Petraitis - 36 taškai, Tadas Pažėra - 22 taškai, Domantas Šimaitis - 13 taškų, Mantas Kadzevičius - 11 taškų.