English Russian
PALANGOS
MIESTO
SAVIVALDYBĖ
 
Biudžetinė įstaiga, Vytauto g. 112, LT-00153 Palanga, tel. (8 460) 48 705, (8 460) 41 406 
faks. (8 460) 40 217, (8 460)  40 216, el. p. administracija@palanga.lt, administracijos kodas 125196077
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
2017 m. birželio 26 d., pirmadienis
SAVIVALDA
GYVENTOJUI
VERSLININKUI
SVEČIUI

RENGINIAI
Naujienos / Aktualijos
​Šventojoje keli šimtai susirinkusiųjų šeštadienį sveikino Saulę
2017-06-26
Šeštadienį jogos šventė „1000 saulių“ vėl sukvietė būrį sveikatingumo „fanų“ į Šventosios paplūdimį. Čia, ant smėlio, šalia tekančios Šventosios upės ir ošiančios jūros, jogos entuziastai iš visos Lietuvos susirinko pasidalinti savo žiniomis apie jogą, sveiką maistą ir harmoningą gyvenimo būdą.
Plačiau »
Projektiniai pasiūlymai Vanagupės g. 7I, Palangoje
2017-06-26
Parengti Jūros g. 40, Palangoje, projektiniai pasiūlymai
2017-06-23
Šventoji kviečia į įspūdingą Joninių šventę
2017-06-22

Joninės prie jūros – tokią atrakciją pramogautojams žada Šventoji, kurioje penktadienį bei šeštadienį (birželio 23-24 dienomis) šurmuliuos Joninių šventė.


Plačiau »
Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimas
2017-06-22

Palangos miesto savivaldybės tarybai patvirtinus Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo aprašą, atsirado galimybė Palangos miesto seniūnaitijų teritorijoje registruotoms ir veikiančioms nevyriausybinėms organizacijoms, religinėms bendruomenėms ir bendrijoms, bendruomeninėms organizacijoms prisijungti prie bendruomeninės veiklos stiprinimo Palangos miesto savivaldybėje.


Plačiau »
Palanga visą vasarą kvies į nemokamas ekskursijas, kuriose turėsite galimybę giliau pažinti kultūros paveldą ir pagoniškąją miesto praeitį
2017-06-22

Nuo birželio vidurio Palangoje vyksta projektas „Paslaptinga Palanga – pažink, patirk, pamilk”. Jo metu kurorto senbuviai ir svečiai turi unikalią galimybę dalyvauti nemokamose pažintinėse ekskursijose „Žvelk giliau – tikroji Palanga“. Ekskursijos skirtos ne tik aplankyti paveldo vietas, bet ir interaktyviai jas pažinti.


Plačiau »
Kvietimas į ES lėšomis finansuojamus mokymus daugiabučių namų gyventojams ir daugiabučius administruojančių bendrovių atstovams
2017-06-22

UAB “Inlinen“, įgyvendindama pasirašytą sutartį su LR Aplinkos ministerijai pavaldžia Būsto energijos taupymo agentūra, organizuoja mokymus, skirtus daugiabučių namų atnaujinimo skatinimui. Šie mokymai yra nemokami ir jų tikslinė auditorija yra daugiabučių namų bendrijos nariai, jungtinės veiklos sutartį pasirašę daugiabučių namų savininkai ir daugiabučius namus administruojančių bendrovių atstovai. Šių nemokamų ir nekomercinių mokymų tikslas yra suteikti visą aktualią informaciją apie daugiabučių namų atnaujinimo projektų rengimą, įgyvendinmą ir finansavimą.

Seminarai vyks Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje. Seminaruose kviečiami dalyvauti ir kitų miestų gyventojai.


Plačiau »
Kviečiame į Klaipėdoje vyksiančią respublikinę mokslinę-praktinę konferenciją "Iš šeimos į šeimą: pagalba be šeimos likusiam vaikui"
2017-06-22

Socialinis globėjas - kas tai? Apie tai plačiau diskutuosime konferencijoje „Iš šeimos į šeimą: pagalba be šeimos likusiam vaikui" . Konferencija skirta ne tik specialistams, bet visiems bendruomenės nariams, kurie nors kartą yra nedrąsiai pagalvoję, kad galėtų/norėtų laikinai padėti vaikams, kurių tėveliams ištiko bėda.


Plačiau »
Palangos miesto gyventojai kviečiami savo miestui laimėti riedlenčių parką
2017-06-21
Šią vasarą Palangos miesto gyventojai kviečiami dalyvauti didžiausiame Baltijos šalyse dviračių renginyje „Velomaratonas“ ir laimėti savo miesto bendruomenei specialų prizą – riedlenčių parką. Daugiausiai narių subūrusiai dviratininkų komandai šios idėjos iniciatorė – įmonė „Amway“ – suteiks 5 000 JAV dolerių paramą riedlenčių parkui įrengti.
Plačiau »
Palangos verslininkai jungiasi prie Klaipėdos AVMI iniciatyvos „Mano pasirinkimas — sąžininga paslauga“
2017-06-21

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, jog kaip ir kasmet, taip ir šiemet, padėdama sąžiningai pajūryje verslą vykdantiems verslininkams užtikrinti pajamų apskaitymą ir mokesčių sumokėjimą, šią vasarą vykdys prevencines, stebėjimo bei kontrolės priemones apgyvendinimo ir maitinimo paslaugų sektoriuose. Vasaros sezonas pasirinktas, nes būtent šiltuoju metų laiku pajūrio kurortuose didžiausia paslaugų koncentracija.


Plačiau »
Pradinėje mokykloje netrukus prasidės renovacijos darbai
2017-06-21
Palangos pradinė mokykla netrukus taps jaukesnė bei patogesnė mokiniams bei čia dirbantiems pedagogams – Švietimo ir mokslo ministerijai bei Palangos miesto savivaldybei skyrus lėšų šios ugdymo įstaigos modernizavimui, iki metų pabaigos planuojama atlikti pastato fasadų modernizavimo darbus.
Plačiau »
Palanga Joninių savaitgalį kviečia į tradicinį Pirties ir SPA festivalį
2017-06-21

Jau penktus metus iš eilės Palanga kviečia į tradicinį pirties ir SPA festivalį „Gintarinė Baltija“. Šiemet festivalis vyksta birželio 23 - 25 d., Joninių savaitgalį, todėl laukiama ypač gausaus lankytojų būrio bei daugybės svečių iš Lietuvos ir užsienio. Renginiai vyks centriniame paplūdimyje prie tilto, J. Basanavičiaus gatvėje, Jūratės ir Kastyčio skvere bei „Atostogų parke“.


Plačiau »
Palanga vėl sukvies Lietuvos vaikus pirmą kartą išvysti jūrą
2017-06-20

Paskutinį liepos savaitgalį (29-30 dienomis) Palanga vėl sukvies įvairiuose šalies miestuose gyvenančius vaikus, nė karto nemačiusius jūros – kurorto Savivaldybė antrą kartą inicijuoja socialinę akciją „Pasveikink jūrą Palangoje“. Ši akcija organizuojama jungiantis prie Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“.


Plačiau »
Kurorto muziejuje - XXVII tarptautinis jaunųjų menininkų seminaras „Gintarinė svetainė"
2017-06-20

Kviečiame į  XXVII tarptautinio jaunųjų menininkų seminaro „Gintarinė svetainė“ renginius ir koncertus Palangos kurorto muziejaus salėje. Koncertuose girdėsite styginių instrumentų muzikos opusus atliekamus jaunųjų pianistų, smuikininkų, violončelistų, tarptautinių ir nacionalinių konkursų laureatų ir diplomantų.


Plačiau »
Palangos oro uostas pradėjo rekordinį vasaros sezoną
2017-06-20

Šeštadienį, birželio 17-ąją, iš Palangos oro uosto pirmą kartą pakilo lėktuvas į Rusijos kultūros perlu vadinamą Sankt Peterburgą. Iš Lietuvos pajūrio į Rusiją nuo šiol tiesiogiai skraidina oro linijų bendrovė „RusLine“. Tiesioginiu reisu Sankt Peterburgą bus galima pasiekti visą vasaros sezoną – iki rugsėjo vidurio.


Plačiau »
Narai savaitgalį valė Šventosios upę
2017-06-20

Šeštadienį Šventojoje vyko Lietuvos povandeninio sporto federacijos prezidento Aurelijaus Kino iniciatyva surengta akcija, kurios metu buvo nardoma Šventosios upėje nuo vadinamojo bezdžionių tilto iki prieplaukos.


Plačiau »
Kultūros pievoje „I Love Palanga” – prancūziško kino magija ir gyvo garso koncertai
2017-06-20

Birželio 22 d., ketvirtadienį, kultūros pieva „I love Palanga“ kviečia kartu pasitikti šeštąją vasarą, kupiną muzikinių atradimų, kino meno, kūrybiškumo dirbtuvių bei pokalbių apie rimtus ir gražius dalykus tiesioginėse LRT Opus radijo laidose.


Plačiau »
Kurhauzas kviečia į geros muzikos koncertus
2017-06-19

Geros muzikos mėgėjai kviečiami į Palangos Kurhauze vyksiančius koncertus. 


Plačiau »
Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos kviečia bendradarbiauti rengiant mototurizmo ralį
2017-06-14

Siekdami geriau pažinti savo kraštą, jo kultūrą ir paveldą motociklų vairuotojai ir entuziastai jau nuo 2011 m. organizuoja kultūrinį pažintinį renginį po Lietuvą „Mototurizmo ralis“. Nuo 2014 m. šią iniciatyvą remia ir Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos (toliau – Departamentas) rekomenduodamas išskirtinius kultūros paveldo objektus už kurių aplankymą yra įsteigti specialūs prizai.


Plačiau »
Birželio 16 d. Palangoje vyks projekto "Parama maisto produktais IV" maisto produktų dalijimas
2017-05-23

Maisto bankas informuoja, kad Europos socialinio fondo agentūros projekto "Parama maisto produktais IV" maisto produktų dalinimas Palangoje bus vykdomas 2017 m. birželio 16 d. (penktadienį) 15-18 val. Vytauto g. 92 (Palangos asmens sveikatos priežiūros centro pagalbiniame pastate), įvažiavimas automobiliu iš Vasario 16-osios gatvės.


Plačiau »
Archyvas »
Naujienų prenumerata
Dienos
Mėnesio
Mėnesio
Savaitės
Savivaldybės naujienos
Įrašykite savo el. pašto adresą
 
SVARBŪS DOKUMENTAI
Šioje skiltyje bus pateikiami svarbūs Palangos miesto savivaldybės administracijos dokumentai. Informacija ruošiama.
 

     
       
         
       
         
© PALANGOS miesto savivaldybė,
biudžetinė įstaiga.
Vytauto g. 112, LT-00153 Palanga, tel. (8 460) 48 705, (8 460) 41 406,  faks. (8 460) 40 217, (8 460)  40 216 el. p. administracija@palanga.lt, administracijos kodas 125196077
Iš viso apsilankė: 4182566
Šiandien apsilankė: 2707
Dabar naršo: 13
Sprendimas: IDAMAS