Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Vakarų Lietuvos švietimo srities specialistai Palangoje dalijosi patirtimi

Vakarų Lietuvos švietimo srities specialistai Palangoje dalijosi patirtimi
2019-11-28

Lapkričio 28 d., ketvirtadienį, „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje vyko 15 Vakarų Lietuvos savivaldybių regioninis forumas „Šiuolaikinis ugdymas: patirtinio mokymosi galimybės ir iššūkiai“ . Forumo organizatoriai – Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Nacionalinė švietimo agentūra, VšĮ Mokyklų tobulinimo centras ir ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas.

 Regioninio forumo „Šiuolaikinis ugdymas: patirtinio mokymosi galimybės ir iššūkiai“ tikslas – apžvelgti projekto „Lyderių laikas 3“ rezultatus Vakarų Lietuvos savivaldybėse įgyvendinant pokyčio projektus, mokantis neformaliojoje švietimo lyderystės programoje, rengiant Švietimo lyderystės magistrantūros programos ISM vadybos ir ekonomikos universitete baigiamuosius darbus ar dalyvaujant kitose projekto veiklose. Šio renginio metu aptartas projekto rezultatų tvarumas, modeliuotos ateities perspektyvos ir stiprinti „Lyderių laiko“ dalyvių ir jų bendruomenių ryšiai bei bendradarbiavimas.

Forumo dalyviai išgirdo „Lyderių laiko 3“ Vakarų Lietuvoje veiklų apžvalgą, teminius pranešimus apie patirtinį mokymąsi, dalyvavo diskusijose, dalijosi patirtimi, kolegoms pristatydami savo savivaldybėje kurtus pokyčio projektus bei dalijosi asmeninėmis įžvalgomis ir patirtimis dalyvaujant projekte.

Informacija atnaujinta 2019-11-28 16:47
© 2019 Palangos miesto savivaldybė. Sprendimas: UAB "Fresh Media"
lt
en ru