Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Ketvirtadienį su darbo vizitu Palangoje lankėsi Teisingumo ministras Petras Baguška ir Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Bronius Bradauskas

2007-01-05
Teisingumo ministras Petras Baguška ir Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Bronius Bradauskas ketvirtadienį lankėsi Palangoje, kur susitiko su gyventojais, kelerius metus neatgaunančiais žemės.

Pasak B.Bradausko, žemė negrąžinama, nes yra valstybiniame miške.

P.Baguška teigė, kad gyventojai pagrįstai skundėsi Aplinkos ministerija, trukdančia grąžinti žemę. Anot jo, iš miško yra likęs tik pavadinimas.

P.Baguška teigė, kad teritorija prie Monciškių, Kontininkų, Kunigiškių, kur sustojo žemės grąžinimo procesas, - alksniais, berželiais, krūmokšniais apžėlęs plotas.

„Kai kuriose vietose yra 5-10 metrų pločio pušynai. Tačiau galima uždrausti grąžintoje žemėje juos sunaikinti. Bet nereikia stabdyti nuosavybės grąžinimo“, - tvirtino komiteto pirmininkas.

Ministras teigė, kad teks pakeisti kai kuriuos teisės aktus dėl žemės grąžinimo. „Galbūt teks keisti miestų teritorijose esančių miškų paskirtį“, - mano jis.

P.Baguška sakė, kad dėl miškų schemos peripetijų, žemės Palangoje neatgauna per 200 žmonių.

Palangos meras Remigijus Alvydas Kirstukas su komiteto pirmininku aptarė pirmą sausio dieną padarytą žalą Palangos paplūdimiams, galimus jos sprendimomo būdus ir finansavimą.

Ministras aplankė Palangos miesto Redos Vizgaudienės antstolių kontorą, Notarų biurą, bei kitas jo ministerijos pavaldume esančias įstaigas. Ministrui paliko gera įspūdį Notarų ir antstolių kontoros.

lt
en ru