Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Kviečiame į papildomai renkamas nemokamas projekto "Kompleksinių paslaugų šeimai organizavimas ir teikimas Palangos miesto savivaldybėje" grupes

Kviečiame į  papildomai renkamas nemokamas projekto "Kompleksinių paslaugų šeimai...
2020-06-05

Įgyvendinant projektą "Kompleksinių paslaugų šeimai organizavimas ir teikimas Palangos miesto savivaldybėje", kviečiame į papildomai renkamas nemokamas grupes.

Nemokamas 8 užsiėmimų ciklas "Mano gyvenimo pasaka" moterims su psichologe Inga Zeniauskiene. Birželio 30 d. 17:00-20:00 val. Užsiėmimų metu skirsime laiko sau, pasinersime į savęs pažinimo kelionę, ieškosime gyvenimiškos motyvacijos šaltinių ir vidinių resursų per asmeninį patyrimą. Prieš prasidedant grupei būtinas individualus susitikimas su psichologe. Būtina registracija tel. nr. 869491354, Jūratės g. 42 (II aukštas), Palanga.

Užsiėmimai mergaitėms „Galimybių skrynelė“. Tai 10 užsiėmimų mergaitėms (7-10 metų), kuriuose garantuotas ne tik smagus laikas, bet ir nauji atradimai, draugystės. Užsiėmimus veda ilgametę patirtį darbe su vaikais turinti lektorė Milda Budrienė. Birželio 15-19 ir 22-26 dienomis. Būtina registracija: tel. Nr. 869491354. Užsiėmimai vyks:  Bendruomeniniai šeimos namai Jūratės g. 42 (II aukštas), Palanga.

Dailės terapijos grupė. Birželio 23 d. 15-18 val. (10 užsiėmimų kiekvieną trečiadienį). Dailės terapija -  tai raktas į jūsų vidinį pasaulį, padedantis suprasti savo emocijas, jausmus, pasikartojančias reakcijas įvairiausiose gyvenimo situacijose. Savęs gilesnis pažinimas prašosi laiko sau, dėmesio ir įsisąmoninimo. Dailės terapijos užsiėmimuose kūrybiniais metodais mokomasi reikšti mintis, jausmus ir patyrimus piešiant, tapant, lipdant ar naudojant kitas meninės raiškos priemones, kurių pagalba siekiama giliau pažinti save, užgydyti emocinių traumų pasekmes, tobulėti ir judėti link jums patiems priimtinesnio gyvenimo būdo. Mūsų pasąmonė tai sakralinė vieta, kurioje galima rasti atsakymus į pačius svarbiausius gyvenimo klausimus bei pasisemti jėgų pokyčiams judant gyvenimo keliu į priekį. Dailės terapijos užsiėmimai vyksta uždaroje grupėje (6-8 žmonės). Procesui vadovauja B. Narmontienė, psichologė, dailės terapijos specialistė, padėsianti jums įsijungti į kūrybinį procesą bei jį panaudoti ugdant save ir sprendžiant psichologines problemas. Svarbu, jog grupę lankyti visi dalyviai pradėtų ir baigtų kartu. Prieš prasidedant grupei būtinas individualus susitikimas su psichologe. Registracija: tel. Nr. 869491354. Užsiėmimai vyks: Bendruomeniniai šeimos namai Jūratės g. 42 (II aukštas), Palanga.    

Informacija atnaujinta 2020-06-05 10:02
lt
en ru