Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Palangos atvira jaunimo erdvė laukia lankytojų

Palangos atvira jaunimo erdvė laukia lankytojų
2020-06-05

Prasidėjus vasarai bei švelnėjant karantino režimui, duris vėl atvėrė Palangos atvira jaunimo erdvė „Be stogo“, įsikūrusi Palangos kultūros ir jaunimo centre, Kurhauzo palėpėje (Grafų Tiškevičių al. 1). Jaunimas čia laukiamas antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais nuo 14 iki 18 val.

Atvira jaunimo erdvė skirta visiems 14–29 metų jaunuoliams, norintiems įdomiai ir saugiai praleisti laisvalaikį, bendrauti, susipažinti, užsiimti įvairiomis veiklomis, sužinoti naujų įdomių dalykų. Beje, Atviroje jaunimo erdvėje griežtai laikomasi karantino režimo rekomendacijų.

Palangos atvira jaunimo erdvė pradėjo veikti 2016-ųjų rugpjūtį, dirba vienas jaunimo darbuotojas. Taip pat erdvė yra prieglobstis įvairioms jaunimo organizacijoms, didelis dėmesys skiriamas savanorystės populiarinimui, aktualios jaunimui informacijos teikimui.

Vien praėjusiais metais atvirojoje jaunimo erdvėje „Be stogo“ buvo suorganizuota daugiau nei 15 įvairių veiklų, susitikimų, mokymų. 2019 metais Palangos jaunimas vykdė septynias iniciatyvas, kurios buvo skirtos ne tik jaunimo užimtumui, kūrybinei veiklai ar sportui, bet ir skatino ekologinį sąmoningumą, aplinkai draugišką gyvenimo būdą. 2020 m. Palangos jaunimas įgyvendins 5 inciatyvas, kurių projektai finansuoti ar iš dalies finansuoti Palangos miesto savivaldybės lėšomis.

Norintieji prisijungti prie jaunimo veiklų, turintys idėjų, pastabų ar pasiūlymų, taip pat besidomintieji savanoryste visada laukiami Atvirojoje jaunimo erdvėje. Taip pat visada galite kreiptis į Palangos miesto savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorę Laurą Grendienę (Vytauto g. 112, 216 kab.).

Daugiau informacijos galima rasti ir socialinio tinklo Facebook paskyrose: Palangos JRK, Palangos jaunimo erdvė, Palangos atvira jaunimo erdvė, Palangos savanoriai, Palangos jaunimo reikalų taryba.

Informacija atnaujinta 2020-06-05 15:39
lt
en ru