Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Palangos kurortas pristatytas tarptautinėje turistinėje parodoje „Balttour’06“

2006-02-20

Vasario 9–12 dienomis Palangos turizmo informacijos centras dalyvavo svarbiausiame kasmetiniame turizmo renginyje Baltijos valstybėse – 13-ojoje tarptautinėje turistinėje parodoje „Balttour’06“. Šis renginys kasmet sutraukia Latvijos ir užsienio šalių turizmo profesionalus – kelionių ir turizmo agentūras,  ambasadų darbuotojus, aviakompanijų atstovus, transporto paslaugų teikėjus, informacinių centrų atstovus, kitus turizmo verslo atstovus.

Kartu su Palangos turizmo informacijos centro (TIC) direktore A. Valužiene bei vadybininkėmis E. Smilingiene bei K. Gavutiene kurortą Rygoje pristatė Palangos TIC atstovybės „LAD Pluss“ direktorė M. Šalajeva, kurorto turizmo verslo atstovai.

Parodoje buvo pristatyti kurorto rekreaciniai ištekliai, laisvalaikio praleidimo galimybės, demonstruotas šiais metais sukurtas filmas apie Palangą, platinta ne tik bendra informacija apie miestą, bet ir leidiniai, gauti iš Palangos apgyvendinimo įmonių. Siekiant pritraukti daugiau Latvijos turistų žiemos sezono metu, aktyviai populiarintos tradicinės žiemos šventės „Palangos stinta 2006“ ir „Palangos ruoniai 2006“, vyksiančios vasario 25 d.

Parodoje dalyvavę kurorto apgyvendinimo įmonių atstovai teikė informaciją apie apgyvendinimo galimybes viešbučiuose, svečių bei poilsio namuose, privačiame sektoriuje, sudarinėjo sutartis su turizmo agentūromis, bendravo su esamais ir naujais klientais.

Parodoje buvo pristatyti turizmo produktai iš 22 pasaulio šalių. Šių metų paroda buvo žymiai didesnė, lyginant su 2005 m., lankytojai labai įvairūs – jaunimas, vidutinio amžiaus bei turizmui prijaučiantys pagyvenę žmonės, puikiai pažįstantys mūsų miestą ir besidomintys kurorto infrastruktūros naujovėmis.  

lt
en ru