Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Šventinis renginys Palangos miesto smulkaus ir vidutinio verslo atstovams pagerbti

2006-12-29

Šiais metais Palangos miesto savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo plėtros programos įgyvendinimo priežiūros komisija įsteigė 4 nominacijas Palangos smulkaus ir vidutinio verslo subjektų 2006 metų veiklai įvertinti. Penktą nominaciją įsteigė Palangos darbo birža. 2006 m. gruodžio 28 d. šventinio renginio metu buvo apdovanoti penki verslininkai.

Pirma nominacija. Už investicijas į Palangos kurorto turizmo infrastruktūrą. Nominacija buvo skirta Raimundui Zaikauskui, kuris 2006 metais Palangoje rekonstravo ir atidarė naują viešbutį „Gabija“. Viešbučio rekonstrukcija siekė 14 mln. Litų.
Antra nominacija. Už investicijas į Šventosios viešąją infrastruktūrą. Nominacija buvo skirta Vaidui Šimaičiui, kuris 2006 metais į Šventosios viešąją infrastruktūrą jau investavo 7 mln. litų.

Trečia nominacija. Daugiausiai versle pasiekusiai moteriai. Nominacija buvo skirta Onai Mackevičienei. Onos Mackevičienės vadovaujamos įmonės „Rolijona“ apyvarta per 2006 metus išaugo 6 kartus, iš mikroįmonės ši įmonė tapo maža įmone. 2006 metais labdarai skyrė daugiau nei 30 tūkst. LtKetvirta nominacija. Už naujas verslo idėjas. Nominacija buvo skirta Dainiui Drungilui, individualios įmonės „Kurortų pramogos“ vadovui, kuris pirmasis Lietuvoje pristatė pramoginę transporto priemonę – elektromobilius. Nuo šių metų Palangos miesto svečiai turi puikią galimybę šia ekologiška nemotorine transporto priemone saugiai ir patogiai keliauti kurorto gatvėmis.

Penkta nominacija, kurios steigėja buvo Palangos miesto darbo birža, buvo skirta vadovui, labiausiai prisidėjusiam prie nedarbo mažinimo Palangoje. Palangos darbo biržos direktorė Rita Kivytaitė nominacinę statulėlę įteikė Palangos reabilitacijos ligoninės vadovui Virginijui Biskiui.


2006 m. lapkričio 24 d. iškilmingo renginio metu buvo apdovanoti Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos organizuoto konkurso „Geriausias smulkaus ir vidutinio verslo atstovas 2006“ nugalėtojai. Mažų įmonių grupėje laimėjo ir Palangoje įsikūrusi Onos Mackevičienės įmonė „Rolijona“ bei Loreta Biliartienės UAB „Bireta“. Palangoje įvykusio šventinio renginio metu p. Loreta Biliartienė taip pat buvo pasveikinta gavus šį garbingą apdovanojimą.

Šventinio renginio metu Palangos miesto savivaldybė, atstovaujama Savivaldybės mero Remigijaus Alvydo Kirstuko, ir Lietuvos verslo darbdavių konfederacija, atstovaujama Konfederacijos generalinio direktoriaus Dano Arlausko, siekdamos sudaryti palankias sąlygas smulkaus ir vidutinio verslo ir verslo savivaldos plėtrai Palangos mieste bei regione, efektyviai spręsti bendras socialines ir ekonomines problemas bei turėdamos galimybes daryti įtaką palankiems verslui sprendimams, pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Ekonominės plėtros skyriaus informacija

lt
en ru