Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Skambiausios dainos, Tau gražuole Palanga

Skambiausios dainos, Tau gražuole Palanga
2021-05-12

Palangai 2021-ieji metai yra ypatingi. Prieš šimtą metų, 1921-aisiais kovo 30 dieną , Palanga buvo grąžinta Lietuvai. Pažymint šį jubiliejų, Palangoje buvo sudaryta plati ir įvairi kultūrinių renginių programa.  Palangos lopšelis-darželis ,,Ąžuoliukas“ įsijungė į šią programą ir nutarė pasveikinti Palangą skambiomis ikimokyklinio amžiaus vaikų dainomis, pakviesdami mažuosius dainorėlius iš visos Lietuvos į respublikinį ikimokyklinio amžiaus vaikų dainų festivalį ,,Skambiausios dainos, Tau gražuole Palanga“. Džiaugiamės, kad į kvietimą atsiliepė visos Palangos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigos, tai lopšeliai-darželiai: ,,Žilvinas“, ,,Gintarėlis“, ,,Pasaka“, ,,Nykštukas“, ,,Sigutė“, tai pat Kretingos lopšeliai-darželiai: ,,Ąžuoliukas“, ,,Žilvitis“, Vydmantų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius ,,Pasagėlė“, Šilutės lopšelis-darželis ,,Ąžuoliukas“, Nidos lopšelis-darželis ,,Ąžuoliukas“, Tauragės lopšelis-darželis ,,Ąžuoliukas“. Sulaukėme linksmų ir nuotaikingų dainų apie jūrą, Palangą, Lietuvą, lietuvių liaudies dainų, kurias atliko solistai, berniukų tercetas, ansambliai. Vaikai ne tik dainavo, bet ir išsakė gražiausius sveikinimus bei palinkėjimus Palangai. Labai gaila, kad dėl esamos pandemijos dalyviai negalėjo atvykti į Palangą, tad festivalį teko perkelti į virtualią erdvę.

Tikimės, kad respublikinis vaikų dainų festivalis ,,Skambiausios dainos, Tau gražuole Palanga“ taps tradiciniu ir mažieji dainininkai bei jų mokytojos galės skirti ne tik savo dainas ir palinkėjimus Palangai, bet ir atvykti pasisvečiuoti, pabendrauti, pasigrožėti Palanga ir jūra.

 Festivalio ,,Skambiausios dainos, Tau gražuole Palanga“ filmuotą renginį galite pamatyti Palangos lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ interneto svetainėje. https://www.azuoliukaspalanga.lt

Palangos lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ meninio ugdymo mokytoja Nijolė Petrauskienė

Informacija atnaujinta 2021-05-12 16:19
lt
en ru