Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Paveldo objektų pasiekiamumo dviračiais didinimas Vakarų Lietuvos ir Kaliningrado srities regionuose, Nr. LT-RU-3-105

Paveldo objektų pasiekiamumo dviračiais didinimas Vakarų Lietuvos ir Kaliningrado srities...
2021-07-08

 

Projekto vykdytojas Palangos miesto savivaldybės administracija
Projekto tikslas Didinti turizmo srautus Klaipėdos ir Kaliningrado srityse, gerinant istorinio, gamtos ir kultūros paveldo objektų prieinamumą dviračiais Palangoje ir Svetlogorske
Projekto rezultatai

Projekto metu planuojama pagerinti istorinio, gamtos ir kultūros paveldo objektų prieinamumą dviračiais Palangoje ir Svetlogorske. Projekto metu bus organizuojamos abiejų šalių turizmo specialistų diskusijos apie kultūros, gamtos ir istorijos objektų patogesnį prieinamumą regiono turistams dviračiais, bus vystoma informacinė regiono infrastruktūra, rengiami kelionių dviračiais aprašymai, organizuojami gidų dviračiais mokymai. Dauguma naujai kuriamų dviračių maršruto Palanga - Svetlogorskas atkarpų sutampa su tarptautinio dviračių EUROVELO 10 ir 13 maršruto atkarpomis. Dviračių maršrutas bus plėtojamas Baltijos jūros kurortų regione (Palanga – Neringa - Kurskaya Kosa - Svetlagorsk). Palangos ir Svetlogorsko miesto savivaldybių ir turizmo bei verslo atstovų glaudus bendradarbiavimas labai padidins šių ir gretimų turistinių vietovių patrauklumą. 

Įgyvendinimo laikotarpis 2021-06-18 iki 2022-12-17
Projekto bendras biudžetas 400 495,98 EUR
Projekto biudžeto dalis, tenkanti Palangos miesto savivaldybės administracijai 235 438,04 EUR
Kontaktinis asmuo

Ramunė Olšauskaitė Urbonienė, Palangos miesto savivaldybės Ekonominės plėtros skyriaus vedėja (el. p. ramune.urboniene@palanga.lt, tel. 8 460 51225.

Informacija atnaujinta 2021-07-08 10:18
lt
en ru