Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Projektas "Žmonių saugumą užtikrinančių paslaugų gerinimas Baltijos jūros pakrantėje per tarpvalstybinį bendradarbiavimą tarp Vakarų Lietuvos regiono ir Kuržemės regiono Latvijoje", Nr. LLI-441 / ONLY SAFE!

Projektas "Žmonių saugumą užtikrinančių paslaugų gerinimas Baltijos jūros pakrantėje per...
2020-09-23
Projekto pavadinimas "Žmonių saugumą užtikrinančių paslaugų gerinimas Baltijos jūros pakrantėje per tarpvalstybinį bendradarbiavimą tarp Vakarų Lietuvos regiono ir Kuržemės regiono Latvijoje", Nr. LLI-441 / ONLY SAFE!
Projekto pagrindinis partneris Palangos miesto savivaldybė
Projekto partneriai

Liepojos miesto savivaldybės Komunalinių paslaugų įstaiga
Liepojos miesto savivaldybės policija
Latvijos respublikos valstybinė policija
Neringos savivaldybė
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos

Projekto tikslas Efektyvinti viešųjų paslaugų teikimą, tobulinant Vakarų Lietuvos ir Kuržemės regionų institucijų, atsakingų už žmonių saugumą vandenyje ir ant paviršinių vandens telkinių ledo, gebėjimus, stiprinti minėtų institucijų, bendradarbiavimą ir koordinavimą, gerinti gelbėtojų pasirengimą ir užtikrinti kasdienį modernios gelbėjimo įrangos naudojimą
Projekto siekis

Šiame projekte siekiama sukurti tarpvalstybinį žmonių saugumo užtikrinimo tinklą pasitelkiant partnerių tarpvalstybinio bendradarbiavimo patirtį. Tokio tinklo sukūrimas ir veiksmingos žmonių saugos užtikrinimo sistemos stiprinimas yra tiesiogiai susijęs su šiomis konkrečių sprendimų grupėmis:

  1. Įstaigų gebėjimų stiprinimas, apimantis tokią veiklą kaip darbuotojų mokymas, bendrų pratybų organizavimas, glaudus institucinis bendradarbiavimas, keitimasis patirtimi ir gerąja patirtimi.
  2. Informacinės - švietimo veiklos stiprinimas mokant turistus ir žvejus elgtis vandenyje ir ant vandens, informuoti juos apie esamas aplinkos sąlygas (vandens temperatūra, bangavimas, pavojingos vietos ir objektai, ledo sąlygos ir kt.).
  3. Žmonių gelbėjimo ir jų saugos priemonių bei įrangos atnaujinimas ir modernizavimas perkant mobilumo ir žmonių gelbėjimo įrankius, pirmosios medicinos pagalbos paslaugas.
Projekto rezultatas Projekto partneriams bus nupirkta ši gelbėjimo įranga: 4 specialūs automobiliai, pritaikyti gelbėjimo tarnyboms visureigiuose, įskaitant smėlio paplūdimius; trys specializuoti keturračiai motociklai, vienas jų - su priekaba; dvi specializuotos vandens transporto priemonės su priekabomis ir viena priekaba vandens motoroleriui; vienerios specializuotos ledo rogės, skirtos žiemos metu atvykti į avarijos vietą ant ledo; viena specializuota vandens valtis su priekaba; 5 nardymo kostiumai su pirštinėmis ir šalmais; trys kitų nardymo ir gelbėjimo priemonių komplektai; pirmosios medicinos pagalbos priemonių komplektas, 5 automatiniai išoriniai defibriliatoriai; dvi banglentininkų gelbėjimo lentos; 10 rankinių gelbėjimo liemenių.
Šios priemonės liks partnerių dispozicijoje ir bus naudojamos užtikrinant visuomenės saugumą ir gelbėjimo paslaugas programos teritorijoje projekto metu ir po jo.
Projekto finansavimas 529 192,21 EUR
ERPF finansavimas 449 813,34 EUR
Projekto trukmė 2020.08.01-2022.07.31
Daugiau informacijos apie projektą:  https://latlit.eu/
Informacija atnaujinta 2021-03-05 10:16
lt
en ru