Ieškoti

Iš viso rezultatų:

1000 saulių

image
Data: 2021 m. rugpjūčio 20 d. 17:00 - rugpjūčio 22 d. 19:00 Vieta: Žiemos aikštė, Vytauto g.16 Kategorija: Festivaliai
Sveikatingumo ir meno festivalis „1000 saulių“
Jau šeštą kartą pajūryje patekės 1000 saulių.
Šiemet sveikatingumo ir meno festivalis „1000 saulių“ rugpjūčio 20-22 d. kviečia atsipalaiduoti, pabendrauti su bendraminčiais ir vidinę ramybę atrasti Palangos žiemos aikštėje (Vytauto g. 16). Festivalis truks net tris dienas ir visas pramogas ir užsiėmimus siūlys išbandyti nemokamai. Festivalio tikslas - suburti bendraminčius ir kartu sukurti pozityvią atmosferą.
Kaip ir kasmet dalyviai išbandys juoko, oro, įvairių rūšių jogą, meno, šokio terapijas, klausysis lektorių pranešimų apie saviugdą, streso įveikimą, medituos. Šeštadienį lygiai vidurdienį vyks masinis saulės pasveikinimas. Vaikų erdvėje mažyliai sportuos, pieš, mokinsis susikaupti, tinkamai išreikšti jausmus, o puikią nuotaiką kurs linksmasis klounas. Diena užbaigiama muzikiniais pasirodymais.
Renginio organizatoriai džiaugiasi renginio vieta: „Šiemet festivaliui nutarėme išbandyti naują erdvę: pačioje Palangoje, bet atokiau nuo šurmulio, už Birutės parko esančioje Žiemos aikštėje. Čia minkšta pieva atstos jogos kilimėlį, o medžiai suteiks pavėsį ir užuovėją. O ir jūra visai šalia.“
Į renginį kviečiama atvykti su gamtą tausojančiomis transporto priemonėmis ir atviromis širdimis.
Informacija atnaujinta 2021-06-21 14:01