Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Dainiaus Sobeckio knygų pristatymas

image
Data: 2021 m. rugpjūčio 16 d. 17:30 - 19:00 Vieta: Palangos viešoji biblioteka, Vytauto g. 61 Kategorija: Iniciatyvos
Rugpjūčio 16 d. 17.30 val. bibliotekoje poetas, eseistas, prozininkas Dainius Sobeckis pristatys naujausią savo kūrybą: esė rinkinį „Tikiu vadinasi bijau“ ir monografiją „Leonardo Andriekaus gyvenimas ir kūryba: asmenybės universalėjimas“.
Esė rinkinys "Tikiu vadinasi bijau".
Jame sudėta esė straipsniai, kurie buvo parašyti nuo 2011 iki 2021 metų. Dalis jų publikuota Lietuvos kultūrinėje spaudoje. Rinkinyje nagrinėjamos esaties, fantastikos, mitologijos, pasakų, teologijos, religijos bei kt. temos, kurios persipina su filosofijos ir krikščioniškosios dogmatikos idėjomis. Autorius teikia savo įžvalgas ir teiginius, neigdamas pasenusias, sustabarėjusias dogmas. Jam būdingas visa pervertinantis bei skepticistinis požiūris.
Monografija "Leonardo Andriekaus gyvenimas ir kūryba: asmenybės universalėjimas".
Tai knyga apie iškilų lietuvių išeivijos poetą, vienuolį ir kunigą pranciškoną, laikraščio „Šv. Pranciškaus varpelis“ redaktorių, Šv. Antano gimnazijos Kennebunkporte rektorių, Lietuvių rašytojų draugijos pirmininką, kultūros žurnalo „Aidai“ vyr. redaktorių, Bruklino Adomo Galdiko dailės galerijos direktorių, žymų visuomenės veikėją ir meno puoselėtoją Leonardą Andriekų (1914–2003).