Ieškoti

Iš viso rezultatų:

IX M. K. Čiurlionio muzikos festivalio atidarymo koncertas

Data: 2021 m. liepos 06 d. 20:00 - 21:30 Vieta: Palangos Kurhauzas, Grafų Tiškevičių alėja, Palanga 00135 Kategorija: Koncertai Bilietus platina: www.bilietai.lt
IX tarptautinio M. K. Čiurlionio muzikos festivalio atidarymo koncertas
Šventinę programą pristatys Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO – styginių instrumentų grupė, žinoma dėl savo patrauklių ir originalių pasirodymų, atliekanti progresyviąją klasikinę muziką mintinai, integruojanti į savo pasirodymus aukščiausio lygio styginių instrumentų meistriškumą bei minimalistinius vizualinius scenos efektus. Muzikavimo džiaugsmas, originalumas, drąsa ir išskirtinė atlikimo kokybė – visi šie žodžiai tinka apibūdinti NIKO. Koncerto metu girdėsime specialiai festivaliui parengtas M. K. Čiurlionio kūrinių aranžuotes bei naujo G. Gelgoto kūrinio premjerą. O 21 val. visi kartu tradiciškai giedosime Lietuvos himną!
PROGRAMOJE:
Mikalojus Konstantinas Čiurlionis/ Gediminas Gelgotas – BEAUŠTANTI AUŠRELĖ
Gediminas Gelgotas – UŽRAKINK MANE SAVO ŠVIESOJE, ŠVENTASIS LUKAI
Max Richter – ON THE NATURE OF DAYLIGHT
Gediminas Gelgotas – TRANSITORY
Michael Nyman – TRYSTING FIELDS
Kristjan Järvi – NEBULA
 
Daugiau informacijos apie IX tarptautinį M. K. Čiurlionio muzikos festivalį Palangoje www.klasika.org
Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
SVARBU! Atsižvelgiant į LR SAM sprendimus ir numatomus žmonių susibūrimo ribojimus, laikykimės saugaus atstumo bei kitų saugumo reikalavimų.
lt
en ru