Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Kino vasara Palangoje: Gunda

image
Data: 2021 m. rugpjūčio 18 d. 21:00 - 22:30 Vieta: Oldman Parkas - I love Palanga, Jūratės g. 2a, Palanga Kategorija: Kinas

Dokumentiniame filme dalijamasi kasdien žmonių suvalgomų fermos gyvūnų išgyvenimais, kartu rausiantis dumble, ieškant sliekų ir vaikant vabzdžius. Pagrindiniai veikėjai – paršavedė Gunda, dvi sumanios karvės ir dėmesį pavergianti vienakojė višta. Kossakovskis jaudinamai perkalibruoja žiūrovo moralinį pasaulį, kantriai stebėdamas fermos gyventojus ir atskleisdamas jų slaptas emocijas. Šis filmas – tai širdingas ir malonus priminimas apie įgimtą gyvybės vertę ir visų gyvūnų, įskaitant žmonių, pasąmonės mįslingumą.
„Unikalus ir humaniškas žvilgsnis į fermos gyvūnus, atsisakantis Disnėjaus antropomorfizmo ir „Planeta Žemė" mistifikacijos. „Gunda" – puikus vizionieriško kino pavyzdys. Kossakovskis vengia pamokančio aktyvizmo ir vietoj to meniškai vaizduoja gamtos harmoniją, skatina žiūrovą įdėmiai, nuovokiai ir su atjauta pažvelgti į nepaprastą beveidžių gyvūnų, tampančių mūsų kasdiene duona, būvį." (Andrei Tănăsescu)
-------------------------
Be dialogų
2020 Norvegija, Jungtinės Valstijos
Trukmė - 93 min
V
-------------------------
Renginio metu bus laikomasi visų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų.
Taip pat gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, o šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.
Daugiau info tel. (8-670) 39394
-------------------------
Seansas nemokamas