Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Koncertas „Musica assortita“

image
Data: 2022 m. gruodžio 29 d. 18:00 - 19:30 Vieta: Palangos Kurhauzas, Grafų Tiškevičių alėja, Palanga 00135 Kategorija: Koncertai Bilietus platina: www.bilietai.lt
Kalėdos ir Naujieji metai-tai laikas, kai menininkai pateikia gausų ir išradingą muzikinį meniu. Kaip iš tokios gausos išsirinkti tai, kas ypač džiugintų? Svarbu viskas- ir atlikėjų profesionalumas, ir parinkta programa, ir patogi koncerto vieta, ir šventiška salė. Sklaidant šventinio periodo koncertų pasiūlymus, pirmiausia dėmesį atkreipia pavadinimas, kuriame užšifruota koncerto programa: „Musica assortita“ („Muzikinis assorti“), kurią pateiks:
Fleitininkė Viktorija Marija Zabrodaitė. Jos profesinėje karjeroje gausu pasirodymų įvairiuose koncertų cikluose, festivaliuose, įrašų nacionaliniame radijuje ir televizijoje, solo numerių ir pasirodymų su įvairių sudėčių ansambliais Lietuvoje ir toli už jos ribų. Jos lūpomis liečiama fleita tampa „užburtąja“ o išgaunamos garsų vingrybės kutena klausytojų širdis.
Italų fleitininkas Francesco Bruno-gerai žinomas ne tik savo šalyje, bet ir užsienyje, grojo vadovaujant Ennio Morricone, Antonino Fogliani ir Giuseppe Ratti. Jis yra fleitininkų orkestro „Afflatus“ bei Sicilijos fleitų orkestro „Triscele“ įkūrėjas ir vadovas. 2019 m. jam buvo įteiktas Sirakūzų „Corrado Maranci“ muzikos apdovanojimas kaip geriausiam metų Sicilijos klasikinės muzikos atlikėjui.
Pianistė Nijolė Baranauskaitė, pelnytai laiminti prestižiniuose konkursuose geriausios koncertmeisterės vardą, „lukštenanti“ sudėtingiausias partitūras, sugebanti kiekvieną kartą pateikti individualią interpretaciją, neatitoldama nuo solisto siūlomos ir tarsi susiliedama į vieną visumą. Tad neatsitiktinai atlikėja įvardijama kaip viena geidžiamiausių koncertmeisterių, bendradarbiaujanti su žymiais Lietuvos dainininkais.
Koncertą ,,Musica assortita‘‘ komentuos, pristatys ir pažinimo keliu lydės renginių moderatorė ir vedėja Irena Žilinskienė.
Štai tokie atlikėjai, pelnę profesionalų įvertinimą, klausytojų simpatijas, užkariavę ne tik Lietuvos, bet ir užsienio scenas, dovanos Jums šviesiausiomis emocijomis nuskaidrintą šventinį muzikos desertų assorti. Bus ir svajingos melancholijos, ir grakščios elegancijos, bus ugningo temperamento ir kunkuliuojančių aistrų, nes programoje -nuostabiausių operų ir operečių arijų, miuziklų melodijų transkripcijos, parafrazės, fantazijos.
Ar Jūs pasirengę priimti šių atlikėjų kruopščiai parengtą dovaną ir pasimėgauti muzikiniu assorti ? Laukiame Palangos Kurhauze gruodžio 29 d. 18 val.