Ieškoti

Iš viso rezultatų:

SAM LUCAS (violončelė, Australija-Vokietija) ir PAULIUS ANDERSSON (fortepijonas, Lietuva-Danija)

Data: 2021 m. liepos 09 d. 20:00 - 21:30 Kategorija: Koncertai Bilietus platina: www.bilietai.lt
IX tarptautinio M. K. Čiurlionio muzikos festivalio koncertas
Du veržlūs, dinamiški, į pasaulinį atlikėjišką Olimpą sėkmingai kopiantys jauni menininkai – pirmą kartą Lietuvoje viešintis charizmatiškasis violončelininkas Sam Lucas (Australija-Vokietija) ir Lietuvos publikai puikiai pažįstamas ekspresyvusis fortepijono virtuozas Paulius Andersson (Lietuva-Danija). Šis duetas jau sužavėjo itin išrankią Vokietijos publiką – 2019 metais atlikėjai koncertavo prestižinėje Robert'o Schumann'o salėje Diuseldorfe, jų įrašai buvo transliuojami WDR Vokietijos radijo stotyje, 2021 metų rudens sezone numatyti dueto koncertai prestižinėje Diuseldorfo Tonhalle su transliacija per Medici TV.
Programoje:
M. K. Čiurlionis – Preliudai VL 248 ir VL 186 (Duo FluPia aranžuotės)
J. S. Bach-F. Liszt – Preliudas a-moll
M. Rozsa – Toccata Capricciosa Op. 36
R. Schumann – Fantasiestücke Op. 73
S. Rachmaninov – Sonata violončelei ir fortepijonui Op. 19
Daugiau informacijos apie IX tarptautinį M. K. Čiurlionio muzikos festivalį Palangoje www.klasika.org
Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
SVARBU! Atsižvelgiant į LR SAM sprendimus ir numatomus žmonių susibūrimo ribojimus, laikykimės saugaus atstumo bei kitų saugumo reikalavimų. 
lt
en ru