Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Tarptautinių filmų vasara Šventojoje 2021

Data: 2021 m. liepos 29 d. 22:00 - 00:00 Vieta: Šventosios pėsčiųjų aikštė, Topolių g. 4, Palanga Kategorija: Kinas

Tarptautinių filmų vasara Šventojoje 2021

Prieš metus atidaryta Šventosios centrinė aikštė vasaros sezono metu ypatingai atgyja. Dieną žaidimų aikštelėje šurmuliuoja šeimos su vaikais, o savaitgalio vakarais vyksta įvairūs renginiai.

Naujos aikštės infrastuktūra suteikė daug naujų galimybių ir tapo vietinių ir atvykusių svečių laisvalaikio zona. Šalia kitų kultūrinių veiklų, jau antrą sezoną Palangos kultūros ir jaunimo centras inicijuoja projektą „Filmų vasara Šventojoje“. Nemokami kino vakarai Šventosios centrinėje aikštėje sukviečia kino mylėtojus po atviru dangumi mėgautis kinu ir nuostabiais pajūrio vakarais. Projektas sulaukė didelio žiūrovų dėmesio ir parodė, kad ši iniciatyva Šventosios gyventojams ir svečiams yra reikalinga, skatina kultūrinio turizmo plėtrą, suteikia netikėtų patirčių ir daro Šventosios miestą dar gyvesnį ir patrauklesnį.

Šią vasarą Palangos kultūros ir jaunimo centras Šventojoje pasiūlys ypatingą filmų programą. Bendradarbiaudami su Lietuvos kino centru, Lenkijos ir Goethe‘s kultūros institutais, kino kompanija ACME ir jaunimo projektu „Keliaujantis kinas Palangos erdvėse“ vasarą kviečia pasinerti į gausiai nominuotų ir puikių įvertinimų sulaukusių tarptautinių filmų seansus.

Filmai bus rodomi ant aikštėje esančio paviljono sienos. Seansai vyks saulei nusileidus, tad žiūrovai kviečiami nepamiršti šiltesnio megztinio ar termoso su arbata. Specialioje „Tarptautinių filmų vasara Šventojoje 2021” programoje patinkantį kino seansą ras nuotykių, biografinių ir dokumentinių dramų gerbėjai, humoro mėgėjai ar šeimos su vaikais.

T