Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Tėvystės įgūdžių paskaitos tėvams

Data: 2020 m. spalio 15 d. 17:30 - 20:00 Vieta: Palanga, Palanga Kategorija: Mokymai, seminarai, edukaciniai užsiėmimai
Tėvystės įgūdžių paskaitos tėvams . Lektorė – edukologė Indrė Gaudiešiutė. Registracija tel. nr. 869491354, Jūratės g. 42 (II aukštas), Palanga (galima registruotis į visus arba konkrečius užsiėmimus):
 
 
15 d. 17.30-20:00 val. Vaikų emociniai poreikiai. Dažniausiai su vaiku nepavyksta susikalbėti tada, kai nėra patenkintas koks nors jo poreikis. Beje, kuo mažesnis vaikas, tuo labiau jis reikalauja.
20 d. 18.00-20:30 val. Paauglystė – gera žinia tėvams. Susitikimo metu pažvelgsite į paauglystę kiek kitaip, iš pozityviosios pusės
22 d. 17.30-20:00 val. Patyčios tarp vaikų ir paauglių. Tai rimta ar išaugama? Kaip reaguoti, jei tyčiojasi iš mano vaiko kiti vaikai, suaugusieji? Kaip reaguoti, elgtis, jei tyčiojasi mano vaikas? Kaip padėti vaikui išgyventi patyčias? Ar galima jas sustabdyti? Bus apžvelgtos patyčių situacijos, dažniausiai pasitaikančias schemas. Žinodami daugiau, ramiau jausimės, drąsiau siūlysime pagalbą savo vaikams, mokyklos bendruomenei.
29 d. 17.30-20:00 val. Ramūs tėvai, ramūs vaikai. Streso valdymas. Seminarus, praktinius užsiėmimus apie streso valdymą lektorė veda jau ne pirmi metai. Iki šiol dalyviai buvo mokytojai, medikai, policijos pareigūnai, bet stresą išgyvename ir būdami tėvais. Ir čia taip pat reikia "šalto proto" ir empatijos. Užsiėmimas daugiau praktiškas. Bus dalinamasi lengviausiai įvaldomais būdais suvaldyti stresą, nerimą. Šias žinias puikiai pritaikysite ne tik bendraudami su vaikais.
lt
en ru