Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Zbignevas Levickis ir Daumantas Slipkus. Linksmieji klasikai

Data: 2021 m. liepos 30 d. 20:00 - 20:30 Vieta: Palangos Kurhauzas, Grafų Tiškevičių alėja, Palanga 00135 Kategorija: Koncertai

Vis labiau ir labiau Lietuvoje ima populiarėti instrumentinės muzikos koncertai. Tą jau kiek anksčiau įrodė programa „ Amžiaus dvikova“. Šioje programoje galėjote girdėti smuiko ir gitaros atliekamą muziką. Beje, šiame projekte labiausiai pasižymėjo Lietuvos valstybinio sinfoninio orkestro pirmasis smuikas ZBIGNEVAS LEVICKIS.

     Tad ir šiame naujame projekte „ LINKSMIEJI KLASIKAI“ pirmuoju smuiku gros taip pat ZBIGNEV LEVICKI tik jau su nauju partneriu – DAUMANTU SLIPKUMI, kurį daugelis pažįsta kaip JUOZO ERLICKO koncertinės programos klavišininką.

     Šie du virtuozai dar ir labai „linksmų plaučių“ savininkai. Tad jiems pakeliauti nuo klasikos iki roko, nuo džiazo iki pop muzikos – vieni juokai.

     Aukščiausio lygio atlikimas su puikia humoro doze – tai toks užvedantis mišinys, kad iškart pasibaigus pasirodymui, norisi įsigyti bilietą jau į kitą „ LINKSMŲJŲ KLASIKŲ“ pasirodymų seansą. Laukiame Jūsų liepos 30 d. Kurhauzo salėje (Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga).

 

Bilietus platina www.bilietai.lt

Informacija atnaujinta 2021-07-20 13:37
lt
en ru