Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Savivaldybės teikiamos paslaugos

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos viešojo administravimo įstatymu, Viešųjų ir administracinių paslaugų teikimom aprašymų rengimo tvarkos aprašu savivaldybės sudarytų administracinių paslaugų sąrašas bei patvirtinti administracinių paslaugų teikimo aprašymai paskelbti Viešųjų ir administracinių paslaugų stebėsenos ir analizės informacinėje sistemoje (PASIS). 

Viešųjų ir administracinių paslaugų stebėsenos ir analizės informacinė sistema (PASIS) yra skirta valdyti informacijai apie viešojo sektoriaus teikiamas viešąsias ir administracines paslaugas ir šių paslaugų stebėsenos rodiklius.

Nėra sukurta temų šiai kategorijai
Paslaugų gyventojams teikimas elektroniniu būdu

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos viešojo administravimo įstatymu, Viešųjų ir administracinių paslaugų teikimo aprašymų rengimo tvarkos aprašu savivaldybės sudarytų administracinių paslaugų sąrašas bei patvirtinti administracinių paslaugų teikimo aprašymai paskelbti Viešųjų ir administracinių paslaugų stebėsenos ir analizės informacinėje sistemoje, PASIS sistemoje

Savivaldybės administracijos padalinių teikiamos paslaugos
Kitos prašymų bei kitų dokumentų formos

Asmenų priėmimo laikas ir tvarka

Informuojame, kad kai kurias Palangos miesto savivaldybės administracijos teikiamas paslaugas galima užsakyti internetu epaslaugos.palanga.lt sistemoje.

Pageidaujant užsakyti savivaldybės administracijos teikiamas paslaugas el. paštu prašome užpildytus dokumentus siųsti administracija@palanga.lt.

Nuomonę apie Palangos miesto savivaldybės administracijoje teikiamų paslaugų kokybę galite pateikti užpildydami anketą.